تعمیر داکت اسپلیت امریکن پرو

شرکت آسان تهویه مرکز تخصصی تعمیر داکت اسپلیت اَمریکن پرو در سراسر تهران بوده چرا برای تعمیر داکت اسپلیت امریکن پرو با شرکت آسان تهویه تماس بگیریم؟؟این شرکت با سابقه طولانی در زمینه برودت و گرمایش بوده و همچنین دارای کادر تعمیرات فوق حرفه ای بوده و از تجربه بالایی برخوردار است و داکت اسپلیت امریکن پرو شما را در کمترین زمان راه اندازی می کنند.

سرویس داکت اسپلیت امریکن پرو

تعمیر داکت اسپلیت اَمریکن پرو در تهران.سرویس داکت اسپلیت به طور سطحی به این صورت بوده که ابتدا برق دستگاه را قطع کنید و سپس با آب فشار قوی اقدام به سرویس و شستشوکندانسور  دستگاه کنید در قسمت سرویس دستگاه آمپر دستگاه شارژ گاز دستگاه  و نحوه کارکرد دستگاه توسط تعمیرکار چک میگردد . هیچ گاه سرویس دستگاه را خودتان انجام ندهید زیرا احتمال آسیب زدن به دستگاه توسط خودتان وجود دارد. یک اب ساده می تواند به سیستم برق رسانی داکت اسپلیت امریکن پرو آسیب وارد کند بنابراین با شرکت تماس گرفته و به ما اعتماد کنید .

داکت اسپلیت امریکن پرو

تعمیرکار داکت اسپلیت امریکن پرو

تعمیر داکت اسپلیت اَمریکن پرو به صورت تخصصی.داکت اسپلیت آمریکن پرو یکی از پرقدرت ترین و کارا ترین لوازم خنک کننده و تهویه هوای موجود در بازار می باشد.

 آمریکن پرو یکی از شرکت های تولیدکننده لوازم تهویه و خنک کننده می باشد. کیفیت محصولات ساخت این شرکت بسیار بالا می باشد. دستگاه های هواساز و سرمایشی آمریکن پرو قدرت بسیار بالایی داشته و در عین مصرف کم برق، دمای هوای ساختمان را تا چندین برابر بیشتر کاهش می دهند. داکت اسپلیت ها نیز یکی از تهویه کننده های محبوب و پرطرفدار در بین لوازم سرمایشی و گرمایشی می باشند.

صدای کم، آلودگی و گرد و غبار ناچیز، توان چندین برابری در خنک کنندگی و قابلیت ارائه سرمایش و گرمایش همزمان از مزایای داکت اسپلیت می باشد

داکت اسپلیت امریکایی

تعمیر داکت اسپلیت امریکن پرو در سراسر تهران انجام می گیرد. با توجه به نام داکت اسپلیت امریکن پرو متاسفانه عده ای از مشتریان تصور می کنند که این دستگاه یک داکت اسپلیت امریکایی می باشد ولی اینطور نمی باشد. این داکت اسپلیت وارداتی بوده و اکثر قطعات موجود در آن چینی می باشد و کیفیت متوسطی دارد. ولی می توان گفت نسبت به داکت اسپلیت های موجود در بازار امروزه از کیفیت بالایی برخوردار بوده. معمولا قطعات اصلی داکت اسپلیت های امریکایی نظیر داکت اسپلیت گودمن و داکت اسپلیت ریم ساخت خود امریکا و مکزیک بوده و می توان گفت که فاقد خرابی می باشد.

تنظیمات داکت اسپلیت امریکن پرو

تنظیمات داکت اسپلیت امریکن پرو نیز همانند سایر داکت اسپلیت ها می باشد. با استفاده از دکمه MODE می توانید حالت تابستان ، زمستان ، حالت رطوبت گیر و حالت فن را بر روی داکت اسپلیت امریکن پرو تنظیم نمایید. ترموستات داکت اسپلیت امریکن پرو قابل تنظیم نمودن روزهای هفته می باشد. قسمت های بعدی که برای بالا بردن و پایین آوردن دمای داکت اسپلیت می باشد. دکمه FAN برای تنظیم دور فن بیت کم، متوسط، زیاد و حالت AUTO می باشد.

