تعمیر پکیج بوتان اپتیما

اگر به دنبال مرکزی هستید که بتوانید با قیمت پایین و کیفیت بالا خدمات و تعمیرات پکیج دیواری خود را انجام دهید، دست آمده اید شرکت آسان تهویه مرکز تعمیر پکیج بوتان مدل اپتیما می باشد تمامی قطعات یدکی مورد نیاز برای این پکیج توسط شرکت برای تعمیرکاران فراهم می گردد پس نگران نبود قطعات یدکی برای پکیج دیواری خود نباشید. افیست با کارشناسان شرکت تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید تا در کوتاهترین زمان سرویسکار به محل شما اعزام می گردد.

 

سرویس پکیج

سرویس پکیج بوتان اپتیما

برای اینکه همواره شما بتوانید پکیج دیواری اپتیما خود را سالم نگه دارید باید توجه داشته باشید که پکیج دیواری نیز مانند سایر لوازم خانگی نیاز به سرویس و چک کردن دارد. معمولا سرویس پکیج بوتان مدل اپتیما را در ابتدای فصل زمستان انجام دهید و سپس پکیج را در حالت زمستان قرار دهید. برای پکیج های تک مبدل همانند پکیج کالدا ونزیا حتما می بایست برای فصل زمستان راه اندازی توسط تکنسین انجام گردد تا از بروز خسارت جلوگیری شود.

نمایندگی تعمیر پکیج اپتیما

نمایندگی تعمیر پکیج اپتیما در سراسر تهران آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد. شرکت آسان تهویه توانسته است در کلیه مناطق تهران به شما مشتریان خدمات در کمترین زمان ممکن را بدهد. توجه داشته باشید که نمایندگی تعمیر پکیج اپتیما این ویژگی را دارد که شما به راحتی می توانید خدمات دریافتی خود را با فاکتور از تکنسین ها دریافت نمایید. متاسفانه افراد سیار اقدام به سرویس و تعمیر پکیج اپتیما را بدوت رعایت نمودن اصول انجام می دهند که آسیب های زیادی را به پکیج اپتیما وارد می نمایند.

مهمترین خصوصیت نمایندگی تعمیر پکیج اپتیما استفاده از قطعات یدکی اورجینال می باشد که این باعث می شود که قطعه تعویض شده تا مدت زمان بالایی برای شما مشتریان کار کند. قطعات بی کیفیت و فاقد گارانتی خرابی های بسیاری را به وجود می آورد.

تعمیر پکیج
تعمیرات تخصصی پکیج بوتان مدل اپتیما

ارور پکیج بوتان مدا اپتیما

سبز ثابت : مشعل روشن

سبز چشمک زن هر ۱ثانیه : آماده به کار(عدم تقاضا)

سبز چشمک زن ۰.۵ثانیه ۰.۵ثانیه : حالت زمستانه

حالت انتظار

سنسور دود ومجموعه فن

گیرپا‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ژ پمپ

اشکال در کلید حداقل فشار آب

قفل کردن سنسور ها روی یک مقاومت کاذب

اشکال در کلید فشار چگالیده

سبز چشمک زن سریع: ورود یا خروج محدوده سارا

زرد ثابت: سنسور آب گرم مصرفی  قطع است

زرد چشمک زن: وضعیت حداکثر توان

قرمز ثابت: سنسور مدار گرمایشی

ترموستات دود

عدم تشکیل شعله

برد کنترل

اشکال در کلید حداقل فشار آب

قرمز چشمک زن ۰.۵-۰.۵ثانیه: کلید حرارتی

تعمیر پکیج اپتیما بوتان

به طور کلی می توان گفت که پکیج بوتان مدل اپتیما یکی از با کیفیت ترین پکیج های قدیمی در بازار ایران است در این پکیج قطعات به ندرت با مشکل رو به رو می شود ولی در برخی موارد به علت اسید شویی نکردن پکیج و یا انجام ندادن سرویس به مدت طولانی قطعات از بین رفته و باید تعویض و یا تعمیر گردد. برای تعمیر پکیج بوتان مدل اپتیما با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

تعمیر پکیج

دلایل روشن نشدن پکیج اپتیما

دلایل روشن نشدن پکیج اپتیما بسیار زیاد است و چک نمودن این مشکل فقط می بایست توسط تعمیرکار انجام گیرد چرا که با دستکاری پکیج خود فقط خرابی پکیج اپتیما را گسترده تر می نمایید. به طور کلی خرابی هر قطعه از پکیج اپتیما باعث روشن نشدن پکیج اپتیما می شود.برای این کار می بایست تک تک قطعات مورد چک و بررسی قرار گیرد تا از سلامت آنها با خبر شویم.

