مرکز تخصصی تعمیرات پکیج تاچی در سراسر تهران

شرکت آسان تهویه مرکز تخصصی تعمیر پکیج تاچی در سراسر تهران بوده و آماده ارائه خدمات مطلوب به شما مشتریان گرامی می باشد.تعمیرات پکیج تاچی، در بازار کنونی ایران پکیج های معتبری در حال خرید وفروش به مشتریان می باشد یکی از این برند های معتبر پکیج دیواری تاچی می باشد.

از انجاییکه که سازنده این پکیج کشور چین بوده تمامی قطعات این پکیج ساخت چین بوده و از کیفیت زیادی برخوردار نمی باشد مخصوصا در قسمت برد الکترونیکی دارای ضعف بوده و حتی در برخی موارد قابل تعمیر نیست.در ادامه با نحوه سرویس تعمیر و راه اندازی پکیج تاچی شما را اشنا خواهیم نمود.

تعمیر پکیج تاچی

راه اندازی پکیج تاچی

تعمیرات پکیج تاچی، راه اندازی پکیج تاچی مقداری پیچیدگی خاص خود را دارد سعی بر این داشته باشید تا برای راه اندازی پکیج خود از سرویسکار شرکت کمک بگیرید.

تعمیر پکیج تاچی در ابتدای کار شما باید فشار مدار گرمایشی دستگاه را چک کنید. تعمیرات پکیج تاچی بدین صورت که از طریق شیر پرکن که در زیر دستگاه تعبیه شده است فشار را بین ۱تا۲ تنظیم نمایید دقت داشته باشید که مانومتر پکیج تاچی دیجیتال بوده و باید ابتدا دستگاه به برق متصل نموده سپس فشار را مشاهده نمایید . بعد از این مرحله توسط دکمه modeحالت تابستان و زمستان را تنظیم نمایید.

تعمیر پکیج تاچی مدل اکو ECO

به طور کلی در پکیج های تاچی زمانی که از کلمه اکو یا ECO استفاده می شود مفهوم آن اینست که این پکیج اقتصادی بوده و دارای قطعات کتری نسبت به پکیج های دیگر می باشد تمامی مدل های ECO تک مبدل بود. عمده مشکلاتی که برای این پکیج ها به وجود می آید گیرپاژ پمپ سوختن پمپ خرابی در قسمت برد و در نهایت آن سوراخ شدن داخلی مبدل می باشد. بنابراین حتما ابتدای شروع فصل سرما پکیج خود را سرویس نمایید تا با مشکل رو به رو نشوید.

ارور پکیج تاچی تیپ C

تعمیرات پکیج تاچی،  تعمیر پکیج تاچی به سرویس سالیانه نیاز دارد زیرا برد و پمپ نصب شده بر روی این دستگاه بسیار حساس بوده و در صورت سرویس نکردن به قسمت های مختلف پکیج آسیب وارد می شود. تعمیر پکیج تاچی، تعمیرات پکیج تاچی برای این منظور با شرکت تماس گرفته و برای هماهنگی زمانی را تعیین نمایید. در  این زمان تعمیرکار پکیج تاچی در محل حاضر شده و قسمت های مختلف دستگاه را بررسی می کند و تعمیر پکیج تاچی را انجام می دهد.

تعمیر پکیج

علت سرد و گرم شدن آبگرم مصرفی در پکیج تاچی چیست

سرو گرم شدن آبگرم مصرفی دلایلی دارد که شامل:

۱-کم بودن ارتفاع شعله

۲-گرفتگی مبدل ثانویه

۳-گرفتگی مبدل اصلی 

۴- خرابی شیر ۳راهه دستگاه

در بالا تعدادی از مواردی که می تواند در سرد و گرم شدن آب تاثیر داشته باشد را نام بردیم ولی قسمت اصلی آن اسید شویی پکیج تاچی می باشد که باید هر چند سال یکبار انجام شود تا در کارکرد دستگاه خلل ایجاد نشود.

تعمیر پکیج تاچی

بعد از اینکه پکیج تاچی شما توسط تعمیر کار عیب یابی شد تعمیر پکیج تاچی شما انجام می شود. شرکت آسان تهویه بدین منظور از تعمیرکاران حرفه ای و باتجربه در این جهت استفاده نموده  و تا جای ممکن قطعات دستگاه شما را تعمیر نموده و کمتر از قطعه تعویضی استفاده می کنند تا هزینه ها به حداقل رسانده شود .

