تعمیر پکیج بوتان

تعمیرات پکیج بوتان، یکی از برند های معتبرپکیج در بازار پکیج دیواری بوتان می باشد که سالیان زیادی در زمینه ابگرمکن و بعد ازآن در زمینه پکیج دیواری فعالیت دارد. سرویس و راه اندازی پکیج بوتان کار بسیار دشواری بوده ولی ما به شما مشتریان آموزش می دهیم که چگونه بتوانید تعمیر پکیج بوتان  و عیب یابی پکیچ بوتان را به راحتی خود آن را راه اندازی کنید.

برای شروع این کار ابتدا چک کنید برق واحد وصل باشد  سپس فشار دستگاه را چک کنید. مانومتری که بر روی پکیج بوتان قرار گرفته و به صورت ساعت می باشد باید عددی بین ۱تا۲ را به شما نشان دهد برای تنظیم فشار به وسیله شیر پرکن  که در زیر دستگاه قرار گرفته است فشار دستگاه را بالا برده و بعد از آن راه اندازی پکیج بوتان  انجام می شود.

تعمیر پکیج

سرویس پکیج بوتان

متاسفانه کلمه سرویس پکیج به صورت ناصحیح به کار برده می شود زیرا منظور از سرویس پکیج بوتان بازدید ها و تغییر دادن فصل پکیج و همچنین چک نمودن قسمت هایی از دستگاه می باشد. اسید شویی کردن دستگاه یا همان رسوب زدایی پکیج را با سرویس پکیج اشتباه نکنید در ادامه مطالب شما را با اسید شویی پکیج آشنا می کنیم.

تعمیرکار پکیج بوتان

شرکت آسان تهویه مفتخر است که توانسته در سال های اخیر یکی از بهترین شرکت ها در زمینه تعمیرات پکیج بوتان در تهران بوده زیرا این شرکت دارای کادر تعمیراتی حرفه ای و دوره دیده و با تجربه توانسته در کوتاهترین زمان ممکن مشکل پکیج شما مشتریان را برطرف نماید، از طرفی دیگر تعدادی از قطعات پکیج به همراه تعمیرکار به محل شما اعزام می شود که این خود نوعی برتری می باشد.

اسید شویی پکیج بوتان

تعمیرات پکیج بوتان، اسید شویی یا همان رسوب زدایی پکیج بوتان به مجموعه شستشو مبدل پکیج گفته می شود که باید توسط تکنسین متخصص در محل انجام گیرد. معمولا ۹۰٪ ایراداتی که برای پکیج به وجود می آید با همین اسید شویی برطرف می گردد. توجه داشته باشید که شستشوی مبدل ها با اسید مورد تایید شرکت انجام شود تا آسیبی به مبدل وارد نشود.

تعمیر پکیج

راه اندازی پکیج بوتان

توجه داشته باشید شما برای راه اندازی پکیج بوتان به یک تکنسین نیاز دارید زیرا در برخی موارد پمپ پکیج بوتان به علت وجود ناخالصی موجود در آب گیرپاژ  نموده و باید تعویض ویا تعمیر گردد. همچنین برای کارکردن با پکیج نیز شما به یک نیروی متخصص نیاز دارید تا تمامی موارد را به شما آموزش دهد. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت آسان تهویه تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

علت بروز چراغ قرمز در پکیج بوتان

تعمیرات پکیج بوتان به صورت تخصصی توسط شرکت آسان تهویه انجام می گیرد، نمایان شدن چراغ قرمز در پکیج های بوتان نشاندهنده وجود خرابی در یکی از قسمت های احتراق در پکیج می باشد. برای این خطا ابتدا پکیج را خاموش کرده سپس گاز ساختمان را بررسی نمایید محل خروجی دودکش را بررسی نمایید تا گرفته نباشد سپس دوباره دستگاه را روشن نمایید توجه داشته باشید که در صورت روشن نشدن جایی را دستکاری نکنید و منتظر آمدن تعمیرکار بمانید.