تعمیرات داکت اسپلیت امریکن پرو

تعمیر داکت اسپلیت اَمریکن پرو کار بسیار پیچیده ای بوده و باید تعمیرکار با تجربه و حرفه ای باشد تا بتواند دستگاه را عیب یابی و تعمیر نماید بدین منظور برای تعمیر داکت اسپلیت خود با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید .تعمیر دستگاه شامل چند مرحله بوده و باید توجه کنید که باید ابتدای کار مشکل را از مشتری پرسیده و ببینید چه مشکلی مشتری را اذیت کرده است  سپس تعمیرکار با استفاده از تجربه خود در زمینه تعمیرات عیب دستگاه را مشخص می کند و به مشتری اعلام میکند .

تعمیرکاران شرکت آسان تهویه معمولا یک سری قطعات ضروری برای داکت اسپلیت امریکن پرو را همراه خود دارند تا در صورت لزوم در محل مشتری اقدام به تعویض قطعه نمایند و تعمیرات دستگاه را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهند .

تعمیر ترموستات داکت اسپلیت امریکن پرو

راه اندازی داکت اسپلیت امریکن پرو

برای مشتریان این مشکل پیش می آید که برای اولین بار در حال استفاده از داکت اسپلیت امریکن پرو بوده بنابراین نیاز به راه اندازی داکت اسپلیت خود دارند. کافیست با شرکت آسان تهویه تماس گرقته و از کارشناسان کمک بخواهید.

برای راه اندازی داکت اسپلیت امریکن پرو ابتدا مطمئن شوید که دستگاه سرویس سالیانه شده باشد سپس با استفاده از ریموت دیواری یا همان ترموستات داکت اسپلیت را روشن نمایید سپس با دکمه mode که بر روی ترموستات قرار دارد فصل داکت اسپلیت را تایین کنید به همین راحتی می توانید دستگاه را راه اندازی کنید در صورت مشکل سفارش خود را ثبت نموده و منتظر آمدن تکنسین بمانید. 

عیب یابی داکت اسپلیت امریکن پرو

برای عیب یابی داکت اسپلیت امریکن پرو به این صورت عمل می کنیم که بعد از مشاهده کارکرد دستگاه مشاهده شارژ گاز تمیزی و یا کثیفی دستگاه می توانید دستگاه را عیب یابی کنید .در بعضی مواقع احتمال گرفتگی ویا شکستگی لوله در مسیر لوله کشی احتمال دارد روند عیب یابی را با تاخیر اندازد اما همواره سعی بر این است که با صرف کمتریت زمان عیب یابی دستگاه انجام پذیرد.

تعمیر داکت اسپلیت امریکن پرو در ساسر تهران. عیب یابی داکت اسپلیت امریکن پرو کار بسیار دشواری بوده به همین جهت شرکت آسان تهویه از افراد با تجربه و دوره دیده برای تعمیرات داکت اسپلیت امریکن پرو  استفاده میکند .

تعویض فن کندانسور امریکن پرو

از آنجا که کندانسور داکت اسپلیت امریکن پرو اغلب در فضای باز و بدون سقف می باشد به علت شرایط آب و هوایی فن کندانسور دچار خرابی هایی از قبیل خشکی بلبرینگ و یا جیر جیر کردن بوش آن ها باید اقدام به تعمیر و یا تعویض فن کندانسور نمود. شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت امریکن پرو در سراسر تهران می باشد با ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید. 

