تعمیر داکت اسپلیت گری

شرکت آسان تهویه مرکز تخصصی تعمیر داکت اسپلیت گری در سراسر تهران می باشد. چرا برای تعمیر داکت اسپلیت گری با شرکت آسان تهویه تماس بگیریم؟ از آنجاییکه سابقه فعالیت این شرکت زیاد بوده و دارای کادر تعمیراتی حرفه ای بوده و در کوتاهترین زمان ممکن مشکل دستگاه شما برطرف می نمایند.

 

داکت اسپلیت گری

داکت اسپلیت گری که توسط شرکت‌های تولیدی تجهیزات صنایع برودتی دنیا تولید می‌شود از دو بخش و قسمت تشکیل شده است یونیت داخلی که به آن هواساز میگویند یونیت خارجی که کندانسور می باشد تشکیل می شود و توسط دو لوله مسی به یکدیگر مربوط می شود و به این صورت هوای سرد را تولید و دمای مورد نظر محل را تامین می‌کنند.

هزینه تعمیر داکت اسپلیت گری

سوال اغلب مشتریان در ابتدا این است که هزینه تعمیر داکت اسپلیت گری چقدر است. باید این را به شما بگوییم که برای تعمیر داکت اسپلیت گری هزینه دقیقی نمی توان اعلام نمود ابتدا باید داکت اسپلیت شما توسط تکنسین مورد بررسی قرار گیرد و سپس هزینه اعلام گردد.

تعمیرکار داکت اسپلیت گری

کنتاکتور داکت اسپلیت گری

داکت اسپلیت گری یکی از پرمصرف ترین و رایج ترین سیستم های تولید سرما و گرما در ساختمان ها هستند در نظام مهندسی ساختمان ها ، داکت اسپلیت با تامین هوای سرد در تابستان و تولید هوای گرم در زمستان و فصول سرما برای کلیه فضاها در یک واحد آپارتمان یا ادارات ، بیمارستان‌ها و سازمانها و غیره توسط کانال ها جدا شده در داخل سقف کاذب دمای محیط مورد نظر را به شرایط ایده‌آل و دلخواه تنظیم شده ترموستات می رسانند.

کاهش مصرف برق داکت اسپلیت گری

برای اینکه بتوانیم در مصرف برق داکت اسپلیت گری صرفه جویی نماییم می بایست سرویس و شارژ گاز داکت اسپلیت گری را جدی گرفته و در ابتدای هر سال سرویس آن را انجام دهید.

عیب یابی داکت اسپلیت گری

در مرحله اول برای راه اندازی داکت اسپلیت گری باید ابتدای کار تمامی قسمت های دستگاه را بررسی نماییم. در بعضی مواقع نصاب های داکت اسپلیت میزان شارژ گاز و یا در بعضی مواقع دستگاه را بدون وکیوم کردن سیستم به مشتری تحویل می دهند. بنابراین باید تمامی این قسمت ها را چک کنید.

سرویس داکت اسپلیت گری

معمولا سرویس کردن داکت اسپلیت باید سالیانه ۲مرتبه انجام پذیرد زیرا این دستگاه هم در فصل زمستان و هم در فصل تابستان استفاده میگردد . از طرفی دیگر به علت گرد و غبار موجود در مناطق مختلف انجام سرویس متغییر بوده زیرا داکت اسپلیت که در وسط شهر نصب بوده به علت وجود آلودگی جرم بیشتری را به خود جذب می کند .در بعضی از دستگاه ها به علت نبود توری تمامی گرد و غبار جذب  اواپراتور شده و تمیز کردن آن کار بسیار دشواری بوده ودر برخی موارد داکت اسپلیت باید از محل باز شده و روی زمین سرویس کامل انجام پذیرد.

تعمیر داکت اسپلیت گری

قطعات داکت اسپلیت گری

شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت گری در سراسر تهران آماده ارایه قطعات یدکی اصلی داکت اسپلیت گری می باشد کافیست با کارشناسان ما تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

شارژ گاز داکت اسپلیت گری

به طور متوسط می بایست هر ۲سال یک مرتبه سرویس و شارژ گاز داکت اسپلیت گری را چک کرده و شارژ گاز نمایید. توجه داشته باشید که لازمه شارژ گاز داکت اسپلیت گری سرویس شدن دستگاه می باشد.

شارژ گاز در حال حاضر به دو نوع می باشد که با گاز r410 و r22 انجام می گیرد و گاز مورد استفاده اصلی بوده که این دو نوع گاز با توجه به سیستم داکت اسپلیت گری شما می باشد.

کمپرسور داکت اسپلیت

تعمیرات داکت اسپلیت گری

تعمیرات داکت اسپلیت گری در شرکت تهران تهویه به صورت کاملا تخصصی و با بهترین قطعات یدکی موجود در بازار انجام میپذیرد و این اطمینان را به شما میدهیم که به هیچ عنوان نگران نباشید زیرا این شرکت از افراد دوره دیده و با تجربه استفاده نموده و تعمیرات دستگاه شما را در مدت زمان کم انجام میدهد.

علت بوی نامطبوع داکت اسپلیت گری چیست

اگر داکت اسپلیت شما به مدت طولانی سرویس و شارژ گاز نشده باشد باعث می شود که بوی نامطبوعی در داخل داکت اسپلیت شما به وجود آید.

تعویض ترموستات دیواری داکت اسپلیت گری

به طور کلی شما برای تنظیمات، خاموش و روشن نمودن داکت اسپلیت گری از ترموستات دیواری داکت اسپلیت گری استفاده می کنید. متاسفانه به علت کیفیت ساخت پایین ترموستات در صورت وجود خرابی آن را به نمونه با کیفیت تر تعویض می کنیم.