حتما توجه داشته باشید که اسید شویی پکیج باید با دیسکیلر مورد تایید شرکت انجام پذیرد زیرا در صورت استفاده از اسید قوی مبدل دستگاه شما اسیب دیده و سوراخ میگردد .

برای اسید شویی وتعمیر پکیج تاچی به این صورت عمل می کنیم ابتدا دستگاه را خاموش نموده آب داخل دستگاه را تخلیه نموده سپس مبدل دستگاه را بیرون اورده با دیسکیلر شستشو داده و دوباره دستگاه را مونتاژ می کنیم  توجه داشته باشید که این کار باید فقط توسط تعمیرکار شرکت انجام گیرد چرا که کار بسیار خطرناکی می باشد.

رفع ارور E2 پکیج تاچی

معمولا پکیج هایی که در فضای باز و در تراس قرار گرفته اند به علت وجود گرد و غبار زیاد فن دستگاه و مجموعه فن دچار خرابی می گردد که باید توسط تعمیرکار بررسی گردد. یکی دیگر از علل وقوع این ارور در پکیج های تاچی خرابی برد کنترل می باشد که باید تعمیر گردد.

علت روشن نشدن پکیج تاچی

زمانی که شما متوجه می شوید که آبگرم مصرفی شما گرم نمی شود و یا رادیاتورهای رو به سردی می رود علت را از پکیج جویا شوید. در این هنگام متوجه می شوید که پکیج تاچی خاموش است حالا علت می تواند افت فشار مدار گرمایشی باشد که باید توسط شیر پرکن رفع شود قسمت های بعدی می تواند برد پکیج تاچی باشد که کلا سوخته و یا معیوب شده باشد که نیاز به تعمیر برد پکیج تاچی دارد. برای تعمیر پکیج تاچی با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

ارور های پکیج تاچی

تعمیرات پکیج تاچی، برای عیب یابی پکیج تاچی و تعمیر پکیج تاچی از روی ارور پکیج تاچی کار بسیار دشواری بوده برای مشتریان این لیست ارورهای تا حدی به تعمیرکار کمک کرده تا بتواند مشکل پکیج تاچی را سریعتر حل نماید.

در برخی موارد مشتریان می توانند با استفاده از این کدهای ارور مشکل دستگاه خود را پیدا کنند ولی در برخی موارد باید تعمیرکار این کار را انجام دهد در ادامه شما را با بخشی از ارور های پکیج  تاچی  اشنا میکنیم.

تعمیرکار پکیج

پکیج تاچی نشتی آب دارد علت چیست؟

زمانی که پکیج تاچی با نشتی آب رو به رو می گردد می بایست با تعمیرگاه آسان تهویه تماس بگیرید. تمامی نشتی هایی که برای پکیج تاچی پیش می آید در بیشتر مواقع در اثر فرسودگی واشر بندی و اورینگ دستگاه می باشد. در برخی موارد به علت نشتی مبدل نیز باعث آبریزش از زیر پکیج تاچی می گردد. برای تعمیر پکیج تاچی با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

علت سوختن پمپ پکیج تاچی چیست

پمپ پکیج تاچی یکی از قطعات حساس این پکیج می باشد که در صورت کم آب بودن و یا وجود ناخالصی در آب سبب آسیب دیدن پمپ پکیج تاچی می گردد. برای جلوگیری از این اتفاق می بایس به صورت سالیانه سرویس و اسید شویی پکیج تاچی را انجام دهید.

