تعمیر داکت اسپلیت جی پلاس

شرکت آسان تهویه مرکز تخصصی تعمیر داکت اسپلیت جی پلاس در سراسر تهران بوده چرا برای تعمیر داکت اسپلیت جی پلاس و سرویس داکت اسپلیت جی پلاس با شرکت آسان تهویه تماس بگیریم؟ این شرکت با سابقه طولانی در زمینه تعمیرات سیستم های برودتی و گرمایشی بوده و همچنین دارای کادر تعمیرات فوق حرفه ای بوده و از تجربه بالایی برخوردار است و داکت اسپلیت جی پلاس شما را در کمترین زمان راه اندازی می کنند.

تعمیر اکت اسپلیت جی پلاس

سرویس داکت اسپلیت جی پلاس

معمولا برای استفاده از سیستم گرمایشی ویا سیستم سرمایشی ابتدا باید توسط یک تکنسیت مربوط به داکت اسپلیت سرویس گردد سپس اقدام به استفاده از آن نماییم. سرویس داکت اسپلیت جی پلاس امری بسیار مهم در جهت کارکرد هر جه بهتر داکت اسپلیت جی پلاس می باشد. با سرویس به موقع داکت اسپلیت خود در راندمان دستگاه و همچنین مصرف برق دستگاه کمک شایانی انجام می دهید.

سرویس داکت اسپلیت جی پلاس چگونه انجام می گردد؟

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که سرویس داکت اسپلیت جی پلاس حتما باید توسط تعمیرکار انجام گیرد لذا هیچگاه اقدام به انجام کارهای خطرناک نکنید چرا که کوچکترین آسیب به داکت اسپیلت چی پلاس می تواند هزینه های گزافی را دربر بگیرد. با توجه به تحریم های صورت گرفته بیشتر قطعات داکت اسپیلت جی پلاس وارداتی بوده و در صورت معیوب شدن پیدا شدن قطعات زمان زیادی را برای تعمیر دستگاه خواهد داشت.

داکت اسپلیت جی پلاس

تعمیر داکت اسپلیت جی پلاس به صورت تخصصی، داکت اسپلیت جی پلاس یکی از پرقدرت ترین و کارا ترین لوازم خنک کننده و تهویه هوای موجود در بازار می باشد.

جی پلاس یکی از شرکت های تولیدکننده لوازم تهویه و خنک کننده می باشد. کیفیت محصولات ساخت این شرکت بسیار بالا می باشد. دستگاه های هواساز و سرمایشی جی پلاس  قدرت بسیار بالایی داشته و در عین مصرف کم برق، دمای هوای ساختمان را تا چندین برابر بیشتر کاهش می دهند. داکت اسپلیت ها نیز یکی از تهویه کننده های محبوب و پرطرفدار در بین لوازم سرمایشی و گرمایشی می باشند.

صدای کم، آلودگی و گرد و غبار ناچیز، توان چندین برابری در خنک کنندگی و قابلیت ارائه سرمایش و گرمایش همزمان از مزایای داکت اسپلیت می باشد

بهترین زمان برای سرویس داکت اسپلیت

به طور متوسط بیشترین فشار به داکت اسپلیت در فصل تابستان و فصل زمستان می باشد بنابراین بهترین زمان برای سرویس داکت اسپلیت جی پلاس ابتدای فصل زمستان و ابتدای فصل تابستان است.

توجه داشته باشید که با سرویس به موقع داکت اسپلیت در مصرف برق دستگاه صرفه جویی نمایید.

تعمیر داکت اسپلیت

پرتاب باد داکت اسپلیت جی پلاس کم شده است علت چیست؟

توجه داشته باشید که پرتاب باد داکت اسپلیت جی پلاس علل مختلفی از قبیل خرابی موتور فن، سرویس نشدن یونیت داخلی، یخ زدگی یونیت داخلی می توان باعث این مشکل شود. همواره شما می بایست سالیانه سرویس داکت اسپلیت جی پلاس را انجام دهید در غیر اینصورت با مشکلات زیادی رو به رو خواهید شد.

