تعمیر داکت اسپلیت ریمRheem

شرکت آسان تهویه مرکز تخصصی تعمیر داکت اسپلیت ریم در سراسر تهران می باشد چرا برای تعمیر داکت اسپلیت ریم با شرکت آسان تهویه تماس بگیریم؟؟این شرکت با دارا بودن کادر تعمیراتی حرفه ای و دوره دیده و با تجربه  می توانند در کمترین زمان ممکن مشکل داکت اسپلیت ریم شما را برطرف نموده با کمترین هزینه ممکن پس با ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.شعبه غرب ۸۸۷۸۱۸۰۶-شعبه شمال ۲۲۸۹۱۶۳۵

تعمیر داکت اسپلیت ریم

راهی برای کم کردن مصرف برق  داکت اسپلیت ریم وجود ندارد وفقط می بایست در فصل تابستان دمای دستگاه را از ۲۴درجه پایینتر نگذارید.

به طور کلی داکت اسپلیت ریم مقدار دستگاه پر صدایی است ولی در صورت صدای زیاد فن دستگاه شما معیوب گردیده است.

زمانی که در داکت اسپلیت ریم اتصالی وجود داشته باشد فیوز مینیاتوری واحد می پرد.

راه اندازی داکت اسپلیت ریمRheem

اگر برای اولین باری است که از داکت اسپلیت ریم استفاده می نمایید. می بایست برای راه اندازی داکت اسپلیت ریم با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و درخواست تعمیرکار نمایید.

تعمیرکار  داکت اسپلیت ریم به محل شما اعزام شده و قسمت های مختلف را چک می نمایند و سلامت داکت اسپلیت ریم را بررسی می کند و نحوه استفاده از داکت اسپلیت ریم را به شما آموزش می دهد. در صورت نیاز تعمیر داکت اسپلیت ریم برای شما انجام می گیرد.

تعمیر داکت اسپلیت

داکت اسپلیت ریمRheem

یکی از بهترین و قدرتمند ترین سیستم های تهویه مطبوع که در سراسر دنیا از آن استفاده می شود داکت اسپلیت ریم می باشد. داکت اسپلیت ریم دستگاهی فوق العاده با کیفیت بوده و تنها عیب آن مصرف برق بالای آن می باشد.شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت ریم در سراسر تهران می باشد.

۰۲۱۸۸۷۸۱۸۰۶- ۰۲۱۲۲۸۹۱۶۳۵

این دستگاه برای مناطقی می باشد که شرجی فراوانی داشته و دارای تعرفه برق مناسب منطقه می باشند.برای سرویس، تعمیر و شارژ گاز داکت اسپلیت ریم با شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت ریم تماس بگیرید.

سرویس داکت اسپلیت ریم Rheem

برای اینکه که بخواهید از حداکثر راندمان داکت اسپلیت خود استفاده نمایید می بایست سالیانه سرویس و شارژ گاز داکت اسپلیت ریم را چک نمایید و یا در صورت وجود مشکل تعمیر داکت اسپلیت ریم برای شما انجام گیرد.

۰۲۱۸۸۷۸۱۸۰۶ شعبه غرب

۰۲۱۲۲۸۹۱۶۳۵ شعبه شمال

چه زمانی داکت اسپلیت ریم را سرویس نماییم؟

زمان مناسب برای سرویس داکت اسپلیت ریم در ابتدای فصل تابستان و همچنین ابتدای فصل زمستان می باشد. با توجه به اینکه سیستم داکت اسپلیت هم در زمستان استفاده می گردد و هم در تابستان می بایست سرویس های دستگاه را در فواصل کوتاه انجام دهید تا راندمان داکت اسپلیت ریم کاهش پیدا نکند.

داکت اسپلیت ریم باد گرم می زند علت چیست

بعد از روشن نمودن دستگاه متوجه می شویم داکت اسپلیت ریم  باد گرم می زند، علت اصلی این مشکل کمبود گاز داکت اسپلیت ریم می باشد که می بایست تعمیرکار در محل شما حاضر شده و داکت اسپلیت ریم را سرویس و شارژ گاز نماید تا مشکل برطرف گردد. در غیر اینصورت به تعمیر داکت اسپلیت ریم نیاز دارید.

