تعمیرات تخصصی پکیج بیتا

تعمیر پکیج بیتا، همواره برای داشتن پکیج دیواری سالم شما به یک مرکز تعمیرات تخصصی پکیج بیتا نیاز دارید تا با خیال راحت سرویس های دوره ای پکیج دیواری بیتا را به آنها واگذار نمایید.

شرکت آسان تهویه در این میان یک از بهترین شرکت های در امر سرویس و نگهداری از پکیج دیواری بیتا می باشد کافیست یک مرتبه با شرکت اسان تهویه همکاری نمایید این قول را به شما می دهیم که مشتری همیشگی شرکت آسان تهویه خواهید شد.

شرکت آسان تهویه  نمایندگی تعمیرات پکیج بیتا تلفن های تماس ۰۲۱-۸۸۷۸۱۸۰۶ ۰۲۱-۲۲۸۹۱۶۳۵

تعمیرات پکیج بیتا

ارور پکیج بیتا

چراغ قرمز:۰.۵ثانیه روشن ۰.۵ثانیه خاموش-چراغ سبز :خاموش=قفل دایم-فعال شدن کلید حرارتی مبدل یا قطع ارتباط آن با برد

چراغ قرمز:ثابت روشن-چراغ سبز:خاموش=قفل  دایم.کم بودن فشار آب مدار گرمایشی.تبدیل قفل موقت اولویت ۷پس از ۱۰دقیقه.خطای کلید ایمنی فشار دودکش تبدیل قفل موقت اولویت ۶پس از ۱۰ دقیقه.عدم تشکیل شعله طی پروسه جرقه زنی

چراغ قرمز:۰.۲ثانیه روشن و ۰.۲ثانیه خاموش-چراغ سبز :خاموش= قفل موقت اشکال در سنسور حرارتی مدار گرمایش

چراغ قرمز:خاموش-چراغ سبز:۰.۵ثانیه روشن و۰.۵ثانیه خاموش =قفل موقت وصل بودن کلید ایمنی فشار دودکش قبل از روشن شدن فن یل غیر فعال شدن آن در حین عملکرد.فعال شدن کلید حداقل فشار آب

چراغ قرمز:۰.۵ثانیه روشن و ۰.۵ثانیه خاموش –چراغ سبز:خاموش=قفل موقت پارازیت شعله

چراغ قرمز:ثابت روشن-چراغ سبز ثابت روشن= قفل موقت اشکال در سنسور حرارتی آبگرم مصرفی

کد خطاشرح عیب
چراغ قرمز ۰.۵ ثانیه روشن ۰.۵ ثانیه خاموشفعال شدن کلید حرارتی مبدل و یا قطع ارتباط آن با برد
چراغ قرمز ثابت روشنکم بودن فشار آب مدار گرمایشی.خطای کلید ایمنی فشار دودکش.عدم تشکیل شعله
چراغ قرمز ۰.۲ثانیه روشن۰.۲ثانیه خاموشاشکال در سنسور مدار گرمایشی
چراغ سبز ۰.۵ ثانیه روشن ۰.۵ ثانیه خاموشقفل موقتوصل بودن کلید ایمنی فشار دودکش و یا غیر فعال شدن آن حین عملکرد.فعال شدن کلید حداقل فشار آب
چراغ قرمز ۰.۵ثانیه روشن ۰.۵ثانیه خاموشقفل موقت پارازیت شعله
چراغ قرمز ثابت روشن- چراغ سبز ثابت روشنقفل وقت اشکال در سنسور حرارتی آبگرم مصرفی

مرکز تعمیر پکیج بیتا در تهران

یکی از مدل های پکیج دیواری که توسط شرکت بوتان وارد بازار گردیده است پکیج دیواری بیتا می باشد.

متاسفانه به علت قیمت پایین این پکیج نسبت به سایر مدل ها از کیفیت بالایی برخوردار نمی باشد.قطعات به کار برده شده در پکیج بیتا عمدتا از دستگاه های دیگر جمع آوری و اسمبل شده است. تعمیر پکیج بیتا توسط استاد کاران و تعمیرکاران حرفه ای شرکت آسان تهویه انجام می گیرد کافیست تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید در کوتاهترین زمان ممکن تعمیرکار پکیج بیتا در محل شما حاضر می گردد.

دکمه ریست پکیج بیتا کجاست

اگر برای پکیج بیتا شما مشکلی پیش آمده است و نیاز دارید که پکیج خود را ریست نمایید، کافیست ولوم اول از سمت چپ به حالت ختموش چرخانده و مدتی صبر می کنید و سپس به حالت مورد نیاز خود می روید.

