مرکز تعمیر تخصصی داکت اسپلیت آکس

شرکت آسان تهویه مرکز تعمیر تخصصی داکت اسپلیت آکس AUX بوده و با داشتن کادر تعمیراتی حرفه ای و با تجربه و با به همراه داشتن قطعات یدکی مورد نیاز برای داکت اسپلیت شما زمان تعمیر داکت اسپلیت شما را به حداقل می رسانیم. 

کافیست با کارشناسان ما تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

تعمیرکار داکت اسپلیت آکس

تعمیر داکت اسپلیت آکس AUX

تعمیر داکت اسپلیت آکس کار بسیار پیچیده ای بوده و باید تعمیرکار با تجربه و حرفه ای باشد تا بتواند دستگاه را عیب یابی و تعمیر نماید بدین منظور برای تعمیر داکت اسپلیت خود با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید. تعمیر دستگاه شامل چند مرحله بوده و باید توجه کنید که باید ابتدای کار مشکل را از مشتری پرسیده و ببینید چه مشکلی مشتری را اذیت کرده است  سپس تعمیرکار با استفاده از تجربه خود در زمینه تعمیرات عیب دستگاه را مشخص می کند و به مشتری اعلام میکند.

تعمیرکاران شرکت آسان تهویه معمولا یک سری قطعات ضروری برای داکت اسپلیت آکس را همراه خود دارند تا در صورت لزوم در محل مشتری اقدام به تعویض قطعه نمایند و تعمیرات دستگاه را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهند.

عیب یابی داکت اسپلیت آکس AUX

اگر برای عیب یابی داکت اسپلیت آکس نیاز به تعمیرکار دارید با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید. دیگر نگران اتمام گارانتی داکت اسپلیت اکس خود نباشید.

این اطمینان را به شما می دهیم که با کادر تعمیراتی حرفه ای در کمترین زمان ممکن عیب یابی داکت اسپلیت آکس شما را انجام دهیم. با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۸۸۷۸۱۸۰۶- ۰۲۱۲۲۸۹۱۶۳۵

تعمیر داکت اسپلیت آکس

راه اندازی داکت اسپلیت آکس AUX

معمولا سیستم به این صورت است که تعمیرکار شرکت پس از بررسی دستگاه و پیدا کردن عیوب داکت اسپلیت آکس هزینه حدودی دستگاه را اعلام میکند و با توافق طرفین کار انجام می پذیرد.برخی مشتریان برای کمتر کردن هزینه تعمیرات خود با تعمیرگاه های ناشناس و یا افراد سیار تماس گرفته و اقدام به تعمیر دستگاه میکنند که این کار جز آسیب به دستگاه فایده دیگری را به همراه ندارد.

علت بوی نامطبوع داکت اسپلیت آکس

برای برطرف نمودن بوی نامطبوع داکت اسپلیت آکس شما باید دستگاه خود را سرویس نمایید همواره توجه داشته باشید که هواساز داکت اسپلیت هوای داخل محیط شما را سیرکوله نموده و به علت وجود آلودگی در هوا سبب شده که جذب دستگاه شود و دوباره به محیط شما وارد گردد، سرویس داکت اسپلیت آکس را جدی بگیرید.

سرویس داکت اسپلیت آکس AUX

سرویس داکت اسپلیت به طور سطحی به این صورت بوده که ابتدا برق دستگاه را قطع کنید و سپس با آب فشار قوی اقدام به سرویس و شستشوکندانسور دستگاه کنید در قسمت سرویس دستگاه آمپر دستگاه شارژ گاز دستگاه و نحوه کارکرد دستگاه توسط تعمیرکار چک میگردد. هیچ گاه سرویس دستگاه را خودتان انجام ندهید زیرا احتمال آسیب زدن به دستگاه توسط خودتان وجود دارد. یک اب ساده می تواند به سیستم برق رسانی داکت اسپلیت آکس آسیب وارد کند بنابراین با شرکت تماس گرفته و به ما اعتماد کنید.

تعمیرات داکت اسپلیت آکس

شارژ گاز داکت اسپلیت آکس AUX چگونه انجام می شود

اگر بعد از روشن نمودن داکت اسپلیت آکس متوجه می شوید که داکت اسپلیت شما سرمای کافی ندارد بدانید که داکت اسپلیت آکس نیاز به شارژ گاز دارد. برای شارژ گاز داکت اسپلیت آکس می بایست ابتدا دستگاه کامل سرویس گردد بتوان به صورت دقیق شارژ گاز را انجام دهیم. در صورت برطرف نشدن مشکل می بایست تعمیر داکت اسپلیت آکس انجام گیرد. 