ارور داکت اسپلیت امریکن پرو

 در داکت اسپلیت امریکن پرو خطاها و ارورهای  به صورت علامت زنگوله نمایش داده می شود و با حروف و اعداد نشان داده نمی شود. برای عیب یابی و تعمیر داکت اسپلیت امریکن پرو با نمایندگی آسان تهویه تماس گرفته و مشکل دستگاه خود را برطرف نمایید. عیب یابی داکت اسپلیت امریکن پرو توسط تعمیرکاران شرکت آسان تهویه به صورت تخصصی انجام می گیرد توجه داشته باشید که سپردن دستگاه خود به شرکت های بی نام و نشان و افراد سیار خسارت های زیادی را برای شما به دنبال خواهد داشت. 

شارژ گاز داکت اسپلیت امریکن پرو

بیشتر مشتریان این سوال را در زمان خرابی از کارشناسان می پرسند که هزینه شارژ گاز داکت اسپلیت امریکن پرو چقدر است ؟؟؟؟توجه کنید هزینه شارژ گاز دستگاه با توجه به چند معیار سنجش می شود همانند ظرفیت دستگاه و یا لوله کشی دستگاه تعمیرکاران شرکت آسان تهویه بعد از حضور در محل و گرفتن مشخصات دستگاه هزینه حدودی را به شما مشتری عزیز اعلام می کند .متاسفانه در سطح کشور هستند کسانی که از گاز های بی کیفیت و چند بار استفاده شده در چیلرها برای دیگران استفاده میکنند با هزینه های بسیار پایین ولی جز اسیب رساندن به کل سیکل و از همه مهمتر اسیدی کردن روغن کمپرسور و نتیجه ان سوختن سیم پیچ کمپرسور دستگاه میگردد بنابراین با پرداخت هزینه های پایین خودتان را به دردسر نندازید .تکنسین های شرکت آسان تهویه با استفاده از بهترین گاز های موجود در بازار و  از نوع اورجینال استفاده میکنند و همچنین از قطعات با کیفیت فوق العاده برای مشتریان استفاده مینمایند.

تعویض کمپرسور داکت اسپلیت تراست

قیمت داکت اسپلیت امریکن پرو

داکت اسپلیت امریکن پرو در طی  سال های اخیر به علت به وجود آمدن تحریم های متعدد به کشور وارد نشد. تنها قسمت های باقی مانده قسمت های خدمات پس از فروش داکت اسپلیت امریکن پرو است که توسط شرکت های واسطه انجام می گیرد. داکت اسپلیت امریکن پرو از کیفیت بالایی برخوردار است ولی ترموستات این داکت اسپلیت کیفیت پایینی داشته و در مدت زمان کوتاهی دچار خرابی می گردد. برای تعمیر و تعویض ترموستات داکت اسپلیت امریکن پرو با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت امریکن پرو

شرکت آسان تهویه با سابقه طولانی در امر سرویس ، نگهداری و تعمیر داکت اسپلیت امریکن پرو در سراسر تهران توانسته به عنوان برترین مرکز تعمیرات داکت اسپلیت امریکن پرو در سراسر تهران شده و بهترین خدمات را به شما مشتریان گرامی ارائه دهد. کافیست با شرکت تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید در کوتاهترین زمان ممکن در محل حاضر می شویم.

فیوز داکت اسپلیت امریکن پرو می پرد علت چیست؟

علت اینکه فیوز داکت اسپلیت امریکن پرو می پرد وجود اتصالی در مدار بوده که اولین  مشکل وجود اتصالی در کابل های برق بوده علت بعدی وجود اتصالی در کمپرسور بوده که فقط با تعویض کمپرسور مشکل حل می گردد. مورد بعدی احتمال اتصالی در خازن بوده که با تعویض خازن مشکل برطرف می گردد.

آمپر گیری کمپرسور داکت اسپلیت

راه اندازی داکت اسپلیت امریکن پرو در زمستان

برای راه اندازی داکت اسپلیت امریکن پرو در زمستان کافیست با استفاده از دکمه mode که بر روی ترموستات فصل زمستان را انتخاب نموده و سپس داکت اسپلیت را روشن نمایید.دقت داشته باشید که دور فن داکت اسپلیت را روی حالت متوسط یا med قرار دهید تا فشار به موتور فن وارد نشود. 