سرویس پکیج

علت گرم و سرد شدن آبگرم چیست

علت اصلی بروز این مشکل گرفتگی و جرم در داخل مبدل پکیج دیواری  بوده که باید پکیج را اسید شویی نمایید در بیشتر مواقع با اسید شویی مشکل نیز برطرف می گردد ولی در غیر اینصورت قسمت های دیگر نیز بررسی می شود.

رفع ارور E29 در پکیج بوتان

تعمیرات پکیج بوتان، ارور E29 که در پکیج مدل CV424 رخ می دهد به علت دستکاری شیر برقی گاز و یا قطع شدن گاز در داخل ساختمان رخ می دهد، در برخی موارد دیگر نیز برد پکیج معیوب شده که باید تعمیر گردد و در غیر اینصورت تعویض گردد. توجه داشته باشید که نبودن ارت نیز باعث به وجود آمدن این مشکل می شود.

رفع نمودن ارور E1

بارها برای مشتریان پیش آمده که هنگام استفاده از پکیج با ارور E1 رو به رو شده اند ابتدا گاز ساختمان را چک کنید. پکیج را ریست کرده و دوباره روشن نمایید. اگر ارور برطرف شد می توانید از پکیج استفاده کنید در غیر اینصورت با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید، تعمیرکاران در کوتاهترین زمان در محل شما حاضر می شوند.

نواقص پکیج بوتان

به جرات میتوان گفت که پکیج بوتان یکی از بهتریت پکیج های موجود در بازار ایران می باشد که اکثر قطعات استفاده شده در آن از نوع ایتالیایی بوده و کیفیت بسیار بالایی دارد.توجه داشته باشید که هر دستگاهیی نقاط قوت و نقاط ضعفی را دارند که در پکیج بوتان یکی از نواقص آن استفاده از بلوک های با جنس باکالیت بوده که در اثر سرد و گرم شدن سریع ترک برداشته و دچار نشتی می گردند که این حالت در پکیج بوتان مدل cv424 بیشترین حالت را اتفاق می افتد.

سرویس محفظه احتراق پکیج

برطرف کردن ارور E01 در پکیج پرلا پرو

در این قسمت می خواهیم ایرادی که اکثر پکیج های پرلا پرو با آن رو به رو می شوند را بررسی کنیم. به طور کلی در پکیج های بوتان ارور E1 معمولا به قسمت گاز رسانی و قسمت احتراق مربوط می شوند. متاسفانه تعمیرکاران به علت نداشتن تجربه کافی اقدام به دستکاری شیر برقی گاز کرده و به علت تنظیم نبودن شعله های ماکزیمم و مینیمم پکیج با مشکل رو به رو می گردد. توجه داشته باشید که تنظیم شیر برقی گاز پکیج فقط توسط گیج فشار گاز قابل تنظیم می باشد.

رفع چراغ سبز چشمک زن در پکیج پارما

زمانی که در پکیج بوتان مدل پارما چراغ سبز چشمک زن می شود نشان دهنده این است که سنسور فن پکیج به خوبی عمل نمی کند یا به علت اینکه پکیج در فضای باز قرار دارد فن پکیج کثیف شده و برد توانایی راه اندازی آن را نداشته و ارور نمایان می گردد.

دقت داشته باشید که معمولا باید فن پکیج را هر چند سال یک بار سرویس و شستشو نمایید تا گرد و غبار موجود در آن تخلیه شود.

تعمیر پکیج بوتان مدل روما ROMA

تعمیرات پکیج بوتان، یکی از بهترین مدل های پکیج بوتان مدل روما می باشد که در آن از برد مجهز به صفحه دیجیتال استفاده شده است که به راحتی می توان آن را عیب یابی نمود. برای تعمیر پکیج بوتان با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید در کوتاهترین زمان تعمیرکار به محل شما اعزام می گردد.