تعمیر و تعویض ترموستات داکت اسپلیت آکس AUX

ترموستات داکت اسپلیت آکس بسیار حساس بوده و در اثر استفاده معیوب می گردد. برای اینکه تعمیر داکت اسپلیت آکس برای شما انجام گیرد می توانید با کارشناسان شرکت آسان تهویه تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

تعمیر داکت اسپلیت

تعمیر فن داکت اسپلیت آکس AUX

یکی از قطعات اصلی داکت اسپلیت آکس که در اثر استفاده طولانی مدت دچار خرابی می گردد موتور فن داکت اسپلیت آکس می باشد. در صورتی که دستگاه شما معیوب گردد به تعمیر داکت اسپلیت آکس نیاز خواهید داشت.

قطعات داکت اسپلیت آکس

نگران تامین قطعات داکت اسپلیت آکس نباشید، شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت آکس تمامی قطعات داکت اسپلیت شما را تهیه می نماید. کافیست با کارشناسان ما تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

راه اندازی داکت اسپلیت آکس در زمستان

راه اندازی داکت اسپلیت آکس در زمستان به این گونه است که بعد از روشن نمودن داکت اسپلیت فصل دستگاه را بر روی حالت فن یا حالت HEAT با استفاده از دکمه MODE تایین می کنید.سپس دور فن داکت اسپلیت را بر روی حالت متوسط  قرار دهید. سپس پکیج گرمایشی واحد را بر روی حالت زمستانه قرار دهید و مقدار گرمایشی آن را تنظیم کنید. مقدار گرمایش تولید شده فقط توسط پکیج قابل تنظیم می باشد.

سرویس داکت اسپلیت

راه اندازی داکت اسپلیت آکس در تابستان

برای راه اندازی داکت اسپلیت آکس در فصل تابستان کافیست با استفاده از دکمه mode بر روی ترموستات حالت تابستان و یا حالت cool را انتخاب کنید معمولا سعی کنید دور فن را بر روی حالت متوسط قرار دهید در این حالت کمترین فشار به موتور فن وارد می گردد.

تعویض خازن داکت اسپلیت آکس

اجزای تشکیل دهنده داکت اسپلیت قطعات زیادی می باشند که در صورت خرابی یک قسمت باعث تداخل در عملکرد داکت اسپلیت آکس می گردد. برای اینکه همواره دستگاه سالمی داشته باشید می بایست به صورت سالیانه سرویس داکت اسپلیت آکس و همچنین شارژ گاز داکت اسپلیت خود را چک نمایید.

خازن داکت اسپلیت آکس  یکی از اجزای تشکیل دهنده دستگاه بوده که در صورت خرابی باعث بروز صدماتی به داکت اسپلیت آکس شما می گردد.

داکت اسپلیت آکس باد گرم می زند علت چیست

با شروع فصل تابستان شما می بایست ابتدا سرویس و شارژ گاز سالیانه داکت اسپلیت آکس را چک نمایید و سپس اقدام به استفاده از دستگاه نمایید.

یکی از مواد خرابی داکت اسپلیت آکس خروج باد گرم از دریچه ها می باشد که می بایست داکت اسپلیت شما توسط تعمیرکار شرکت بازدید گردد تا مشکل برطرف شود.

علت آبریزش داکت اسپلیت آکس

علل آبریزش داکت اسپلیت آکس نقص در نصب یونیت داخلی داکت اسپلیت آکس می باشد. متاسفانه به علت بی دقتی در نصب و جایگذاری غیر صحیح درین داکت اسپلیت سبب آبریزش از داکت اسپلیت شده و این مشکل با پمپ درین قابل حل می باشد.

در صورتی که مشکل دستگاه برطرف نشد می بایست تعمیر داکت اسپلیت آکس را انجام دهید.

تعویض کمپرسور داکت اسپلیت آکس

یکی از قطعات اصلی داکت اسپلیت آکس کمپرسور آن می باشد که تمامی اعمال سردسازی در این قسمت اجرا می گردد، خراب در این قسمت کار کل سیستم را مختل می نماید و در برخی موارد سبب اتصالی در سیستم شده و خسارت هایی را به بار می آورد. با سرویس و شارژ گاز به موقع داکت اسپلیت آکس طول عمر دستگاه خود را افزایش دهید.

