تعمیر ساید ال جی

شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر ساید ال جی در سراسر تهران آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد. با توجه به تولیدات شرکت ال جی و هوشمند سازی یخچال های ساید مدرن متاسفانه تکنولوژی خود دارای خرابی هایی می باشد که برای رفع این مشکلات شما به یک تکنسین نیاز دارید برای این کار شما می توانید با شمارهای درج شده تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

تعمیر ساید ال جی

نمایندگی تعمیر ساید ال جی

اگر برای تعمیر ساید بای ساید ال جی خود با مشکل رو به رو شده اید می توانید با شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید. یخچال ساید نیز همانند سایر لوازم خانگی موجود در منزل بعد از گذشت زمان دچار خرابی هایی می گردد که شما برای جلوگیری از این خرابی ها می توانید با سرویس های دوره ای و تعویض به موقع فیلتر یخچال از بروز خرابی در یخچال جلوگیری نمایید.

تعمیر برد ساید ال جی

 

علت سرمای کم یخچال ساید ال جی از چیست؟

کم شدن برودت و سرما در کابین یخچال می تواند علت های گوناگونی داشته باشد از مهم ترین علت ها گذاشتن غذاهای گرم در داخل یخچال می باشد که آسیب های زیادی را به یخچال وارد می کند. علت بعد کمبود گاز در کل سیستم میباشد که این کار توسط تکنسین شرکت آسان تهویه انجام می گردد. باز گذاشتن درب یخچال و یا فریزر ساید بای ساید ال جی آسیب های بسیار زیادی را به قسمت کمپرسور ساید ال جی وارد می نماید که نتیجه آن سوختن کمپرسور و یا نیم سوز شدن آن است. توجه داشته باشید که مواد غذایی که در یخچال نگهداری می گردد می بایست در دمای مثبت ۵ باشند در صورتی که دمای یخچال کم باشد دچار خرابی و مسمومیت غذایی می گردید.

تعمیر ساید ال جی

 

تعمیرکار ساید ال جی

به طور کلی می توان گفت قسمت اصلی یک تعمیر تعمیرکار می باشد که باید عیب یابی و تعمیر ساید شما را به دقت انجام دهد. شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر ساید ال جی در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد. تعمیرکاران شرکت آسان تهویه دوره دیده و با تجربه می باشند و تمامی قطعات مورد استفاده آن ها شرکتی و اورجینال می باشد تا بتوانند بهترین راندمان را از ساید ال جی شما دریافت نمایند.

 

 

دمای یخچال بسیار پایین است علت چیست؟

دمای پایین یخچال بیشتر به علت عدم دیفراست و یا دیفراست نامناسب در سیکل اتفاق می افتد، عدم کارکرد صحیح فن و یا کارکرد غیر صحیح کمپرسور و یا نبود مبرد کافی در سیکل سرمایش باعث می شود که دمای یخچال بسیار نامتعادل باشد زمانی که دمای یخچال بسیار پایین است نشان دهنده این می باشد که در سیستم مشکلی بروز داده است که برای رفع این مشکل می بایست با شرکت آسان تهویه نماینده تعمیر یخچال ساید ال جی تماس بگیرید و درخواست تعمیرکار کنید.

 

ساید ال جی صدا می دهد علت چیست؟

معمولا صدایی که از داخل ساید ال جی به وجود می آید به علت خرابی موتور فن و یا خرابی در قسمت جایی گیری فن بوده که عوامل بسیار زیادی در خرابی آن نقش دارد. به طور کلی فن داخل وظیفه به گردش در آوردن هوای داخل یخچال را بر عهده دارد. وظیفه اصلی فن جابه جایی هوای سردی که در داخل فریزر تولید می شود را وارد یخچال نماید و هوای داخل یخچال را متعادل نماید. در صورت خرابی موتور فن یخچال شما به طور کلی سرمایی نخواهد داشت و مواد غذایی داخل آن دچار خرابی می گردد.

 

قطعات یدکی ساید ال جی

برای شما هم اتفاق افتاده است که به دنبال قطعات یدکی ساید ال جی باشید باید این نکته را به شما بگوییم که برای تعویض قطعات ساید ال جی هیچ گاه دست به کار نشوید چرا که امکان آسیب رساندن به قسمت های مختلف ساید ال جی وجود دارد بنابراین با شرکت آسان تهویه نماینده تعمیر یخچال ساید ال جی در سراسر تهران تماس گرفته و آدرس خود را ثبت نمایید.قطعات استفاده شده توسط تکنسین های این شرکت ۱۰۰٪ اورجینال و اصلی می باشد و هیچ جای نگرانی برای شما باقی نمی گذارند.