تنظیمات داکت اسپلیت جی پلاس

تنظیمات داکت اسپلیت جی پلاس نیز همانند سایر داکت اسپلیت ها می باشد. با استفاده از دکمه MODE می توانید حالت تابستان ، زمستان ، حالت رطوبت گیر و حالت فن را بر روی داکت اسپلیت جی پلاس تنظیم نمایید. ترموستات داکت اسپلیت جی پلاس قابل تنظیم نمودن روزهای هفته می باشد. قسمت های بعدی که برای بالا بردن و پایین آوردن دمای داکت اسپلیت می باشد. دکمه FAN برای تنظیم دور فن بین کم، متوسط، زیاد و حالت AUTO می باشد.

تعمیر ترموستات داکت اسپلیت جی پلاس

معمولا بیشترین قطعه ای که در داکت اسپلیت مورد استفاده قرار می گیرد ترموستات داکت اسپلیت می باشد که با استفاده نادرست مجبور به تعمیر آن می شوید. معمولا سعی کنید دکمه ها را به آرامی فشار دهید حتی المکان کودکان از دست زدن به ترموستات داکت اسپلیت خودداری نمایند.

تعمیرکار داکت اسپلیت جی پلاس

تعمیرات داکت اسپلیت جی پلاس

تعمیرات داکت اسپلیت جی پلاس کار بسیار پیچیده ای بوده و باید تعمیرکار با تجربه و حرفه ای باشد تا بتواند دستگاه را عیب یابی و تعمیر نماید بدین منظور برای تعمیرات داکت اسپلیت جی پلاس خود با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید. تعمیر دستگاه شامل چند مرحله بوده و باید توجه کنید که باید ابتدای کار مشکل را از مشتری پرسیده و ببینید چه مشکلی مشتری را اذیت کرده است  سپس تعمیرکار با استفاده از تجربه خود در زمینه تعمیرات داکت اسپلیت جی پلاس عیب دستگاه را مشخص می کند و به مشتری اعلام میکند.

تعمیرکاران شرکت آسان تهویه معمولا یک سری قطعات ضروری برای داکت اسپلیت جی پلاس را همراه خود دارند تا در صورت لزوم در محل مشتری اقدام به تعویض قطعه نمایند و تعمیرات دستگاه را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهند .

نصاب داکت اسپلیت جی پلاس

شرکت آسان تهویه مجری پروژه های وسیع در سطح تهران می باشد که با بهره گیری از بهترین متریال موجود در بازار بهترین راندمان را از دستگاه دریافت می کنند. داکت اسپلیت شما زمانی بهترین راندمان را خواهد داشت که بهترین نصب و لوازم را مورد استفاده قرار دهید.

تعمیرکار داکت اسپلیت جی پلاس

برای تعمیر داکت اسپلیت جی پلاس شما به یک تعمیرکار حرفه ای نیاز دارید. تعمیرکار داکت اسپلیت جی پلاس با داشتن تجربه بالا در زمینه تعمیرات داکت اسپیلت جی پلاس همواره می تواند در کمترین زمان ممکن دستگاه شما را عیب یابی نموده و مشکل را برطرف نماید. توجه داشته باشید که قسمت اصلی تعمیرات داکت اسپلیت جی پلاس عیب یابی دستگاه می باشد که باید به صورت دقیق انجام گیرد.

سرویس داکت اسپلیت جی پلاس

راه اندازی داکت اسپلیت جی پلاس

برای مشتریان این مشکل پیش می آید که برای اولین بار در حال استفاده از داکت اسپلیت جی پلاس بوده بنابراین نیاز به راه اندازی داکت اسپلیت خود دارند. کافیست با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و از کارشناسان کمک بخواهید.

برای راه اندازی داکت اسپلیت جی پلاس ابتدا مطمئن شوید که دستگاه سرویس سالیانه شده باشد سپس با استفاده از ریموت دیواری یا همان ترموستات داکت اسپیلت را روشن نمایید سپس با دکمه mode که بر روی ترموستات قرار دارد فصل داکت اسپلیت را تعیین کنید به همین راحتی می توانید دستگاه را راه اندازی کنید در صورت مشکل سرویس خود را ثبت نموده و منتظر آمدن تکنسین بمانید.