به محض روشن شدن داکت اسپلیت آکس فیوز می پرد علت چیست؟

برای شما اتفاق افتاده است که بعد از روشن نمودن داکت اسپلیت فیوز واحد می پرد، علت اصلی این موضوع خرابی کمپرسور و به اصطلاح دیگر اتصالی در داخل کمپرسور اتفاق افتاده است که تنها راه حل آن تعویض کمپرسور می باشد. در برخی موارد نیز به علت سیم کشی نادرست و یا استفاده نکردن از سیم کشی یک تکه در قسمت های اتصال خورده اتصالی  به وجود می آید.

علت صداهای زیاد داکت اسپلیت چیست

تنها قطعه ای که در داکت اسپلیت قرار دارد و می تواند ایجاد صدا نماید موتور فن داکت اسپلیت می باشد. برای رفع این مشکل موتور فن داکت اسپلیت باید تعمیر شده و دوبار در محل خود نصب گردد و در بعضی مواقع موتور فن باید تعویض شود تا مشکل برطرف گردد.

هزینه تعمیر داکت اسپلیت آکس

به طور کلی برای تعمیر داکت اسپلیت آکس نمی توان هزینه ای را به طور قطعیت گفت زیرا باید دستگاه شما توسط تکنسین بازدید گردد تا عیب یابی داکت اسپلیت آکس انجام گیرد سپس می توان هزینه ها را تخمین زد.

کاهش مصرف برق داکت اسپلیت آکس

برای کاهش مصرف برق داکت اسپلیت آکس بهترین و موثر ترین راه تعویض ترموستات دیواری دستگاه می باشد که بتواند در فوصل دماهای معیتی کمپرسور را اتومات نموده و از جریان کشی اضافی جلوگیری نماید. مسئله بعدی سرویس های به موقع داکت اسپلیت آکس می باشد که به طور چشمگیری در مصرف برق شما تاثیر گذار بوده و باید به آن توجه نمایید.

پرتاب باد داکت اسپلیت کم شده است علت چیست

به صورت اصولی داکت اسپلیت باید هر ۶ماه یکبار سرویس گردد ولی حداکثر باید سالیانه یک مرتبه سرویس انجام گیرد. متاسفانه مشتریان بدون در نظر گرفتن سرویس داکت اسپلیت اقدام به استفاده مکرر از دستگاه نموده و فقط دستگاه را مستهلک می نمایند.با سرویس و شارژ گاز به موقع داکت اسپلیت از بروز خرابی ها جلوگیری نمایید.

تعمیر داکت اسپلیت آکس

محدوده تعمیر داکت اسپلیت آکس در شمال تهران

خیابان باهنر/ بلوار اندرزگو/ چیذر/ کامرانیه شمالی/ کامرانیه جنوبی/ الهیه/ خیابان فرمانیه/ بلوار اوشان/ خیابان پاسداران/ خیابان ساقدوش/ خیابان فرشته/ ولنجک/ اختیاریه/ دروس/ بلوار کاوه/ بلوار پناهی نیا/ خیابان شریعتی/ خیابان میرداماد / خیابان ملا صدرا/ خیابان شیراز / جردن / خیابان ونک / میدان ونک / میدان تجریش / میدان قدس / خیابان سهروردی / خیابان بهشتی / سیدخندان / میدان آرژانتین / خیابان پلیس / خیابان معلم / میرعماد /محمودیه/ بلوار صبا/ اندرزگو/ محمودیه/ مقدس اردبیلی

محدوده تعمیر داکت اسپلیت آکس در غرب تهران

گیشا/ خیابان پاتریس / خیابان شهر آرا/ ستارخان/ سازمان آب/ جلال ال احمد/ بلوار مرزداران/ خیابان گلاب/ باغ فیض/ بلوار فردوس/ بلوار لاله/ بلوار شقایق/ بلوار ایت الله کاشانی/بلوار کوهسار / شهرزیبا / شهرک اکباتان/ شهرک آپادانا / بلوار استاد معین/ خیابان کارون/ خیابان خوش/ خیابان هاشمی/ شادمان/ خیابان توحید/ خیابان ایثار/ خیابان آریانفر/ سعادت آباد/ بلوار دریا / خیابان سرو/ بلوار پاکنژاد/ بلوار فرحزادی/ خیابان سرو/ بلوار بلوار سعادت آباد/ خیابان آبشار/ بلوار شهران/ چیتگر/ بلوار میرزا بابایی/ سردار جنگل / خیابان مخبری/ بلوار عدل/ بلوار کاج/ تهرانسر/ بلوار یاس / تهرانسر شرقی/ خیابان تیموری / جنت آباد شمالی/جنت آباد جنوبی/جنت آباد مرکزی/ شهران/ کن/ پونک/ اشرفی اصفهانی