آب گرم خروجی بسیار داغ و سوزنده است علت چیست؟

مرکز تعمیرات پکیج تاچی در سراسر تهران، فشارآب ورودی به پکیج تاچی بسیار کم بوده که علت آن یا خرابی پمپ یا گرفتگی لوله ورودی آب به پکیج و یا گرفتگی لوله خروجی می باشد. دستکاری شیر گاز پکیج نیزموجب این امر شده که سرویسکار به جهت سرویس نکردن مبدل ها اقدام به دستکاری شیر گاز می کند که جز آسیب خیر دیگری برای شما و پکیج ندارد.برای تعمیر پکیج تاچی با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

سرویس پکیج

آبگرم خروجی پکیج تاچی گرم و سرد شده و یکنواخت نمی باشد علت چیست؟

هنگامی که که با این مشکل رو به رو می شوید بیشترین احتمال ممکن گرفتگی داخلی پکیج تاچی می باشد که باید دستگاه توسط سرویسکار اسید شویی گردد.برای تعمیر پکیج تاچی و سرویس آن با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

تعمیرات پکیج تاچی، زمانی که کیت ۳راهه دستگاه نیز خراب شده باشد نیز همین اتفاق میافتد . سوختن شیر موتوری پکیج تاچی نیز همین موارد را شامل می شود . تشخیص خرابی این قطعات فقط باید توسط تعمیرکار انجام گردد و به هیچ عنوان دستگاه را دستکاری نکنید.

علت بوق زدن پکیج تاچی

سیستم پکیج تاچی به گونه ای طراحی شده است که در صورت وجود مشکل در سیستم از بوق های ممتد اتفاده کرده و مشتری را با خبر می کند. از عمده مسایلی که معمولا پکیج تاچی در آن بوق می زند خرابی سنسورها می باشد که همه آن ها باید چک گردد

از داخل پکیج تاچی صدای تق تق و ناهنجار شنیده می شودعلت چیست؟

در بعضی اوقات به هنگام استفاده از پکیج شروه به ایجاد صدا نموده مهم ترین علت صداهای ناهنجار پکیج تاچی خرابی پمپ پکیج بوده که باید با نمونه مشابه و اندازه معین پکیج تعویض گردد دقت داشته باشید پمپ پکیج قطعه ای تعویضی بوده و به هیچ عنوان پمپ دست دوم استفاده نکنید.در بعضی از دستگاه ها به علت تک مبدل بودن خرابی مبدل پکیج علت ایجاد سرو صدا در پکیج می شود که تنها راه آن عوض کردن با نمونه مشابه است.

رادیاتورها گرم بوده ولی ابگرم مصرفی گرم نمی شود علت چیست؟

این اتفاق در زمستان افتاده است که شما با این مورد برخورد کردید که رادیاتور ها گرم بوده ولی آبگرم مصرفی گرم نمیشود . اولین قسمت که باید بررسی گردد گرفتگی داخلی پکیج باید چک گردد سپس کیت چند راهه سنسور ها و خود شیر چند راهه باید چک شود.

برای تعمیر پکیج تاچی و سرویس پکیج با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

قیمت قطعات پکیج تاچی

با توجه به مشکلاتی که به علت وجود تحریم ها به وجود آمده است زیرا قطعات اصلی پکیج تاچی اکثر وارداتی بوده و دیگر وارد کشور نمی شوند. متاسفانه در بازار مشاهده شده است که برد های استوک و تعمیر شده ای پکیج تاچی به نام برد نو به مشتریان فروخته می شود. پس مراقب افراد سودجو باشید برای استعلام قیمت قطعات با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

با زیاد کردن دما فشار دستگاه نیز بالا میرود علت چیست؟

هنگامی که هوا سرد می شود شما مجبور به افزایش دما هستید با افزایش دادن دمای پکیج تاچی متوجه می شوید که فشار روی پکیج نیز افزایش می یابد علت این امر بدلیل گرفتگی در مدار رادیاتورها آب به خوبی در مدار به گردش در نیامده و فشار بالا میرود. پمپ دستگاه به خوبی عمل نمیکند و یا پروانه پمپ کثیف و شکسته است.منبع انبساط پکیج باید چک شود چرا که یکی از علل این مشکل خرابی منبع انبساط پکیج بوده.

فن پکیج تاچی یکسره کار میکند علت چیست؟

بعضی اوقات برای شما پیش آمده است که بعد از بستن شیر آب و یا اتومات کردن پکیج در فصل سرما فن پکیج خاموش نمیشود و یکسره کار کرده و پکیج تاچی شروع به دادن خطا میکند زمانی که این خطا رخ میدهد به احتمال زیاد سیستم تهویه یا همان فن پکیج تاچی به خوبی تخلیه نمیکند و یا کثیف شده است بعد از چک کردن کامل فن و همچنین سنسور فن نوبت به برد پکیج می رسد که بایدتعمیر گردد.

