تعمیر داکت اسپلیت

اگر برای تعمیر داکت اسپلیت خود به مرکز تعمیرات داکت اسپلیت نیاز دارید به شرکت آسان تهویه اطمینان داشته باشید زیرا با داشتن کادر تعمیرات حرفه ای داکت اسپلیت در کوتاه ترین زمان ممکن داکت اسپلیت شما را تعمیر می نمایند.

یکی از ویژگی های برجسته شرکت آسان تهویه داشتن قطعات یدکی همراه تعمیرکاران شرکت می باشد که خود سرعت تعمیرات را تا حد زیادی افزایش می دهد.

کافیست با کارشناسان شرکت آسان تهویه تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

تعمیرات داکت اسپلیت
مرکز تخصصی تعمیرات داکت اسپلیت تمامی برند ها

نحوه انجام سرویس داکت اسپلیت

توجه داشته باشید برای سرویس داکت اسپلیت زمان خاصی نمی توان تعیین نمود با توجه به کارکرد داکت اسپلیت می توان ۶ماه یکبار برای مکان های پرمصرف و هر ۱سال یکبار برای مکان های کم مصرف انتخاب نمود. به طور کلی می توان گفت که شستشو، آمپرگیری، شارژ گاز داکت اسپلیت در این قسمت مورد بررسی قرار می گیرد.

توجه داشته باشید با سرویس به موقع داکت اسپلیت خود در هزینه مصرف برق تا حد زیادی صرفه جویی نمایید.

برای سرویس و تعمیر داکت اسپلیت خود با شماره های زیر تماس بگیرید

شعبه شمال: ۲۲۸۹۱۶۳۵-۰۲۱

شعبه غرب: ۸۸۷۸۱۸۰۶-۰۲۱

تعمیر داکت اسپلیت

سرویس دوره ای داکت اسپلیت

سرویس دوره ای داکت اسپلیت را جدی بگیرید با سرویس به موقع دستگاه خود می توانید تا حد چشمگیری در مصرف برق خود صرفه جویی نمایید. معمولا مشتریان بدون توجه به سرویس نمودن داکت اسپلیت خود اقدام به استفاده از داکت اسپلیت نموده که این کار سبب آسیب رساندن به دستگاه می گردد. در کنار سرویس های دوره ای داکت اسپلیت تکنسین های شرکت آسان تهویه شارژ گاز داکت اسپلیت شما را نیز چک می کنند چرا که در صورت نبود گاز شما سرمای کافی نداشته و این باعث آسیب رساندن به کمپرسور دستگاه می شود.

تعمیرکار داکت اسپلیت

اگر در روزهای گرم تابستان و در روزهای سرد زمستان داکت اسپلیت شما با مشکل مواجه شده است فقط کافیست با کارشناسان شرکت آسان تهویه تماس بگیرید و در خواست تعمیرکار داکت اسپلیت نمایید.

تعمیرکار داکت اسپلیت بعد از بررسی مشکل داکت اسپلیت و برآورد هزینه تعمیر داکت اسپلیت آن را به مشتری اعلام نموده و بعد از آن اقدام به تعمیر داکت اسپلیت می کند. تعمیرکار داکت اسپلیت شرکت آسان تهویه با تجربه و دوره دیده می باشند به ما اعتماد داشته باشید.

تعمیر فوری داکت اسپلیت

اگر نیاز به تعمیر فوری داکت اسپلیت دارید سریعا با ما تماس بگیرید. تعمیرکاران شرکت آسان تهویه در تمامی نقاط شهر پراکنده اند و در کوتاه ترین زمان ممکن به محل شما اعزام می شوند.

یکی از ویژگی های برتر تعمیرکاران این مجموعه داشتن قطعات یدکی همراه می باشد که این خود سرعت تعمیرات را تا حد زیادی افزایش می دهد.

خرابی داکت اسپلیت

خرابی داکت اسپلیت موارد بسیاری را شامل می شود که احتمال دارد داکت اسپلیت شما به آن دچار شده باشد.

۱- سوختن موتور فن داکت اسپلیت.

۲-سوختگی در قسمت کمپرسور داکت اسپلیت.

۳-سوختگی در برد فرمان داکت اسپلیت که باید در اینصورت تعویض گردد.

