تعمیر پکیج ایساتیس

تعمیر پکیج ایساتیس در شرکت آسان تهویه به صورت کاملا تخصصی انجام می گیرد.تعمیرکار پکیج ایساتیس باید به تمامی قطعات موجود در پکیج ایساتیس تسلط کافی را داشته باشد تا بتواند خرابی  قطعات را تشخیص دهد.پکیج ایساتیس باید به طور منظم سالیانه سرویس شده و توسط تعمیرکار بازدید گردد.

پکیج ایساتیس یکی از بهترین برند های موجود در کشور می باشد و با سابقه طولانی این شرکت در زمینه های سیستم های گرمایشی پکیج و رادیاتور جایگاهی خوبی را در بین مشتریان بدست اورده است .پکیج ایساتیس در نمومه های اولیه خود از طرح پکیج آریستون الهام گرفته است به همین علت تمامی قطعات مدل های اولیه ایتالیایی بوده و بسیار با کیفیت است در مدل های بعدی نیز اکثر قطعات اصلی بوده و تعداد کمی از آنها ساخت چین می باشد .

راه اندازی پکیج ایساتیس

تعمیر پکیج ایساتیس

برخی ار ایرادات دستگاه بسیار جزئی بوده و مشتری خود می تواند با خواندن مطالب موجود در وبسایت شرکت آسان تهویه  دستگاه را به راحتی راه اندازی نماید اما در برخی موارد باید تعمیرکار این کار را انجام دهد.

برای راه اندازی دستگاه ابتدا دستگاه را روشن نمایید زیرا مانومتر پکیج ایساتیس دیجیتال بوده و بعد از آن فشار بار دستگاه را بین ۱تا۲ تنظیم نمایید و بعد انتخاب حالت های گرمایشی و تابستانه به وسیله دکمه modeاز دستگاه استفاده نمایید.

هواگیری پکیج ایساتیس

هواگیری پکیج ایساتیس بدین صورت انجام می پذیرد که سرویسکار باید تک تک رادیاتورها را هواگیری کرده و سپس دستگاه را راه اندازی نماید وجود هوا در پکیج ایساتیس به قطعات آن فشار وارد کرده و  به آنها آسیب وارد می نماید.

سرویس پکیج ایساتیس

همواره در نظر داشته باشید که برای سرویس های سالیانه خود با شرکت آسان تهویه در تماس باشید.چرا ما به شما توصیه می کنیم که با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید؟؟ چرا که سرویس و راه اندازی دستگاه شما را به دقت و در کوتاهترین زمان ممکن انجام داده و همچنین با داشتن قطعات یدکی پکیج ایساتیس زمان تعمیر دستگاه را به حداقل می رسانیم.

عیب یابی پکیج ایساتیس

قبل از عیب یابی پکیج ایساتیس ابتدا باید سرویس پکیج ایساتیس انجام گیرد.عیب یابی دستگاه فقط توسط تعمیرکار پکیج ایساتیس می تواند انجام گیرد تعمیرکار شرکت آسان تهویه دوره دیده و با تجربه بوده و اقدامات لازم در جهت عیب یابی دستگاه را آموخته و در کوتاهترین زمان دستگاه شما عیب یابی و تعمیر می نمایند .عیب یابی در درجه اول توسط کد های ارور بوده و سپس به وسیله ای دانش فنی اقدام به تعمیر پکیج ایساتیس می نماییم.

تعمیر پکیج ایساتیس،تعمیرات پکیج ایساتیس

تعمیر پکیج ایساتیس کار بسیار دشوار و پیچیده ای است و مشتری خود نمی تواند این کار را انجام دهد باز کردن قطعات و یا برد دستگاه و یا پمپ نیازمند دانش فنی بوده و باید حتما توسط تعمیرکار مربوطه این کار انجام گردد .هیچ گاه اقدام خودسرانه ای  انجام ندهید فقط باعث اسیب وارد کردن به دستگاه می شوید .

