تعمیر داکت اسپلیت سامسونگ در سراسر تهران

سرویس شارژ گاز و تعمیرات داکت اسپلیت سامسونگ در سراسر تهران

شرکت آسان تهویه مرکز تعمیر داکت اسپلیت سامسونگ در سراسر تهران آماده بهتریت سرویس ها می باشد کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در این مطلب می توانید درباره مشخصات فنی انواع مدل های مختلف داکت اسپلیت اینورتر و معمولی سرمایشی و سرد و گرم سامسونگ را مشاهده نمایید. دستگاههای تهویه مطبوع کانالی سامسونگ ضمن برخورداری از اندازه کوچک و باریک به منظور نصب آسانتر، قابلیت کانال کشی برای فضاهای مختلف را نیز دارا می باشد.

این دستگاه ها بطور خودکار دمای هوای خروجی را تا رسیدن به مقدار متوسط دما محیط در کلیه اتاقها تنظیم می نماید تا هوای یکنواختی را در همه فضا ها ایجاد کند. از دیگر ویژگی های این دستگاه داشتن فن با تیغه ای آیرودینامیک بوده که موجب ایجاد جریان هوای بیشتر با سطح صدای کمتر می شود.

داکت اسپلیت تروپیکال سامسونگ دارای میکرو مبدل های حرارتی (اواپراتور) فشرده و مسطح بوده که بسیار کارآمد می باشند، همچنین گاز مبرد R22 کارکرد دستگاه تا دمای +54 درجه سانتیگراد را تضمین می نماید. سامسونگ در مدل های سرد و سرد و گرم غیر اینورتر داکت اسپلیت خود حجم و وزن یونیت داخلی را تا 30% کاهش داده است که این امر موجب سهولت نصب در فضاهای کوچک و همچنین سرویس و نگهداری آسان دستگاه شده است.

سرویس داکت اسپلیت سامسونگ

داکت اسپلیت سامسونگ یکی از رایج ترین سیستم های تهویه مطبوع در سطح جهان بوده که یکی از اقتصادی ترین و به صرفه ترین این سیستم ها میباشد. داکت اسپیلیت همانند اسپیلیت دیواری از دو قسمت یونیت خارجی (کندانسور و کمپرسور) و یونیت داخلی (هواساز که در سقف کاذب نصب میشود) تشکیل شده و این دو قسمت توسط لوله های مسی به یکدیگر متصل میشوند.

یونیت داخلی توسط کانال های مخصوص هوای سرد و گرم را به فضاهای مستقل میرساند. داکت اسپلیت ها اغلب سرد و گرم بوده ولی میتوان از کویل اب گرم (که توسط موتورخانه و پکیج گرمایشی ابگرم خود را تامین کند) نیز در آن استفاده نمود. از دیگر مزایای این دستگاه اشغال فضای بسیار کم بدلیل نصب داخل سقف میباشد. کمپرسورها در سیستم داکت اسپیلیت در دو مدل اینورتر و معمولی می باشند که تاثیر مستقیمی بر روی مصرف برق دستگاه خواهد داشت. کمپرسور های اینورتر تا 50 درصد مصرف برق کمتری نسبت به کمپرسورهای معمولی دارند.

تعمیرات داکت اسپلیت سامسونگ

تعمیر داکت اسپلیت سامسونگ کار بسیار پیچیده ای بوده و باید تعمیرکار با تجربه و حرفه ای باشد تا بتواند دستگاه را عیب یابی و تعمیر نماید بدین منظور برای تعمیر داکت اسپلیت خود با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید .

تعمیر دستگاه شامل چند مرحله بوده و باید توجه کنید که باید ابتدای کار مشکل را از مشتری پرسیده و ببینید چه مشکلی مشتری را اذیت کرده است  سپس تعمیرکار با استفاده از تجربه خود در زمینه تعمیرات عیب دستگاه را مشخص می کند و به مشتری اعلام میکند .

تعمیرکاران شرکت آسان تهویه معمولا یک سری قطعات ضروری برای داکت اسپلیت سامسونگ را همراه خود دارند تا در صورت لزوم در محل مشتری اقدام به تعویض قطعه نمایند و تعمیرات دستگاه را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهند .

عیب یابی داکت اسپلیت سامسونگ

برای عیب یابی داکت اسپلیت سامسونگ به این صورت عمل می کنیم که بعد از مشاهده کارکرد دستگاه مشاهده شارژ گاز تمیزی و یا کثیفی دستگاه می توانید دستگاه را عیب یابی کنید .در بعضی مواقع احتمال گرفتگی ویا شکستگی لوله در مسیر لوله کشی احتمال دارد روند عیب یابی را با تاخیر اندازد اما همواره سعی بر این است که با صرف کمتریت زمان عیب یابی دستگاه انجام پذیرد.