تعمیرات پکیج بوتان در مرکز تهران، مبدل این پکیج ایتالیایی بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است. تعمیر پکیج روما توسط شرکت آسان تهویه انجام می گیرد. این شرکت با داشتن تعمیرکاران حرفه ای و دوره دیده و با تجربه در کمترین زمان ممکن و با داشتن تعدادی از قطعات یدکی همراه خود در کمترین زمان تعمیرات پکیج روما را انجام می دهند.

پکیج بوتان نشتی آب دارد علت چیست؟

هنگامی که شما متوجه می شوید بعد از گذشت چند ساعت مانومتر  پکیج شما افت پیدا می کند و از زیر پکیج شما نشتی آب دارد سریعا پکیج را خاموش کرده و با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

وقتی این نشتی آب ادامه دار باشد به تمامی قطعات داخلی پکیج بوتان آسیب وارد می کند و تعمیر پکیج شما با مشکل رو به رو خواهد شد زیرا تمامی پیچ های پکیج شما زنگ زده و دیگر باز نمی شوند و این شما را با هزینه های زیادی رو به رو خواهد نمود .معمولا قطعات پکیج بوتان و دیگر پکیج های موجود در سطح کشور توسط اورینگ ها و واشر های نسوز آب بندی می شوند که در صورت خراب شدن این واشر ها و اورینگ ها پکیج بوتان شروع به نشتی آب می کند.

آب گرم خروجی بسیار داغ و سوزنده است علت چیست؟

فشارآب ورودی به پکیج دیواری  بسیار کم بوده که علت آن یا خرابی پمپ یا گرفتگی لوله ورودی آب به پکیج و یا گرفتگی لوله خروجی می باشد. دستکاری شیر گاز پکیج نیزموجب این امر شده که سرویسکار به جهت سرویس نکردن مبدل ها اقدام به دستکاری شیر گاز می کنند که کار بسیار اشتباهی می باشد.

برای تعمیر پکیج بوتان کافیست با کارشناسان ما تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

اسید شویی پکیج

عیب یابی پکیج بوتان مدل اپتیما

تعمیرات پکبج بوتان، یکی از بهترین مدل های پکیج بوتان مدل اپتیما می باشد. اکثر قطعات این پکیج ایتالیایی بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است. عیب یابی پکیج اپتیما با استفاده از کد های ارور و همچنین نحوه کارکرد آن قابل انجام است. ولی به طور کلی برای عیب یابی پکیج شما نیاز به داشتن دانش فنی دارید در غیر اینصورت به پکیج خود آسیب وارد می کنید پس بهتر است با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

آبگرم خروجی پکیج بوتان گرم و سرد شده و یکنواخت نمی باشد علت چیست؟

هنگامی که با این مشکل رو به رو می شوید بیشترین احتمال ممکن گرفتگی داخلی پکیج بوتان می باشد که باید دستگاه توسط سرویسکار اسید شویی گردد.تعمیرات پکیج بوتان در سراسر تهران انجام می گیرد.  زمانی که کیت ۳راهه دستگاه نیز خراب شده باشد نیز همین اتفاق میافتد. سوختن شیر موتوری پکیج بوتان نیز همین موارد را شامل می شود. تشخیص خرابی این قطعات فقط باید توسط تعمیرکار انجام گردد و به هیچ عنوان دستگاه را دستکاری نکنید.

تنظیم شیر برقی گاز

عیب یابی پکیج بوتان مدل بیتا

با توجه به مدل هایب بسیار پکیج بوتان در این قسمت می خواهیم در مورده عیب یابی پکیج بوتان مدل بیتا بپردازیم. این مدل از پکیج ضعف های بسیاری دارد که از جمله آن می توان به پرشر فن و فلومتر آن اشاره نمود و همچنین برد این پکیج به ارت بسیار حساس بوده و درست عمل نمی کند. معمولا فلومتر و پرشر فن این پکیج با مشکل رو به رو می شود که باید تعویض گردد.

