مرکز تعمیر داکت اسپلیت یورو ایر

اگر به هر دلیلی در راه اندازی داکت اسپلیت یورو ایر با مشکل مواجه شده اید و یا با نحوه کارکرد دستگاه سوالی ذهن شما را درگیر نموده است با شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت یورو ایر تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت یورو ایر آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی در سراسر تهران می باشد. برای تعمیر داکت اسپلیت یورو ایر، سرویس داکت اسپلیت یورو ایر، شارژ گاز داکت اسپلیت یورو ایر با ما تماس بگیرید.

نحوه سرویس داکت اسپلیت یورو ایر

به طور معمول برای سرویس داکت اسپلیت یورو ایر می بایست هر ۶ماه یکبار سرویس داکت اسپلیت یورو ایر را انجام داد. برای این که همواره از هوای مطلوب و همچنین در مصرف برق صرفه جویی نمایید سعی کنید سرویس داکت اسپلیت یور ایر را انجام دهید.

کافیست با شماره های درج شده تماس بگیرید و سرویس خود را ثبت نمایید.

چه زمانی داکت اسپلیت یورو ایر به شارژ گاز نیاز دارد

اگر بعد از روشن نمودن داکت اسپلیت یورو ایر متوجه می شوید که باد خروجی از دستگاه بسیار گرم بوده و قابل استفاده نمی باشد نشاندهنده این است که داکت اسپلیت یورو ایر به شارژ گاز نیاز دارد.

دقت داشته باشید که شارژ گاز داکت اسپلیت یور ایر می بایست توسط نمایندگی انجام گیرد تا به صورت صحیح و درست انجام گیرد در غیر اینصورت باعث وارد آمدن خسارت به داکت اسپلیت یورو ایر می گردد.

پرتاب باد داکت اسپلیت یورو ایر کم شده است علت چیست

به طور متوسط می توان گفت انواع  داکت اسپلیت موجود در بازار به طور کلی می بایست حداقل تا یک متر از دریچه پرتاب باد داشته باشند در غیر اینصورت داکت اسپلیت شما باید سرویس و شارژ گاز گردد تا مشکل برطرف شود.

به طور معمول شما باید سالیانه سرویس داکت اسپلیت یورو ایر را انجام دهید تا همواره دمای مطبوعی در منزل و محل کار خود داشته باشید.

هزینه شارژ گاز داکت اسپلیت یورو ایر چقدر است

برای هزینه شارژ گاز داکت اسپلیت یورو ایر نمی توان عدد ثابتی را اعلام نمود زیرا فاکتورهای زیادی در نحوه محاسبه هزینه تاثیر گذار است. بنابراین هزینه شارژ گاز داکت اسپلیت یورو ایر بعد از بازدید دستگاه ومحل نصب دستگاه می توان تا حدودی هزینه گاز را محاسبه نمود و به مشتری اعلام کرد.

داکت اسپلیت یورو ایر باد گرم می زند

برای بیشتر مشتریان پیش آمده است که بدون در نظر گرفتن سرویس های دستگاه اقدام به استفاده از داکت اسپلیت یورو ایر نموده که این کار آسیب های بسیاری را به دستگاه وارد می کند. عوامل زیادی در کارکرد دستگاه تاثیر گذار است که باید توسط تعمیرکار بررسی گردد.