ارور E0 داکت اسپلیت جی پلاس

مشکل در کابل های ارتباطی بین یونیت داخلی و یونیت خارجی داکت اسپلیت جی پلاس می باشد.

۱-برای حل این مشکل به مدت ۲۰ دقیقه برق داکت اسپلیت جی پلاس را قطع نموده و مجدد وصل کنید.
۲-وجود مشکل در شبکه برق  می باشد و احتمال وجود ولتاژ برق بالا می باشد.

عیب یابی داکت اسپلیت جی پلاس

برای عیب یابی داکت اسپلیت جی پلاس به این صورت عمل می کنیم که بعد از مشاهده کارکرد دستگاه مشاهده شارژ گاز تمیزی و یا کثیفی دستگاه می توانید دستگاه را عیب یابی کنید .در بعضی مواقع احتمال گرفتگی ویا شکستگی لوله در مسیر لوله کشی احتمال دارد روند عیب یابی را با تاخیر اندازد اما همواره سعی بر این است که با صرف کمترین زمان عیب یابی دستگاه انجام پذیرد.

عیب یابی داکت اسپلیت جی پلاس کار بسیار دشواری بوده به همین جهت شرکت آسان تهویه از افراد با تجربه و دوره دیده برای تعمیرات داکت اسپلیت چی پلاس استفاده می کند.

تعویض کمپرسور داکت اسپلیت

ارور E1 داکت اسپلیت جی پلاس

ایراد از سنسور دمای هوای یونیت داخلی می باشد

در هنگام مواجه شدن با ارور E1 برق داکت اسپلیت خود را به مدت ۱۰ دقیقه قطع کنید و مجدد وصل کنید.

در صورتی که ارور E1 مجدد نمایش داده شد با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

تعمیر داکت اسپلیت جی پلاس در شمال تهران

اگر برای داکت اسپلیت جی پلاس شما مشکلی به وجود آمده است اصلا نگران نباشید شرکت آسان تهویه در کمترین زمان ممکن در محل شما حاضر شده و اقدام به سرویس و تعمیر داکت اسپلیت جی پلاس در شمال تهران می کند. وجه تمایز این شرکت با سایر شرکت ها داشتن قطعات یدکی همراه می باشد.

تعویض فن کندانسور جی پلاس

از آنجا که کندانسور داکت اسپلیت جی پلاس اغلب در فضای باز و بدون سقف می باشد به علت شرایط آب و هوایی فن کندانسور دچار خرابی هایی از قبیل خشکی بلبرینگ و یا جیر جیر کردن بوش آن ها باید اقدام به تعمیر و یا تعویض فن کندانسور نمود. شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت امریکن پرو در سراسر تهران می باشد با ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

ارور داکت اسپلیت جی پلاس

در داکت اسپلیت جی پلاس خطاها و ارورهای  به صورت حروف انگلیسی نمایش داده می شود. برای عیب یابی و تعمیر داکت اسپلیت جی پلاس با نمایندگی آسان تهویه تماس گرفته و مشکل دستگاه خود را برطرف نمایید. عیب یابی داکت اسپلیت جی پلاس توسط تعمیرکار شرکت آسان تهویه به صورت تخصصی انجام می گیرد توجه داشته باشید که سپردن دستگاه خود به شرکت های بی نام و نشان و افراد سیار خسارت های زیادی را برای شما به دنبال خواهد داشت.

تعمیر داکت اسپلیت گرین

شارژ گاز داکت اسپلیت جی پلاس

بیشتر مشتریان این سوال را در زمان خرابی از کارشناسان می پرسند که هزینه شارژ گاز داکت اسپلیت جی پلاس چقدر است؟ توجه کنید هزینه شارژ گاز دستگاه با توجه به چند معیار سنجش می شود همانند ظرفیت دستگاه و یا لوله کشی دستگاه تعمیرکار شرکت آسان تهویه بعد از حضور در محل و گرفتن مشخصات دستگاه هزینه حدودی را به شما مشتری عزیز اعلام می نماید.