۴- نداشتن گاز کافی و یا داشتن نشتی گاز

سرویسکار داکت اسپیلت

شما براحتی می توانید با یک تماس سرویسکار داکت اسپیلت مورد نظر خود را بخواهید ولی توجه داشته باشید که تمامی سرویسکاران شرکت آسان تهویه با تجربه بوده و سریعا تعمیرات داکت اسپیلت و سرویس داکت اسپیلت شما را به طور کامل انجام می دهند.

سرویسکار داکت اسپلیت وظیفه دارد بعد از سرویس نمودن داکت اسپلیت خرابی های موجود در قسمت داکت اسپلیت را با اعلام به مشتری برطرف نمایید. تعرفه های شرکت آسان تهویه حقیقی بوده و هزینه های مازاد ندارد. متاسفانه مشاهده شده است که شرکت های مختلف با هزینه های پایین وارد کار شده و سپس هزینه های مازاد را از مشتریان دریافت می کنند.

شارژ گاز داکت اسپلیت گرین

تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت در سراسر تهران

تعمیرات تمامی برند های داکت اسپلیت توسط شرکت آسان تهویه انجام می گردد کافیست با کارشناسان شرکت تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت

تعمیرات داکت اسپلیت در شرکت آسان تهویه توسط تعمیرکاران دوره دیده و با تجربه انجام می گیرد. تعمیرات داکت اسپلیت به این گونه انجام می گیرد که بعد از ثبت سفارش توسط مشتری تعمیرکار به محل اعزام شده و برآورد هزینه می گردد. در صورت توافق تعمیر داکت اسپلیت انجام می گیرد و در غیر اینصورت هزینه ایاب و ذهاب و هزینه عیب یابی به تعمیرکار توسط مشتری پرداخت می گردد.

هزینه شارژ گاز داکت اسپلیت

شارژ گاز داکت اسپلیت باتوجه به مقدار گاز مصرفی، لوله کشی انجام شده و ظرفیت خود داکت اسپلیت متغییر بوده و مقدار دقیقی ندارد و باید توسط تعمیرکار شرکت آسان تهویه بررسی شده و هزینه آن به مشتری اعلام گردد.

توجه داشته باشید که گاز برای کمپرسور به مانند روغن برای موتور می باشد و در صورت نبود و کمبود آن کمپرسور ضعیف شده و در طولانی مدت خراب می گردد.

چرا فیوز داکت اسپلیت می پرد؟

اگر سرویس داکت اسپلیت خود را به مدت طولانی انجام نداده اید در اسرع وقت انجام دهید زیرا سبب آمپر کشی توسط کمپرسور داکت اسپلیت می گردد و باعث پریدن فیوز می شود

یکی دیگر از مشکلاتی که سبب پریدن فیوز می شود وجود اتصالی در قسمت های مختلف داکت اسپلیت می باشد که باید توسط تعمیرکار بررسی گردد

علت باد گرم داکت اسپلیت چیست

اگر متوجه شدید که باد گرم از دریچه خارج می شود سریعا داکت اسپلیت خود را خاموش نموده و با مرکز تعمیرات داکت اسپلیت شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

۱-یکی از ایرادات شایع در این زمان نداشتن گاز کافی داکت اسپلیت می باشد که با شارژ گاز داکت اسپلیت مشکل برطرف می شود.

۲-ایراد بعدی سوختگی در قسمت کمپرسور می باشد که معمولا به علت سرویس نکردن داکت اسپلیت در مدت زمان طولانی می باشد.

۳-ایراد در قسمت فرمان برد داکت اسپلیت می باشد که یا باید تعویض گردد و یا تعمیر شود تشخیص آن بر عهده تعمیرکار شرکت آسان تهویه می باشد.

تعمیر داکت اسپلیت در شمال تهران

اگر به دنبال نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت در شمال تهران هستید با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید. این شرکت دارای نمایندگی تعمیر شعبه شمال تهران می باشد و می تواند در کوتاهترین زمان ممکن تعمیر داکت اسپلیت شما را انجام دهند.

توجه داشته باشید که تعمیرات داکت اسپلیت خود را به روزهای شلوغ تابستان نگذارید و هرچه سریع تر تعمیرات دستگاه خود را انجام دهید.

