نمایندگی تعمیر کولر گازی پرتابل

مرکز تعمیرکولر گازی پرتابل ،تعمیراسپلیت پرتابل

سرویس کولر گازی پرتابل،سرویس اسپلیت پرتابل

تعمیر کولر گازی پرتابل، مرکز تعمیرات کولر گازی پرتابل در سراسر تهران با ۲شعبه فعال.آیا قصد تعمیر کولر گازی پرتابل خود را دارید؟ آیا کولر گازی پرتابل شما نیاز به سرویس دارد؟شرکت آسان تهویه نمایندگی مرکزی تعمیرات کولر گازی پرتابل و اسپلیت پرتابل در سراسر تهران می باشد.سرویس و تعمیرات کولر گازی پرتابل خود را به اوج فصل تابستان نگذارید و زودتر مشکل کولر گازی پرتابل را برطرف نمایید.معمولا از آنجاییکه کولر گازی پرتابل هم قسمت یونیت داخلی و هم یونیت خارجی در داخل واحد می باشد کثیفی محیط را جذب خود نموده و باید در فواصل نزدیکتری اقدام به سرویس آن نمود.تعمیر کولر گازی خود را به شرکت آسان تهویه بسپارید.

شارژ گاز کولر گازی پرتابل

تعمیرکار کولر گازی پرتابل

تعمیر کولر گازی پرتابل شرکت آسان تهویه، هرگز در گرمای تابستان مجبور نخواهید شد که منتظر آمدن سرویسکار شوید. سرویس کولر گازی پرتابل به صورتی است که باید حتما تمامی قاب های اسپلیت پرتابل باز گردد تا به اواپراتور و کندانسور دستگاه دسترسی کامل پیدا نمود پس توجه داشته باشید اگر تعمیرکار متفرقه بدون باز کردن قاب ها دستگاه را سرویس نماید سخت در اشتباه خواهید بود. 

باد خروجی از کولر گازی پرتابل کم شده علت چیست؟

در این حالت که باد خروجی کولر گازی پرتابل کم شده و یا به عبارت دیگر هوم هوم می کند دستگاه شما با یک سرویس و شارژ گاز مشکل برطرف می گردد. در این حالت بیشترین فشار به کولر گازی پرتابل وارد می گردد و سریعا باید دستگاه را تعمیر نمایید.

سرویس کولر گازی پرتابل

سرویس کولر گازی پرتابل

به طور کلی به تمامی خدمات نظیر شست شوی پنل کولر گازی ، شست شوی کندانسور، آمپرگیری کولر گازی وچک کردن شارژ کولر گازی  سرویس کولر گازی گفته می شود. تمامی تعمیرکاران شرکت آسان تهویه تمامی مراحل فوق را به دقت انجام می دهند چرا که در صورت چک نکردن  یک مورد بعد ها به مشکل برخواهید خورد.

تعمیر کولر گازی پرتابل گری

کولر گازی پرتابل گری بهترین نمونه کولر گازی در سطح جهانی می باشد. شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیرات کولر گازی پرتابل گری در سراسر تهران می باشد.

کمپرسور بکار رفته در کولر گازی پرتابل گری از نوع GMCC بوده که بسیار با کیفیت است. در استفاده از کولر گازی پرتابل فقط توجه داشته باشید که لوله خرطومی پشت دستگاه به محیط خارجی متصل گردد و وارد محیط داخلی نشود.

تنظیمات کولر گازی پرتابل

تنظیمات کولر گازی پرتابل به ابن صورت می باشد که ابتدا کولر گازی پرتابل را روشن نموده سپس با استفاده از دکمه mode فصل زمستان، تابستان و یا حالت فن را انتخاب می کنید. بعد از این قسمت می توانید دور فن کولر گازی پرتابل را تنظیم کنید معمولا روی حالت متوسط یا med قرار دهید. توجه کنید لوله خرطومی پشت کولر گازی پرتابل به سمت محیط خارج هدایت گردد در غیر اینصورت باد خنک خوبی نخواهید داشت.