متاسفانه در سطح کشور هستند کسانی که از گاز های بی کیفیت و چند بار استفاده شده در چیلرها برای دیگران استفاده می کنند با هزینه های بسیار پایین ولی جز آسیب رساندن به کل سیکل و از همه مهمتر اسیدی کردن روغن کمپرسور و نتیجه آن سوختن سیم پیچ کمپرسور دستگاه میگردد بنابراین با پرداخت هزینه های پایین خودتان را به دردسر نندازید.

تکنسین های شرکت آسان تهویه با استفاده از بهترین گاز های موجود در بازار و از نوع اورجینال استفاده می کنند و همچنین از قطعات با کیفیت فوق العاده برای مشتریان استفاده مینمایند.

تعمیر داکت اسپلیت جی پلاس در غرب تهران

به طور کلی به علت ضعیف بودن قطعات داخلی داکت اسپلیت جی پلاس متاسفانه بی توجهی مشتریان نیز به سرویس های دوره ای داکت اسپلیت جی پلاس متاسفانه سبب خرابی داکت اسپلیت جی پلاس می گردد. برای تعمیر داکت اسپلیت جی پلاس در غرب تهران با کارشناسان شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

ارور E2 داکت اسپلیت جی پلاس

ارور E2 داکت اسپلیت جی پلاس مربوط به سنسور لوله یونیت داخلی می باشد

برای رفع ارور E2 داکت اسپلیت جی پلاس برق دستگاه را به مدت ۱۰ دقیقه قطع کنید و مجدد وصل نمایید در صورتی که ارور همچنان نمایش داده شد با کارشناسان شرکت تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

ارور E3 داکت اسپلیت جی پلاس

ارور E3 داکت اسپلیت جی پلاس وجود خرابی در تشخیص دمای سنسور لوله کندانسور است

برای رفع این ارور می بایست برق داکت اسپلیت جی پلاس را به مدت ۱۰ دقیقه قطع کرده و مجددا وصل نمایید

در صورتی که همچنان ارور نمایش داده می شود می توانید با کارشناسانما تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

قیمت داکت اسپلیت جی پلاس

داکت اسپلیت جی پلاس در طی  سال های اخیر به علت به وجود آمدن تحریم ها باعث شد که این برند روانه بازار گردد. قطعات این داکت اسپلیت وارداتی بوده و خدمات آن توسط شرکت های مربوطه انجام می گیرد شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت جی پلاس در سراسر تهران می باشد. داکت اسپلیت جی پلاس از کیفیت بالایی برخوردار است.

تعمیرکار داکت اسپلیت جی پلاس

نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت جی پلاس

شرکت آسان تهویه با سابقه طولانی در امر سرویس ، نگهداری و تعمیر داکت اسپلیت  در سراسر تهران توانسته به عنوان برترین مرکز تعمیرات داکت اسپلیت جی پلاس در سراسر تهران شده و بهترین خدمات را به شما مشتریان گرامی ارائه دهد. کافیست با شرکت تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید در کوتاهترین زمان ممکن در محل حاضر می شویم.

فیوز داکت اسپلیت جی پلاس می پرد علت چیست؟

علت اینکه فیوز داکت اسپلیت جی پلاس می پرد وجود اتصالی در مدار بوده که اولین  مشکل وجود اتصالی در کابل های برق بوده علت بعدی وجود اتصالی در کمپرسور بوده که فقط با تعویض کمپرسور مشکل حل می گردد. مورد بعدی احتمال اتصالی در خازن بوده که با تعویض خازن مشکل برطرف می گردد.

شارژ گاز داکت اسپلیت جی پلاس

راه اندازی داکت اسپلیت جی پلاس در زمستان

برای راه اندازی داکت اسپلیت جی پلاس در زمستان کافیست با استفاده از دکمه mode که بر روی ترموستات فصل زمستان را انتخاب نموده و سپس داکت اسپلیت را روشن نمایید.دقت داشته باشید که دور فن داکت اسپلیت را روی حالت متوسط یا med قرار دهید تا فشار به موتور فن وارد نشود.