در صورتی که خطای مورد نظر مجدد ظاهر شد با شماره های درج شده تماس بگیرید تا سرویسکار به محل شما اعزام شود.

نحوه انجام سرویس پکیج بیتا

با توجه به وجود املاح و نا خالصی های بسیار در آب های سراسر کشور باید در نظر داشته باشید که پکیج دیواری بیتا را در فواصل سالیانه سرویس و اسید شویی نمایید.

متاسفانه با بی توجهی برخی از مشتریان اقدام به استفاده بی رویه از پکیج دیواری بیتا دچار خرابی های بسیار در پکیج بیتا می گردد و هزینه های بسیار را متحمل می گردد.

توجه داشته باشید که سرویس پکیج بیتا با اسید شویی پکیج بیتا بسیار متفاوت می باشد که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود. 

تعمیر پکیج دیواری بیتا

طرز استفاده از پکیج بیتا

با توجه به تصویر بالا توجه کنید :

۱- این قسمت مربوط به فشار مداخلی مدار گرمایشی پکیج بیتا می باشد توجه داشته باشید که فشار پکیج بیتا را بین ۱بار تا ۲بار تنظیم نمایید.

۲-این ولوم در پکیج بیتا وظیفه انتخاب فصل زمستان و تابستان و همچنین برای خاموش نمودن پکیج بیتا استفاده می گردد توجه داشته باشید که علامت شیر آب نشانگر آبگرم مصرفی و علامت راه راه نشانگر رادیاتور و گرمایش می باشد.

۳-این ولوم در پکیج بیتا وظیفه تنظیم دمای آبگرم مصرفی را برعهده دارد که مطابق با میل خود آن را تنظیم نمایید.

۴-چراغی که در روی برد پکیج بیتا قرار گرفته است و وظیفه آن نشان دادن حالت های مختلف پکیج می باشد و به وسیله آن ارور پکیج بیتا شناسایی می گردد.

تعمیر پکیج دیواری

تعمیرکار پکیج بیتا

اگر برای تعمیر پکیج بیتا خود نمی دانید که به چه کسی اعتماد کنید می توانیم به جرائت بگوییم که تعمیرکاران شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیرات پکیج بیتا با کمترین هزینه ممکن پکیج شما را تعمیر نموده و تا جای ممکن از تعویض نمودن قطعات جلوگیری نموده و سعی بر تعمیر آن ها داریم.

تعمیرکار پکیج بیتا در مجموعه آسان تهویه دوره دیده و حرفه ای می باشند و دیگر نگران تمام شدن گارانتی پکیج بیتا خود نباشید. برای دریافت تعمیرکار می توانید با شماره های درج شده تماس گرفته و درخواست سرویسکار نمایید.

علت چشمک زدن پکیج بیتا

زمانی که پکیج بیتا در حالت آماده بکار قرار می گیرد به صورت چراغ سبز چشمک زن نشان داده می شود و در صورتی که چراغ سبز ثابت شود نشان دهنده شروع به کار پکیج و مشعل دستگاه روشن می باشد.

پمپ پکیج بیتا

در داخل پکیج دیواری بیتا قطعه ای قرار دارد که وظیفه آن سیرکوله نمودن آب موجود در مدار گرمایشی می باشد، همچنین این پمپ آب مورد نیاز برای مدار مصرفی را نیز فراهم می نماید. یکی از علل خرابی پمپ پکیج بیتا قرار ندادن صافی برگشت بر سر راه مدار رادیاتور و گرمایشی می باشد.

علل بعدی می توان به سرویس نشدن پکیج بیتا در دراز مدت می باشد که پمپ پکیج بیتا را تحت تاثیر قرار داده و خراب می کند.

متاسفانه به علت وجود املاح و همچنین ناخالصی ها در آب شهری و همینطور روی کار آمدن پمپ های بسیار ضعیف و تقلبی سبب شده است که پمپ های پکیج خیلی سریع خراب شده وقطعه ای از پکیج است که قابلیت تعمیر را ندارد و باید تعویض گردد.

پمپ پکیج بیتا

علت خاموش شدن پکیج بیتا

خاموش شدن پکیج بیتا دلایل مختلفی دارد که یکی از آنها ورود آب به داخل استاتور پکیج بیتا و وقوع اتصالی در پکیج بیتا و نهایتا سوختن برد پکیج بیتا می باشد.

علت بعدی احتمال وقوع یک از خطا در حین کارکرد پکیج بیتا می باشد که باید علت آن چک شود معمولا زمانی که چراغ پکیج بیتا قرمز می شود کارکرد پکیج کامل متوقف می گردد.