تعمیر کولر گازی پرتابل جنرال

شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر کولر گازی پرتابل جنرال می باشد. کافیست با کارشناسان شرکت تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

یکی ار برند های مطرح و قدیمی در بخش اسپلیت ها برند جنرال می باشد که بسیار قدیمی می باشد. این برند در قدیم کیفیت فوق العاده ای داشت ولی امروز از کیفیت آن کاسته شده است

تعمیر کولر گازی پرتابل به چه صورت انجام میگیرد؟

زمانی کولر گازی پرتابل شما به تعمیر نیاز داشته باشد می بایست تمای کاور روی کولر گازی پرتابل شما باز شده و به داخل دستگاه دسترسی پیدا نمود. این کار در محل مشتری بسیار سخت بوده و می بایست تا جای ممکن این کار در تعمیرگاه شرکت آسان تهویه انجام گیرد، از طرف دیگر ابزارات لازم برای تعمیر کولر گازی پرتابل نسبت به وزن دستگاه بشتر بوده و ارزش حمل قطعات و ابزار آلات تا کنار دستگاه را ندارد و می بایست در تعمیرگاه انجام شود.

تعمیر کولر گازی پرتابل

تعمیرات کولر گازی پرتابل

تعمیرات کولر گازی پرتابل توسط شرکت آسان تهویه به صورت تخصصی انجام می گیرد. تعمیرات کولر گازی پرتابل می بایست توسط افراد حرفه ای و دوره دیده انجام گیرد تا از بروز آسیب به کولر گازی پرتابل جلوگیری گردد. یکی از عیب های کولر گازی پرتابل نبود قطعات یدکی آن می باشد.

تعمیر اسپلیت پرتابل، تعمیر کولر گازی پرتابل

تعمیر کولر گازی پرتابل در محل مشتری انجام می شود. متاسفانه برخی از شرکت ها برای تعمیر اسپلیت پرتابل باید دستگاه را به تعمیرگاه ارسال کنید ولی این کار در شرکت آسان تهویه حذف شده و تمامی تعمیرات و شارژ گاز در محل مشتری انجام میگیرد و هم از اتلاف وقت جلوگیری شده و هم در کم کردن هزینه ها .از آنجاییکه کولر گازی پرتابل در یک محفظه کاملا بسته بوده میبایست برای تعمیرات اسپلیت پرتابل تمام محفظه دستگاه باز شده و مشکل دستگاه برطرف گردد زیرا در غیر این صورت تعمیر میسر نخواهد شد.

تعمیر کولر گازی پرتابل

شارژ گاز کولر گازی پرتابل،شارژ گاز اسپلیت پرتاب

تعمیر کولر گازی پرتابل شرکت آسان تهویه، در بعضی از کولر گازی های پرتابل همانند کولر گازی های پنجره ای باید برای شارژ گاز اسپلیت پرتابل یک شیر سرویس برای شارژ گاز جوشکاری کنید و سپس اقدام به شارژ گاز کنید.

توجه داشته باشید برای شارژ گاز اسپلیت پرتابل حتما ابتدا باید دستگاه کامل سرویس شود تا عدد حقیقی فشار گاز مشخص گردد در غیر اینصورت شارژ گاز بی فایده خواهد بود. مشکلاتی که برای اسپلیت پرتابل ،کولر گازی پرتابل رخ می دهد.

تعمیر برد کولر گازی پرتابل

به طور کلی برای استفاده از کولر گازی پرتابل در داخل دستگاه برد الکترونیکی تعبیه شده است که تمامی فرمان ها توسط برد الکترونیکی اعمال می گردد.

در برخی موارد به علت نوسان برق و یا وجود اتصالی برد الکترونیکی معیوب می گردد. شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر برد کولر گازی پرتابل در سراسر تهران می باشد.

کولر گازی پرتابل یکسره کار می کند علت چیست؟

زمانی که کولر گازی پرتابل یکسره کار می کند و یا به اصطلاح اصلی اتومات نمی کند نشاندهنده کم گاز بودن دستگاه می باشد که دستگاه باید شارژ گاز شده تا به موتور آسیبی وارد نگردد. اگر شما دمای دستگاه را پایین ترین حد گذاشته باشید کولر گازی پرتابل اتومات نمی کند و سرمای آن کاهش می یابد بنابراین دمای کولر گازی پرتابل را روی ۲۴درجه و ۲۵ درجه سانتی گراد قرار دهید.

تعمیرات کولر گازی پرتابل

کولر گازی پرتابل باد گرم میزند علت چیست؟

تعمیر کولر گازی پرتابل در سراسر تهران، شما کولر گازی را روشن می کنید و بعد از گذشت زمان باد سرد و مطلوب به شما نمی دهد ،علت این مشکل وجود خرابی در کولر گازی می باشد

*خرابی کمپرسور:اگر کمپرسور سوخته و یا نیم سوز شده باشد سرما تولید نمی شود.