تعویض کمپرسور داکت اسپلیت جی پلاس

بعد از کارشناسی دستگاه و مطمئن شده سوختگی کمپرسور داکت اسپلیت اقدام به تعویض کمپرسور داکت اسپلیت امریکن پرو می کنیم، توجه داشته باشید که حتما یونیت داخلی داکت اسپلیت را مدار شویی کنید تا روغن موجود درآن کامل تخلیه گردد و سبب سوختن کمپرسور جدید نگردد.

نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت جی پلاس

تعویض خازن داکت اسپلیت جی پلاس

یکی از قطعات بسیار مهم و حیاتی برای کارکرد داکت اسپلیت جی پلاس خازن می باشد چرا که تمامی راه اندازی دستگاه توسط خازن می باشد. برای تعویض خازن باید توجه داشته باشید که از جنس درجه یک و اورجینال استفاده کنید. از خازن های بی کیفیت و ارزان هرگز استفاده نکنید زیرا آسیب زیادی به دستگاه وارد می کند وسبب سوختن سیم پیچ کمپرسور می گردد.

برد اینورتر داکت اسپلیت جی پلاس

برخی داکت اسپلیت های جی پلاس به برد اینورتر مجهز بوده و می تواند بسیارس در هزینه برق صرفه جویی نماید. اما در باطن قضیه امکان رخ دادن اتفاقات زیادی وجود دارد که یکی از آن ها نوسان برق می باشد که باعث آسیب زدن به برد اینورتر داکت اسپلیت جی پلاس می گردد. در دستگاه های قدیمی تر به علت نبود برد اینورتر تعمیرات را با سرعت بیشاری می توان پیش برد و از گرمای تابستان رهایی یافت. متاسفانه برد های اینورتر داکت اسپلیت جی پلاس به سختی یافت می گردد.

تعمیرات داکت اسپلیت گرین

تعمیر برد اینورتر داکت اسپلیت جی پلاس

با توجه به هزینه های بالای خرید برد اینورتر داکت اسپلیت جی پلاس شرکت آسان تهویه می تواند در برخی موارد برد دستگاه شما را تعمیر نماید برای این کار کافیست با کارشناسان ما تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن دستگاه شما تعمیر نمایند.

فن داکت اسپلیت جی پلاس صدا می دهد علت چیست؟

به علت استفاده نادرست از داکت اسپلیت جی پلاس و همچنین استفاده از دستگاه فقط با دورهای بسیار بالا باعث می گردد فن داکت اسپلیت جی پلاس با مشکل رو به رو شود بنابراین با هزینه های زیادی رو به رو خواهید شد همواره سعی کنید از دورهای منوسط و کم استفاده کنید دستگاه خود را به طور منظم سالیانه سرویس نمایید زیرا سرویس نکردن دستگاه آسیب را دو چندان نموده و حتی باعث سوختن موتور فن می گردد.

تعویض کنتاکتور داکت اسپلیت

تعمیر فن داکت اسپلیت جی پلاس

به طور کلی شرکت آسان تهویه از افراد دوره دیده و با تجربه در کادر تعمیراتی خود دارد که می تواند اکثر قطعات را تعمیر نموده و مجددا قابل استفاده نمایند. موتور فن داکت اسپلیت جی پلاس نیز به همین صورت در برخی موارد می توان آن را تعمیر نموده و در محل خود نصب نمود.

پرتاب باد داکت اسپلیت جی پلاس کم است علت چیست؟

به علت بی توجهی به سرویس های سالیانه و شارژ گاز در طول زمان استفاده داکت اسپلیت باید کامل سرویس گردد و در صورت برطرف نشدن مشکل یونیت داخلی باید از محل نصب شده باز گردد و در روی زمین سرویس اساسی انجام گیرد. با سرویس به موقع داکت اسپلیت در مصرف برق خود صرفه جویی نموده و همچنین عمر دستگاه خود را افزایش دهید.

آمپر گیری کمپرسور داکت اسپلیت

گرمای داکت اسپلیت جی پلاس کم است علت چیست؟

از آنجاییکه گرمای تولید شده توسط داکت اسپلیت جی پلاس  مربوط به پکیج گرمایشی و یا موتورخانه می باشد باید علت آن را از پکیج جویا شد پس برای راه اندازی پکیج خود و همچنین داکت اسپلیت در فصل زمستان با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید تا در کوتاهترین زمان ممکن سرویسکار به محل شما اعزام می گردد.

