Z36FFارور پکیج زمینی ایران رادیاتور مدل

در این قسمت ما به بررسی ارور پکیج زمینی ایران رادیاتور مدل z36 می پردازیم

پکیج زمینی ایران رادیاتوردارای حداکثر توان گرمایی ۳۶۰۰۰کیلو کالری بر ساعت بوده  

و برای مساحت ۲۴۰ متر مربع مناسب می باشد .این مدل از پکیج زمینی ایران رادیاتور داری سیستم عیب یابی دیجیتال می باشد و دارای دو مبدل حرارتی می باشد و همچنین برای تخلیه محصولات احتراق از فن در ان استفاده شده است.

ازویژگی های پکیج زمینی ایران رادیاتور می توان به :راندمان حرارتی بالا /کم صدا بودن/دارای مخزن ذخیره آبگرم مصرفی تمام استیل با ظرفیت ۵۰ لیتر /دارای صفحه نمایشگر دیجیتال و برد الکترونیک مجهز به سیستم عیب یابی هوشمند /دارای سیستم حفاظتی ضد یخ زدگی/ ضد گریپاژ پمپ و شیر سه راهه و باکتری زدایی آبگرم مصرفی /بهره گیری از سیستم اولیه و ثانویه در مدار لوله کشی  دستگاه /دارای پمپ جداگانه سیستم شوفاژبه منظور عملکرد بهینه در سیستم گرمایش از کف و داکت اسپلیت /عدم استفاده از هوای داخل محیط علیرغم بسته بودن محفظه احتراق/قابل اطمینان و با دوام/استفاده از قطعات اروپایی /قابلیت نصب به ترموستات اتاقی و سیستم های هوشمند منازل/

پکیج های زمینی به صورت مرکزی در پارکینگ و یا زیر زمین نصب میگردد و بهترین راه حل برای تامین آبگرم بهداشتی تمامی طبقات بوده که دارای قدرت و ظرفیت بیشتری نسبت به پکیج های دیواری می باشد و معمولا برای خانه های ویلایی از آن استفاده میگردد.

در این قسمت شمارا به دیدن ارور ها های که این دستگاه ممکن اسن در صورت بروز خطا به شما نشان میدهد :

کد خطا

شرح عیب پکیج

E1

پرشر سوئیچ آب دروضعیت قطع می باشد.

E2

عیب تشخیص شعله یون .

E8

ترموستات حدی ۱۰۵درجه عمل کرده است.

E۱۲,E30,E99

برد الکترونیک معیوب است.

E31

سنسور مدار شوفاژ خراب است.

E32

سنسور مدار شوفاژ معیوب است.

E41

سنسور آبگرم مصرفی خراب است.

E42

سنسور آبگرم مصرفی معیوب است.

E50

فن خاموش است اما پرشر سوئیچ هوا وصل می باشد.

E51

فن روشن است اما پرشر سوئیچ هوا قطع می باشد.

E81

ترموستات حد ۱۰۵درجه قطع کرده است ولی دمای اندازه گیری شده توسط سنسور طبیعی است.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل z36

معمولا پکیج زمینی ایران رادیاتور در مساحت های بالا مورد استفاده قرار می گیرد. در زمان مصرف پکیج زمینی ایران رادیاتور باید توجه داشته باشید که باید در زمان شروع فصل سرویس مربوط به فصل زمستان را انجام دهید زیرا در غیر اینصورت قطعات پکیج شما با مشکلات زیادی رو به رو خواهد شد. برای سرویس و بازدید پکیج زمینی ایران رادیاتور با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

سرویس پکیج زمینی ایران رادیاتور مدلz36

به طور کلی ساختار پکیج به گونه ای است که با شروع فصل سرما و زمستان دچار خرابی های می گردد زیرا در فصل تابستان فشاری بر روی پکیج نمی باشد، بنابراین قبل از شروع فصل زمستان سرویس های مربوط به پکیج زمینی ایران رادیاتور را انجام دهید تا شاهد خرابی های بیشتر در پکیج خود نباشید. کافیست با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

عیب یابی پکیج زمینی ایران رادیاتور مدل z36

تعمیر پکیج زمینی ایران رادیاتور برای تیم تعمیراتی شرکت آسان تهویه بسیار راحت بوده زیرا می توانند در کوتاهترین زمان ممکن پکیج زمینی ایران رادیاتور شما را عیب یابی نموده و سپس مشکل دستگاه را برطرف نمایند. معمولا برد پکیج زمینی ایران رادیاتور به علت دیجیتال بودن تا حدودی برای یافتن عیب شما را راهنمایی می کند ولی نه ۱۰۰٪ به همین علت شما برای تعمیر پکیج خود به تعمیرکار نیاز دارید، با کارشناسان شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

پمپ پکیج زمینی ایران رادیاتور z36

پکیج های زمینی ایران رادیاتور برای اینکه بتوانند مساحت بیشتری را جوابگو باشند در داخل سیستم خود از ۲پمپ استفاده می کند تا در کمترین زمان محیط شما را به طور کامل گرم نماید و همچنین برای قسمت آبگرم مصرفی از منبع آبگرم استفاده شده است. پمپ های موجود در داخل دستگاه از نوع ویلو بوده که جنس های تقلبی این محصول در بازار به وفور یافت می شود.

منبع انبساط پکیج زمینی ایران رادیاتور z36

منبع انبساط در پکیج وظیفه کنترل فشار به وجود آمده در مدار گرمایشی که در اثر افزایش دما می باشد. در پکیج های مختلف با توجه به ظرفیت دستگاه از منبع انبساط های متفاوتی استفاده می شود. در پکیج زمینی ایران رادیاتور معمولا از منبع انساط های watts استفاده می گردد که کیفیت خیلی بالایی دارد. معمولا عیب منبع انبساط های پکیج زمینی ایران رادیاتور والف آنها می باشد که بعد از گذشت زمان خراب می گردد. برای تعویض منبع انبساط پکیج زمینی ایران رادیاتور با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور z36

قطعه ای در پکیج بیشترین کارکرد را بر عهده دارد برد پکیج می باشد که از همان ابتدای کار تمامی وظایف را بر عهده دارد. برد نیز مانند سایر قطعات در گذر زمان خراب شده و نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد. همیشه سعی کنید از محافظ برق خوب برای پکیج خود استفاده کنید زیرا طول عمر برد پکیج شما بالا می رود و خیلی دیرتر دچار خرابی می گردد. برای تعمیر برد پکیج خود با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.