مشتریان گرامی توجه کنید سعی کنید تا جای ممکن برای پکیج بیتا از صافی های برگشت برنجی و همچنین از محافظ برق استاندارد برای پکیج بیتا استفاده نمایید.

تعمیر پکیج

هواگیری پکیج بیتا

معمولا برای راه اندازی پکیج بیتا می بایست ابتدا رادیاتور ها و پکیج دیواری بیتا را هوا گیری نمود زیرا هوای موجود در داخل سیستم سبب آسیب رساندن به پمپ و مبدل پکیج بیتا می شود.

البته در داخل پکیج بیتا سیستمی با نام ایرونت قرار گرفته است که به صورت اتوماتیک مقداری از هوای موجود در مدار را تخلیه می نماید و ما بقی می بایست به صورت دستی تخلیه گردد.

آبگرم مصرفی گرم و سرد می شود علت چیست

یکی از نشانه هایی که به ما هشدار می دهد که پکیج بیتا نیاز به سرویس و اسید شویی دارد گرم و سرد شدن مکرر آبگرم مصرفی می باشد.

زمانی که این اتفاق رخ می دهد سعی نکنید درجه حرارت پکیج را بالا ببرید زیرا با این کار فقط به قطعات و قسمت های دیگر پکیج دیواری آسیب وارد می کنید. شما به راحتی می توانید با یک اسید شویی ساده از آسیب دیدگی سایر قطعات جلوگیری نمایید. برای اسید شویی و سرویس پکیج دیواری بیتا با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

تعمیر برد پکیج بیتا

برد های قرار گرفته شده بر روی پکیج دیواری بیتا از لحاظ کیفیت دارای ساخت ضعیف می باشند که در اثر کارکرد دچار خرابی های بسیار می گردند بنابراین برای تعمیر آن شما به یک تعمیرکار مجرب نیاز دارید تا بتوانید تعمیرات پکیج بیتا خود را به آن بسپارید.

شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیرات پکیج بیتا در سراسر تهران می باشد کافیست با کارشناسان شرکت تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید. تعمیر برد پکیج بیتا در یک روز قابل انجام می باشد.

تعمیر برد پکیج بیتا

عیب یابی پکیج بیتا

 با توجه به گرانی های روز افزون در قیمت پکیج دیواری و همچنین بالا رفتن قیمت قطعات یدکی موجود در بازار می بایست برای تعمیر پکیج بیتا ابتدا توسط تعمیرکار شرکت آسان تهویه عیب یابی پکیج بیتا انجام گیرد.

معمولا تعمیرکاران سیار و غیر معتبر شروع به تعویض قطعات پکیج دیواری نموده و هزینه های بسیار زیادی را برای مشتریان به وجود می آورند، ولی ما این اطمینان را به شما می دهیم که تعمیرکاران شرکت آسان تهویه ابتدا اقدام به عیب یابی پکیج بیتا نموده و سپس اقدام به تعمیر و یا تعویض قطعه معیوب می نمایند.

تعمیر پکیج بیتا در جنت آباد

یکی از بهترین و معتبرترین نمایندگی های تعمیر پکیج بیتا در جنت آباد شرکت آسان تهویه می باشد. این شرکت با داشتن تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه در کوتاهترین زمان ممکن پکیج شما را رفع عیب می نمایند.کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دکمه ریست پکیج بیتا

توجه داشته باشید که ب روی تمامی پکیج های دیواری برای راه اندازی دوباره پکیج می توانید آن را ریست نموده و مجدد آن را راه اندازی نمایید. بدین منظور با استفاده از ولوم سمت چپ که با استفاده از آن می توان پکیج بیتا را در وضعیت خاموش قرار داد و مجدد به سمت فصل مورد نظر بچرخانید.

اگر پکیج بیتا ریست نشد و مجدد خطا رخ می دهد دیگر امتحان نکنید و با کارشناسان شرکت آسان تهویه تماس گرفته و درخواست تعمیرکار نمایید. در کوتاهترین زمان ممکن در محل شما حاضر می شویم.

اسید شویی پکیج بیتا

عیب یابی پکیج بیتا ۲۴

ساختار پکیج بوتان مدل بیتا ۲۴ به گونه ای است که برای عیب یابی آن استفاده از کد های ارور بیشتر شمارا گمراه می کند.

برای این کار شما به یک تعمیرکار حرفه ای و مجرب نیاز دارید فقط کافیست با شماره های درج شده تماس بگیریدو سرویس خود را ثبت نمایید.

