تعمیر برد پکیج

تعمیر برد انواع پکیج شرکت آسان تهویه شعبه شمال ۲۲۸۹۱۶۳۵ شعبه غرب ۸۸۷۸۱۸۰۶

در مجموعه آسان تهویه شما می توانید برد پکیج خود را تعمیر نموده .اکثر برد های موجود بر روی پکیج های ایران رادیاتور و بوتان و ایساتیس و ….قابل تعمیر بوده . شما باید بدین صورت عمل کنید که با شرکت تماس گرفته سرویسکار در محل شما حاضر گردیده  برد را از پکیج جدا نموده و در مدت زمان کوتاهی برد تعمیر شده بر روی دستگاه شما نصب میگردد .

تعمیر برد پکیج

تعمیرکار برد پکیج در تهران

برد پکیج دیواری در حقیقت مغز دستگاه بوده و تمامی دستورها و عملکرد ها توسط برد پکیج به قطعات داده می شود . در حقیقت دستگاه در نود و یا خرابی برد به هیچ عنوان عمل نمی نماید .در بعضی از دستگاه ها برد ها پیچیدگی خاص خود را دارند و دستگاه برای شروع کار خود نیازمند دادن یک سری پارامتر به دستگاه می باشد.

مانند بوتان مدل ورونا و یا پکیج بوش  مدل  class برای راه اندازی این نوع برد ها شما باید تمامی پارامتر های لازم اعم از دور فن و دور پمپ  میزان استراحت پمپ را به برد پکیج بدهید و در برخی دیگر برد ساده بوده و نیاز به دادن برنامه نمی باشد و کارکرد با انها ساده است.

ایرادات مربوط به برد در پکیج های مختلف

تعویض برد پکیج

ارور ۴۰,۶۰,۸۰ در پکیج ایران رادیاتور: این ارور در پکیج ایران رادیاتور مدل های آنالوگ رخ می دهد زمانی که پکیج شما با این ارور رو به رو می شود ابتدا دکمه ریست در گوشه سمت چپ را فشار دهید اگر پکیج شروع به کار کرد منتظر نشان دادن دوباره ارور باشید در این صورت باید برد پکیج شما تعمیر گردد

ارور چراغ قرمز در پکیج بوتان:ارور چراغ قرمز بیشتر در پکیج های بوتان مدل کالدا ونزیا و اپتیما  رخ می دهد ولی دقت داشته باشید در این حالت باید تمامی قطعات دستور چک گردد و خرابی برد در مرحله آخر قرار میگیرد

ارور E50 E51در پکیج ایران  رادیاتور مدل دیجیتال:در سری های جدید پکیج ایران رادیاتور دیجیتال ارور به صورت دیجیتال نمایش داده می شود این ارور به وسیله تعمیر برد برطرف میشود .

ارور ‌E29در پکیج بوتان:برای رفع این ارور در پکیج بوتان مدا cv424sباید برد تعمیر گردد ولی ابتدا  کار باید قسمت های مختلف چک گردد

تعویض برد پکیج

در برخی موارد متاسفانه به علت نوسان شدید جریان برق برد پکیج آسیب دیده و به علت پاک شدن برنامه های موجود در آی سی دیگر غیر قایب تعمیر می شود که در این حالت باید برد پکیج با نمونه مشابه خود تعویض شود.

برای تعویض برد پکیج دیواری خود با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.