تعمیر پکیج بوتان اپتیما

اگر به دنبال مرکزی هستید که بتوانید با قیمت پایین و کیفیت بالا خدمات و تعمیرات پکیج دیواری خود را انجام دهید، دست آمده اید شرکت آسان تهویه مرکز تعمیر پکیج بوتان مدل اپتیما می باشد تمامی قطعات یدکی مورد نیاز برای این پکیج توسط شرکت برای تعمیرکاران فراهم می گردد پس نگران نبود قطعات یدکی برای پکیج دیواری خود نباشید. افیست با کارشناسان شرکت تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید تا در کوتاهترین زمان سرویسکار به محل شما اعزام می گردد.

مدار شویی رادیاتور

سرویس پکیج بوتان کالدا ونزیا

برای اینکه همواره شما بتوانید پکیج دیواری کالدا ونزیا خود را سالم نگه دارید باید توجه داشته باشید که پکیج دیواری نیز مانند سایر لوازم خانگی نیاز به سرویس و چک کردن دارد. معمولا سرویس پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا را در ابتدای فصل زمستان انجام دهید و سپس پکیج را در حالت زمستان قرار دهید. برای پکیج های تک مبدل همانند پکیج کالدا ونزیا حتما می بایست برای فصل زمستان راه اندازی توسط تکنسین انجام گردد تا از بروز خسارت جلوگیری شود.

Calda venezia-optima-altaارور مدل های

 

 

سبز ثابت: مشعل روشن

سبز چشمک زن هر ۱ثانیه :آماده به کار(عدم تقاضا)

سبز چشمک زن ۰.۵ثانیه ۰.۵ثانیه :حالت زمستانه

حالت انتظار

سنسور دود ومجموعه فن

گیرپا‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ژ پمپ

اشکال در کلید حداقل فشار آب

قفل کردن سنسور ها روی یک مقاومت کاذب

اشکال در کلید فشار چگالیده

سبز چشمک زن سریع: ورود یا خروج محدوده سارا

زرد ثابت:سنسور آب گرم مصرفی  قطع است

زرد چشمک زن:وضعیت حداکثر توان

قرمز ثابت:سنسور مدار گرمایشی

ترموستات دود

عدم تشکیل شعله

برد کنترل

اشکال در کلید حداقل فشار آب

قرمز چشمک زن ۰.۵-۰.۵ثانیه:کلید حرارتی

تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا

به طور کلی می توان گفت که پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا یکی از با کیفیت ترین پکیج های قدیمی در بازار ایران است در این پکیج قطعات به ندرت با مشکل رو به رو می شود ولی در برخی موارد به علت اسید شویی نکردن پکیج و یا انجام ندادن سرویس به مدت طولانی قطعات از بین رفته و باید تعویض و یا تعمیر گردد. برای تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

اسید شویی پکیج بوتان مدل اپتیما

یکی از اقدامات لازم برای پکیج بوتان مدل اپتیما اسید شویی و یا رسوب زدایی آن است. توجه داشته باشید به علت وجود ناخالصی های بسیار در آب های موجود در سطح کشور به این نکته توجه داشته باشید که پکیج دیواری خود را حداقل سالی یکبار اسید شویی انجام دهید تا از گرفتگی کامل آن جلوگیری شود. برای اسید شویی و رسوب زدایی پکیج اپتیما با کارشناسان شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

تعمیر پکیج دیواری

تعمیر برد پکیج بوتان

تمامی قطعات موجود در پکیج دیواری در گذر زمان کم کم فرسوده شد و باید تعویض گردد و اکثر قطعات قابل تعمیر نبوده و فقط باید تعویض گردد. برد پکیج بوتان یکی از بهترین بردهای موجود در بازار است که در بیشتر خرابی ها قابل تعمیر می باشد و نیازی به تعویض آن نمی باشد. برای تعمیر برد پکیج بوتان با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