رفع ارور EP پکیج تاچی

یکی از ارور هایی که در داخل پکیج تاچی بسیار شایع می باشد کمبود فشار آب مدار گرمایش پکیج تاچی می باشد. برای رفع ارور EP پکیج تاچی کافیست توسط شیر پرکنی فشار پکیج تاچی را بین ۱بار تا ۲بار تنظیم نمایید و مجدد پکیج خود را راه اندازی نمایید و یا ریست نمایید.

ایرونت پکیج تاچی

از آنجاییکه وجود هوا در اطراف پره های پمپ می تواند آسیب جدی (به علت افزایش فشار دور پمپ و عدم روان کاری و خشک کاری)به پمپ بزند ،در نتیجه وجود یک سیستم اتوماتیک تخلیه هوا در بالاترین نقطه پمپ الزامی است که این سیستم ایرونت یا اتوونت نام دارد.این قطعه معمولا در بیشتر پکیج ها در قسمت هوزینگ پیج قرار گرفته و در ببعضی مدل های دیگر بر روی منبع انبساط قرا میگیرد.

اسید شویی پکیج

بای پس پکیج تاچی

به طور کلی منظور از بای پس شامل مسیر بای پس،سوپاپ بای پس که در مسیر بین رفت و برگشت مدار گرمایشی در قسمت زیر پمپ و یا پشت پمپ قرار می گیرد،تا در زمانی که مسیر گرمایشی به علت انسداد و یا بستن شیر های رادیاتورها از آسیب رسیدن به پمپ جلوگیری کرده و مانند یک مسیر اضطراری عمل می کند و آب را از خود عبور می دهد.عملکرداین مدار به صورت مکانیکی و به وسیله اختلاف فشاری که در دو سمت سوپاپ اتفاق می افتد فعال می شود.

بای پس با یک لوله رابط مستقل در پکیج های تک مبدل و ۲مبدل قرار میگیرد و البته در برخی از پکیج های دو مبدل سوپاپ آن درون شیر ۳راهی تعبیه شده و مبدل ثانویه نقش لوله رابط را بر عهده میگیرد.

شیر اطمینان پکیج تاچی

از آنجا که از نام قطعه مشخص است برای اطمینان پکیج از این قطعه اسفاده می شود زیرا این قطعه برای جلوگیری از افزایش  بیش از حد فشار در مدار گرمایشی استفاده می شودتا از ایجاد نشتی وآسیب در اتصالات جلوگیری نماید.این شیر با فشار ۳بار عمل کرده و حجم اضافی آب مدار گرمایشی را تخلیه میکند.این شیر فقط با افزایش فشار عمل میکند.معمولا این قطعه بعد از چند بار عمل کردن دچار نشتی شده و باید تعویض گردد.

سرویس پکیج

فلوسوییچ پکیج تاچی

فلوسوییچ قطعه ای است که دستور باز شدن آبگرم مصرفی را به برد پکیج اعلام می کند.این قطع شامل یک شناور است که به یک آهنربا متصل شده و با باز شدن آب مصرفی این شناور و آهن ربا به حرکت در آمده و در برابر قطعه مخصوصی قرار میگیرد و با بسته شدن این قطعه برد دستور گرفته و شروع به کار کردن می کند.

فلومترپکیج تاچی

در برخی برند های پکیج بجای قطعه فلوسوییچ ازفلومتر استفاده میشود.این قطعه شامل یک توربین کوچک در ابتدا ورودی آب سرد مصرفی قرار گرفته و با ارسال سیگنال به برد کنترل علاوه بر باز شدن آب گرم مصرفی مقدار دبی آب را نیز به برد اعلام می کند.

محدود کننده پکیج جریان آب مصرفی

این قطعه که در مسیر ورودی آب مصرفی نصب می گردد از دبی بیش از حد آب در مبدل جلوگیری نموده تا امکان جذب حرارت کافی به آب مصرفی فراهم گردد.وجود این قطعه در قسمت ورودی از فشار و یا برودت زیاد آب  به پکیج بسیار حائز اهمیت بوده و در کارکرد پکیج تاثیر بسیاری دارد.