*کمبود گاز:مقدار ماده سرما ساز که همان گاز می باشد کافی نیست وسرما تولید نمی شود.

*سرویس نشدن کولر گازی پرتابل:سرویس سالیانه دستگاه را فراموش کرده اید.در اثر سرویس نکردن طولانی کولر گازی با مشکل رو به رو شده است.

*خرابی برد کولر گازی پرتابل:در صورتی که برد کولر گازی معیوب باشد و به کمپرسور دستور ندهد سرما تولید نمی گردد.

پنل کولر گازی پرتابل یخ می زند علت چیست؟

*گرفتگی مدار لوله اواپراتور کولر گازی که باید باز شده و ازت شویی گردد.

*کمبود گاز :زمانی که گاز کولر گازی کم باشد اواپراتور کولر گازی پرتابل یخ میزند.

*کثیفی شدید اسپلیت پرتابل:اگر اواپراتور کولر گازی شدید کثیف باشد دستگاه به علت تبادل نکردن هوا یخ می زند و سرما تولید نمی شود.

تعمیر کولر گازی پرتابل

تعمیرات تخصصی کولر گازی پرتابل،تعمیرات تخصصی اسپلیت پرتابل

شما برای تعمیرکولر گازی پرتابل و یا اسپلیت پرتابل خود به یک فرد متخصص نیاز دارید چرا که فرد حرفه ای و متخصص به راحتی مشکل دستگاه شما را برطرف نموده و شما را از گرمای طاقت فرسای تابستان نجات می دهد.چرا شرکت اسان تهویه را انتخاب نمودید؟برای اینکه این شرکت با داشتن افراد دوره دیده و متخصص می تواند این اطمینان را به شما دهد که تعمیرات کولر گازی شما را در اسرع وقت و به صورت کاملا دقیق مشکل دستگاه را برطرف نماید.

باد خروجی کولر گازی پرتابل خنک نیست

زمانی کولر گازی پرتابل به شما خنکی می دهد که باد خروجی از پشت دستگاه کامل گرم باشد اگر این چنین نیست پس کولر گازی پرتابل شما نیاز به سرویس و شارژ گاز دارد.در بعضی موارد نیز بدلیل خرابی برد این اتفاق می افتد.

تعویض خازن کولر گازی پرتابل

یکی از قطعات اصلی برای راه اندازی کولر گازی پرتابل خازن بوده که بسیار مهم بوده پس باید حتما از نوع درجه یک و اورجینال آن استفاده نمایید.متاسفانه مشتریان به علت قیمت ها بالا گرفتار تعمیرکاران سیار شده و با هزینه کم بیشترین آسیب را به کولر گازی شما وارد می کنند که دیگر دستگاه قابل تعمیر نبوده.

لوله خرطومی پشت کولر گازی پرتابل

لوله ای که در پشت کولر گازی پرتابل قرار دارد باید به سمت بیرون از محیط هدایت شود چرا که همان گرمای محیط بوده که توسط اسپیلت پرتابل گرفته شده است . باید به محیط خارجی منتقل گردد.در صورت گم شدن لوله به هیچ عنوان از لوله های هود استفاده نکید زیرا اصلا برای این کار طراحی نشده است.

کولر گازی پرتابل آب می دهد علت چیست؟

وقتی کولر گازی شما در بهترین حالت کار کند باید مقداری آب از درین دستگاه تخلیه گردد و چیز غیر عادی نمی باشد ، می توانید این آب را توسط شلنگ به بیرون انتقال دهید. همچنین توجه داشته باشید که مسیر تخلیه آب باید آزاد باشد در غیر اینصورت داخل دستگاه مانده و دچار پوسیدگی کولر گازی پرتابل می گردد.

راه اندازی کولر گازی پرتابل

برای این کار کافیست با استفاده از دکمه mode  که بر روی پنل قرار دارد حالت گوله برف را انتخاب کنید و دمای تنظیمی خود را بر روی ۲۳ ویا ۲۴ قرا دهید. بهترین دمایی که کمترین فشار را بر کولر گازی پرتابل وارد می سازد ۲۵ درجه سانتیگراد می باشد.