پمپ پکیج کالدا ونزیا

یکی از خدماتی که توسط تعمیرکاران شرکت آسان تهویه در زمان سرویس و یا اسید شویی پکیج در صورت درخواست مشتری انجام می گردد، سرویس پمپ پکیج می باشد توجه داشته باشید که شما می توانید با پرداخت هزینه بسیار کمی بابت سرویس پمپ پکیج تا حدودی می توانید از خرابی و تعویض پمپ پکیج خود جلوگیری نمایید. برای خرید و یا تعویض پمپ پکیج خود با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

رفع چراغ قرمز پکیج اپتیما

یکی از جامع ترین خطاهای که در پکیج بوتان مدل اپتیما رخ می دهد ظاهر شدن چراغ قرمز می باشد. نمایش دادن چراغ قرمز در پکیج بوتان مدل اپتیما خطاهای زیادی را به ما گوش زد می کند که در ادامه آن ها را توضیح می دهیم:

۱-خرابی سنسور فشار آب پکیج اپتیما که نمی تواند فشار موجود در پکیج را بسنجد و مداوم در حال خطا دادن می باشد.

۲-خرابی سنسور دود که اغلب در پکیج های اپتیما مدل بدون فن می باشد رخ می دهد و باید سنسور دود تعویض گردد تا مشکل حل شود.

۳-خرابی سنسورهای مدار گرمایش و یا مدار مصرفی که باید هر دوی آن ها را چک نماییدتا بتوانید مشکل را برطرف کنید.

۴- خرابی برد کنترل پکیج اتیما که باید تعمیر گرددو در برخی موارد باید تعویض شود. برد پکیج نیز مانند سایر قسمت ها نیاز به تعمیر دارد.

۵- قطع بودن گاز نیز یکی از علل شایع رخ دادن چراغ قرمز پکیج اپتیما می باشد.

تعمیر برد پکیج دیواری

مبدل پکیج کالدا ونزیا

قطعه ای از پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا که در آن عمل گرم شدن آب رخ می دهد مبدل کالدا ونزیا می باشد. این مدل از پکیج تک مبدل نامیده می شود و بسیاری از قطعات مکانیکی در این مدل از پکیج حذف می شود. به علت محدود بودن فضای بین مبدل گرمایشی و مبدل مصرفی متاسفانه سریعا دچار گرفتگی می گردد بنابراین حداقل سالی یکبار اسید شویی مبدل خود را انجام دهید با کارشناسان شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

سرویس پکیج اپتیما

شاید برای شما پیش آمده باشد که در فصل زمستان هنگام روشن نمودن قسمت گرمایش پکیج متاسفانه رادیاتورها گرمای مناسبی ندارند و یا هنگام استحمام آبگرم مناسب برای دوش نیست و مکررا گرم و سرد می شود و ثابت نیست. برای اینکه با این مشکلات رو به رو نشوید کافیست پکیج دیواری خود را سالیانه سرویس و بازدید توسط تعمیرکار انجام گیرد تا در صورت وجود خرابی تعمیرکار شرکت آسان تهویه مشکل را حل نماید. بدین منظور برای سرویس پکیج اپتیما نی توانید با شرکت اسان تهویه تماس گرفته و درخواست سرویسکار نمایید.

اسید شویی پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا

اسید شویی پکیج کالدا ونزیا باید به صورت منظم سالیانه یک مرتبه انجام گیرد. یکی از دلایل اسید شویی نمودن مبدل پکیج کالدا ونزیا گرفتگی داخلی مبدل می باشد که در صورت اسید شویی نمودن مشکل برطرف می گردد. توجه داشته باشید که در برخی موارد به علت سهل انگاری توسط مشتری اسید شویی در فواصل دور از هم انجام می گیرد که در اینصورت مبدل کامل دچار گرفتگی شده و باید تعویض شود. برای اسید شویی پکیج کالدا ونزیا باشرکت آسان تهویه تماس بگیرید.