شیر سه راهه پکیج تاچی

این قطعه فقط در پکیج های دو مبدل پیش بینی شده و وظیفه دارد آب گرم شده توسط مبدل اصلی را به سمت رادیاتورها و یا به سمت مبدل ثانویه جهت استفاده آبگرم هدایت نماید. توجه داشته باشید هیچ یک از دو نوع پکیج تک مبدل و دو مبدل هم زمان نمیتوانند هم برای رادیاتورها و هم برای آبگرم مصرفی فعال باشند .

سرویس پکیج

پرشر سوییچ آب پکیج تاچی

از آنجاییکه که در نبود آب در مدار گرمایشی باعث آسیب جدی به پمپ و همچنین باعث ذوب شدن مبدل می شودبنابراین قطعه ای لازم است تا در صورتی که فشار آب در مدار گرمایشی پکیج از مقدار ۰.۵ بار کمتر شود اجازه راه اندازی به پکیج را ندهد. در برخی موارد متاسفانه تعمیرکاران این قطعه را اتصال کوتاه می کنند که کار بسیار اشتباهی بوده و احتمال وقوع آتش سوزی وجود دارد.

ترانسدیوسر پکیج تاچی

در پکیج هایی که فشار آب مدار گرمایشی به جای مانومتر های مکانیکی،از طریق صفحه نمایشگر دیجیتال نشان داده می شود، به جای پرشر سوییچ آب از یک سنسور فشار استفاده شده تافشار داخلی مدار گرمایشی را لحظه به لحظه توسط نمایشگر به کاربر اعلام نماید. تفاوت ظاهری پرشر سوییچ آب و ترانسدیوسر در این است که پرشر سوییچ آب دارای دو سیم ولی ترانسدیوسر ۳سیم دارد.

منبع انبساط پکیج تاچی

با علم به این که اولا انتقال گرما به مواد مختلف باعث افزایش حجم انبساط آن ها می گردد و ثانیا مدار گرمایشی پکیج یک مدار بسته است، لذا این افزایش حجم باید خنثی شده تا موجب بروز نشتی و همچنین افزایش فشار در مدار گرمایش نگردد. این قطعه وظیفه خنثی کردن فشار اضافی وارد بر مدار گرمایش را بر عهده دارد که این فشار بر اثر انبساط آب گرم شده ایجاد می شود.

برد پکیج تاچی

برد پکیج مجموعه ای است که از المان های الکترونیکی که عملکرد دستگاه را در شرایط مختلف کاری تحت کنترل،نظارت و فرماندهی قرار می دهد.این مکانیزم در واقع مغز دستگاه بوده و با دریافت اطلاعات از گزارشگرها ،دستورات مقتضی را برای عملگرها صادر می کند.   

اسید شویی پکیج

پمپ پکیج تاچی

پمپ پکیج وظیفه سیرکوله کردن آب موجود در پکیج و رادیاتورها می باشد در صورت خرابی پمپ پکیج دستگاه شما به هیچ عنوان روشن نمی شود حتی در برخی موارد به علت پاره شدن قسمت روتور آب وارد استاتور شده و دچار اتصالی شدید و سوختن برد میگردد . به همین علت سرویسکاران شرکت آسان تهویه در صورت مراجعه برای سرویس پکیج قسمت پمپ را نیز سرویس کرده و از بروز خرابی های مشابه جلوگیری کرده و عمر پکیج شما را افزایش میدهند.

ارور پکیج تاچی تیپ A

پکیج تاچی تیپ A

E1 : نقص در احتراق – عدم تشکیل شعله

E2 : نقص در گرم شدن بیش از حد

E3 :نقص در تهویه 

E4 :فشار مدار گرمایش کم است توسط شیر پرکن فشار را در حدود ۱.۵ تنظیم کنید

E6 :نقص در سنسور آبگرم مصرفی

E7 :نقص در سنسور مدار گرمایشی

ارور پکیج تاچی تیپ B

E1 : نقص در احتراق – عدم تشکیل شعله 

رفع ارور E1 پکیج تاچی: برای رفع ارور E1 پکیج تاچی ابتدا گاز ورودی به پکیج را چک نمایید. سپس خروجی محصولات احتراق پکیج را چک نمایید.

E2 : نقص در تهویه -دودکش چک گردد.