تعویض کمپرسور داکت اسپلیت امریکن پرو

بعد از کارشناسی دستگاه و مطمئن شده سوختگی کمپرسور داکت اسپلیت اقدام به تعویض کمپرسور داکت اسپلیت امریکن پرو می کنیم، توجه داشته باشید که حتما یونیت داخلی داکت اسپلیت را مدار شویی کنید تا روغن موجود درآن کامل تخلیه گردد و سبب سوختن کمپرسور جدید نگردد.

تعویض خازن داکت اسپلیت امریکن پرو

یکی از قطعات بسیار مهم و حیاتی برای کارکرد داکت اسپلیت امریکن پرو خازن می باشد چرا که تمامی راه اندازی دستگاه توسط خازن بوده. برای تعویض خازن باید توجه داشته باشید که از جنس درجه یک و اورجینال استفاده کرده . از خازن های بی کیفیت و ارزان هرگز استفاده نکنید زیرا آسیب زیادی به دستگاه وارد می کند.

تعویض خازن داکت اسپلیت

داکت اسپلیت امریکن پرو

داکت اسپلیت ساختاری کاملا مشابه اسپلیت های معمولی یا کولر گازی دارد. با این تفاوت که داکت اسپلیت در سقف کاذب جای گرفته و فضای کمتری را اشغال می کند. همچنین توان بسیار بیشتری دارند و ضریب عملکرد بسیار بالاتری دارند.

از سوی دیگر گاز مبرد آنها سمیّت کمتری دارد و درنتیجه هوای مورد استفاده برای تهویه و ایجاد جریان، پاکیزه و تازه تر می باشد. داکت اسپلیت آمریکن پرو نیز همچون سایر مدل های داکت اسپلیت، چند یونیت داخلی و یک تا سه یونیت خارجی دارد. یونیت خارجی که بسته به تکفاز یا سه فاز بودن تعداد متفاوتی دارد، وظیفه خنک کردن هوا و به گردش دراوردن آن را دارد. یونیت های داخلی، که از آن ها به هواساز نیز یاد می شود، وظیفه ایجاد یک جریان هوایی ملایم و ورود هوای خنک به اتاق ها را دارند.

فن داکت اسپلیت امریکن پرو صدا می دهد علت چیست؟

فن داکت اسپلیت امریکن پرو بعد از چند سال کارکردن باید سرویس و در صورت نیاز تعمیر گردد. شرکت آسان تهویه مرکز تخصصی تعمیر داکت اسپلیت امریکن پرو در سراسر تهران بوده و در کوتاهترین زمان تعمیرکار به محل شما اعزام می گردد.

تعمیر فن داکت اسپلیت

پرتاب باد داکت اسپلیت امریکن پرو کم است علت چیست؟

به علت بی توجهی به سرویس های سالیانه و شارژ گاز در طول زمان استفاده داکت اسپلیت باید کامل سرویس گردد و در صورت برطرف نشدن مشکل یونیت داخلی باید از محل نصب شده باز گردد و در روی زمین سرویس اساسی انجام گیرد. یکی از معایب داکت اسپلیت امریکن پرو وجود کویل آبگرم و اواپراتور چسبیده به هم بوده که انجام سرویس را مختل می کند.

گرمای داکت اسپلیت امریکن پرو کم است علت چیست؟

از آنجاییکه گرمای تولید شده توسط داکت اسپلیت امریکن پرو مربوط به پکیج گرمایشی و یا موتورخانه می باشد باید علت آن را از پکیج جویا شدپس برای راه اندازی پکیج خود و همچنین داکت اسپلیت در فصل زمستان با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و سغارش خود را ثبت کنید.

