تعمیر داکت اسپلیت مدیا

شرکت آسان تهویه مرکز تخصصی تعمیر داکت اسپلیت مدیا در تهران می باشد.چرا برای تعمیرات داکت اسپلیت مدیا آسان تهویه را انتخاب کنیم؟؟این شرکت دارای کادر تعمیراتی فوق حرفه ای بوده که می توانند در کوتاهترین زمان ممکن مشکل داکت اسپلیت مدیا را حل نموده و از به وجود آمدن هزینه های اضافی جلوگیری می کنند فقط کافیست با ما تماس بگیرید و سغارش خود را ثبت کنید.

سرویس داکت اسپلیت مدیا

به طور کلی داکت اسپلیت را باید به طور منظم سالیانه ۲مرتبه و در کمترین حالت ۱مرتبه در سال سرویس و شستشو نمایید زیرا با این کار می توانید کمک بسیار زیادی در بالا بردن راندمان دستگاه نمایید ،دستگاه کثیف به دنبال وارد آوردن فشار زیاد به قطعات مختلف مصرف بسیار زیاد برق را به همراه دارد.برای سرویس و شستشو داکت اسپلیت مدیا تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

تعمیر داکت اسپلیت مدیا

تعمیرکار داکت اسپلیت مدیا

تعمیر داکت اسپلیت مدیا کار بسیار پیچیده ای بوده و باید تعمیرکار با تجربه و حرفه ای باشد تا بتواند دستگاه را عیب یابی و تعمیر نماید بدین منظور برای تعمیر داکت اسپلیت خود با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید .تعمیر دستگاه شامل چند مرحله بوده و باید توجه کنید که باید ابتدای کار مشکل را از مشتری پرسیده و ببینید چه مشکلی مشتری را اذیت کرده است . سپس تعمیرکار با استفاده از تجربه خود در زمینه تعمیرات عیب دستگاه را مشخص می کند و به مشتری اعلام میکند .

تعویض کنتاکتور داکت اسپلیت مدیا

قطعه ای در داکت اسپلیت که وظیفه کنترل جریان برق را بر عهده دارد کنتاکتور نام دارد . این قطعه دارای عمر مفیدی می باشد که بعد از آن معیوب می گردد.شرکت آسان تهویه از کنتاکتورها با کیفیت بالا و درجه یک استفاده می نمایید که از لحاظ طول عمر می تواند چند برابر قطعه خود دستگاه عمر کند .

سرویس داکت اسپلیت

عیب یابی داکت اسپلیت مدیا

برای عیب یابی داکت اسپلیت مدیا به این صورت عمل می کنیم که بعد از مشاهده کارکرد دستگاه مشاهده شارژ گاز تمیزی و یا کثیفی دستگاه می توانید دستگاه را عیب یابی کنید .در بعضی مواقع احتمال گرفتگی ویا شکستگی لوله در مسیر لوله کشی احتمال دارد روند عیب یابی را با تاخیر اندازد اما همواره سعی بر این است که با صرف کمتریت زمان عیب یابی دستگاه انجام پذیرد.

عیب یابی داکت اسپلیت مدیا کار بسیار دشواری بوده به همین جهت شرکت آسان تهویه از افراد با تجربه و دوره دیده برای تعمیرات داکت اسپلیت مدیا  استفاده میکند .

برای شما هم اتفاق افتاده است که بعد از گذراندن فصل سرما و شروع فصل گرما هنگامی که داکت اسپلیت را روشن میکنید متوجه میشوید که از دریچه ها باد گرم خارج می شود .مسلما مدتی را تحمل می کنید ولی متاسفانه متوجه میشوید که دستگاه باد خنکی به شما نمیدهد سریعا با شرکت تماس گرفته و با کارشناسان ما مشورت کنید تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که چک کنید که فیوز مینیاتوری داکت اسپلیت شما قطع نباشد اگر از این قسمت هم مطمئن شدید فقط منتظر بمانید تا تعمیرکاران در محل حضور یابند .

قطعات یدکی داکت اسپلیت مدیا

تعمیرکاران شرکت آسان تهویه معمولا یک سری قطعات ضروری برای داکت اسپلیت مدیا را همراه خود دارند تا در صورت لزوم در محل مشتری اقدام به تعویض قطعه نمایند و تعمیرات دستگاه را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهند .

آمپر گیری کمپرسور داکت اسپلیت

شارژ گاز داکت اسپلیت مدیا

بعد از سرویس کردن کامل داکت اسپلیت مدیا نوبت به چک کردن میزان شارژ گاز دستگاه میرسیم.دقت داشته باشید اگر دستگاه شما به طور کامل سرویس نشود و یا کثیفی اواپراتور در حدی باشد که نتواند هوا را از خود به خوبی عبور دهید فشار گاز عدد درستی را به ما نشان نخواهد داد.

بیشتر مشتریان این سوال را در زمان خرابی از کارشناسان می پرسند که هزینه شارژ گاز داکت اسپلیت مدیا چقدر است ؟؟؟؟توجه کنید هزینه شارژ گاز دستگاه با توجه به چند معیار سنجش می شود همانند ظرفیت دستگاه و یا لوله کشی دستگاه تعمیرکاران شرکت آسان تهویه بعد از حضور در محل و گرفتن مشخصات دستگاه هزینه حدودی را به شما مشتری عزیز اعلام می کند .متاسفانه در سطح کشور هستند کسانی که از گاز های بی کیفیت و چند بار استفاده شده در چیلرها برای دیگران استفاده میکنند با هزینه های بسیار پایین ولی جز اسیب رساندن به کل سیکل و از همه مهمتر اسیدی کردن روغن کمپرسور و نتیجه ان سوختن سیم پیچ کمپرسور دستگاه میگردد بنابراین با پرداخت هزینه های پایین خودتان را به دردسر نندازید .تکنسین های شرکت آسان تهویه با استفاده از بهترین گاز های موجود در بازار و  از نوع اورجینال استفاده میکنند و همچنین از قطعات با کیفیت فوق العاده برای مشتریان استفاده مینمایند.