اسید شویی پکیج ایساتیس ،رسوب گیری پکیج ایساتیس

برای شروع ای کار ابتدا دستگاه را خاموش نمایید در مرحله بعدی باید اب موجود در دستگاه را به طور کامل تخلیه نمایید در مرحله بعدی اقدام به باز کردن مبدل دستگاه میکنیم. مبدل پکیج ایساتیس را توسط دیسکیلر مورد تایید شرکت شستشو داده و مقداری صبر کنید و در مرحله بعدی دستگاه را مونتاژ کرده و به حالت اول خود در می آوریم .

دقت داشته باشید که در هر بار سرویس پکیج ایساتیس باید واشر بندی و اورینگ های پکیج تعویض گردد.

علت انفجاری روشن شدن پکیج ایساتیس چیست؟

زمانی که پکیج ایساتیس به صورت انفجاری روشن می شود نشاندهنده این است که اکسیژن مورد نیاز پکیج تامین نمیشود یا به تعبیر دیگر دستگاه نمیتواند محصولات احتراق را تخلیه کن و یا مسیر دودکش گرفته است .مرحله بعدی باید قسمت محفظه احتراق چک گردد که گرد و غبار نگرفته باشد.

جرقه زن پکیج ایساتیس خراب شده است و نمیتواند شعله را تشخیص دهد.برد پکیج ایساتیس معیوب گردیده و نمیتواند شعله را تنظیم نماید . شیر گاز پکیج ایساتیس از تنظیم خارج شده است.

پکیج ایساتیس نشتی آب دارد علت چیست؟

هنگامی که شما متوجه می شوید بعد از گذشت چند ساعت مانومتر پکیج دستگاه شما افت پیدا میکند و از زیر پکیج شما نشتی آب دارد سریعا پکیج را خاموش کرده و با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.وقتی این نشتی آب ادامه دار باشد به تمامی قطعات داخلی پکیج ایساتیس آسیب وارد کرده و تعمیر پکیج شما با مشکل رو به رو خواهد شد زیرا تمامی پیچ های پکیج شما زنگ زده و دیگر باز نمی شوند و این شما را با هزینه های زیادی رو به رو خواهد نمود .

معمولا قطعات پکیج ایساتیس و دیگر پکیج های موجود در سطح کشور توسط اورینگ ها و واشر های نسوز آب بندی می شوند که در صورت خراب شدن این واشر ها و اورینگ ها پکیج ایساتیس شروع به نشتی آب میکند.

آب گرم خروجی بسیار داغ و سوزنده است علت چیست؟

اکثر مشکلات به وجود آمده در پکیج با سرویس پکیج ایساتیس قابل حل بوده.

فشارآب ورودی به دستگاه بسیار کم بوده که علت آن یا خرابی پمپ یا گرفتگی لوله ورودی آب به پکیج و یا گرفتگی لوله خروجی می باشد. دستکاری شیر گاز پکیج نیزموجب این امر شده که سرویسکار به جهت سرویس نکردن مبدل ها اقدام به دستکاری شیر گاز می کند که جز آسیب خیر دیگری برای شما و پکیج ندارد.

آبگرم خروجی پکیج ایساتیس گرم و سرد شده و یکنواخت نمی باشد علت چیست؟

هنگامی که با این مشکل رو به رو می شوید بیشترین احتمال ممکن گرفتگی داخلی پکیج ایساتیس می باشد که باید دستگاه توسط سرویسکار اسید شویی گردد .

زمانی که کیت ۳راهه دستگاه نیز خراب شده باشد نیز همین اتفاق میافتد . سوختن شیر موتوری پکیج ایران رادیاتور نیز همین موارد را شامل می شود . تشخیص خرابی این قطعات فقط باید توسط تعمیرکار انجام گردد و به هیچ عنوان دستگاه را دستکاری نکنید.

از داخل پکیج ایساتیس صدای تق تق و ناهنجار شنیده می شودعلت چیست؟

در بعضی اوقات به هنگام استفاده از پکیج شروع به ایجاد صدا نموده مهم ترین علت صداهای ناهنجار پکیج  ایساتیس خرابی پمپ پکیج بوده که باید با نمونه مشابه و اندازه معین پکیج تعویض گردد دقت داشته باشید پمپ پکیج قطعه ای تعویضی بوده و به هیچ عنوان پمپ دست دوم استفاده نکنید.

در بعضی از دستگاه ها به علت تک مبدل بودن خرابی مبدل پکیج علت ایجاد سرو صدا در پکیج می شود که تنها راه آن عوض کردن با نمونه مشابه است.

