تعمیر پکیج بوتان مدل روما

تعمیر پکیج روما، برای شما هم اتفاق افتاده است که هنگام دوش گرفتن  پکیج از کار می افتد و یا رادیاتورها محیط شما گرمای کافی را نداشته باشد. برای برطرف نمودن این مشکلات شما به یک تعمیرکار نیاز دارید تا بتواند پکیج دیواری شما را تعمیر نماید. شرکت آسان تهویه مرکز تخصصی تعمیرات پکیج دیواری بوتان در سراسر تهران آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد.

اسید شویی پکیج

اسید شویی پکیج روما

زمانی که شما از آبگرم مصرفی استفاده می کنید متوجه می شوید که آبگرم خروجی شما گرم و سرد می شود و دمای کافی برای استفاده ندارد. یکی از نشانه های که شما را راهنمایی می کند که پکیج دیواری شما نیاز به اسید شویی دارد. بنابراین با کارشناسان شرکت تماس بگیرید و سرویس خود را ثبت نمایید.

سرویس پکیج روما

به طور کلی پکیج دیواری روما می بایست سالی یک مرتبه سرویس و اسید شویی گردد تا از خرابی نمودن سایر قطعات پکیج روما جلوگیری نماییم.

بی توجهی به سرویس های سالیانه پکیج روما به قسمت های مختلف پکیج دیواری شما آسیب وارد می نماید پس دقت نمایید که همواره باید سرویس هی پکیج روما را جدی بگیرید تا متحمل هزینه های زیادی نشوید.

از آنجاییکه پکیج دیواری همواره در حال کارکردن می باشد سعی کنید ابتدای فصل زمستان سرویس و بازدید را انجام دهید تا با هزینه های زیاد و خرابی های پی در پی رو به رو نشوید. سیستم پکیج کاملا به یکدیگر وابسته بوده و خرابی در یک قسمت ، قسمتهای دیگر را نیز دچار خرابی می کند. با یک سرویس و بازدید از هزینه های اضافه جلوگیری نمایید.

پمپ پکیچ بوتان مدل روما

معمولا شرکت بوتان بر روی محصولات خود از بهترین نوع قطعات ایتالیایی استفاده می نماید. یکی از از این قطعات که در پکیج بسیار کاربردی است پمپ پکیج می باشد. این قطعه وظیفه سیرکوله نمودن آب داخل رادیاتورها را برعهده دارد و همچنین آبگرم مصرفی نیز توسط همین پمپ به دست شما می رسد بنابراین در نگهداری ار پمپ پکیج خود بسیار توجه داشته باشید تا آسیبی به آن وارد نگردد.

تعمیر پکیج

رفع ارور A04 پکیج روما

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که در تمامی پکیج های دیواری یک اصل وجود دارد و آن این است که باید فشار مدار گرمایش یا به اصطلاح عامیانه عقربه گیج روی پکیج دیواری همواره باید بین ۱بار تا ۲بار باشد. زمانی که به هر دلیلی این عقربه به عدد ۰.۵بار برسد پکیج روما برای محافظت از پکیج دیواری سیستم را متوقف می نماید.

برای حل این مشکل توسط شیرپرکن که در زیر دستگاه قرار گرفته است فشار دستگاه را تنظیم نموده و پکیج را ریست نمایید و دوباره پکیج را راه اندازی نمایید.

برطرف نمودن ارور A01 در پکیج روما

زمتنی که بر روی صفحه پکیج روما ارور A01 را نمایش می دهد در ابتدای کار باید گاز واحد را مورد بررسی قرار دهیم به راحتی می توانید گاز رومیزی آشپزخانه را روشن نموده و از وجود گاز خاطر جمع باشیم. اکثر برد های که امروزه بر روی پکیج ها قرار دارند به سیستم ارت بسیار حساس بوده بنابراین باید توجه داشته باشید که باید برای پکیج دیواری خود قسمت ارتینگ را فراهم نمایید.

در برخی موارد متاسفانه شیر گاز برقی داخل پکیج دیواری دچار خرابی شده است که در این صورت باید با نمونه مشابه تعویض گردد و تعمیری نمی باشد.

قطعه بعدی که بسیار مهم می باشد سیستم یون و جرقه زن می باشد که در اثر رسوب گرفتن باعث اخلال در عملکرد قطعه می شود بنابراین نیاز به چک دارد.

تعمیرکار پکیج آریستون

علت گرم و سرد شدن مکرر آبگرم مصرفی چیست

متاسفانه یکی از شرایط نگه داری از پکیج دیواری روما اسید شویی به موقه و سرویس های سالیانه آن است. زمانی که شما با بی توجهی اقدام به استفاده از پکیج روما می کنید قطعات مختلف پکیج دیواری تحت فشار قرار گرفته و باعث می شود هزینه های زیادی را بر شما متحمل گردد.

بنابراین به یاد داشته باشید که اسید شویی پکیج روما می بایست سالیانه یک مرتبه انجام گیرد و معمولا با یک سرویس کامل پکیج روما بیشتر اشکالات پکیج روما برطرف می گردد.