تعمیر داکت اسپلیت ایران رادیاتور

نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت ایران رادیاتور، شرکت آسان تهویه مرکز تعمیرات داکت اسپلیت ایران رادیاتور در سراسر تهران می باشد، کافیست با کارشناسان ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

نحوه راه اندازی داکت اسپلیت ایران رادیاتور

نحوه کارکرد با ریموت داکت اسپلیت ایران رادیاتور بسیار ساده می باشد با مطالعه این مطلب به راحتی می توانید داکت اسپلیت خود را تنظیم نمایید.

۱-با استفاده از دکمه no/off داکت اسپلیت ایران رادیاتور را روشن نمایید.

۲-با دکمه mode می توانید حالت تابستان و زمستان و یا حالت فن را انتخاب نمایید.

۳-در این قسمت می توانید دور فن داکت اسپلیت یا همان پرتاب باد داکت اسپلیت ایران رادیاتور را تنظیم نمایید. توجه کنید حتما دور فن را از حالت متوسط بیشتر نگذارید زیرا باعث خرابی زود هنگام موتور فن می گردد.

۴-درجه تنظیمی داکت اسپلیت ایران رادیاتور را در فصل تابستان و زمستان مابین ۲۲تا۲۶درجه تنظیم نمایید تا به قطعات داکت اسپلیت ایران رادیاتور کمترین فشار وارد گردد.

سرویس داکت اسپلیت ایران رادیاتور

فهرست مطالب

چه زمانی داکت اسپلیت به سرویس نیاز دارد

یکی از علائمی که نشان می دهد داکت اسپلیت شما به سرویس نیاز دارد کم شدن پرتاب باد داکت اسپلیت می باشد که شما می توانید با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و درخواست سرویسکار نمایید.

حالت بعدی زمانی است که خروجی باد سرد از دریچه داکت اسپلیت نداریم که باید سرویسکار شارژ گاز و سرویس دستگاه را چک نماید.

تعمیر داکت اسپلیت

رفع عیب پریدن فیوز داکت اسپلیت ایران رادیاتور

در برخی اوقات بعد از روشن نمودن داکت اسپلیت ایران رادیاتور متوجه می شوید که فیوز مینیاتوری داکت اسپلیت می پرد.

شما می توانید برای یک بار فیوز را متصل نموده و مجدد داکت اسپلیت ایران رادیاتور را روشن نمایید اگر مجدد فیوز قطع شد دیگر تلاش نکنید زیرا باعث آسیب زدن به سیم کشی و همچنین برد داخلی داکت اسپلیت ایران رادیاتور می شود. برای حل مشکل داکت اسپلیت ایران رادیاتور می توانید با شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

تعمیرکار داکت اسپلیت ایران رادیاتور

شرکت آسان تهویه با داشتن کادر تعمیراتی حرفه ای و تعمیرکاران با تجربه همواره بهترین خدمات را به شما مشتریان گرامی عرضه می کند.

یکی از ویژگی های شرکت آسان تهویه اعزام سریع به محل تعمیر و همچنین داشتن قطعات یدکی همراه برای سرعت بخشیدن به تعمیر داکت اسپلیت ایران رادیاتور شما می باشد، کافیست با کارشناسان شرکت آسان تهویه تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

شارژ گاز داکت اسپلیت ایران رادیاتور

تعمیرات داکت اسپلیت ایران رادیاتور

تعمیرات داکت اسپلیت ایران رادیاتور توسط تعمیرکار شرکتاسان تهویه بعد از بررسی و عیب یابی و اعلام قیمت به مشتری انجام می گیرد. توجه داشته باشید که تعرفه های شرکت آسان تهویه بسیار مناسب بوده و شما در ازای آن خدمات بسیار مطلوبی را دریافت خواهید نمود. تعمیرات داکت اسپلیت ایران رادیاتور توسط تعمیرکار شرکت اسان تهویه انجام می گیرد.

تعمیر برد داکت اسپلیت ایران رادیاتور

با پیشرفت علم و تکنولوژی سیستم های برودتی نیز تغییرات بسیاری داشته اند و بسیار پیشرفته شده اند و در بسیاری از آن ها از برد های الکترونیکی برای کنترل داکت اسپلیت استفاده می گردد.

قطعات الکترونیکی بعد از گذر زمان شروع به فرسوده شدن می کند و تا ایی که نیاز به تعویض قطعه می باشد. شرکت آسان تهویه با داشتن تعمیرکاران برد حرفه ای می تواند برد های داکت اسپلیت ایران رادیاتور را مثل روز اول تعمیر نمایند و در صورت نیاز تعویض می گردد.