رادیاتورها گرم بوده ولی ابگرم مصرفی گرم نمی شود علت چیست؟

همیشه سعی کنید رادیاتورها راهر چند سال یکبار سرویس کنید.

این اتفاق در زمستان افتاده است که شما با این مورد برخورد کردید که رادیاتور ها گرم بوده ولی آبگرم مصرفی گرم نمیشود . اولین قسمت که باید بررسی گردد گرفتگی داخلی پکیج باید چک گردد سپس کیت چند راهه سنسور ها و خود شیر چند راهه باید چک شود.

با زیاد کردن دما فشار دستگاه نیز بالا میرود علت چیست؟

سرویس پکیج ایساتیس باید سالیانه انجام گیرد.هنگامی که هوا سرد می شود شما مجبور به افزایش دما هستید با افزایش دادن دمای پکیج ایساتیس متوجه می شوید که فشار روی پکیج نیز افزایش می یابد علت این امر بدلیل گرفتگی در مدار رادیاتورها آب به خوبی در مدار به گردش در نیامده و فشار بالا میرود.

پمپ دستگاه به خوبی عمل نمیکند و یا پروانه پمپ کثیف و شکسته است.منبع انبساط پکیج باید چک شود چرا که یکی از علل این مشکل خرابی منبع انبساط پکیج بوده وباید تعویض گردد.

فن پکیج ایساتیس یکسره کار میکند علت چیست؟

بعضی اوقات برای شما پیش آمده است که بعد از بستن شیر آب و یا اتومات کردن پکیج در فصل سرما فن پکیج خاموش نمی شود و یکسره کار کرده و پکیج ایساتیس شروع به دادن خطا میکند زمانی که این خطا رخ میدهد به احتمال زیاد سیستم تهویه یا همان فن پکیج ایساتیس به خوبی تخلیه نمیکند و یا کثیف شده است بعد از چک کردن کامل فن و همچنین سنسور فن نوبت به برد پکیج می رسد که بایدتعمیر گردد.

پمپ پکیج ایساتیس

پمپ پکیج ایساتیس قطعه ای در پکیج بوده که به ویسله آن آب به طور کامل در مدار گرمایشی سیرکوله شده و دمای محیط را متعادل می کند.در پکیج های تک مبدل به علت کار نکردن پمپ به مدت طولانی ابتدا باید پمپ پکیج ایساتیس را سرویس نمایید وسپس اقدام به استفاده نمود.

ایرونت پکیج ایساتیس چیست؟

از آنجاییکه وجود هوا در اطراف پره های پمپ می تواند آسیب جدی (به علت افزایش فشار دور پمپ و عدم روان کاری و خشک کاری)به پمپ بزند ،در نتیجه وجود یک سیستم اتوماتیک تخلیه هوا در بالاترین نقطه پمپ الزامی است که این سیستم ایرونت یا اتوونت نام دارد.این قطعه معمولا در بیشتر پکیج ها در قسمت هوزینگ پیج قرار گرفته و در ببعضی مدل های دیگر بر روی منبع انبساط قرا میگیرد

بای پس پکیج ایساتیس چیست؟

به طور کلی منظور از بای پس شامل مسیر بای پس،سوپاپ بای پس که در مسیر بین رفت و برگشت مدار گرمایشی در قسمت زیر پمپ و یا پشت پمپ قرار می گیرد،تا در زمانی که مسیر گرمایشی به علت انسداد و یا بستن شیر های رادیاتورها از آسیب رسیدن به پمپ جلوگیری کرده و مانند یک مسیر اضطراری عمل می کند و آب را از خود عبور می دهد.

شیر اطمینان پکیج ایساتیس چیست؟

از آنجا که از نام قطعه مشخص است برای اطمینان پکیج از این قطعه اسفاده می شود زیرا این قطعه برای جلوگیری از افزایش  بیش از حد فشار در مدار گرمایشی استفاده می شودتا از ایجاد نشتی وآسیب در اتصالات جلوگیری نماید.

این شیر با فشار ۳بار عمل کرده و حجم اضافی آب مدار گرمایشی را تخلیه میکند.این شیر فقط با افزایش فشار عمل میکند.معمولا این قطعه بعد از چند بار عمل کردن دچار نشتی شده و باید تعویض گردد.

