ارور های پکیج دیواری ایساتیس

ارور پکیج ایساتیس مدل نیواستار، ارور پکیج ایساتیس مدل مهر

کد خطاشرح عیب
E0خطای سنسور آب ورودی
E1کمبود آب
E2نبود شعله
E3اشکال در سنسور گرمایشی
E4اشکال در سنسور مصرفی
E5دستگاه در حالت تابستانه است
E6انسداد دودکش - خطای سنسور دود
E7گرمای بیش از حد
E8عدم برقراری ارتباط برد اصلی با برد صفحه نمایش
E9محل جامپر S4 را تغییر دهید
EEدیپ سوئیچ و یا جامپر بر روی برد اصلی جا به جا شده

نحوه راه اندازی پکیج دیواری ایساتیس در زمستان

برای راه اندازی پکیج دیواری ایساتیس در زمستان به صورت زیر عمل می کنیم :توجه داشته باشید که ارور پکیج ایساتیس مختص استفاده برای تعمیرکار دستگاه می باشد.

۱-ابتدا باید فشار سنج روی پکیج ایساتیس را کنترل کنید فشار باید بین محدوده ۱تا ۲بار قرار داشته باشد.برای تنظیم فشار باید به وسیله شیر پرکن که در زیر پکیج ایساتیس تعبیه شده است فشار را تنظیم نمایید.

۲-در این مرحله حالت زمستان را به وسیله دکمه mode که بر ری پکیج قرار دارد حالت زمستان را انتخاب کنید.

۳-در این مرحله شما مقدار گرمای مورد نیاز را به وسیله دکمه دما تنظیم می کنید دقت داشته باشید که برای دمای تنظیمی باید جوری باشد که به پکیج دیواری فشار مضاعف وارد نگردد.

تعمیر پکیج ایساتیس

نحوه راه اندازی پکیج دیواری در تابستان

برای راه اندازی پکیج دیواری ایساتیس در تابستان به صورت زیر عمل می کنیم:

۱-ابتدا فشار سنج پکیج را چک کنید که پکیج دیواری بی آب نباشد و فشار را به وسیله شیر پرکن در محدوده ۱تا۲بار قرار دهید

۲-در این مرحله به وسیله دکمه mode حالت تابستان یا حالت خورشید را انتخاب کنید.

۳-در مرحله آخر شما می توانید مقدار گرمای آب خروجی را تنظیم نموده جوری باشد که مجبور نشوید تا زیاد با آب سرد مخلوط نمایید

رفع علامت لبخند پکیج ایساتیس

رفع علامت لبخند پکیج ایساتیس

در اکثر پکیج هایی که دارای صفحه دیجیتال بر روی برد می باشند حالت های مختلف اکونومی یا همان اقتصادی وجود دارد. در پکیج ایساتیس مدل نیو استار برای استفاده کردن از حالت اکونومی می بایست از دکمه منفی به همراه تغییر فصل استفاده نمود زمانی که علامت لبخند بر روی صفحه دیجیتال ظاهر می شود نشانگر این است که حالت اکونومی فعال شده است برای غیر فعال کردن این حالت نیز کافیست دکمه منفی با تغییر فصل را با هم فشار دهید.

عیب یابی از طریق ارورها

ارور پکیج ایساتیس ، مشتریان گرامی به اصل توجه داشته باشید که هیچ گاه اقدام به دست کاری پکیج نکنید زیرا این کار بسیار خطرناک بوده و آسیب های جبران ناپذیری به دنبال دارد. زمانی که پکیج دیواری ایساتیس در صفحه خوذ اروری را به نمایش می گذارد سرویسکار با سرعت بیشتری می تواند پکیج را عیب یابی و تعمیر نماید. در برخی موارد مشتریان می توانند از ارور ها استفاده کنند که آن هم فقط افت فشار به وجود آمده است که می توانید به وسیله شیر پرکن که در زیر دستگاه قرار دارد فشار را تنظیم نمایید.

ارور پکیج ایساتیس مدل سوپر لوکس FF

کد خطاشرح عیب
90افزایش بیش از حد دمای مدار گرمایش
50,40عدم گردش آب کافی
60,70عدم اتصال یا اتصال کوتاه مدار سنسور دمای رفت آب مدار گرمایش مرکزی
70,80عدم اتصال یا اتصال کوتاه مدار سنسور دمای برگشت آب مدار گرمایش مرکزی
70خطا در ارتباط برد اصلی با پنل کنترل
40,50,60,70,80زدن کلید ریست برای بیش از ۵مرتبه
80خطای برد اصلی
40,60,80خطا در اولین تلاش برای تشکیل شعله
50,60,80خطا در دومین تلاش برای تشکیل شعله
علامت شعلهعدم تشکیل شعله
50,60,70شعله تشخیص داده شده در حالی که شیر گاز بسته است
60,70,80قطع شعله به دلیل خیزش شعله
علامت خانهنقص در خروجی گازهای سمی

رفع نشتی آب پکیج ایساتیس

به علت وجود حرارت زیاد در داخل پکیج ایساتیس بعد از گذشت زمان واشرها و اورینگ ها تحت تاثیر گرما از بین می روند بنابراین برای بهبود این وضعیت و همچنین برطرف نمودن نشتی آب پکیج ایساتیس کافیست پکیج خود را اسید شویی و به طور کامل اورینگ ها و واشربندی ها را تعویض نمایید تا مشکل پکیج شما حل شود.

تعمیر پکیج ایساتیس

تعمی پکیج ایساتیس پکیج ایساتیس یکی از بهترین برند های موجود در بازار ایران می باشد ولی در مدل های ارائه شده بیشتر از نوع تک مبدل بوده، یکی از بزرگترین ضعف های پکیج های تک مبدل گرفتگی سریع مبدل آن ها می باشد و باید در فواصل نزدیک بهم آن را سرویس و اسید شویی نمود در غیر اینصورت مبدل دچار گرفتگی می گردد. برای جلوگیری از هزینه های اضلفی سعی کنید به طور منظم سالیانه پکیج خود را سرویس نمایید تا از تعمیر پکیج ایساتیس در امان بمانید.

تعمیر پکیج دیواری

علت گرم و سرد شدن مکرر آبگرم مصرفی چیست؟

سرد و گرم شدن آب گرم مصرفی پکیج ایساتیس به خاطر رسوب گرفتن داخلی مبدل شده است. توجه داشته باشید که در مدل های تک مبدل احتمال تعویض ششدن مبدل حرارتی به علت گرفتگی داخل وجود دارد بنابراین با یک متخصص تماس بگیرید. شرکت آسان تهویه آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد.

علت خاموش شدن پکیج ایساتیس

خاموش شدن ناگهانی پکیج ایساتیس می تواند علت های گوناگونی داشته باشد. ابتدا فیوز مینیاتوری واحد را چک نمایید. به هیچ عنوان اقدام به وصل مجدد فیوز مینیاتوری نکنید زیرا احتمال آسیب دیدن برد پکیج ایساتیس بسیار زیاد می شود. احتمال گیر کردن پمپ پکیج و یا سوختن فن پکیج بسیار زیاد است. سریعا با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و درخواست سرویسکار نمایید.