رفع ارور E2 پکیج تاچی: پکیج هایی که در فضای بالکن نصب می شوند به علت فضای باز دچار گرفتگی در قسمت تهویه و یا گرفتگی دودکش پکیج در اثر لانه کردن حیوانات به وجود می آید.

E3 :نقص در تهویه – پرشر فن

رفع ارور E3 پکیج تاچی: برای برطرف نمودن این مشکل باید سنسور فن پکیج تاچی را تعویض نمایید. علت ارور E3 خرابی سنسور فن پکیج تاچی می باشد.

E4 :نقص به علت گرم شدن بیش از حد

رفع ارور E4 پکیج تاچی: علت بروز ارور E4 پکیج تاچی خرابی و گرفتگی در داخل پکیج تاچی می باشد که باید پکیج اسید شویی گردد برای رفع این مشکل با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

E5:نقص در سنسور دمای آب سرد ورودی

رفع ارور E5 پکیج تاچی: برای رفع این مشکل می توانید سنسور آب سرد ورودی به پکیج را چک نمایید. در غیر این صورت با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

E6: نقص در سنسور آبگرم بهداشتی

رفع ارور E6 پکیج تاچی:سنسور آبگرم بهداشتی خراب و یا از محل خود خارج شده است برای رفع این مشکل با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

E7 : نقص در سنسور مدار گرمایشی

رفع ارور E7 پکیج تاچی: برای رفع این اور باید سنسور مدار گرمایشی را تعویض نمایید در غیر اینصورت با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

E8 :  برد کنترل معیوب است

رفع ارور E8 پکیج تاچی: زمانی که این ارور نمایش داده می شود باید برد پکیج را تعویض نمایید و یا در صورت وجود تعمیر نمایید. برای رفع این مشکل با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

E9 : فشار مدار گرمایش کم است توسط شیر پرکن پکیج فشار پکیج را روی ۱.۵ بار تنظیم کنید.

ارور پکیج تاچی تیپ C

ارور پکیج تاچی تیپ C

E1 : نقص در تهویه

رفع ارور E1 پکیج تاچی: برای رفع این مشکل مسیر دودکش را چک نمایید.

E2 : معیوب شدن سنسور مدار گرمایشی

رفع ارور E2 پکیج تاچی: رفع این مشکل باید توسط تعمیرکار چک گردد و سپس سنسور مدار گرمایش تعویض شود.

E3 :معیوب شدن سنسور مدار آبگرم بهداشتی

رفع ارور E3 پکیج تاچی: برای رفع این مشکل باید سنسور مدار آبگرم را چک نمایید. در صورت وجود باید سنسور را تعویض نمایید.

E4 : نقص به علت داغ شدن بیش از حد 

رفع ارور E4 پکیج تاچی: به علت گرفتگی داخلی پکیج ارور E4 رخ می دهد. باید پکیج توسط سرویسکار اسید شویی و سرویس گردد.

E5 : نقص در مدار شیر برقی گاز

رفع ارور E5 پکیج تاچی: برای رفع ارور E5 پکیج تاچی باید شیر برقی گاز پکیج را تعویض نمایید.

E6 :نقص در احتراق -عدم تشکیل شعله

رفع ارور E6 پکیج تاچی: نبود گاز بیشتر موجب بروز این ارور می گردد. گاز را چک نمایید.

E7 : نقص در شعله -عدم تشخیص بودن ویا نبودن شعله

رفع ارور E7 پکیج تاچی: شیر گاز ورودی به دستگاه را چک نمایید. خرابی شیرگاز برقی

E8 :نقص در فشار گاز 

رفع ارور E8 پکیج تاچی: فشار گاز ورودی به پکیج را چک نمایید به وسیله مانومتر.

E9 : عملکرد یخ زدگی 

رفع ارور E9 پکیج تاچی: زمانی که آب ورودی به پکیج بسیار سرد باشد پکیج ارور E9 رخ می دهد.

Eb : نقص به علت وجود شعله بعد از بسته شدن شیر برقی گاز

EP : کمبود فشار آب مدار گرمایش توسط شیر پرکن پکیج فشار را حدودا در ۱.۵ بار تنظیم نموده و پکیج را ریست نمایید.

