شرکت آسان تهویه مرکز تخصصی تعمیر پکیج دیواری در سراسر تهران

شعبه غرب : ۸۸۷۸۱۸۰۶-۰۲۱

شعبه شمال: ۲۲۸۹۱۶۳۵-۰۲۱




مرکز تخصصی تعمیر پکیج دیواری

به طور کلی تمامی لوازم برقی بعد از مرور زمان و استفاده از آن ها نیازمند تعمیر می باشند، پکیج دیواری نیز بعد از گذشت چند سال نیاز به تعمیر پکیج دیواری دارد که این کار باید توسط تعمیرکاران دوره دیده و با تجربه انجام گیرد. اگر پکیج دیواری شما نشتی آب دارد و یا هنگام شروع به کار با صداهای بسیار زیاد رو به رو می شوید نشان دهنده این است که پکیج دیواری شما دارای مشکل بوده و باید عیب یابی و تعمیر گردد. تعمیر پکیج دیواری شما توسط شرکت آسان تهویه قابل اناجم می باشد کافیست با کارشناسان شرکت تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

فروش ویژه دستگاه تصفیه آب برند سی سی کا 

قیمت قبلی: ۳۹۵۰۰۰۰ تومان

قیمت با تخفیف ویژه: ۲۷۰۰۰۰۰ تومان

پکیج چیست؟

دستگاهی که وسیله آن می توان آبگرم مورد نیاز و همچنین رادیاتورهارا گرم نمود پکیج گفته می شود. برای شما سوال پیش آمده است که چرا آبگرمکن به رادیاتور به متصل نمی شود. توجه داشته باشید که در داخل سیستم پکیج چندین سنسور و سیستم های حفاظتی وجود دارد که به محض اینکه مشکلی در سیستم به وجود آید سریعا کارکرد پکیج را متوقف می کند. به طور کلی می توان گفت پکیج مدل کوچک شده موتور خانه به امنیت خیلی بالاتر است.

پکیج ها در سری های اولیه خود بسیار ساده تر بودند دارای منبع آبگرم برای ذخیره آبگرم بودند و با به روز شدن علم و فناوری پکیج ها نیز پیشرفته شده و از مدل مخزن دار قدیمی و زمینی به مدا پکیج دیواری با حجم کمتر ‍تبدیل شده و جای کمتری را نسبت به پکیج های زمینی اشغال می کند.

سرویس پکیج

به منظور جلوگیری از خرابی هایی که با شروع فصل زمستان به وجود می آید همیشه سعی کنید که ابتدا پکیج دیواری شما توسط سرویسکار شرکت مورد بررسی و چک کردن قسمت های مختلف انجام گیرد و سپس اقدام به استفاده از پکیج خود نمایید. توجه داشته باشید که پکیج های تک مبدل حتما می بایست در ابتدای فصل پمپ پکیج خود را سرویس نمایند تا از گیرپاژ پمپ در امان باشند.

تعمیر پکیج

در برخی اوقات به علت کارکرد نادرست با پکیج دیواری دستگاه با مشکلات زیادی رو به رو می شود که برای رفه مشکلات دستگاه شما به تعمیرکار پکیج نیاز دارید. بررسی کردن قسمت های آسیب دیده و همچنین تعویض قطعات فرسوده در قسمت تعمیرات پکیج انجام می گردد.

اسید شویی پکیج

به طور کلی بعد از گذشت یکسال از کارکرد پکیج دیواری باید دستگاه توسط تعمیرکار اسید شویی شود تا بیشتر مشکلات پکیج حل شود. متاسفانه بی توجهی به اسید شویی و استفاده مداوم از پکیج دیواری باعث وارد شدن صدمه به قسمت های مختلف دستگاه می گردد که بعد ها باید هزینه های چند برابری برای آن کنید تا پکیج دیواری شما به حالت آماده به کار و قابل استفاده تبدیل گردد.

تعمیر تخصصی برد پکیج دیواری انواع برند

شرکت آسان تهویه با داشتن کادر تعمیرات حرفه ای و با تجربه در کوتاهترین زمان ممکن برد پکیج دیواری شما را تعمیر می نماید

پکیج دیواری چیست؟

تعمیر پکیج توسط شرکت آسان تهویه انجام میگیرد. پکیج دیواری دستگاهی است که به وسیله آن می توان هم آب گرم مورد نیازمان را تامین کنیم و هم توسط آن گرمایش محیط را تامین کنیم.

پکیج دیواری همانند آبگرمکن در قسمتی به نام مبدل که توسط شعله آب را گرم نموده و برای مصرف ما آماده می کند.قسمتی دیگر که توسط پکیج قابل  انجام است گرم نمودن محیط توسط آبگرم تولیدی خود می باشد که به وسیله رادیاتورها، فن کوئل، داکت اسپلیت به محیط انتقال داده می شود.معمولا هر دوی این قسمت ها توسط موتورخانه قابل انجام بود ولی امروزه به علت کم کردن هزینه های نگهداری از پکیج های دیواری و زمینی استفاده می گردد.