تعمیرکار داکت اسپلیت ایران رادیاتور

رفع مشکل باد گرم داکت اسپلیت ایران رادیاتور

با شروع فصل تابستان مشتریان اقدام به روشن نمودن داکت اسپلیت ایران رادیاتور در حالت تابستان نموده در حالت بعد از گذشت زمان چند دقیقه ای از دریچه هاد شروع به تولید سرما می نماید.

اگر بعد از گذشت زمان متوجه شدید که از دریچه ها باد سردی خارج نمی شود یعنی داکت اسپلیت شما با مشکل مواجه شده است و نیاز به سرویس و شارژ گاز و یا تعمیر نیاز دارد. برای تعمیر داکت اسپلیت ایران رادیاتور کافیست با شرکتاسان تهویه تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

علت نشتی آب داکت اسپلیت ایران رادیاتور

یکی از ایراداتی که معمولا به علت نصب اشتباه رخ می دهد نشتی آب داکت اسپلیت ایران رادیاتور می باشد که توسط تعمیرکاران شرکت آسان تهویه قابل حل می باشد.

در برخی موارد مشاهده شده است که نمی توان مشکل را برطرف نمود ناگزیر باید از پمپ های مخصوص تخلیه آب داکت اسپلیت استفاده نمود برای رفع مشکل داکت اسپلیت ایران رادیاتور خود با ما تماس بگیرید.

تعمیرات داکت اسپلیت ایران رادیاتور

شارژ گاز داکت اسپلیت ایران رادیاتور

شارژ گاز داکت اسپلیت ایران رادیاتور معقوله بسیار پیچیده ای می باشد زیرا باید دلیل کم شدن گاز و یا از بین رفتن گاز مشخص شود. عده ای سوال می پرسند که هزینه شارژ گاز چقدر می شود؟ دقت کنید معیار های زیادی در جهت قیمت گاز تاثیر گذار است که که می توان به طول لوله کشی، ظرفیت دستگاه، نوع گاز دستگاه متغییر می باشد.

بنابراین قیمت دقیق گاز بعد از بازدید داکت اسپلیت توسط تعمیرکار شرکت آسان تهویه قابل اعلام می باشد.

تعویض کنتاکتور داکت اسپلیت ایران رادیاتور

از آنجا که معمولا برق مورد استفاده برای داکت اسپلیت از نوع ۲۲۰ ولت می باشد از قطعات حفاظتی بسیاری در داکت اسپلیت ایران رادیاتور استفاده شده است که در اثر نوسانات برق و یا اتصالی ها از مدار خارج می شوند یکی از این قطعات کنتاکتور داکت اسپلیت می باشد.

برای برطرف نمودن مشکل کنتاکتور داکت اسپلیت می بایست تعمیرکار داکت اسپلیت شما را مورد بررسی قرار دهدو بعد از عیب یابی اقدام به تعویض قطعه نماید.

تعمیر داکت اسپلیت

رفع صدای داکت اسپلیت ایران رادیاتور

داکت اسپلیت ایران رادیاتور دارای دو یونیت داخلی و خارجی می باشد، یونیت داخلی یا همان کانسیلد داکت اسپلیت دارای قطعات مختلفی می باشد که هرکدام بعد از گذشت زمان خراب و فرسوده می شود یکی از این قطعات موتور فن داکت اسپلیت ایران رادیاتور می باشد.

موتور فن ها بر اثر سرویس نکردن داکت اسپلیت و نبود گاز بسیار زیاد تحت فشار قرار گرفته و باعث می شود که خرابی های زیادی داشته باشد، خرابی موتور فن دارای صداهای آزار دهنده می باشد که باید تعویض و در صورت امکان تعمیر شود.

داکت اسپلیت ایران رادیاتور باد گرم می زند علت چیست

اگر برای شماهم اتفاق اقتاده است که با روشن نمودن داکت اسپلیت ایران رادیاتور متوجه می شوید از دریچه باد گرم خارج می گردد، شما برای رفع این مشکل می توانید با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و درخواست سرویسکار نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند.

تعمیر داکت اسپلیت

باد خروجی از دریچه ها کم شده است علت چیست

داکت اسپلیت ایران رادیاتور باید به صورت سالیانه سرویس و شارژ گاز انجام گیرد تا بتوانید از آن سرمای مطلوب را دریافت نمایید در غیر اینصورت با مشکلات زیادی رو به رو خواهید شد. یکی از این مشکلات ضعیف شدن پرتاب باد می باشد که باید سرویس داکت اسپلیت ایران رادیاتور برای شما انجام گیرد و بعد از آن شارژ گاز گردد تا مشکل به طور کامل برطرف شود.