سرمای داکت اسپلیت امریکن پرو کم است علت چیست؟

متاسفانه به علت راه اندازی داکت اسپلیت ها با گاز های بسیار کم مشتریان بعد از راه اندازی داکت اسپلیت امریکن پرو باید نسبت به شارژ گاز داکت اسپلیت خود اقدام کنند در غیر اینصورت کمپرسور داکت اسپلیت امریکن پرو شما با مشکل رو به رو خواهد شد.

کنتاکتور داکت اسپلیت امریکن پرو

تعویض کنتاکتور داکت اسپلیت امریکن پرو

قطعه ای در داکت اسپلیت که وظیفه کنترل جریان برق را دارد کنتاکتور نام دارد .این قطعه بسیار حیاتی بوده برای داکت اسپلیت ودر صورت جنس نامرغوب به داکت اسپلیت امریکن پرو آسیب رسانده و کارکرد دستگاه را مختل می نماید . قطعات مصرفی توسط شرکت آسان تهویه تماما اصلی و از نوع درجه یک بوده و طول عمر بالایی دارند.

علت صداهای داکت اسپلیت امریکن پرو چیست؟

صداهای اضافی خارج شده از داکت اسپلیت امریکن پرو بیشتر بخاطر خراب شدن فن داکت اسپلیت بوده و قسمت بعدی مربوط به تراز نبودن داکت اسپلیت می باشد که باید تعمیرکاران شرکت در محل حضور یابند و مشکل دستگاه را برطرف نمایند.

نشتی آب داکت اسپلیت امریکن پرو چیست؟

این ایراد یکی از ایرادات نصبی داکت اسپلیت امریکن پرو بوده که باید بطرف گردد در صورت برطرف نشدن آن توسط تعمیرکاران باید حتما از پمپ درین استفاده نمود و راه دیگه ای ندارد.معمولا این مشکل بدون قطعه برطرف می شود.

محدوده تعمیر داکت اسپلیت امریکن پرو در شمال تهران محدوده تعمیر داکت اسپلیت در شمال تهران 

خیابان باهنر  / بلوار اندرزگو / چیذر / کامرانیه شمالی / کامرانیه جنوبی / الهیه / خیابان فرمانیه / بلوار اوشان / خیابان پاسداران / خیابان ساقدوش / خیابان فرشته / ولنجک / اختیاریه / دروس / بلوار کاوه / بلوار پناهی نیا / خیابان شریعتی / خیابان میرداماد / خیابان ملا صدرا / خیابان شیراز / جردن / خیابان ونک / میدان ونک / میدان تجریش / میدان قدس / خیابان سهروردی / خیابان بهشتی / سیدخندان / میدان آرژانتین / خیابان پلیس / خیابان معلم / میرعماد /محمودیه/

محدوده تعمیر داکت اسپلیت امریکن پرو در غرب تهران 

گیشا/ خیابان پاتریس / خیابان شهر آرا / ستارخان / سازمان آب / جلال ال احمد / بلوار مرزداران / خیابان گلاب / باغ فیض / بلوار فردوس / بلوار لاله / بلوار شقایق / بلوار ایت الله کاشانی /بلوار کوهسار / شهرزیبا / شهرک اکباتان / شهرک آپادانا / بلوار استاد معین / خیابان کارون / خیابان خوش / خیابان هاشمی / شادمان / خیابان توحید / خیابان ایثار / خیابان آریانفر / سعادت آباد / بلوار دریا / خیابان سرو / بلوار پاکنژاد / بلوار فرحزادی / خیابان سرو / بلوار بلوار سعادت آباد / خیابان آبشار / بلوار شهران / چیگر / بلوار میرزا بابایی / سردار جنگل / خیابان مخبری / بلوار عدل / بلوار کاج / تهرانسر / بلوار یاس / تهرانسر شرقی / خیابان تیموری / جنت آباد شمالی /جنت آباد جنوبی/جنت آباد مرکزی