از داخل پکیج بوتان صدای تق تق و ناهنجار شنیده می شودعلت چیست؟

در بعضی اوقات به هنگام استفاده از پکیج شروع به ایجاد صدا نموده مهم ترین علت صداهای ناهنجار پکیج بوتان خرابی پمپ پکیج بوده که باید با نمونه مشابه و اندازه معین پکیج تعویض گردد دقت داشته باشید پمپ پکیج قطعه ای تعویضی بوده و به هیچ عنوان پمپ دست دوم استفاده نکنید.

علت بعدی این است که به دلیل گرانی قطعات اصلی و وارداتی بودن آن از قطعات تولید داخل و فاقد کیفیت استفاده می گردد که بعد از مدتی استفاده شروع به صدا دادن می کند.

تعمیرکار پکیج بوتان در تهران

اگر به دنبال تعمیرکار پکیج بوتان در تهران هستید شرکت آسان تهویه می تواند بهترین گزینه برای شما باشد زیرا با داشتن بهترین کادر تعمیراتی بوده که تمامی تعمیرکاران با تجربه، دوره دیده بوده و می توانند در کوتاهترین زمان ممکن پکیج بوتان شما را عیب یابی و تعمیر نمایند. توجه داشته باشید که در این مجموعه تمامی قطعات استفاده شده اصلی بوده و دارای گارانتی می باشد.

رادیاتورها گرم بوده ولی ابگرم مصرفی گرم نمی شود علت چیست؟

این اتفاق در زمستان افتاده است که شما با این مورد برخورد کردید که رادیاتور ها گرم بوده ولی آبگرم مصرفی گرم نمی شود. اولین قسمت که باید بررسی گردد گرفتگی داخلی پکیج باید چک گردد سپس کیت چند راهه سنسور ها و خود شیر چند راهه باید چک شود.

با زیاد کردن دما فشار دستگاه نیز بالا میرود علت چیست؟

هنگامی که هوا سرد می شود شما مجبور به افزایش دما هستید با افزایش دادن دمای پکیج بوتان متوجه می شوید که فشار روی پکیج نیز افزایش می یابد علت این امر بدلیل گرفتگی در مدار رادیاتورها آب به خوبی در مدار به گردش در نیامده و فشار بالا میرود. پمپ دستگاه به خوبی عمل نمیکند و یا پروانه پمپ کثیف و شکسته است. منبع انبساط پکیج باید چک شود چرا که یکی از علل این مشکل خرابی منبع انبساط پکیج می باشد.

تعرفه اسید شویی پکیج بوتان چقدر است؟

با توجه به استفاده  روز افزون از پکیج های دیواری در سراسر کشور این دستگاه ها نیاز به سرویس داشته و هزینه هایی را برای مشتری به همراه دارد به طور کلی هزینه اسید شویی برای پکیج بوتان در سال ۱۴۰۰ مبلغ ۳۵۰هزار تومان و هزینه سرویس پکیج بوتان نیز ۱۸۰هزار تومان می باشد.

توجه داشته باشید که اجرت تعویض قطعات و قیمت قطعات جداگانه محاسبه می گردد و همچنین این قیمت برای اسید شویی ۲مبدل پکیج شما بوده که باید هر دو هم زمان شستشو شده تا کامل انجام شود.

پمپ پکیج

فن پکیج بوتان یکسره کار می کند علت چیست؟

تعمیرات پکیج بوتان، بعضی اوقات برای شما پیش آمده است که بعد از بستن شیر آب و یا اتومات کردن پکیج در فصل سرما فن پکیج خاموش نمی شود و یکسره کار کرده و پکیج بوتان شروع به دادن خطا میکند زمانی که این خطا رخ میدهد به احتمال زیاد سیستم تهویه یا همان فن پکیج بوتان به خوبی تخلیه نمی کند و یا کثیف شده است بعد از چک کردن کامل فن و همچنین سنسور فن نوبت به برد پکیج می رسد که باید تعمیر گردد.