ارور پکیج تاچی تیپ D

ارور پکیج تاچی تیپ D

E1 : نقص در تهویه

رفع ارور E1 پکیج تاچی: مشکل در قسمت دودکش پکیج می باشد قسمت تهویه دستگاه را بررسی نمایید.

E2 : معیوب شدن سنسور مدار گرمایشی

رفع ارور E2 پکیج تاچی:سنسور مدار گرمایشی معیوب شده است وباید تعویض شود. برای بررسی مشکل با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

E3 :معیوب شدن سنسور مدار آبگرم بهداشتی

رفع ارور E3 پکیج تاچی: برای رفع این مشکل باید سنسور آبگرم بهداشتی تعویض گردد و در غیر این صورت باید توسط سرویسکار شرکت آسان تهویه بررسی شود.

E4 : نقص به علت داغ شدن بیش از حد 

رفع ارور E4 پکیج تاچی: علت بروز این ارور گرفتگی داخلی پکیج تاچی می باشد و باید توسط سرویسکار اسید شویی گردد.

E5 : نقص در مدار شیر برقی گاز

رفع ارور E5 پکیج تاچی: برای رفع این مشکل می بایست شیر برقی گاز را تعویض نمایید.

E6 :نقص در احتراق -عدم تشکیل شعله

رفع ارور E6 پکیج تاچی: خرابی یون تشکیل شعله سبب وجود ای ارور می گردد و باید تعویض شود.

E7 : نقص در شعله -عدم تشخیص بودن ویا نبودن شعله

رفع ارور E7 پکیج تاچی:  خرابی یون پکیج تاچی سبب بروز این خطا می گردد.

E8 :نقص در فشار گاز 

رفع ارور E8 پکیج تاچی: فشار ورودی به پکیج را چک نمایید توسط مانومتر 

E9 : عملکرد یخ زدگی 

رفع ارور E9 پکیج تاچی: زمانی که آب ورودی به پکیج بسیار سرد و دمای پایین باشه ارور E9 رخ می دهد.

Eb : نقص به علت وجود شعله بعد از بسته شدن شیر برقی گاز

EP : کمبود فشار آب مدار گرمایش توسط شیر پرکن پکیج فشار را حدودا در ۱.۵ بار تنظیم نموده و پکیج را ریست نمایید.

مناطق تحت پوشش تعمیر پکیج تاچی در شمال تهران

خیابان باهنر  / بلوار اندرزگو / چیذر / کامرانیه شمالی / کامرانیه جنوبی / الهیه / خیابان فرمانیه / بلوار اوشان / خیابان پاسداران / خیابان ساقدوش / خیابان فرشته / ولنجک / اختیاریه / دروس / بلوار کاوه / بلوار پناهی نیا / خیابان شریعتی / خیابان میرداماد / خیابان ملا صدرا / خیابان شیراز / جردن / خیابان ونک / میدان ونک / میدان تجریش / میدان قدس / خیابان سهروردی / خیابان بهشتی / سیدخندان / میدان آرژانتین / خیابان پلیس / خیابان معلم / میرعماد /محمودیه/

مناطق تحت پوشش تعمیر پکیج تاچی در غرب تهران

گیشا/ خیابان پاتریس / خیابان شهر آرا / ستارخان / سازمان آب / جلال ال احمد / بلوار مرزداران / خیابان گلاب / باغ فیض / بلوار فردوس / بلوار لاله / بلوار شقایق / بلوار ایت الله کاشانی /بلوار کوهسار / شهرزیبا / شهرک اکباتان / شهرک آپادانا / بلوار استاد معین / خیابان کارون / خیابان خوش / خیابان هاشمی / شادمان / خیابان توحید / خیابان ایثار / خیابان آریانفر / سعادت آباد / بلوار دریا / خیابان سرو / بلوار پاکنژاد / بلوار فرحزادی / خیابان سرو / بلوار بلوار سعادت آباد / خیابان آبشار / بلوار شهران / چیگر / بلوار میرزا بابایی / سردار جنگل / خیابان مخبری / بلوار عدل / بلوار کاج / تهرانسر / بلوار یاس / تهرانسر شرقی / خیابان تیموری / جنت آباد شمالی /جنت آباد جنوبی/جنت آباد مرکزی