تعمیر فوری داکت اسپلیت

اگر شما هم به دنبال تعمیرکار و شرکتی مورد اطمینان برای تعمیر فوری داکت اسپلیت خود هستید می توانید با شمارهای درج شده تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید. سرویس و شارژ گاز داکت اسپلیت خود را ابتدای فصل تابستان انجام دهید تا بتوانید از سرمای مطبوع دستگاه خود استفاده نمایید.

در صورت نیاز به تعمیر فوری داکت اسپلیت تعمیرکار شرکت در کوتاهترین زمان ممکن تعمیرات داکت اسپلیت شما را انجام می دهد.

جوشکاری کویل داکت اسپلیت

برای استفاده از داکت اسپلیت در فصل زمستان شما نیاز به کویل آبگرم دارید تا بتوانید از گرمایش پکیج دیواری و یا گرمایش موتورخانه برای گرم نمودن محیط استفاده نمایید. با توجه به وجود ناخالصی هایی که در آب وجود دارد منجر به سوراخ شدن کویل می گردد و سبب نشتی آب از داکت اسپلیت می گردد.

جوشکاری کویل داکت اسپلیت برخی از کویل ها قابل جوشکاری بوده و ارزش دارند ولی اگر کویل آبگرم شما از چندین ناحیه دچار سوراخ شدگی شده باشد باید کویل شما تعویض گردد تا مشکل برطرف شود.

تعویض کنتاکتور داکت اسپلیت

معمولا در سیستم برق داکت اسپلیت به علت وجود برق با ولتاژ زیاد می باشد می بایست از سیستم های حفاظتی در جریان برق آن استفاده نمود. یکی از این قطعات کنتاکتور می باشد. کنتاکتورها در بازار دارای مدل های مختلفی می باشند و دارای درجه بندی نیز هستند، شرکت آسان تهویه همواره سعی دارد برای تعویض قطعات از اجناس درجه ۱ برای داکت اسپلیت شما استفاده نمایند تا بعد ها دچار اتصالی در داخل داکت اسپلیت نشوید.

علت نشتی آب داکت اسپلیت چیست

متاسفانه با ورود افراد مبتدی به بازار کار صنایع برودتی در قسمت نصب داکت اسپلیت دچار اشتباهات نصبی بسیاری می باشیم که دیگر قابل اصلاح نبوده و می بایست برای برطرف نمودن مشکل از قطعات کمکی استفاده نماییم.

نشتی آب داکت اسپلیت یک مشکل شایع در داکت اسپلیت ها می باشد که تعمیرکاران شرکت آسان تهویه به راحتی این مشکل را برای شما برطرف می نمایند. در برخی موارد این مشکل حل شده و در برخی موارد نیاز به اضافه نمودن قطعه می باشد که تصمیم برای انجام این کار توسط تعمیرکار انجام می گیرد.

تعمیرکار داکت اسپلیت

هزینه سرویس داکت اسپلیت

یکی از مراحل راه اندازی برای داکت اسپلیت، سرویس داکت اسپلیت می باشد. سرویس داکت اسپلیت شامل شستشو، آمپر گیری، چک کردن شارژ گاز می باشد که توسط تعمیرکار داکت اسپلیت انجام می گیرد.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که با سرویس به موقع داکت اسپلیت خود از بسیاری از خرابی های موجود که برای داکت اسپلیت به وجود می آید در امان خواهید بود همچنین با سرویس به موقع داکت اسپلیت خود می توانید در هزینه برق صرفه جویی نمایید.

برد کنترل داکت اسپلیت

برخی از داکت اسپلیت ها دارای برد کنترل می باشند که در بعضی اوقات به علت نوسانات برق و یا خرابی کمپرسور دچار آسیب می شوند. برای حل مشکل خود می توانید با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و برد کنترل داکت اسپلیت خود را تعمیر و یا تعویض نمایید.

در برخی موارد به علت موجود نبودن برد کنترل داکت اسپلیت می توان از بردهای یونیورسال برای راه اندازی  داکت اسپلیت استفاده نمود.