اولین قطعه و مهمترین اینها چک نمودن برد پکیج اپتیما می باشد و معمولا خرابی برد پکیج اپتیما باعث می شود که پکیج شما از کارکرد خود بایستد و این باعث می شود که شما آبگرم مصرفی و یا سیستم گرمایش نداشته باشید.

قطعه بعدی که باید مورد بررسی قرار گیرد پمپ پکیج بوتان می باشد معمولا به ندرت پیش می آید که پمپ پکیج اپتیما دچار خرابی گردد. وظیفه اصلی پمپ پکیج اپتیما به گردش در آوردن آب در داخل پکیج می باشد در صورتی که پمپ پکیج اپتیما به درستی عمل نکند سنسورها به درستی دما را نمی توانند اندازه گیری کرده و به برد الکترونیکی پکیج اپتیما اطلاع دهند.

جلوگیری از رسوب پکیج اپتیما

اگر شما جز مناطقی هستید که بسیار زیاد پکیج اپتیما رسوب می گیرد، برای جلوگیری از رسوب پکیج اپتیما می بایست در مسیر ورودی به پکیج اپتیما از صافی های مقاوم استفاده نمایید همچنین در مسیر گرمایشی نیز باید از صافی های مورد تایید و استاندارد استفاده نمایید تا ناخالصی های موجود در رادیاتورها وارد پکیج اپتیما نگردد.

روش بعدی سرویس های دوره ای پکیج اپتیما می باشد که شما با این کار می توانید رسوب های پکیج اپتیما را سریعا شسته و باعث می شوید که کمترین میزان آسیب به پکیج اپتیما وارد گردد.

تعمیر پکیج

اسید شویی پکیج بوتان مدل اپتیما

یکی از اقدامات لازم برای پکیج بوتان مدل اپتیما اسید شویی و یا رسوب زدایی آن است. توجه داشته باشید به علت وجود ناخالصی های بسیار در آب های موجود در سطح کشور به این نکته توجه داشته باشید که پکیج دیواری خود را حداقل سالی یکبار اسید شویی انجام دهید تا از گرفتگی کامل آن جلوگیری شود. برای اسید شویی و رسوب زدایی پکیج اپتیما با کارشناسان شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

 

تعمیر پکیج دیواری

تعمیر برد پکیج اپتیما

تمامی قطعات موجود در پکیج دیواری در گذر زمان کم کم فرسوده شد و باید تعویض گردد و اکثر قطعات قابل تعمیر نبوده و فقط باید تعویض گردد. برد پکیج بوتان یکی از بهترین بردهای موجود در بازار است که در بیشتر خرابی ها قابل تعمیر می باشد و نیازی به تعویض آن نمی باشد. برای تعمیر برد پکیج بوتان با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

پمپ پکیج بوتان اپتیما

یکی از خدماتی که توسط تعمیرکاران شرکت آسان تهویه در زمان سرویس و یا اسید شویی پکیج در صورت درخواست مشتری انجام می گردد، سرویس پمپ پکیج می باشد توجه داشته باشید که شما می توانید با پرداخت هزینه بسیار کمی بابت سرویس پمپ پکیج تا حدودی می توانید از خرابی و تعویض پمپ پکیج خود جلوگیری نمایید. برای خرید و یا تعویض پمپ پکیج خود با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

تعمیر پکیج

علت کار نکردن حالت تابستان و زمستان پکیج اپتیما

علت کار نکردن حالت تابستان و زمستان پکیج اپتیما می بایست توسط تعمیرکار شرکت آسان تهویه انجام گیرد چرا که باید قطعات بسیاری را بررسی نمایید. در داخل پکیج اپتیما قطعات بسیاری وجود دارد که خرابی هرکدام از آنها باعث می شود که در کارکرد پکیج اپتیما اختلال به وجود آورد. به طور معمول قطعه ای که بیشترین خرابی را در پکیج اپتیما دارد برد الکترونیکی پکیج اپتیما می باشد. توجه داشته باشید که شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر پکیج اپتیما در سراسر تهران می باشد کافیست با کارشناسان ما تماس گرفته و آدرس خود را ثبت نمایید.