تعویض ترموستات دیواری داکت اسپلیت گری توسط شرکت آسان تهویه انجام می گیرد.

تعمیرکار داکت اسپلیت گری

داکت اسپلیت گری باد گرم می زند علت چیست

یکی از مشکلات رایجی که برای داکت اسپلیت گری به وجود می آید این است که داکت اسپلیت گری باد گرم می زند، در این زمان فورا داکت اسپلیت خود را خاموش نموده و با شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت گری تماس بگیرید.

راه اندازی داکت اسپلیت گری

برای استفاده از داکت اسپلیت گری شما به یک تعمیرکار نیاز دارید که داکت اسپلیت گری شما را راه اندازی نماید. زمانی که داکت اسپلیت گری شما توسط تعمیرکار شرکت راه اندازی می گردد تمامی قسمت های داکت اسپلیت گری مورد بررسی تعمیرکار قرار می گیرد.

برای راه اندازی داکت اسپلیت گری با شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت گری تماس بگیرید.

تعمیرکار داکت اسپلیت گری

سرمای داکت اسپلیت کم است علت چیست؟

زمانی که داکت اسپلیت گری را روشن می کنید سرمای خروجی از دهنه بسیار کم بوده و ضعیف است ،علت اصلی کم بودن گاز و سرویس نشدن داکت اسپلیت گری به مدت طولانی است بنابراین توجه داشته باشید به طور منظم سالیانه داکت اسپلیت خود را سرویس انجام دهید تا با هزینه های زیادی روبه رو نشوید.

علت باد گرم داکت اسپلیت گری چیست

اگر بعد از روشن نمودن داکت اسپلیت گری متوجه شدید که باد خروجی از دریچه گرم است نشان دهنده این است که داکت اسپلیت گری شما با مشکل رو به رو شده است و باید توسط تکنسین بازدید گردد.

بهترین زمان برای سرویس داکت اسپلیت گری

بهترین زمان برای سرویس داکت اسپلیت گری در ابتدای فصل زمستان و ابتدای فصل تابستان می باشد. هماره توجه داشته باشید که سرویس و شارژ گاز داکت اسپلیت خود را جدی بگیرید.

گرمای داکت اسپلیت کم است علت چیست؟

گرمای تولید شده توسط داکت اسپلیت گری به وسیله پکیج گرمایشی و یا موتورخانه تامین می گردد.برای گرمای بهتر باید پکیج گرمایشی خود را سرویس و اسید شویی انجام دهید که این کار توسط تعمیرکاران شرکت آسان تهویه انجام می گردد کافیست تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

فیوز داکت اسپلیت گری می پرد علت چیست؟

زمانی که بعد از روشن نمودن داکت اسپلیت متوجه می شوید که فیوز داکت اسپلیت می پرد  سریعا دستگاه را خاموش کنید زیرا ممکن است برای سیم کشی مشکلی به وجود آید.اتصالی در سیستم سبب رخ دادن این اتفاق است بنابراین با کارشناسان ما تماس گرفته و منتظر آمدن تعمیرکار بمانید.

علت آبریزش داکت اسپلیت گری چیست؟

یکی از اشکالاتی که بیشترین آمار را دارد آبریزش داکت اسپلیت می باشد که به علت نصب غیر صحیح  یونیت داکت اسپلیت می باشد .تعمیرکاران ما با درست نمودن یونیت و تعمیر دستگاه سعی بر حل موضوع دارند در غیر اینصورت باید پمپ درین نصب شده تا مشکل برطرف گردد.

سرویس داکت اسپلیت رود

محدوده تعمیر داکت اسپلیت در شمال تهران محدوده تعمیر داکت اسپلیت در شمال تهران 

خیابان باهنر  / بلوار اندرزگو / چیذر / کامرانیه شمالی / کامرانیه جنوبی / الهیه / خیابان فرمانیه / بلوار اوشان / خیابان پاسداران / خیابان ساقدوش / خیابان فرشته / ولنجک / اختیاریه / دروس / بلوار کاوه / بلوار پناهی نیا / خیابان شریعتی / خیابان میرداماد / خیابان ملا صدرا / خیابان شیراز / جردن / خیابان ونک / میدان ونک / میدان تجریش / میدان قدس / خیابان سهروردی / خیابان بهشتی / سیدخندان / میدان آرژانتین / خیابان پلیس / خیابان معلم / میرعماد /محمودیه/

محدوده تعمیر داکت اسپلیت در غرب تهران 

گیشا/ خیابان پاتریس / خیابان شهر آرا / ستارخان / سازمان آب / جلال ال احمد / بلوار مرزداران / خیابان گلاب / باغ فیض / بلوار فردوس / بلوار لاله / بلوار شقایق / بلوار ایت الله کاشانی /بلوار کوهسار / شهرزیبا / شهرک اکباتان / شهرک آپادانا / بلوار استاد معین / خیابان کارون / خیابان خوش / خیابان هاشمی / شادمان / خیابان توحید / خیابان ایثار / خیابان آریانفر / سعادت آباد / بلوار دریا / خیابان سرو / بلوار پاکنژاد / بلوار فرحزادی / خیابان سرو / بلوار بلوار سعادت آباد / خیابان آبشار / بلوار شهران / چیگر / بلوار میرزا بابایی / سردار جنگل / خیابان مخبری / بلوار عدل / بلوار کاج / تهرانسر / بلوار یاس / تهرانسر شرقی / خیابان تیموری / جنت آباد شمالی /جنت آباد جنوبی/جنت آباد مرکزی