تنظیم پکیج بیتا برای زمستان

با شروع فصل زمستان و سرد شدن هوا شما باید پکیج بیتا را در حالت زمستان قرار دهید اما چگونه؟

برای این کار کافیست ولوم اول سمت چپ را ابتدا در وضعیت خاموش سپس مجدد وارد محدوده گرمایش و به سمت بالا می رویم در این حالت هر چه میزان ولوم را به بالا ببریم دمای گرمایش افزایش می یابد.

نحوه اسید شویی پکیج بیتا

پکیج دیواری بیتا معمولا بعد از ۲سال کارکرد نیاز به سرویس و اسید شویی دارد تا بتواند مجدد به حالت اولیه خود برگشته و راندمان اولیه خود را بدست آورد.

بدین منظور راه حل این کار اسید شویی پکیج بیتا بوده که اگر بخواهیم حالت طبیعی آن را بگوییم می بایست هر ۲سال یکبار اسید شویی انجام گیرد تا جرم های موجود در قسمت مبدل ثانویه از بین برود در صورت انجام ندادن اسید شویی پکیج بیتا شما مجبور خواهید شد که مبدل ثانویه پکیج بیتا را کامل تعویض نمایید. برای سرویس های سالیانه پکیج بیتا با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

تعمیر پکیج بیتا  شرق تهران  غرب تهران شمال تهران

تعمیر پکیج بیتا در غرب تهران

عوامل مختلفی در خرابی و رسوب گرفتن داخلی پکیج بیتا تاثیر می گذارد، یکی از این دلایل آب مصرفی آن منطقه می باشد متاسفانه با توجه به غیر استاندارد بودن آب مصرفی و وجود ناخالصی های زیاد در آب باعث می شود پکیج بیتا خیلی سریع دچار رسوب گرفتگی گردد بنابراین شما سعی کنی سالی یک مرتبه اسید شویی پکیج بیتا را انجام دهید.

یکی دیگر از عواملی که در رسوب گرفتن پکیج بیتا تاثیر می گذارد تعداد افرادی هستن که از پکیج بیتا استفاده می کنند، به طور مثال پکیجی که در یک خانواده ۵ نفره استفاده می شود با پکیجی که برای خانواده ۲نفره استفاده می گردد متفاوت بوده و خیلی سریع تر می بایست اسید شویی و سرویس گردد.

مدار شویی رادیاتور

فلومتر پکیج بیتا

یکی از قطعات پکیج بیتا که وظیفه گزارش باز شدن آبگرم مصرفی را بر عهده دارد فلومتر پکیج بیتا می باشد، متاسفانه این قطعه در اثر رسوبات موجود در پکیج بیتا سریعا مستهلک می گردد برای جلوگیری از خرابی های پی در پی قطعات مختلف در پکیبج بیتا سرویس های سالیانه پکیج را انجام دهید.

فلومتر پکیج بیتا ساخت کشور ایران بوده و کیفیت مناسبی ندارد شرکت آسان تهویه مشابه این قطعه را برای تعویض قطعه معیوب به شما پیشنهاد می دهد که عمر مفید این قطعه در برابر قطعه اصلی خیلی بالاتر می باشد. برای تعمیر پکیج بیتا با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

دفترچه راهنمای پکیج بیتا

سنسور فن پکیج بیتا

قطعات مختلفی در پکیج بیتا قرار گرفته اند که هرکدام وظیفه خاصی را بر عهده دارد. 

یکی از این قطعات که وظیفه آن خاموش و روشن شدن فن پکیج بیتا را برعهده دارد سنسور فن می باشد. معمولا سنسور فن پکیج بیتا در اثر گرمای زیادی که در محفظه احتراق وجود دارد بعد از مدتی معیوب می گردد ومی بایست تعویض گردد.

برای تعویض قطعات پکیج بیتا همواره از قطعات بهتر و اورجینال استفاده نمایید تا طول عمر بالاتری داشته باشد.

پرشر هوا پکیج بیتا

فن پکیج بیتا

 پکیج دیواری بیتا شامل قطعات بسیاری می باشد که هرکدام از آن ها وظیفه ای را برعهده دارند و خرابی و یا نبود قطعه می تواند کل سیستم را متوقف نماید.