خدمات تعمیر پکیج بوتان مدل اپتیما

اگر به دنبال خدمات تعمیر پکیج بوتان مدل اپتیما هستید باید بگوییم که شرکت آسان تهویه نماینده تعمیر پکیج اپتیما در سراسر تهران می باشد. به طور معمول پکیج اپتیما می بایست سالیانه سرویس و اسید شویی گردد تا در اثر رسوب گرفتگی و خرابی های بیشتر جلوگیری شود.

اسید شویی پکیج

رفع چراغ قرمز پکیج اپتیما

یکی از جامع ترین خطاهای که در پکیج بوتان مدل اپتیما رخ می دهد ظاهر شدن چراغ قرمز می باشد. نمایش دادن چراغ قرمز در پکیج بوتان مدل اپتیما خطاهای زیادی را به ما گوش زد می کند که در ادامه آن ها را توضیح می دهیم:

۱-خرابی سنسور فشار آب پکیج اپتیما که نمی تواند فشار موجود در پکیج را بسنجد و مداوم در حال خطا دادن می باشد.

۲-خرابی سنسور دود که اغلب در پکیج های اپتیما مدل بدون فن می باشد رخ می دهد و باید سنسور دود تعویض گردد تا مشکل حل شود.

۳-خرابی سنسورهای مدار گرمایش و یا مدار مصرفی که باید هر دوی آن ها را چک نماییدتا بتوانید مشکل را برطرف کنید.

۴- خرابی برد کنترل پکیج اتیما که باید تعمیر گرددو در برخی موارد باید تعویض شود. برد پکیج نیز مانند سایر قسمت ها نیاز به تعمیر دارد.

۵- قطع بودن گاز نیز یکی از علل شایع رخ دادن چراغ قرمز پکیج اپتیما می باشد.

تعمیر برد پکیج دیواری

نحوه اسید شویی پکیج اپتیما

قطعه ای از پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا که در آن عمل گرم شدن آب رخ می دهد مبدل کالدا ونزیا می باشد. این مدل از پکیج تک مبدل نامیده می شود و بسیاری از قطعات مکانیکی در این مدل از پکیج حذف می شود. به علت محدود بودن فضای بین مبدل گرمایشی و مبدل مصرفی متاسفانه سریعا دچار گرفتگی می گردد بنابراین حداقل سالی یکبار اسید شویی مبدل خود را انجام دهید با کارشناسان شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

سرویس پکیج اپتیما چگونه است؟

شاید برای شما پیش آمده باشد که در فصل زمستان هنگام روشن نمودن قسمت گرمایش پکیج متاسفانه رادیاتورها گرمای مناسبی ندارند و یا هنگام استحمام آبگرم مناسب برای دوش نیست و مکررا گرم و سرد می شود و ثابت نیست. برای اینکه با این مشکلات رو به رو نشوید کافیست پکیج دیواری خود را سالیانه سرویس و بازدید توسط تعمیرکار انجام گیرد تا در صورت وجود خرابی تعمیرکار شرکت آسان تهویه مشکل را حل نماید. بدین منظور برای سرویس پکیج اپتیما نی توانید با شرکت اسان تهویه تماس گرفته و درخواست سرویسکار نمایید.

تعمیر پکیج دیواری

بهترین زمان برای سرویس پکیج اپتیما

اسید شویی پکیج اپتیما باید به صورت منظم سالیانه یک مرتبه انجام گیرد. یکی از دلایل اسید شویی نمودن مبدل پکیج اپتیما گرفتگی داخلی مبدل می باشد که در صورت اسید شویی نمودن مشکل برطرف می گردد. توجه داشته باشید که در برخی موارد به علت سهل انگاری توسط مشتری اسید شویی در فواصل دور از هم انجام می گیرد که در اینصورت مبدل کامل دچار گرفتگی شده و باید تعویض شود. برای اسید شویی پکیج اپتیما باشرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

تعمیرات پکیج اپتیما بوتان

تعمیرات پکیج اپتیما بوتان در شرکت آسان تهویه توسط افراد دوره دیده و با تجربه انجام می گیرد. افرادی که در این شرکت مشغول به کار می باشند همگی افراد مجرب و حرفه ای می باشند. وجه تمایز این شرکت با سایر شرکت ها همراه داشتن قطعات یدکی بوده چرا که با این کار سریعا پکیج اپتیما را در محل مشتری تعمیر و راه اندازی می نمایند. سرویس های دوره ای پکیج اپتیما را جدی بگیرید در غیر اینصورت با هزینه های بسیار زیادی رو به رو خواهید شد.