تعمیر داکت اسپلیت یورو ایر

شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت یورو ایر در سراسر تهران آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد. کافیست با شماره های درج شده تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید. به طور کلی تمامی برندهای داکت اسپلیت بعد از مدتی استفاده به سرویس، تعمیرات، و شارژ گاز نیاز دارد که این مرکز تمامی خدمات را برای شما مشتریان انجام می دهد.

تعمیر داکت اسپلیت
نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت یورو ایر در سراسر تهران شرکت آسان تهویه

مرکز تعمیر داکت اسپلیت یورو ایر

اگر به هر دلیلی در راه اندازی داکت اسپلیت یورو ایر با مشکل مواجه شده اید و یا با نحوه کارکرد دستگاه سوالی ذهن شما را درگیر نموده است با شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت یورو ایر تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت یورو ایر آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی در سراسر تهران می باشد. برای تعمیر داکت اسپلیت یورو ایر، سرویس داکت اسپلیت یورو ایر، شارژ گاز داکت اسپلیت یورو ایر با ما تماس بگیرید.

نحوه سرویس داکت اسپلیت یورو ایر

به طور معمول برای سرویس داکت اسپلیت یورو ایر می بایست هر ۶ماه یکبار سرویس داکت اسپلیت یورو ایر را انجام داد. برای این که همواره از هوای مطلوب و همچنین در مصرف برق صرفه جویی نمایید سعی کنید سرویس داکت اسپلیت یورو ایر را انجام دهید.
برای تعمیر داکت اسپلیت یورو ایر می توانید با نمایندگی های ذکر شده تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

تعمیر داکت اسپلیت

چه زمانی داکت اسپلیت یورو ایر به شارژ گاز نیاز دارد

اگر بعد از روشن نمودن داکت اسپلیت یورو ایر متوجه می شوید که باد خروجی از دستگاه بسیار گرم بوده و قابل استفاده نمی باشد نشاندهنده این است که داکت اسپلیت یورو ایر به شارژ گاز نیاز دارد.

دقت داشته باشید که شارژ گاز داکت اسپلیت یور ایر می بایست توسط نمایندگی انجام گیرد تا به صورت صحیح و درست انجام گیرد در غیر اینصورت باعث وارد آمدن خسارت به داکت اسپلیت یورو ایر می گردد.

پرتاب باد داکت اسپلیت یورو ایر کم شده است علت چیست

به طور متوسط می توان گفت انواع  داکت اسپلیت موجود در بازار به طور کلی می بایست حداقل تا یک متر از دریچه پرتاب باد داشته باشند در غیر اینصورت داکت اسپلیت شما باید سرویس و شارژ گاز گردد تا مشکل برطرف شود.

به طور معمول شما باید سالیانه سرویس داکت اسپلیت یورو ایر را انجام دهید تا همواره دمای مطبوعی در منزل و محل کار خود داشته باشید.

تعمیر داکت اسپلیت

هزینه شارژ گاز داکت اسپلیت یورو ایر چقدر است

برای هزینه شارژ گاز داکت اسپلیت یورو ایر نمی توان عدد ثابتی را اعلام نمود زیرا فاکتورهای زیادی در نحوه محاسبه هزینه تاثیر گذار است. بنابراین هزینه شارژ گاز داکت اسپلیت یورو ایر بعد از بازدید دستگاه ومحل نصب دستگاه می توان تا حدودی هزینه گاز را محاسبه نمود و به مشتری اعلام کرد.

داکت اسپلیت یورو ایر باد گرم می زند

برای بیشتر مشتریان پیش آمده است که بدون در نظر گرفتن سرویس های دستگاه اقدام به استفاده از داکت اسپلیت یورو ایر نموده که این کار آسیب های بسیاری را به دستگاه وارد می کند. عوامل زیادی در کارکرد دستگاه تاثیر گذار است که باید توسط تعمیرکار بررسی گردد.

بهترین زمان برای سرویس داکت اسپلیت یوروایر چه زمانی است

همواره می توان گفت بهترین تایم برای سرویس داکت اسپلیت یوروایر ابتدای فصل تابستان و ابتدای فصل زمستان می باشد. با توجه به بالا بودن تعرفه های برق و همچنین در امان ماندن از هزینه های تعمیرات و قطعات یدکی به تمامی مشتریان پیشنهاد می کنیم که سرویس های دوره ای داکت اسپلیت خود را جدی بگیرید.

نوع گاز مصرفی داکت اسپلیت یوروایر

نوع گاز استفاده شده در داکت اسپلیت یوروایر از نوع کم مصرف R410 می باشد. که برای لایه اوزون و همچنین محیط زیست بی خطر می باشد. به مرور زمان گاز های سمی همچون R22 که در بیشتر داکت اسپلیت ها استفاده شده است منسوخ می شود و این گاز جایگزین دیگر گازها در سطح جهانی می گردد. به طور کلی در سیستم داکت اسپلیت یوروایر از قطعات یدکی اصلی و اورجینال استفاده شده است به نوعی می توان گفت حق مشتری تماما رعایت شده است. برای خرید داکت اسپلیت های یورو ایر می توانید با شماره های درج شده تماس گرفته و قیمت ها را استعلام نمایید.

تعمیرات داکت اسپلیت یوروایر

به طور کلی شرکت آسان تهویه نماینده تعمیرات داکت اسپلیت یوروایر در سطح تهران می باشد. کادر تعمیراتی حرفه ای و دوره دیده و با تجربه این اطمینان را به شما می دهد که با اعتماد کامل سرویس های خود را در کوتاهترین زمان ممکن انجام داده و رضایت کامل از آن را اعلام نمایید. یکی از