تعمیر داکت اسپلیت ریم با مناسب ترین قیمت

یکی از دغدغه های مشتریان داشتن هزینه های به صرفه برای داکت اسپلیت ریم خود هستند. بدین منظور شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت ریم مناسب ترین قیمت ها را برای سال جاری برای شما مشتریان گرامی در نظر گرفته است.

شارژ گاز داکت اسپلیت ریم Rheem

تعمیر داکت اسپلیت ریم، معمولا به علت استفاده نادرست از داکت اسپلیت و یا سرویس نکردن به موقع دستگاه نیازمند شارژ گاز شده و حتما باید انجام گیرد در بعضی از دستگاه ها نیز به علت وجود نشتی ریز در مدار گاز تخلیه می گردد که باید ابتدا نشت یابی و سپس شارژ انجام پذیرد.

از دیگر موارد می توان به سیستم عیب یاب خودکار داکت اسپلیت ریم اشاره نمود. عملکرد آن به این صورت می باشد که مشکلات و مسائلی که در دستگاه به وجود می آید، به صورت خودکار در دستگاه برطرف می گردد و اگر این کار انجام نشود، در صفحه نمایشگر به اطلاع کاربر می رساند و او را مطلع می نماید.

تعمیرکار داکت اسپلیت ریمRheem

برای اینکه شما به راحتی بتوانید از داکت اسپلیت ریم با شروع فصل تابستان استفاده نمایید، می بایست تعمیرکار داکت اسپلیت ریم در محل شما اعزام شود وقسمت های مختلف داکت اسپلیت ریم را مورد بررسی قرار دهد. برای اینکار می توانید با شماره های شرکت تماس بگیرید.

۰۲۱۸۸۷۸۱۸۰۶- ۰۲۱۲۲۸۹۱۶۳۵

تعویض کمپرسور داکت اسپلیت ریم

کمپرسور هایی که بر روی داکت اسپلیت ریم نصب شده توسط کارخانه سازنده از نوع پیستونی با برند بیریستول و یا تکامسه اصلی که هر رو از نوع پیستونی بوده زیرا خنکی فراوانی دارد و بنابراین برای تعویض کمپرسور داکت اسپلیت ریم از نوع کوپلند تایلندی که در حال حاضر موجود می باشد می تواند استفاده نمود. برای تعویض کمپرسور داکت اسپلیت ریم می توانید با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

تعویض کمپرسور داکت اسپلیت ریم کار بسیار پیچیده و حساسی می باشد که می بایست توسط تعمیرکاران با تجربه و دوره دیده انجام گیرد و حتما مدار شویی قبل از مونتاژ کمپرسور الزامی می باشد.

تعمیرکار داکت اسپلیت ریم

تعویض خازن داکت اسپلیت ریم Rheem

خازن در داکت اسپلیت نقش بسیار مهمی در راه اندازی داکت اسپلیت را دارد به همین منظور حتما باید از خازن اورجینال و مناسب داکت اسپلیت ریم استفاده نمود زیرا در غیر اینصورت آسیب زیادی را به دستگاه و کمپرسور وارد می کند. برای تعویض خازن داکت اسپلیت ریم با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

تعمیر داکت اسپلیت

هزینه تعمیر داکت اسپلیت ریم

توجه داشته باشید با توجه به نوسانات قیمت و نوسان در قیمت کالاها و همچنین نامعلوم بودن مشکل داکت اسپلیت شما نمی توان هزینه دقیقی برای تعمیر داکت اسپلیت شما برآورد نمود، بنابراین حتما می بایست تعمیرکار در محل شما حاضر شده و بعد از تعمیرات قیمت را به شما اعلام نماید.

راه اندازی داکت اسپلیت ریم در زمستان

تعمیر داکت اسپلیت ریم، برای راه اندازی داکت اسپلیت ریم باید modeترموستات داکت اسپلیت ریم را در حالت زمستانه قرا داده و از سمت پکیج حالت زمستان را انتخاب نموده و درجه حرارت را زیاد کنید تا گرما از دهنه داکت اسپلیت خارج گردد. گرمای خارج شده توسط پکیج و یا موتور خانه قابل تنظیم می باشد.