تعویض ترموستات داکت اسپلیت

اگر ریموت دیواری داکت اسپلیت شما خراب شده است و دکمه ها به درستی عمل نمی کند و یا دستگاه به طور یکنواخت و یکسره کار می کند، مشکل از خرابی ترموستات داکت اسپلیت شما می باشد. کافیست برای حل این مشکل با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و مشکل را برای کارشناسان توضیح دهید.برای اطلاعات بیشتر به مطلب تعویض ترموستات داکت اسپلیت مراجه نمایید

تعویض خازن داکت اسپلیت

برای تعمیر داکت اسپلیت شما قسمت های مختلف دستگاه مورد بررسی قرار می گیرد. یکی از قطعاتی  که در ابتدای فصل تابستان می بایست تعویض گردد تا از تحت فشار قرار گرفتن کمپرسور و سایر قسمت های داکت اسپلیت در امان بماند خازن می باشد. خازن داکت اسپلیت نقش مهمی درکارکرد دستگاه ایفا می کند، استاندارد نبودن این قطعه آسیب های زیادی را به کمپرسور و سایر نقاط دستگاه وارد می نماید.

برای تعمیرات و سرویس داکت اسپلیت خود با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

تعمیر داکت اسپیلت غرب تهران

اگر شما به دنبال تعمیر داکت اسپلیت خود هستید می توانید با ما تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید. معمولا با شروع فصل گرما و استفاده از سیستم سرمایش داکت اسپلیت متوجه می شوید که داکت اسپیلت شما با مشکل رو به رو شده است، بدون نگرانی با کارشناسان شرکت آسان تهویه تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید. داکت اسپیلت می بایست در ابتدای فصل تابستان ابتدا سرویس و شارژ گاز گردد و سپس اقدام و استفاده از آن نمایید.

بهترین زمان برای سرویس داکت اسپلیت

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که بهترین زمان برای سرویس داکت اسپلیت ابتدای فصل زمستان و ابتدای فصل تابستان است. با سرویس به موقع داکت اسپلیت خود در مصرف برق صرفه جویی نمایید.

دقت داشته باشید در برخی مواقع به علت کثیفی بیش از حد می بایست داکت اسپلیت شما با دستگاه کارواش شستشو گردد در صورت نیاز با شرکت هماهنگ نمایید.

تعویض کمپرسور داکت اسپلیت

یکی از خرابی هایی که برای داکت اسپلیت ها به وجود می آید سوختگی در قسمت کمپرسور می باشد که باید بعد چک کردن کامل سیستم توسط تعمیرکار شرکت آسان تهویه اقدام به تعویض کمپرسور نمایید. توجه داشته باشید تعویض کمپرسور کار پیچیده ای بوده و زمان زیادی نیاز دارد.

زیرا باید سیکل کامل شستشو شود تا از بروز خرابی مجدد جلوگیری شود.

محدوده تعمیر داکت اسپلیت در شمال تهران

خیابان باهنر  / بلوار اندرزگو / چیذر / کامرانیه شمالی / کامرانیه جنوبی / الهیه / خیابان فرمانیه / بلوار اوشان / خیابان پاسداران / خیابان ساقدوش / خیابان فرشته / ولنجک / اختیاریه / دروس / بلوار کاوه / بلوار پناهی نیا / خیابان شریعتی / خیابان میرداماد / خیابان ملا صدرا / خیابان شیراز / جردن / خیابان ونک / میدان ونک / میدان تجریش / میدان قدس / خیابان سهروردی / خیابان بهشتی / سیدخندان / میدان آرژانتین / خیابان پلیس / خیابان معلم / میرعماد /محمودیه/

محدوده تعمیر داکت اسپلیت در غرب تهران

گیشا/ خیابان پاتریس / خیابان شهر آرا / ستارخان / سازمان آب / جلال ال احمد / بلوار مرزداران / خیابان گلاب / باغ فیض / بلوار فردوس / بلوار لاله / بلوار شقایق / بلوار ایت الله کاشانی /بلوار کوهسار / شهرزیبا / شهرک اکباتان / شهرک آپادانا / بلوار استاد معین / خیابان کارون / خیابان خوش / خیابان هاشمی / شادمان / خیابان توحید / خیابان ایثار / خیابان آریانفر / سعادت آباد / بلوار دریا / خیابان سرو / بلوار پاکنژاد / بلوار فرحزادی / خیابان سرو / بلوار بلوار سعادت آباد / خیابان آبشار / بلوار شهران / چیگر / بلوار میرزا بابایی / سردار جنگل / خیابان مخبری / بلوار عدل / بلوار کاج / تهرانسر / بلوار یاس / تهرانسر شرقی / خیابان تیموری / جنت آباد شمالی /جنت آباد جنوبی/جنت آباد مرکزی