 

تعمیر و تعویض برد ساید ال جی

یکی از قطعات اصلی ساید ال جی برد ساید ال جی می باشد که تمامی دستورات و راه اندازی توسط برد ساید ال جی انجام می گیرد. زمانی که قطعات موجود بر روی برد ساید ال جی دچار خرابی و یا نویز می شود می بایست قطعه خرابی تعویض گردد. تعمیر برد ساید ال جی توسط خود شرکت می بایست انجام گیرد تمامی برد های ساید ال جی که توسط تکنسین های شرکت آسان تهویه از روی دستگاه باز می شود به مرکز انتقال داده شده و خرابی برد برطرف می گردد. در صورتی که برد ساید ال جی شما توسط افراد متفرقه دستکاری شده باشد دیگر قابل تعمیر نبوده و شما می بایست یرد ساید ال جی را تعویض نمایید و هزینه های بسیاری را بر شما متحمل می شود.

 

نمایندگی یخچال ساید ال جی در تهران

اگر به دنبال نمایندگی ساید ال جی در تهران هستید شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر ساید ال جی در سراسر تهران می باشد. به طورکلی تعمیرکاران و مرکز نمایندگی ال جی شرکت آسان تهویه در کمترین زمان ممکن می توانند در محل شما حاضر گردند. توجه داشته باشید که یخچال ساید به علت دارا بودن مواد غذایی در داخل آن تعمیر به موقع ساید بسیار مهم می باشد که ما این را برای شما فراهم نمودیم که در کمترین زمان ممکن تعمیر ساید شنا را انجام دهیم تا کمترین خرابی به مواد غذایی شما وارد گردد سریعا تماس گرفته و آدرس خود را ثبت نمایید.

 

آموزش کامل تعویض فیلتر ساید ال جی

برای تعویض فیلتر ساید ال جی سعی کنید با شرکت آسان تهویه نماینده تعمیر ساید ال جی تماس گرفته و سرویس و آدرس خود را ثبت نمایید. به طورکلی زمانی که برای تعویض فیلتر ساید ال جی توسط کارخانه سازنده تعیین شده است ۶ ماه می باشد در صورتی که طعم بو و یا مزه آبی که برداشت می کنید عوض نشده باشد می توانید با ریست نمودن دیسپلی ساید ال جی مجدد اقدام به استفاده از آن نمایید و یا در صورت تمایل خودتان می توانید فیلتر را تعویض نمایید.

تعویض فیلتر ساید ال جی

 

برای تعویض فیلتر ساید ال جی با توجه به نکات ذکر شده ابتدا آب ورودی به ساید ال جی را قطع نمایید. سپس آب مانده در یخچال را خالی نمایید. در زیز فیلتر ساید ال جی مقداری ظرف و دستمال قرار دهید چرا که مقداری آب در آن وجود دارد. بعد از باز کردن گیره مربوطه اقدام به در آوردن فیلتر نمایید و فیلتر جدید را جایگذاری کنیدو در صورت بد جا زدن فیلتر احتمال آب دادن وجود دارد پس بعد از جایگذاری آب شیر را باز کنید و داخل ساید ال جی را چک نمایید.

 

تعویض فیلتر ساید

تعویض فن کمپرسور ساید ال جی

به علت بزرگ بودن فضای  داخل ساید ال جی برای خنک سازی کمپرسور ساید ال جی می بایست فنی قرار بگیرد که وظیفه اصلی آن خنک سازی کمپرسور ساید ال جی می باشد. زمانی که فن کمپرسور ساید ال جی از مدار خارج گردد آسیب بسیار زیادی به کمپرسور و یا حتی سوختن کمپرسور را متحمل می شود پس اگر با بوی سوختگی و یا سرمای کم در داخل یخچال و یا فریزر رو به رو شدید سریعا با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و آدرس خود را ثبت نماییدو هیچ تفاوتی نمی کند که ساید شما چگونه باشد تعمیر آن را به ما بسپارید. قطعات ورد استفاده توسط تکنسین های شرکت آسان تهویه تماما اورجینال می باشد.

تعمیر یخساز ساید ال جی

با توجه به اینکه مشخص است که وظیفه این قطعه ساختن یخ در یخچال ساید ال جی می باشد ممکن است با خرابی هایی رو به رو گردد که به آن ها اشاره می کنیم
۱- یخساز روشن نمی شود
۲- یخ ها بعد از تولید بهم چسبیده است
۳-یخساز را روشن می کنیم ولی عکس العملی نشان نمی دهد
۴- یخ توسط یخساز تولید می شود ولی خارج نمی گردد

تمامی این موارد نشان دهنده این است که در سیستم یخساز خرابی وجود دارد اما باید این مورد را در نظر بگیریم که قطعات بسیاری با یخساز درگیر می باشد که تمامی آن ها باید مورد بررسی قرار گیرد
۱- شاسی تشخیص یخ
۲- شیر برقی
۳- سنسور یا ترمودیسک
۴- کمپرسور
۵- شلنگ ورودی آب
۶- محفظه نگهدارنده یخ
۷- سیم برق یخساز
۸- المنت
۹- برد الکترونیکی یخچال

توجه داشنه باشید که در صورت خرابی هریک از قسمت های اشاره شده می تواند در روند یخسازی یخچال شما خرابی به وجود بیاورد بنابراین برای عیب یابی یخساز ساید ال جی باید تمامی موارد چک و بررسی گردد.