سرویس داکت اسپلیت ریم

راه اندازی داکت اسپلیت ریم در تابستان

برای تنظیم فصل داکت اسپلیت ریم باید حالت mode ترموستات داکت اسپلیت را در حالت تابستان قرا داده دور فن را روی حالت med بگذارید در این حالت بعد از وقفه ۳دقیقه ای کمپرسور شروع به فعالیت نموده و خنک می کند در غیر این صورت داکت اسپلیت نیاز به تعمیر دارد.

تعویض ترموستات داکت اسپلیت ریمRheem

تعمیر داکت اسپلیت ریم، یکی از نقاط ضعف داکت اسپلیت ریم ترموستات داکت اسپلیت ریم بوده که بعد از مدتی کارایی خود را از دست می دهد.تمامی دستورات به داکت اسپلیت ریم توسط ترموستات می باشد که در صورت خرابی آسیب های زیادی را به دستگاه وارد می کند.برای تعویض ترموستات داکت اسپلیت ریم با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید در کوتاهترین زمان تعمیرکار به محل شما اعزام میگردد.

تعویض ترموستات داکت اسپلیت ریم

تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت ریمRheem

تعمیرات داکت اسپلیت ریم کار بسیار حرفه ای بوده و نیازمند تکنسین با تجربه دارد تا بتواند با صرف کمترین زمان تعمیرات دستگاه را انجام دهد.

متاسفانه افراد متفرقه اقدام به تعمیر داکت اسپلیت ریم نموده و با تعویض قطعات فقط به سیستم آسیب وارد کرده و کاری از پیش نخواهند برد. بعد از عیب یابی سیستم توسط تعمیرکار اقدام به تعمیر داکت اسپلیت در محل مشتری نموده جز دربرخی موارد که باید در تعمیرگاه بررسی و تعمیر گردد.

اکثر قطعات مصرفی مورد نیاز داکت اسپلیت ریم همراه تعمیرکاران شرکت بوده و در صورت نیاز در محل شما تعویض می شود تمامی قطعات استاندارد بوده وازنوع  بهترین کیفیت می باشند.

علت بوی نامطبوع داکت اسپلیت ریم

معمولا گرفتگی در قسمت درین داکت اسپلیت ریم سبب ایجاد بوی نامطبوع می گردد و مورد بعدی جداسازی ننمودن فضای داخل سقف بونیت داخلی از سرویس بهداشتی می باشد که بوی نامطبوع را به داخل واحد هدایت می کند.

شارژ گاز داکت اسپلیت ریم

فن داکت اسپلیت ریم صدا می دهد علت چیست؟

تعمیر داکت اسپلیت ریم، فن داکت اسپلیت ریم یکی از قطعاتی می باشد که هم در زمستان و هم در تابستان مورد استفاده قرار می گیرد ویکی از ایرادات شایع داکت اسپلیت ریم خرابی در قسمت موتور فن داکت اسپلیت ریم می باشد.

زمانی که فن داکت اسپلیت ریم صدا می دهد می بایست تعمیر گردد و در برخی موارد می بایست تعویض گردد. برای رفع مشکل داکت اسپلیت ریم با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

سرویس داکت اسپلیت ریم

علت آبریزش داکت اسپلیت ریم چیست؟

تعمیر داکت اسپلیت ریم، بیشتر مشکلات آبریزش داکت اسپلیت ریم به علت اشکال در نصب داکت اسپلیت بوده که در صورت تعمیر و درست شدن توسط تعمیرکار اگر مشکل برطرف نشد باید از پمپ درین استفاده نمود و راه دیگری وجود ندارد.

کاهش مصرف برق داکت اسپلیت ریم

بهترین راه برای کاهش مصرف برق داکت اسپلیت ریم سرویس و شارژ گاز به موقع داکت اسپلیت می باشد. با این کار شما به راحتی می توانید تا حد چشمگیری در مصرف برق خود صرفه جویی نمایید.