فن داکت اسپلیت مدیا صدا می دهد علت چیست؟

در برخی موارد بعد از روشن نمودن داکت اسپلیت مدیا متوجه می شوید که فن داکت اسپلیت صداهای ناهنجار می دهد این نشان دهنده این است که فن داکت اسپلیت شما نیاز به تعمیر و سرویس دارد و مشخص شدن عیب داکت اسپلیت مدیا توسط تعمیرکار شرکت آسان تهویه بوده با ما تماس گرفته و سفارش  خود را ثبت نمایید.

شارژ گاز داکت اسپلیت

فیوز داکت اسپلیت مدیا بعد از روشن کردن می پرد علت چیست؟

بعد از روشن نمودن داکت اسپلیت مدیا بعد از گذشت چند دقیقه فیوز مینیاتوری داکت اسپلیت می پرد .این مورد نشان می دهد که در مسیر شما اتصالی به وجود آمده است برای حل این مشکل باید تعمیرکار حرفه ای شرکت آسان تهویه در محل حضور یابد و دستگاه را عیب یابی نماید به ما اعتماد کنید .

تنظیمات ترموستات داکت اسپلیت مدیا

بعد از روشن کردن کردن دستگاه دکمه ای به نام mode بر روی ترموستات قرار دارد که با آن می توان سرمایش و گرمایش را به دستگاه دستور داد در قسمت بعدی دکمه fan قرار دارد این دکمه سرعت فن داخلی دستگاه را تعیین می کند.دقت داشته باشید برای تنظیم دمای داکت اسپلیت دمای تنظیمی شما دمای حدودی بین ۲۳تا ۲۶ درجه سانتیگراد باشد دمای پایین تر از این محدوده کمپرسور را تحت فشار زیادی قرار می دهد.

علت آبریزش داکت اسپلیت مدیا چیست؟

متاسفانه این عیب داکت اسپلیت مدیا به علت نقص در نصب داکت اسپلیت بوده که بعد از سرویس و تعمیر آن اگر مشکل رفع نشد باید توسط پمپ درین مشکل را برطرف نمود و راه دیگری ندارد.

سرمای داکت اسپلیت مدیا کم است علت چیست؟

زمانی که شما متوجه می شوید داکت اسپلیت مدیا سرمای کافی ندارد می بایست ابتدا دستگاه شما سرویس کامل گردد، بعد از این قسمت با توجه به متراژ لوله و ظرفیت دستگاه شارژ گاز انجام می گیرد توجه داشته باشید گاز برای کمپرسور داکت اسپلیت مدیا همانند مایع خنک کننده عمل نموده و در صورت نبود و کم بودم گاز فشار زیادی به کمپرسور وارد می گردد.

تعویض کمپرسور داکت اسپلیت

گرمای داکت اسپلیت مدیا بسیار کم است علت چیست؟

گرمای خروجی از دهنه داکت اسپلیت در فصل زمستان به کارکرد صحیح پکیج گرمایشی و موتور خانه مربوط می گردد داکت اسپلیت در فصل زمستان فقط نقش یک هواساز را دارد و گرمای تولیدی از طریق کویل آبگرم داکت اسپلیت تامین می گردد. برای سرویس و راه اندازی پکیج گرمایشی و داکت اسپلیت مدیا در فصل زمستان با ما تماس بگیرید .

محدوده تعمیر داکت اسپلیت مدیا در شمال تهران محدوده تعمیر داکت اسپلیت در شمال تهران 

خیابان باهنر  / بلوار اندرزگو / چیذر / کامرانیه شمالی / کامرانیه جنوبی / الهیه / خیابان فرمانیه / بلوار اوشان / خیابان پاسداران / خیابان ساقدوش / خیابان فرشته / ولنجک / اختیاریه / دروس / بلوار کاوه / بلوار پناهی نیا / خیابان شریعتی / خیابان میرداماد / خیابان ملا صدرا / خیابان شیراز / جردن / خیابان ونک / میدان ونک / میدان تجریش / میدان قدس / خیابان سهروردی / خیابان بهشتی / سیدخندان / میدان آرژانتین / خیابان پلیس / خیابان معلم / میرعماد /محمودیه/

محدوده تعمیر داکت اسپلیت مدیا در غرب تهران 

گیشا/ خیابان پاتریس / خیابان شهر آرا / ستارخان / سازمان آب / جلال ال احمد / بلوار مرزداران / خیابان گلاب / باغ فیض / بلوار فردوس / بلوار لاله / بلوار شقایق / بلوار ایت الله کاشانی /بلوار کوهسار / شهرزیبا / شهرک اکباتان / شهرک آپادانا / بلوار استاد معین / خیابان کارون / خیابان خوش / خیابان هاشمی / شادمان / خیابان توحید / خیابان ایثار / خیابان آریانفر / سعادت آباد / بلوار دریا / خیابان سرو / بلوار پاکنژاد / بلوار فرحزادی / خیابان سرو / بلوار بلوار سعادت آباد / خیابان آبشار / بلوار شهران / چیگر / بلوار میرزا بابایی / سردار جنگل / خیابان مخبری / بلوار عدل / بلوار کاج / تهرانسر / بلوار یاس / تهرانسر شرقی / خیابان تیموری / جنت آباد شمالی /جنت آباد جنوبی/جنت آباد مرکزی