محصولات احتراق توسط فن پکیج بیتا از محفظه احتراق تخلیه می گردد بنابراین همواره این قسمت از پکیج دیواری در روی شعله قرار گرفته و حرارات بالایی را تحمل می کند و بیشتر در معرض خرابی قرار می گیرد. شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیرات و قطعات پکیج بیتا در سراسر تهران آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد

چگونه از خرابی های متعدد پکیج دیواری جلوگیری کنیم؟

فقط کافیست سرویس های سالیانه پکیج بیتا را انجام داده و حتما اسید شویی پکیج بیتا را جدی بگیرید تا متحمل هزینه های بالایی نشوید

چه زمانی اسید شویی پکیج بیتا انجام دهیم؟

یکی از راه های تشخیص گرفتگی و نیاز داشتن پکیج دیواری به اسید شویی گرم و سرد شدن مکرر آب گرم مصرفی می باشد
برای توضیح بیشتر کلیک کنید

رفع ارور چراغ قرمز پکیج بیتا

در این قسمت می خواهیم دلیل ارور چراغ قرمز  پکیج بیتا را به شما شرح دهیم با ما همراه باشید.

یکی از دلایل قرمز شدن چراغ پکیج بیتا قطع شدن گاز ساختمان می باشد برای رفع این مشکل ابتدا گاز ساختمان را چک نمایید سپس پکیج بیتا را ریست نمایید و مجدد راه اندازی کنید.

دلیل بعدی وجود عیب و نقص در قسمت های مختلف پکیج بیتا می باشد که بررسی و عیب یابی آن بر عهده تعمیرکاران شرکت آسان تهویه می باشد لطفا با کارشناسان تماس بگیرید.

پایین آمدن فشار مدار گرمایشی، توجه داشته باشید که فشار سنجی که بر روی پکیج قرار گرفته است باید همیشه بین عدد ۱ تا ۲ قرار گرفته و سپس پکیج را ریست نمایید، ۹۰٪ با این حالت مشکل برطرف می گردد.

مرحله آخر خرابی برد پکیج بیتا می باشد که در صورت وجود می بایست تعمیر و در غیر اینصورت باید تعویض گردد. متاسفانه به علت نوسانات برق در شهر تهران حتما از محافظ برق استفاده نمایید تا مشکلات برد پکیج بیتا را به حداقل برسانید.

سیستم گرمایشی کار نمی کند ولی آبگرم مصرفی داریم

معمولا یکی از مشکلاتی که در فصل زمستان رخ می دهد این است که آبگرم مصرفی حرارت کافی داشته ولی سیستم رادیاتورها اصلا گرمای مناسبی نداشته ویا کاملا سرد است.

توجه داشته باشید که وجود خرابی در قسمت های مختلف پکیج سبب بروز این اتفاق می شود یکی از خرابی ها وجود مشکل در قسمت شیر موتوری پکیج بیتا می باشد که باید تعویض گردد و غیر قابل تعمیر می باشد. همیشه سعی کنید ابتدای کار پکیج دیواری خود را سرویس و اسید شویی نمایید ۹۰٪ مشکلات با سرویس شدن حل می گردد.

محدوده تعمیر پکیج بیتا در شمال تهران

خیابان باهنر/ بلوار اندرزگو/ چیذر/ کامرانیه شمالی / کامرانیه جنوبی / الهیه / خیابان فرمانیه / بلوار اوشان / خیابان پاسداران / خیابان ساقدوش / خیابان فرشته / ولنجک / اختیاریه / دروس / بلوار کاوه / بلوار پناهی نیا / خیابان شریعتی / خیابان میرداماد / خیابان ملا صدرا / خیابان شیراز / جردن / خیابان ونک / میدان ونک / میدان تجریش / میدان قدس / خیابان سهروردی / خیابان بهشتی / سیدخندان / میدان آرژانتین / خیابان پلیس / خیابان معلم / میرعماد /محمودیه/

محدوده تعمیر پکیج بیتا در غرب تهران

گیشا/ خیابان پاتریس / خیابان شهر آرا / ستارخان / سازمان آب / جلال ال احمد / بلوار مرزداران / خیابان گلاب / باغ فیض / بلوار فردوس / بلوار لاله / بلوار شقایق / بلوار ایت الله کاشانی /بلوار کوهسار / شهرزیبا / شهرک اکباتان / شهرک آپادانا / بلوار استاد معین / خیابان کارون / خیابان خوش / خیابان هاشمی / شادمان / خیابان توحید / خیابان ایثار / خیابان آریانفر / سعادت آباد / بلوار دریا / خیابان سرو / بلوار پاکنژاد / بلوار فرحزادی / خیابان سرو / بلوار بلوار سعادت آباد / خیابان آبشار / بلوار شهران / چیگر / بلوار میرزا بابایی / سردار جنگل / خیابان مخبری / بلوار عدل / بلوار کاج / تهرانسر / بلوار یاس / تهرانسر شرقی / خیابان تیموری / جنت آباد شمالی /جنت آباد جنوبی/جنت آباد مرکزی