دمای داکت اسپلیت کم نمی شود علت چیست؟

بعد از روشن نمودن داکت اسپلیت ریم متوجه می شوید که با وجود کارکرد داکت اسپلیت دمای محیط کاهش پیدا نکرده و همچنان گرم می باشد. سریعا داکت اسپلیت را خاموش نمایید و با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

۱-یکی از نشانه هایی که مربوط به شارژ گاز داکت اسپلیت ریم می باشد این مورد است که به دلیل نمود گاز کافی در داخل دستگاه توان کافی برای خنک سازی محیط را ندارد.

۲-مورد بعدی می توان به کثیفی بیش از حد داکت اسپلیت ریم اشاره نمود که به علت کثیفی کمپرسور و فن داکت اسپلیت توان خنک سازی مبرد را نداشته و بار گرم می زند.

۳-ضعیف شدن کمپرسور داکت اسپلیت ریم که در این حالت می بایست کمپرسور تعویض گردد تا مشکل برطرف شود.

تعویض کنتاکتور داکت اسپلیت ریمRheem

تعمیر داکت اسپلیت ریم، قطعه ای در داکت اسپلیت ریم که وظیفه کنترل جریان برق را برعهده دارد  کنتاکتور بوده که بعد ار مدتی معیوب می گردد و باید تعویض گردد نمونه های زیادی در بازار موجود است ولی شرکت اسان تهویه از نمونه اصلی و با کیفیت  بالای آن استفاده می نماید.برای تعویض کنتاکتور با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

علت پریدن فیوز داکت اسپلیت ریم چیست؟

بعد از روشن نمودن داکت اسپلیت پس از گذشت چن دقیقه فیوز مینیاتوری داکت اسپلیت ریم می پرد علت اصلی این مشکل وجود اتصال کوتاه در مدار بوده که باید بعد از بررسی قسمت های مختلف توسط تعمیرکار مشکل برطرف گردد عموما مشکلی که به وجود می آید سوختن کمپرسور می باشد که باید تعویض گردد تا مشکل برطرف شود.

تعمیرات داکت اسپلیت ریم

محدوده تعمیر داکت اسپلیت در شمال تهران محدوده تعمیر داکت اسپلیت در شمال تهران 

 

خیابان باهنر  / بلوار اندرزگو / چیذر / کامرانیه شمالی / کامرانیه جنوبی / الهیه / خیابان فرمانیه / بلوار اوشان / خیابان پاسداران / خیابان ساقدوش / خیابان فرشته / ولنجک / اختیاریه / دروس / بلوار کاوه / بلوار پناهی نیا / خیابان شریعتی / خیابان میرداماد / خیابان ملا صدرا / خیابان شیراز / جردن / خیابان ونک / میدان ونک / میدان تجریش / میدان قدس / خیابان سهروردی / خیابان بهشتی / سیدخندان / میدان آرژانتین / خیابان پلیس / خیابان معلم / میرعماد /محمودیه/

 

محدوده تعمیر داکت اسپلیت در غرب تهران 

 

گیشا/ خیابان پاتریس / خیابان شهر آرا / ستارخان / سازمان آب / جلال ال احمد / بلوار مرزداران / خیابان گلاب / باغ فیض / بلوار فردوس / بلوار لاله / بلوار شقایق / بلوار ایت الله کاشانی /بلوار کوهسار / شهرزیبا / شهرک اکباتان / شهرک آپادانا / بلوار استاد معین / خیابان کارون / خیابان خوش / خیابان هاشمی / شادمان / خیابان توحید / خیابان ایثار / خیابان آریانفر / سعادت آباد / بلوار دریا / خیابان سرو / بلوار پاکنژاد / بلوار فرحزادی / خیابان سرو / بلوار بلوار سعادت آباد / خیابان آبشار / بلوار شهران / چیگر / بلوار میرزا بابایی / سردار جنگل / خیابان مخبری / بلوار عدل / بلوار کاج / تهرانسر / بلوار یاس / تهرانسر شرقی / خیابان تیموری / جنت آباد شمالی /جنت آباد جنوبی/جنت آباد مرکزی