فلوسوییچ پکیج ایساتیس چیست؟

فلوسوییچ قطعه ای است که دستور باز شدن آبگرم مصرفی را به برد اعلام می کند.این قطع شامل یک شناور است که به یک آهنربا متصل شده و با باز شدن آب مصرفی این شماور و آهن ربا به حرکت در امده و در برابر قطعه مخصوصی قرا میگیردو با بسته شدن این قطعه برد دستور گرفته و شروع به کار کردن می کند.

فلومترپکیج ایساتیس چیست؟

در برخی برند های پکیج بجای قطعه فلوسوییچ ازفلومتر استفاده میشود.این قطعه شامل یک توربین کوچک در ابتدا ورودی آب سرد مصرفی قرار گرفته و با ارسال سیگنال به برد کنترل علاوه بر باز شدن آب گرم مصرفی مقدار دبی آب را نیز به برد اعلام می کند.

محدود کننده پکیج جریان آب مصرفی چیست؟

این قطعه که در مسیر ورودی آب مصرفی نصب می گردد از دبی بیش از حد آب در مبدل جلوگیری نموده تا امکان جذب حرارت کافی به آب مصرفی فراهم گردد.وجود این قطعه در قسمت ورودی از فشار و یا برودت زیاد آب  به پکیج بسیار حائز اهمیت بوده و در کارکرد پکیج تاثیر بسیاری دارد.

شیر سه راهه پکیج ایساتیس چیست؟

این قطعه فقط در پکیج های دو مبدل پیش بینی شده و وظیفه دارد آب گرم شده توسط مبدل اصلی را به سمت رادیاتورها و یا به سمت مبدل ثانویه جهت استفاده آبگرم هدایت نماید. توجه داشته باشید هیچ یک از دو نوع پکیج تک مبدل و دو مبدل هم زمان نمیتوانند هم برای رادیاتورها و هم برای آبگرم مصرفی فعال باشند.

پرشر سوییچ آب پکیج ایساتیس چیست؟

از آنجاییکه که در نبود آب در مدار گرمایشی باعث آسیب جدی به پمپ و همچنین باعث ذوب شدن مبدل می شود در نتیجه قطعه ای لازم است تا در صورتی که فشار آب در مدار گرمایشی پکیج از مقدار ۵/۰بار کمتر شود اجازه راه اندازی به پکیج را ندهد.

ترانسدیوسر پکیج ایساتیس چیست؟

در پکیج هایی که فشار آب مدار گرمایشی به جای مانومتر های مکانیکی،از طریق صفحه نمایشگر دیجیتال نشان داده می شود، به جای پرشر سوییچ آب از یک سنسور فشار استفاده شده تافشار داخلی مدار گرمایشی را لحظه به لحظه توسط نمایشگر به کاربر اعلام نماید.تفاوت ظاهری پرشر سوییچ آب و ترانسدیوسر در این است که پرشر سوییچ آب دارای دو سیم ولی ترانسدیوسر ۳سیم دارد.

منبع انبساط پکیج ایساتیس چیست؟

با علم به این که اولا انتقال گرما به مواد مختلف باعث افزایش حجم انبساط آن ها می گردد و ثانیا مدار گرمایشی یک مدار بسته است ،لذا این افزایش حجم باید خنثی شده تا موجب بروز نشتی و همچنین افزایش فشار در مدار گرمایش نگردد.این قطعه وظیفه خنثی کردن فشار اضافی وارد بر مدار گرمایش را بر عهده دارد که این فشار بر اثر انبساط آب گرم شده ایجاد می شود.

برد پکیج ایساتیس چیست؟

برد پکیج مجموعه ای است که از المان های الکترونیکی که عملکرد دستگاه را در شرایط مختلف کاری تحت کنترل،نظارت و فرماندهی قرار می دهد.این مکانیزم در واقع مغز دستگاه بوده و با دریافت اطلاعات از گزارشگرها ،دستورات مقتضی را برای عملگرها صادر می کند.   

