نحوه راه اندازی پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff

در این قسمت می خواهیم شما را با نحوه راه اندازی پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff آشنا کنیم. راه اندازی پکیج ایران رادیاتور پیچیدگی خاصی ندارد فقط کافیست ابتدا برق پکیج را وصل نموده فشار دستگاه را توسط شیر پرکن مابین ۱تا۲ بار تنظیم نمایید.

توجه داشته باشید اگر برای مدت طولانی آب در داخل پکیج راکد مانده باشد پکیج شما باید توسط تعمیرکار راه اندازی گردد چون احتمال گرفتگیب و گیرپاژ پمپ وجود دارد.

چرا برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff از آسان تهویه کمک بگیریم

اگر واقعا سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور برای شما مهم است، اگر می خواهید همواره دستگاه شما همیشه سلامت و بی عیب و نقص باشد، آسان تهویه با داشتن نیروی تعمیرکار حرفه ای و با تجربه و دوره دیده می تواند این تضمین را به شما بدهد که بهترین سرویس را در کوتاهترین زمان ممکن برای شما انجام دهد.

اسید شویی پکیج

کد خطا پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff

اگر توجه کرده باشید شرکت ایران رادیاتور برای پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff تعدادی کد خطا تعریف نموده است که این کد خطاها توسط چراغ هایی که بر روی پکیج تعبیه شده است نشان داده می شود. برای مثال: کد خطا ۷۰ ۴۰ نشان دهنده کمبود آب در مدار گرمایش می باشد.

توجه داشته باشید که این کدها به صورت تک عدد، ۲ عدد و ۳ عدد همزمان با هم چشمک می زند.

رفع کد خطا پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff

اگر بعد از روشن نمودن پکیج خود متوجه خطا در پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff شدید می توانید توسط دکمه ای کوچک که در انتهای چراغ ها قرار گرفته پکیج را ریست نمایید. اگر بعد از ریست نموده پکیج مجدد کد خطا ظاهر شد دیگر اقدام به ریست کردن نکنید چرا که احتمال این وجود دارد که آسیب بسیار زیادی به قطعات وارد گردد.

تنظیمات برد پکیج

آبگرم بهداشتی گرمای مطلوبی ندارد علت چیست

معمولا شیر چند راهه عامل اصلی این عیب می باشد که باید تعویض گردد. توجه داشته باشید قبل از تعویض قطعه باید سرویس و اسید شویی پکیج شما انجام گیرد تا در صورت وجود رسوب قطعه جدید معیوب نگردد.

رفع خطای پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff با سرویس نمودن

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که بیشتر خطاهای که در پکیج ایران رادیاتور رخ می دهد اغلب بخاطر سرویس نشدن به موقع پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff می باشد.

سرویس پکیج ایران رادیاتور می بایست سالیانه توسط تعمیرکار آسان تهویه انجام گیرد تا از بروز مشکلات در وسط فصل زمستان جلوگیری نمود.

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff چقدر است

تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff به صورت دقیق نمی توان قیمتی را به مشتریان گرامی اعلام نمود چرا که ابتدا باید دستگاه مورد بررسی تعمیرکار قرار گیرد و سپس برآورد هزینه شود. توجه داشته باشید که با سرویس و اسید شویی به موقع پکیج ایران رادیاتور دستگاه شما کمتر دچار خرابی می گردد. برای گرفتن سرویس می توانید با شماره های ما تماس بگیرید.

رفع ارور ۷۰ ۴۰ پکیج ایران رادیاتور

این کد خطا نشان دهنده کمبود آب در مدار گرمایش می باشد. می بایست توسط شیر پرکن فشار پکیج ایران رادیاتور را بین ۱تا۲بار تنظیم نمایید و سپس دکمه ریست را بزنید تا خطا رفع گردد. در صورت رفع نشدن با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

اسید شویی پکیج

رفع ارور ۴۰ ۳۰ پکیج ایران رادیاتور

در برخی موارد برد پکیج ایران رادیاتور به علت باگ نرم افزاری ارور ۴۰ ۳۰ را نشان می دهد، برای رفع این ارور فقط می توانید دکمه ریست را زده و منتظر بمانید در صورتی که ارور رفع نشد و مجدد ظاهر شد برد پکیج شما می بایست تعمیر گردد، در برخی موارد برد پکیج ایران رادیاتور باید تعویض گردد.

علت آبریزش از پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff چیست

در داخل پکیج ایران رادیاتور قسمت های مختلف دستگاه توسط واشرها و اورینگها به یکدیگر متصل شده اند که بعد از مدتی کارکرد خشک شده و از بین می روند. معمولا تعمیرکاران شرکت آسان تهویه در سرپیس های دوره ای تمای این واشربندی ها را تعویض می نمایند تا به طور کلی آبریزش قطع گردد.

اسید شویی پکیج

رفع ارور ۸۰ پکیج ایران رادیاتور

 • باز شدن ترموستات ایمنی ۱۰۵ درجه، 
 • خرابی پمپ پکیج، 
 • بالا بودن ارتفاع شعله پکیج، 
 • خرابی کلید حد

تمامی مواری که در چند سطر اول ذکر شد را باید بررسی نمایید، دلیل اصلی این مشکل خرابی پمپ پکیج ایران رادیاتور می باشد که باید تعویض گردد.

