تعمیر داکت اسپلیت اسکای کول

تعمیر داکت اسپلیت اسکای کول توسط شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت اسکای کول انجام می گیرد. معمولا به علت استفاده نادرست و سرویس نکردن داکت اسپلیت اسکای کول دستگاه دچار خرابی می گردد برای جلوگیری از این خرابی ها می توانید با شماره های درج شده تماس گرفته و درخواست تکنسین نمایید. توجه داشته باشید که سرویس های دوره ای داکت اسپلیت اسکای کول می بایست سالیانه انجام گیرد در غیر اینصورت خرابی های دستگاه افزایش می یابد.

تعمیر داکت اسپلیت

سرویس داکت اسپلیت اسکای کول

سرویس داکت اسپلیت اسکای کول باید به صورت دوره ای هر ۶ماه یکبار و یا به صورت سالیانه انجام گیرد. مشتریان گرامی توجه داشته باشید با بی توجهی نسبت به سرویس های دوره ای داکت اسپلیت اسکای کول دستگاه شما دچار خرابی های زیادی می گردد. برای سرویس های دوره ای داکت اسپلیت اسکای کول با ما تماس بگیرید.

ترموستات داکت اسپلیت اسکای کول

برای بیشتر مشتریان این مشکل وجود دارد که چگونه باید داکت اسپلیت اسکای کول را کنترل نمایند. با توجه با ریموتی که بر روی دیوار قرار گرفته می توانید تمامی دستورات را به داکت اسپلیت بدهید. با استفاده از دکمه mode که بر روی ریموت قرار گرفته است می توانید فصل انتخابی خود را انتخاب نمایید. با استفادخ از دکمه fan می توانید دور فن را تنظیم نمایید سعی کنید از حالت med و low  استفاده نمایید.

تعمیر داکت اسپلیت

تعمیرات داکت اسپلیت اسکای کول

تعمیرات داکت اسپلیت اسکای کول توسط شرکت آسان تهویه نمایندگی خدمات داکت اسپلیت اسکای کول به صورت تخصصی انجام می گیرد. توجه داشته باشید که تعمیرات داکت اسپلیت اسکای کول می بایست توسط افراد حرفه ای و با تجربه انجام گیرد.

نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت اسکای کول

شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت اسکای کول در سراسر تهران می باشد. کافیست با شماره های درج شده تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید. به طور کلی بعد ار گذشت چند شال از نصب داکت اسپلیت اسکای کول داکت اسپلیت شما دچار خرابی می گردد و می بایست تعمیرات برای داکت اسپلیت شما انجام گیرد.

 

سرویس داکت اسپلیت

علت صداهای اضافه داکت اسپلیت اسکای کول چیست

صداهای اضافی در داکت اسپلیت اسکای کول به علت خرابی در قسمت موتور فن داکت اسپلیت اسکای کول می باشد. توجه داشته باشید تمامی قطعات داکت اسپلیت شما طول عمری دارد در صورت سرویس نمودن داکت اسپلیت اسکای کول می توانید عمر مفید قطعات دستگاه را بالا ببرید در غیر اینصورت با خرابی های متنوعی رو به رو خواهید شد.

تعویض و تعمیر ترموستات داکت اسپلیت اسکای کول

اگر برای ترموستات داکت اسپلیت اسکای کول شما مورد و یا خرابی به وجود آمده است نگران نباشید تکنسین های شرکت آسان تهویه با تعمیر ترموستات داکت اسپلیت اسکای کول و یا تعویض ترموستات داکت اسپلیت اسکای کول می توانند شما را از سرمای زمستان و یا گرمای تابستان رها نمایند. توجه داشته باشید که خرابی در ترموستات اسکای کول بسیار زیاد بوده به همین علت به مشتریان توصیه می گردد که ترموستات خود را با نمونه جدید جایگزین نمایند.

تعمیر داکت اسپلیت

باد خروجی از داکت اسپلیت سرد نیست علت چیست

علت سرمای کم داکت اسپلیت اسکای کول به علت کمبود گاز در داخل داکت اسپلیت اسکای کول می باشد. زمانی که گاز در داخل سیستم در حد مجاز نباشد داکت اسپلیت شما سرمای کافی برای خنک نمودن محیط شما را ندارد بنابراین شما به شارژ گاز داکت اسپلیت اسکای کول نیاز دارید برای این کار کافیست با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و درخواست تکنسین نمایید.

علت نشت آب از زیر داکت اسپلیت چیست

به طور کلی نشتی آب از زیر داکت اسپلیت اسکای کول عمدتا به علت کمبود فشار گاز داخل سیستم می تواند باشد که با سرویس و شارژ گاز داکت اسپلیت خود می توانید مشکل را حل نمایید. خرابی در بخش تخلیه آب دستگاه و یا خرابی پمپ درین داکت اسپلیت شما باعث می گردد که از زیر داکت اسپلیت اسکای کول شما دچار نشتی آب گردد.