NEWSTAR 26FF&MEHR 26FF 

ارورE0 پکیج ایساتیس: سنسور آب ورودی

ارورE1 ایساتیس: کمبود آب

ارور E2 ایساتیس: نبود شعله 

ارور E3 پکیج ایساتیس: اشکال در سنسور گرمایشی

ارور E4 پکیج ایساتیس: اشکال در سنسور ابگرم مصرفی

ارور E5 پکیج ایساتیس: دستگاه در حالت تابستانه است

ارور E6 پکیج ایساتیس: انسداد دودکش-پرشر سوییچ دود

ارور E7 پکیج ایساتیس: گرمای بیش از حد

ارور E9 در پکیج ایساتیس: محل جامپر ها را تغییر دهید

ارور E8 پکیج ایساتیس: عدم برقراری ارتباط با برد اصلی

ارور EE پکیج ایساتیس: جامپر روی برد اصلی جا به جا شده است

مدل سوپر لوکس FF

ارور ۹۰ پکیج ایساتیس: افزایش بیش از حد  دمای مدار گرمایش

ارور ۵۰,۴۰ پکیج ایساتیس: عدم گردش آب کافی

ارور ۶۰,۷۰ پکیج ایساتیس: عدم اتصال یا اتصال کوتاه مدار سنسور دمای رفت اب مدار گرمایش مرکزی

ارور ۷۰,۸۰ پکیج ایساتیس: عدم اتصال یا اتصال کوتاه مدار سنسور دمای برگشت آب مدار گرمایش مرکزی

ارور ۷۰ پکیج ایساتیس: خطا در ارتباط برد اصلی با پنل کنترل

ارور ۸۰ پکیج ایساتیس: خطای برد اصلی

ارور ۴۰,۶۰,۸۰ پکیج ایساتیس: خطا در اولین تلاش برای تشکیل شعله

ارور ۵۰,۶۰,۸۰ پکیج ایساتیس: خطا در دومین تلاش برای تشکیل شعله

علامت شعله در پکیچ ایساتیس: عدم تشکیل شعله

ارور ۵۰,۶۰,۷۰ پکیج ایساتیس: شعله تشخیص داده شده در حالی که شیرگاز بسته است

ارور ۶۰,۷۰,۸۰ پکیج ایساتیس: قطع شعله به دلیل خیزش شعله

علامت خانه در پکیج ایساتیس: نقص در خروج گازهای خروجی (خطای پرشر سوییچ هوا)

مناطق تحت پوشش شرکت آسان تهویه 

خیابان باهنر  / بلوار اندرزگو / چیذر / کامرانیه شمالی / کامرانیه جنوبی / الهیه / خیابان فرمانیه / بلوار اوشان / خیابان پاسداران / خیابان ساقدوش / خیابان فرشته / ولنجک / اختیاریه / دروس / بلوار کاوه / بلوار پناهی نیا / خیابان شریعتی / خیابان میرداماد / خیابان ملا صدرا / خیابان شیراز / جردن / خیابان ونک / میدان ونک / میدان تجریش / میدان قدس / خیابان سهروردی / خیابان بهشتی / سیدخندان / میدان آرژانتین / خیابان پلیس / خیابان معلم / میرعماد /محمودیه/

محدوده تعمیر پکیج ایساتیس در غرب تهران 

گیشا/ خیابان پاتریس / خیابان شهر آرا / ستارخان / سازمان آب / جلال ال احمد / بلوار مرزداران / خیابان گلاب / باغ فیض / بلوار فردوس / بلوار لاله / بلوار شقایق / بلوار ایت الله کاشانی /بلوار کوهسار / شهرزیبا / شهرک اکباتان / شهرک آپادانا / بلوار استاد معین / خیابان کارون / خیابان خوش / خیابان هاشمی / شادمان / خیابان توحید / خیابان ایثار / خیابان آریانفر / سعادت آباد / بلوار دریا / خیابان سرو / بلوار پاکنژاد / بلوار فرحزادی / خیابان سرو / بلوار بلوار سعادت آباد / خیابان آبشار / بلوار شهران / چیگر / بلوار میرزا بابایی / سردار جنگل / خیابان مخبری / بلوار عدل / بلوار کاج / تهرانسر / بلوار یاس / تهرانسر شرقی / خیابان تیموری / جنت آباد شمالی /جنت آباد جنوبی/جنت آباد مرکزی