علت بالا نرفتن آب پکیج

 علت بالا نرفتن فشار آب پکیج می تواند موارد زیادی باشد ولی حل این مشکل توسط تعمیرکار می باشد. در این قسمت قصد داریم شما را با یکی دیگر از مشکلاتی که در پکیج رخ می دهد آشنا کنیم .بر روی دستگاه عقربه ای وجود دارد که نشان دهنده فشار آب داخل دستگاه و سیستم را نشان می دهد همواره توجه داشته باشید که عقربه دستگاه باید در رنج بین ۱تا ۱.۵ را نشان دهد.

زمانی که فشار دستگاه شما افت پیدا کرده است

 ومی خواهید فشار دستگاه را توسط شیر پرکن

 اضافه کنید با مشکل بالا نرفتن فشار مواجه می شوید

 در این زمان ابتدا فشار آب ساختمان را چک کنید

 که فشار آب کافی باشد مراحل بعدی باید توسط

 سرویسکار انجام گردد قطعه شیر پر کن باز گردد

 و چک شود و هم چنین از نداشتن رسوب در

دستگاه مطمئن شوید دستگاه خود را سرویس کنید تا مشکل پکیج شما حل شود.

دلایل بالا نرفتن فشار آب پکیج

از دلایل بالا نرفتن فشار آب پکیج و عقربه فشار سنج گرفتگی داخلی پکیج دیواری می باشد که پکیج را باید اسید شویی و سرویس نمایید. برای سرویس و اسید شویی پکیج دیواری با شرکت آسان تهویه مرکز تخصصی تعمیر پکیج دیواری تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

عیب یابی مشکل فشار آب پکیج

در برخی موارد به علت وجود رسوب زیاد در آب منطقه مانومتر و یا همان عقربه فشار ستج پکیج گیر کرده و باید با نمونه مشابه تعویض و یا تعمیر گردد.برای تعمیر پکیج دیواری با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

تعمیر مشکل فشار آب پکیج

برای تعمیر این مشکل به وجود آمده در پکیج دیواری باید پکیج شما توسط تعمیرکار اسید شویی و سرویس گردد و در صورت نیاز باید قطعه مورد نظر تعویض گردد.برای تعمیر و سرویس و اسید شویی پکیج دیواری خود کافیست با شرکت تماس بگیرید و مشکل خود را برای کارشناسان مطرح کنید.