تعمیر پکیج دیواری

شرکت آسان تهویه مرکز تخصصی تعمیر پکیج در سراسر تهران می باشد. معمولا پکیج دیواری بعد از گذشت ۲سال شروع به خراب شدن می کند براب تعمیر پکیج می توانید با شرکت تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید. این شرکت با دارا بودن بهترین کادر تعمیرات در سطح تهران بوده و در کمترین زمان ممکن مشکل پکیج دیواری شما را رفع خواهد نمود. فقط کافیست با کارشناسان تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید. شعبه غرب ۰۲۱۸۸۷۸۱۸۰۶-شعبه شمال ۰۲۱۲۲۸۹۱۶۳۵

چگونگی سرویس پکیج دیواری

یکی از مهم ترین کارهایی که برای پکیج گرمایشی باید انجام دهید سرویس پکیج می باشد که این کار را باید به طور منظم سالیانه انجام دهید تا از به وجود آمدن مشکلات دیگر برای پکیج جلوگیری گردد.سرویس پکیج شامل بازدید دوره ای پکیج چک کردن برد پکیج گرفته نبودن مسیر تخلیه دودکش و تمیزی پکیج بوده که توسط سرویسکار شرکت در محل مشتری انجام می شود.

فروش ویژه دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر قیمت قبلی: ۳۲۵۰۰۰۰ تومان قیمت با تخفیف ویژه: ۲۷۵۰۰۰۰ تومان

فواید سرویس پکیج دیواری

زمانی که شما به موقع سرویس پکیج خود را انجام می دهید از به وجود آمدن آسیب به قطعات مختلف جلوگیری کرده و هیچ گاه سیستم شما با مشکل رو به رو نخواهد شد و همیشه با خیال آسوده می توانید از پکیج خود استفاده کنید. در ابتدای فصل زمستان همیشه سرویس پکیج را انجام دهید که تا پایان فصل مشکلی برای پکیج شما پیش نیاید.

اسید شویی پکیج دیواری

هیچ گاه کلمه سرویس پکیج و اسید شویی پکیج را باهم اشتباه نگیرید.سرویس پکیج به طور کلی بازدید از پکیج بوده و انجام یکسری کارها برای صحت کارکرد پکیج بوده اما اسید شویی پکیج باز کردن مبدل پکیج بوده که باید توسط دیسکیلر شسته شده و در محل خود نصب گردد.پکیج ها با توجه به تک مبدل بودن و دو مبدل بودن هزینه اسید شویی آنها متفاوت می باشد که این کار توسط تعمیرکار در محل شما بررسی شده و به شما اطلاع داده می شود. در برخی مموارد به علت گرفتگی مبدل پکیج دیواری باید این قطعه تعویض شود.

تعمیر پکیج دیواری در غرب تهران

برای شما هم اتفاق افتاده است که برای تعمیر پکیج دیواری خود در غرب تهران به یک تعمیرکار نیاز داشته باشید که در نزدیکی شما باشد، بله درست انتخاب کردید شرکت آسان تهویه آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی در مناطق غرب تهران می باشد، توجه داشته باشید که تعمیرکاران شرکت آسان تهویه دوره دیده و با تجربه می باشند و تعمیر پکیج دیواری شما را در کمترین زمان ممکن انجام می دهند. تعمیرکاران شرکت آسان تهویه تعدادی قطعات یدکی به همراه داشته تا سرعت تعمیرات را تا حد ممکن کاهش دهند.

تعمیر پکیج شوفاژ دیواری در شمال تهران

برای تعمیر پکیج در شمال تهران کافیست با کارشناسان شرکت آسان تهویه تماس گرفته تا نزدیکترین تعمیرکار برای شما اعزام گردد. تعمیرکاران پکیج در سطح شهر آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشند تا جای ممکن اسید شویی پکیج و سرویس پکیج خود را در همان ابتدای فصل زمستان انجام دهید تا در روزهای سرد زمستان دچار خرابی پکیج خود نشوید. تعمیرات پکیج دیواری در شمال تهران توسط تیم حرفه ای شرکت آسان تهویه انجام می گیرد و در کوتاهترین زمان ممکن تعمیر پکیج شما انجام می شود.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

اگر در منزل و یا محل کار شما از سیستم پکیج ایران رادیاتور استفاده می کنید و پکیج دیواری ایران رادیاتور شما دچار خرابی گردیده است نگران نباشید، شرکت آسان تهویه مرکز تخصصی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران می باشد. اگر برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور به شرکت مورد اطمینان نیاز دارید؟ شرکت آسان تهویه برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور دارای تعمیرکار حرفه ای و دوره دیده و با تجربه می باشد که می تواند به راحتی مشکل پکیج ایران رادیاتور شما را حل نماید.