عیب یابی داکت اسپلیت سامسونگ کار بسیار دشواری بوده به همین جهت شرکت آسان تهویه از افراد با تجربه و دوره دیده برای تعمیرات داکت اسپلیت سامسونگ استفاده می کند .

برای شما هم اتفاق افتاده است که بعد از گذراندن فصل سرما و شروع فصل گرما هنگامی که داکت اسپلیت را روشن میکنید متوجه می شوید که از دریچه ها باد گرم خارج می شود .مسلما مدتی را تحمل می کنید ولی متاسفانه متوجه میشوید که دستگاه باد خنکی به شما نمیدهد سریعا با شرکت تماس گرفته و با کارشناسان ما مشورت کنید تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که چک کنید که فیوز مینیاتوری داکت اسپلیت شما قطع نباشد اگر از این قسمت هم مطمئن شدید فقط منتظر بمانیدتا تعمیرکاران در محل حضور یابند.

از زمان تماس شما با شرکت در کوتاهترین زمان ممکن تکنسین شرکت به محل شما اعزام می شود .معمولا سیستم به این صورت است که تعمیرکار شرکت پس از بررسی دستگاه و پیدا کردن عیوب داکت اسپلیت سامسونگ هزینه حدودی دستگاه را اعلام میکند و با توافق طرفین کار انجام می پذیرد.برخی مشتریان برای کمتر کردن هزینه تعمیرات خود با تعمیرگاه های ناشناس و یا افراد سیار تماس گرفته و اقدام به تعمیر دستگاه میکنند که این کار جز آسیب به دستگاه فایده دیگری را به همراه ندارد.

سرویس داکت اسپلیت سامسونگ

تعمیر داکت اسپلیت سامسونگ،سرویس داکت اسپلیت به طور سطحی به این صورت بوده که ابتدا برق دستگاه را قطع کنید و سپس با آب فشار قوی اقدام به سرویس و شستشوکندانسور  دستگاه کنید در قسمت سرویس دستگاه آمپر دستگاه شارژ گاز دستگاه  و نحوه کارکرد دستگاه توسط تعمیرکار چک میگردد . هیچ گاه سرویس دستگاه را خودتان انجام ندهید زیرا احتمال آسیب زدن به دستگاه توسط خودتان وجود دارد. یک اب ساده می تواند به سیستم برق رسانی داکت اسپلیت سامسونگ اسیب وارد کند بنابراین با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و به ما اعتماد کنید.

در قسمت داخلی یا همان یونیت داخلی داکت اسپلیت سامسونگ اواپراتور قرار دارد که پس باز کرن محفظه دستگاه توسط تکنسین اقدام به تمیز کردن اواپراتور کرده چرا که این قسمت قلب دستگاه بوده و در صورت کثیفی این قسمت پرتاب باد میزان سردی و یا گرمی دستگاه کم خواهد شد توجه کنید سرویس داکت اسپلیت خود را جدی بگیرید زیرا هم از سرمای مطلوب لذت میبرید و هم مصرف برق خود را به یک سوم کاهش دهید .معمولا سرویس داکت اسپلیت سامسونگ سالی ۲مرتبه باید انجام گیرد این سرویس در مناطق مختلف متفاوت بوده بر فرض مثال در مناطق مرکزی شهر تهران به علت وجود گرد و غبار و آلودگی زیاد فق در فصل تابستان باید ۲مرتبه و فصل زمستان نیز ۲مرتبه سرویس را انجام دهید .سرویس کردن دستگاه به نفع شما بوده و طول عمر دستگاه افزایش پیدا میکند.

شارژ گاز داکت اسپلیت سامسونگ

بعد از سرویس کردن کامل داکت اسپلیت سامسونگ نوبت به چک کردن میزان شارژ گاز دستگاه میرسیم.دقت داشته باشید اگر دستگاه شما به طور کامل سرویس نشود و یا کثیفی اواپراتور در حدی باشد که نتواند هوا را از خود به خوبی عبور دهید فشار گاز عدد درستی را به ما نشان نخواهد داد و نمیتوانیم شارژ گاز را به درستی انجام دهیم این موضوع بسیار مهم بوده زیرا اکثر مشتریان بدون در نظر گرفتن سرویس داکت اسپلیت سامسونگ اقدام به استفاده از دستگاه نموده و تمامی گرد و غبار وارد اواپراتور سیستم شده و سرمای مطلوب دستگاه را از دست می دهند  همواره توصیه ما به شما مشتریان گرامی این است که با انجام سرویس به موقع و اصولی هم در طول عمر دستگاه و هم در مصرف برق تاثیر به سزایی دارد .

