ارور ساید ال جی

ارور ساید ال جی

در این قسمت از مطالب می خواهیم شما را با ارور ساید ال جی آشنا نماییم. توجه داشته باشید که این ارور ها فقط مختص تکنسین می باشد که به وسیله آن زودتر عیب یابی ساید ال جی شما را انجام دهد. در حالت کلی ارور ساید ال جی یک شمای کامل را به ما توضیح می دهد عی بیابی و تعمیر اصلی ساید ال جی بستگی به تجربه و حرفه ای بودن تکنسین مربوط می گردد. به طور کلی تعمیرکاران شرکت آسان تهویه با تجربه و حرفه ای می باشند و در کمترین زمان ممکن مشکل ساید ال جی شما را برطرف می نمایند. با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارور Er FS  در ساید ال جی

ارور Er Fs  در ساید الجی مربوط به سنسور فریزر می باشد. می بایست خود سنسور، اتصالات و در نهایت برد الکترونیک ساید ال جی باید مورد بررسی قرار گیرد. در صورتی که نیاز به سرویسکار دارید سریعا تماس گرفته و آدرس خود را ثبت نمایید.

ارور ساید ال جی

ارور Er rS در ساید ال جی

ارور Er rS در ساید ال جی مربوط به سنسور یخچال ساید ال جی می باشد. زمانی که سنسور خود معیوب شده باشد و یا خرابی در اتصالات و یا حتی برد الکترونیکی ساید ال جی باعث می شود که ساید ال جی ارور Er rS را بر روی دیسپلی نشان دهد. رفع کردن مشکل فقط باید توسط تکنسین شرکت آسان تهویه انجام گیرد. در صورت دستکاری ساید ال جی توسط افراد متفرقه خرابی ساید شما چندین برابر خواهد شد.

ارور Er FF در ساید ال جی

ارور Er FF ساید ال جی مربوط به فن فریزر می باشد. زمانی که فن فریزر از کار بایستد و یا در اتصالات  آن مشکلی ایجاد شده باشد ارور Er FF  در ساید ال جی رخ می دهد. در برخی موارد خرابی برد الکترونیکی ساید ال جی باعث بروز خطا می شود که در حالت کلی می بایست توسط تکنسین مورد بررسی قرار گیرد. برای حل مشکل تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

ارور ساید ال جی

ارور Er CF در ساید ال جی

زمانی که مشکلی در فن کندانسور ساید ال جی بروز دهد ارور Er CF  ساید ال جی نمایش داده می شود. توجه داشته باشید که بررسی خرابی  و یا درستی قطعات ساید ال جی فقط باید توسط تکنسین شرکت آسان تهویه مورد بررسی قرار گیرد در غیر اینصورت احتمال آسیب به ساید ال جی وجود دارد.

ارور Er CO در ساید ال جی

زمانی که ارور Er CO در ساید ال جی نمایش داده می شود نشان دهنده این است که ارتباط میان برد اصلی و برد دیسپلی قطع شده است. حالا این ارتباط می تواند از خرابی خود برد الکترونیکی باشد و هم خرابی در اتصالات می باشد که بررسی این مشکل باید توسط تکنسین انجام گیرد. کافیست آدرس خود را ثبت نمایید تعمیرکاران شرکت آسان تهویه در کمترین زمان ممکن در محل شما حاضر می شوند.

ارور ساید ال جی

ارور F dS  در ساید ال جی

ارور F dS در ساید ال جی نشان دهنده خرابی و یا مشکل در سنسور دیفراست فریزر می باشد. زمانی که سنسور دیفراست فریزر ساید ال جی با مشکل رو به رو می گردد در کاکرد طبیعی یخچال مشکل ایجاد می کند به همین منظور ابتدا باید سنسور دفراست ساید ال جی را چک کرده و سپس اقدام به تعویض آن نمایید. وجود خرابی در قسمت اتصالات سنسور دیفراست نیز باعث اعلام خرابی می شود پس با تماس گرفتم با شرکت آسان تهویه می توانید خرابی را هر چه سریعتر برطرف نمایید.

ارور F dH در ساید ال جی

ارور dS F در ساید ال جی

ارور dH F در ساید ال جی

ارور FF E در ساید ال جی

ارور CF E در ساید ال جی

ارور CO E درساید ال جی

ارور FS E در ساید ال جی

ارور rS E در ساید ال جی

ارور E FS در ساید ال جی

ارور E rS در ساید ال جی

ارور E HS در ساید ال جی

ارور E IS در ساید ال جی

ارور E gF در ساید ال جی

ارور E It در ساید ال جی

ارور E FF در ساید ال جی

ارور E CF در ساید ال جی

ارور E rF در ساید ال جی

ارور E IF در ساید ال جی

ارور E CO در ساید ال جی

ارور E SS در ساید ال جی

ارور E Ad در ساید ال جی

ارور E AS در ساید ال جی

ارور E dL در ساید ال جی