تعمیر ریموت دیواری داکت اسپلیت

تعمیر ریموت داکت اسپلیت، اگر ریموت دیواری داکت اسپلیت شما عمل نمی کند! اگر برای تعویض و یا تعمیر ریموت داکت اسپلیت خود نمی دانید که چه باید بکنید! اگر ریموت داکت اسپیت شما کاملا خاموش شده و روشن نمی شود! چاره ای این مشکلات را می توانید با شرکت اسان تهویه تماس گرفته و مشکل ریموت دیواری داکت اسپلیت خود را برطرف نمایید

ریموت داکت اسپلیت

ریموت دیواری داکت اسپلیت در حقیقت برای فرمان دادن به سیستم داکت اسپلیت طراحی شده است. معمولا این ریموت بر روی دیوار در زیر دریچه بازدید داکت اسپلیت قرار می گیرد زیرا در این نقطه بهترین دما را ریموت داکت اسپلیت می تواند تشخیص بدهد. 

تعمیر ریموت داکت اسپلیت

ریموت داکت اسپلیت دارای دکمه هایی می باشد که به وسیله آن ها می توان داکت اسپلیت را کنترل کرد، این دکمه ها در اثر کارکرد نادرست با ریموت از بین رفته و خراب می شود حتی المکان سعی کنید دکمه ها را به آرامی فشار دهید زیرا برد داخلی ریموت داکت اسپلیت بسیار حساس می باشد و سریعا خراب می گردد. برای تعمیر ریموت داکت اسپلیت با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید و در خواست تعمیرکار نمایید.

نحوه کارکرد ریموت داکت اسپلیت

شما به وسیله ریموت داکت اسپلیت می توانید دمای دستگاه، تنظیم دما، تغییر فصل داکت اسپلیت را به راحتی انجام دهید.

دکمه MODE: از این دکمه در جهت تغییر فصل داکت اسپلیت استفاده کنید معمولا در داکت اسپلیت حالت خورشید فصل زمستان می باشد.

دکمه FAN: از این دکمه در جهت تغییر دور فن داکت اسپلیت استفاده می کنیم که می توان در حالت های کند، متوسط، تند تنظیم نمود برای اینکه فن داکت اسپلیت شما کم ترین استهلاک را داشته باشد از دور کند و متوسط استفاده کنید.

دکمه ON/OFF: از این دکمه نیز در جهت خاموش و روشن نمودن کلی داکت اسپلیت استفاده نمایید.

تعویض ریموت داکت اسپلیت

 در برخی موارد به علت سوختگی برد کنترل ریموت داکت اسپلیت و یا از بین رفتن دکمه های موجود بر روی ریموت داکت اسپلیت شما مجبور به تعویض ریموت داکت اسپلیت می شوید. کافیست برای تعویض ریموت داکت اسپلیت خود با کارشناسان شرکت آسان تهویه تماس گرفته و در خواست تعمیرکار نمایید.

صفحه ریموت دیواری داکت اسپلیت کم رنگ شده است

معمولا ریموت دیواری داکت اسپلیت در زمان خرابی و وجود عیب به شکل های مختلف وجود عیب نمایان می شود که یکی از آن ها کم رنگ شدن صفحه ریموت دیواری داکت اسپلیت است. برای برطرف نمودن این مشکل یا باید ریموت خود را تعمیر نمایید و در غیر اینصورت ریموت دیواری داکت اسپلیت را تعویض کنید.

ریموت داکت اسپلیت در دمای تنظیم شده اتومات نمی کند

به طور کلی کارکرد ریموت داکت اسپلیت به این صورت است که باید در دمای تنظیم شده توسط مشتری اتومات نماید. در غیر این صورت داکت اسپلیت اتومات نکرده و احتمال سوختگی در کمپرسور، موتور فن و سایر قسمت ها به وجود می آید. توجه داشته باشید که یکسره کارکردن داکت اسپلیت بسیار خطرناک بوده و احتمال سوختگی در سیم کشی ساختمان را نیز به وجود می آورد پس با تعویض به موقع  ریموت دیواری داکت اسپلیت خود از همه هزینه های اضافی جلوگیری نمایید.

فن داکت اسپلیت قطع نمی کند

موتور فن داکت اسپلیت تمامی دستورات لازم را از ریموت داکت اسپلیت می گیرد اتومات نمودن، کم کردن و یا زیاد نمودن دور فن داکت اسپلیت، توسط ریموت دیواری داکت اسپلیت انجام می گیرد. در صورتی که فن داکت اسپلیت به صورت یکسره و بدون اتومات نمودن کار کند احتمال سوختن وموتور فن بسیار بالا می باشد. برای تعمیر و یا تعویض ریموت داکت اسپلیت با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.