مورد بعدی دستکاری نمودن شیرگاز توسط افراد متفرقه و از حالت کالیبره خارج شده و شعله بسیار بالا بوده که باید توسط دستگاه مجدد کالیبره گردد

ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور

رفع ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور

خرابی در شیر چند راهه و از همه مهم تر سرویس و اسید شویی پکیج ایران رادیاتور می باشد، مشتریان گرامی سرویس دستگاه را جدی بگیرید در غیر اینصورت چندین قطعه را باید همزمان تعویض نمایید.

رفع ارور ۸۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور

 • میله جرقه زد تنظیم نیست
 • شیرگاز برقی گاز را باز نمی کند و باعث بروز این خطا می گردد.
 • میله یون مشکل دارد و حسگر آن از کار افتاده است
 • شعله گاز تنظیم نیست
 • خرابی برد پکیج 
 • شیر اصلی گاز ساختمان بسته است و یا گاز قطع است.

برای رفع این خطا می بایست تمامی مراحل بالا را چک نمایید.

رفع ارور ۸۰ ۶۰ پکیج ایران رادیاتور

این خطا معمولا در فصل زمستان و در هوای بسیار سرد و منفی بروز می کند که دستگاه دچار یخ زدگی می شود و خود به خود شروع به کارکردن می نماید این عمل توسط نرم افزار برد طراحی شده است و جای نگرانی نیست.

ارور ۷۰ ۶۰ پکیج ایران رادیاتور

این کد خطا نیز همانند خطای ۸۰ ۶۰ می باشد با این تفاوت که مشعل نیز شروع به کارکردن می کند، تا زمانی که دما توسط سنسورها به برد اعلام گردد دستگاه کار می کند تا از یخ زدگی جلوگیری نماید.

رفع ارور ۸۰ ۵۰ پکیج ایران رادیاتور

در داخل پکیج ایران رادیاتور تعدادی سنسور وجود دارد که دمای قسمت های مختلف پکیج ایران رادیاتور را مورد بررسی قرار می دهد. خرابی سنسور آبگرم بهداشتی سبب بروز این خطا می گردد که باید تعویض شود.

فشار پکیج مرتبا افت پیدا می کند علت چیست

توجه داشته باشید زمانی که فشار پکیج شما افت پیدا می کند نشان دهنده این است که در محلی نشتی آب وجود دارد و تا زمانی که نشتی برطرف نشود مشکل برطرف نخواهد شد.

معمولا نشتی از زیر پکیج از اورینگ ها و واشر بندی دستگاه می باشد که باید دستگاه سرویس گردد تا مشکل برطرف شود.

رفع ارور ۷۰ ۵۰ پکیج ایران رادیاتور

سنسور آبگرم بهداشتی مشکل دارد و باید چک گردد. معمولا سنسور آبگرم بعداشتی بعد از سرویس و اسید شویی پکیج ایران رادیاتور باید تعویض گردد.

رفع ارور ۸۰ ۷۰ ۵۰ پکیج ایران رادیاتور

سنسور مدار گرمایش مشکل دارد و باید چک گردد. معمولا عمر مفید سنسورها ۲سال می باشد و بعد از آن باید تعویض گردند.

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور چقدر می باشد

اگر شما هم بدنبال شرکتی برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود هستید به شرکت آسان تهویه اعتماد کنید، چرا که در کوتاهترین زمان ممکن و با پایین ترین قیمت مشکل پکیج شما را برطرف خواهد نمود.

رفع ارور ۶۰ ۵۰ پکیج ایران رادیاتور

سنسور مدار گرمایشی دچار خطا شده است و یا سیم آن قطع شده است آن را چک نمایید.

رفع ارور ۸۰ ۷۰ ۴۰ پکیج ایران رادیاتور

 • سنسور حد دستگاه عمل کرده است.
 • خرابی پمپ
 • بسته بودن هواگیر پمپ یا ایرونت
 • بسته بودن شیرهای مدار گرمایش
 • بسته بودن شیرهای اصلی رادیاتور
 • رادیاتورها را چک نمایید ممکن است دچار گرفتگی شده باشند
 • مبدل اصلی دشتگاه رسوب گرفته است.
 • سنسور مدار گرمایشی معیوب گردیده است.
 • خرابی کلید حد و یا معیوب گردیده است.

توجه داشته باشید که تمامی مراحل بالا را به ترتیب چک نمایید تا مشکل برطرف گردد.

رفع ارور ۸۰ ۴۰ پکیج ایران رادیاتور

در پکیج های بدون دودکش این ارور رخ می دهد که نشان دهنده گرفتگی مسیر دودکش می باشد و باید مسیر دودکش را چک نمایید.

رفع ارور ۸۰ ۶۰ ۴۰ پکیج ایران رادیاتور

 • خرابی پرشر هوا سبب رخ دادن این ارور می گردد.
 • گرفتگی در مسیر دودکش و یا فن 
 • خرابی برد کنترل 

برای پکیج هایی که در فضای باز نصب شده اند باید قسمت های مختلف پکیج ایران رادیاتور چک گردد

رفع ارور ۷۰ ۶۰ ۴۰ پکیج ایران رادیاتور

 • خرابی فن پکیج
 • خرابی پرشر هوا
 • خرابی برد کنترل 

دستگاه می بایست توسط تعمیرکار شرکت آسان تهویه بازدید گردد.