بیشتر مشتریان این سوال را در زمان خرابی از کارشناسان می پرسند که هزینه شارژ گاز داکت اسپلیت سامسونگ چقدر است ؟؟؟؟توجه کنید هزینه شارژ گاز دستگاه با توجه به چند معیار سنجش می شود همانند ظرفیت دستگاه و یا لوله کشی دستگاه تعمیرکاران شرکت تهران تهویه بعد از حضور در محل و گرفتن مشخصات دستگاه هزینه حدودی را به شما مشتری عزیز اعلام می کند .متاسفانه در سطح کشور هستند کسانی که از گاز های بی کیفیت و چند بار استفاده شده در چیلرها برای دیگران استفاده میکنند با هزینه های بسیار پایین ولی جز اسیب رساندن به کل سیکل و از همه مهمتر اسیدی کردن روغن کمپرسور و نتیجه ان سوختن سیم پیچ کمپرسور دستگاه میگردد بنابراین با پرداخت هزینه های پایین خودتان را به دردسر نندازید .

تکنسین های شرکت آسان تهویه با استفاده از بهترین گاز های موجود در بازار و  از نوع اورجینال استفاده میکنند و همچنین از قطعات با کیفیت فوق العاده برای مشتریان استفاده مینمایند.

تعمیرکار داکت اسپلیت سامسونگ

برای تعمیر داکت اسپلیت سامسونگ به شرکت آسان تهویه اعتماد کنید چرا؟این شرکت با دارا بودن کادری از بهترین تعمیرکاران با تجربه و دوره دیده در سطح کشور بوده و تعمیرات داکت اسپلیت شما را به طور دقیق و در کوتاهترین زمان ممکن انجام می دهند تا در فصل گرمای تابستان بهترین بازدهی را از داکت اسپلیت سامسونگ خود داشته باشید. 

نحوه سرویس داکت اسپلیت سامسونگ چگونه است؟

معمولا داکت اسپلیت را باید هر ۶ماه یکبار سرویس انجام دهید زیرا این دستگاه هم در تابستان و هم در زمستان استفاده می شودو از انجاییکه وظیفه دستگاه سیرکوله کردن هوای محیط می باشد بنابر این باید سرویس و بازدید گردد .

داکت اسپلیت صدا می دهد علت چیست ؟

بعد از راه اندازی داکت اسپلیت  دستگاه شروع به کار کرده و صداهای ناهنجار تولید می کند معمولا قطعه ای که درگیر می باشد موتور فن بوده که باید باز شده و تعمیر گردد .

برای تعمیر فن تعمیرکار شرکت آسان تهویه به مجل شما اعزام شده و مشکل را برطرف می کند کافیست با کارشناسان با تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید. 

علت آبریزش داکت اسپلیت سامسونگ چیست؟

برای برطرف کردن این مشکل شما نیازمند یه فرد حرفه ای دارید چرا که باید تمامی موارد مربوطه را چک نماید در بعضی از دستگاه ها به علت وجود نواقص در موقع نصب این ایراد بعد ها به وجود می آید و باید توسط پمپ درین  مخصوص داکت اسپلیت مشکل را برطرف نمایید.

مرکز تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت در سراسر تهران

۰۲۱۲۲۸۹۱۶۳۵-۰۲۱۸۸۷۸۱۸۰۶

محدوده تعمیر داکت اسپلیت در شمال تهران محدوده تعمیر داکت اسپلیت در شمال تهران 

خیابان باهنر  / بلوار اندرزگو / چیذر / کامرانیه شمالی / کامرانیه جنوبی / الهیه / خیابان فرمانیه / بلوار اوشان / خیابان پاسداران / خیابان ساقدوش / خیابان فرشته / ولنجک / اختیاریه / دروس / بلوار کاوه / بلوار پناهی نیا / خیابان شریعتی / خیابان میرداماد / خیابان ملا صدرا / خیابان شیراز / جردن / خیابان ونک / میدان ونک / میدان تجریش / میدان قدس / خیابان سهروردی / خیابان بهشتی / سیدخندان / میدان آرژانتین / خیابان پلیس / خیابان معلم / میرعماد /محمودیه/

محدوده تعمیر داکت اسپلیت در غرب تهران 

گیشا/ خیابان پاتریس / خیابان شهر آرا / ستارخان / سازمان آب / جلال ال احمد / بلوار مرزداران / خیابان گلاب / باغ فیض / بلوار فردوس / بلوار لاله / بلوار شقایق / بلوار ایت الله کاشانی /بلوار کوهسار / شهرزیبا / شهرک اکباتان / شهرک آپادانا / بلوار استاد معین / خیابان کارون / خیابان خوش / خیابان هاشمی / شادمان / خیابان توحید / خیابان ایثار / خیابان آریانفر / سعادت آباد / بلوار دریا / خیابان سرو / بلوار پاکنژاد / بلوار فرحزادی / خیابان سرو / بلوار بلوار سعادت آباد / خیابان آبشار / بلوار شهران / چیگر / بلوار میرزا بابایی / سردار جنگل / خیابان مخبری / بلوار عدل / بلوار کاج / تهرانسر / بلوار یاس / تهرانسر شرقی / خیابان تیموری / جنت آباد شمالی /جنت آباد جنوبی/جنت آباد مرکزی