ارور پکیج کالداونزیا، ارور پکیج اپتیما

سبز ثابت : مشعل روشن می باشد

سبز چشمک زن ۱ثانیه ای : آماده به کار(عدم تقاضا)

سبز چشمک زن ۰.۵ثانیه ـ۰.۵ثانیه :حالت زمستانه -حالت انتظار-پرشر دود ومجموعه فن چک شود-گیرپاژ پمپ-اشکال در کلید حداقل فشار آب-ایراد سنسورها-ایراد در سنسور فشار

سبز چشمک زن سریع : ورود یا خروج از محدوده سارا

زرد ثابت : سنسور آبگرم مصرفی معیوب است

زرد چشمک زن : وضعیت حداکثر توان

قرمز ثابت : سنسور مدار گرمایش- سنسور دود-عدم تشکیل شعله ویا نبود شعله-برد کنترل- اشکال در کلید حداقل فشار آب

قرمز چشمک زن : کلید حرارتی عمل کرده است

ارور پکیج CV424S

E1 : نبود شعله ، گاز ورودی به دستگاه قطع است

E2 : فعال شدن کلید حرارتی مبدل اصلی و یا قطع سیم های ارتباطی

E3 : رفع نشدن مشکل دودکش پکیج ،سنسور دودکش عمل کرده است.

E4 : خطای مدولاتور شیرگاز

E5 : اشکال در سنسور حرارتی مدار گرمایش

E6 : اشکال در سنسور حرارتی مدار آبگرم مصرفی

E7 : وصل بودن کلید ایمنی فشار دودکش قبل از روشن شدن فن

E8 : اشکال در حسگر دمای محیط خارجی

E9 : رسیدن دمای آب مدار گرمایش به بیش از ۹۵ درجه

E13 : اشکال نرم افزار برد

E15 : وجود اشکال در دودکش یا کلید ایمنی فشار دود

E17 : فعال شدن ترموستات دود

E25 : یخ زدن مبدل اصلی یا اولیه

E27 : اشکال در کلید ایمنی حداقل فشار آب

E29 : اشکال در مدار برق رسانی شیر برقی گاز

E99 : خطای عدم تشخیص فن دار بودن یا فن دار نبودن پکیج

ارور پکیج پرلا، ارور پکیج پرلا پرو

E01 : عدم تشکیل شعله(شیر برقی گاز، جرقه زن، حسگر شعله)

E02 : قطعی یا خرابی یا عمل کردن کلید حرارتی

E03 :فعال شدن کلید فشار یا ترموستات ایمنی دود

E04 :عدم وجود فشار آب در مدار گرمایش (فشار باید روی ۱.۵ تنظیم گردد)

E06 : قطعی سنسور آبگرم مصرفی

E07 : قطعی سنسور مدار گرمایش

E11 :حس شدن شعله قبل از ارسال فرمان برد به شیر برقی گاز

دما+چشمک زن : عمل نمودن کلید فشار ـ ترموستات ایمنی دود ویا قطعی کابل متصل به آن ـ کافی نبودن فشار آب مدار گرمایش

ADJ : تنظیم  الکتریکی حداقل و حداکثر دمای مدار گرمایش

ارور پکیج روما

ارور پکیج روما

A01 : خرابی حسگر که به طور کلی تشکیل نشدن شعله(خرابی جرقه زن، خرابی شیر برقی گاز، قطعی گاز)

A02 : کلید حرارتی

A03 : پرشر دود ـ ترموستات دود ـ مجموعه فن

A04 : اشکال در کلید حداقل فشار آب

A05 :خرابی برد

A06 :سنسور ابگرم مصرفی معیوب است

A07 : سنسور مدار گرمایشی معیوب است

A11 : حسگر شعله قبل از فرمان برد عمل کرده انفجاری روشن می شود

ADJ : تنظیم الکتریکی حداقل و حداکثر مدار گرمایشی

چشمک زن زمستانه/تابستانه با باز شدن آب : اشکال در پرشر دود، مجمموعه فن(تا ۱۰ دقیقه)

چشمک زن زمستانه/تابستانه :اشکال در کلید حداقل فشار آب (تا ۱۰ دقیقه)