سرمای داکت اسپلیت جی پلاس کم است علت چیست؟

متاسفانه به علت راه اندازی داکت اسپلیت ها با گاز های بسیار کم مشتریان بعد از راه اندازی داکت اسپلیت جی پلاس باید نسبت به شارژ گاز داکت اسپلیت خود اقدام نمایند در غیر اینصورت کمپرسور داکت اسپلیت جی پلاس شما با مشکل رو به رو خواهد شد و نیاز به تعویض پیدا می کند.

تعویض کنتاکتور داکت اسپلیت جی پلاس

قطعه ای در داکت اسپلیت که وظیفه کنترل جریان برق را دارد کنتاکتور نام دارد .این قطعه بسیار حیاتی بوده برای داکت اسپلیت ودر صورت جنس نامرغوب به داکت اسپلیت امریکن پرو آسیب رسانده و کارکرد دستگاه را مختل می نماید . قطعات مصرفی توسط شرکت آسان تهویه تماما اصلی و از نوع درجه یک بوده و طول عمر بالایی دارند.

علت صداهای داکت اسپلیت جی پلاس چیست؟

صداهای اضافی خارج شده از داکت اسپلیت جی پلاس بیشتر بخاطر خراب شدن فن داکت اسپلیت بوده و قسمت بعدی مربوط به تراز نبودن داکت اسپلیت می باشد که باید تعمیرکاران شرکت آسان تهویه در محل حضور یابند و مشکل دستگاه را برطرف نمایند.

نصاب داکت اسپلیت جی پلاس

نشتی آب داکت اسپلیت جی پلاس

این ایراد یکی از ایرادات نصبی داکت اسپلیت جی پلاس بوده که باید بطرف گردد در صورت برطرف نشدن آن توسط تعمیرکاران باید حتما از پمپ درین استفاده نمود و راه دیگه ای ندارد.معمولا این مشکل بدون قطعه برطرف می شود. علت بعدی سوراخ شدن کویل ایگرم داکت اسپلیت جی پلاس می باشد که باید کویل را باز نمود و بعد از جوشکار در محل نصب نمود.

محدوده تعمیر داکت اسپلیت جی پلاس در شمال تهران

خیابان باهنر  / بلوار اندرزگو / چیذر / کامرانیه شمالی / کامرانیه جنوبی / الهیه / خیابان فرمانیه / بلوار اوشان / خیابان پاسداران / خیابان ساقدوش / خیابان فرشته / ولنجک / اختیاریه / دروس / بلوار کاوه / بلوار پناهی نیا / خیابان شریعتی / خیابان میرداماد / خیابان ملا صدرا / خیابان شیراز / جردن / خیابان ونک / میدان ونک / میدان تجریش / میدان قدس / خیابان سهروردی / خیابان بهشتی / سیدخندان / میدان آرژانتین / خیابان پلیس / خیابان معلم / میرعماد /محمودیه/

محدوده تعمیر داکت اسپلیت جی پلاس در غرب تهران

گیشا/ خیابان پاتریس / خیابان شهر آرا / ستارخان / سازمان آب / جلال ال احمد / بلوار مرزداران / خیابان گلاب / باغ فیض / بلوار فردوس / بلوار لاله / بلوار شقایق / بلوار ایت الله کاشانی /بلوار کوهسار / شهرزیبا / شهرک اکباتان / شهرک آپادانا / بلوار استاد معین / خیابان کارون / خیابان خوش / خیابان هاشمی / شادمان / خیابان توحید / خیابان ایثار / خیابان آریانفر / سعادت آباد / بلوار دریا / خیابان سرو / بلوار پاکنژاد / بلوار فرحزادی / خیابان سرو / بلوار بلوار سعادت آباد / خیابان آبشار / بلوار شهران / چیگر / بلوار میرزا بابایی / سردار جنگل / خیابان مخبری / بلوار عدل / بلوار کاج / تهرانسر / بلوار یاس / تهرانسر شرقی / خیابان تیموری / جنت آباد شمالی /جنت آباد جنوبی/جنت آباد مرکزی