مرکز تخصصی تعمیر پکیج ایمرگاس در تهران

شرکت آسان تهویه مرکز تخصصی تعمیر پکیج ایمرگاس در شمال تهران، غرب تهران، مرکز تهران، جنوب تهران می باشد. دیگر نگران پایان مدت گارانتی پکیج ایمرگاس خود نباشید شرکت آسان تهویه این اطمینان را به شما می دهد که با به کار گیری افراد دوره دیده و حرفه ای و استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت برای پکیج شما بهترین خدمات را ارائه می نماید.

تعمیرکار پکیج ایمرگاس

با توجه به نیاز روز افزون تعمیرات پکیج دیواری متاسفانه افراد غیرحرفه ای وارد عرصه بازار کار شده و بدون داشتن علم و تجربه فنی اقدام به تعمیر پکیج ایمرگاس می کنند که آسیب های زیادی را به پکیج وارد کرده و هزینه های نجومی دریافت می کنند، شرکت آسان تهویه با به کارگیری افراد حرفه ای و با تجربه همواره بهترین خدمات را به شما مشتریان گرامی ارائه می دهد فقط کافیست با کارشناسان شرکت آسان تهویه تماس بگیرید وسفارش خود را ثبت نمایید.

تعمیر پکیج ایمرگاس

سرویس سالیانه پکیج ایمرگاس چه موقع انجام می شود؟

سرویس پکیج ایمرگاس و اسید شویی پکیج ایمرگاس خود را حتما بعد از پایان فصل گرما انجام دهید و نگذارید که دستگاه شما بعد از شروع فصل سرما با مشکل مواجه گردد زیرا در این زمان پکیج ایمرگاس شما علاوه بر سرویس به تعویض قطعه نیز نیاز دارد و هزینه های شما دو برابر خواهد شد. دراین مقاله قصد داریم به شما آموزش نحوه عیب یابی و تعمیر پکیج ایمرگاس را بدهیم.

در بعضی مواقع شما به راحتی می توانید از عهده تعمیر پکیج ایمرگاس خود برآیید ولی در برخی موارد نیاز به حضور تعمیرکار را دارید در این زمان شما به یک تعمیرکار حرفه ای نیاز دارید تا بتواند مشکل دستگاه شما را برطرف نماید.

هواگیری پکیج ایمرگاس

تعمیر پکیج ایمرگاس به صورت تخصصی توسط شرکت آسان تهویه انجام میگیرد. زمانیکه که در مورد هوا گیری پکیج صحبت می شود باید به این نکته توجه کنید که پکیج ایمرگاس در ابتدای فصل سرما برای روشن نمودن حالت گرمایشی حتما باید در ابتدا تک تک رادیاتورها را هوا گیری نمایید این کار به بهبود عملکرد پکیج ایمرگاس بسیار کمک می نماید. زمانی که در سیستم شما هوا وجود داشته باشد پمپ پکیج شما بسیار آسیب دیده و در برخی موارد گیرپاژ می نماید که نیازمند تعمیرکار می شوید.

هواگیری رادیاتورها

سرویس پکیج ایمرگاس

منظور از سرویس پکیج چیست؟ به طور کلی به مجموعه ای از خدماتی که شامل راه اندازی پکیج ایمرگاس و تغییر فصل پکیج ایمرگاس هم چنین چک کردن و بررسی کامل مسیر دودکش و چگونگی عملکرد دستگاه  سرویس پکیج ایمرگاس گفته می شود. سرویس پکیج حتما باید در ابتدای فصل تابستان و زمستان انجام گیرد چرا که این کار به کارکرد صحیح دستگاه شما کمک می کند.

آموزش ۰تا۱۰۰ اسید شویی پکیج ایمرگاس؛ رسوب گیری پکیج ایمرگاس

پکیج دیواری ایمرگاس نیزهمانند سایر پکیج های موجود در بازار بعد از مدتی استفاده نیاز به رسوب زدایی و یا همان اسید شویی دارد. برای اسید شویی پکیج ایمرگاس باید از دیسکیلر ۳۷٪ مورد تایید شرکت استفاده نمود چرا که اسید قوی تر به مبدل پکیج ایمرگاس آسیب وارد می کند. بدین صورت عمل می کنیم که دستگاه را خاموش کرده فشاربار دستگاه را تخلیه نموده مبدل را از دستگاه خارج کرده توسط دیسکیلر شستشو داده و سپس دوباره مبدل را در جای خود قرار داده و دستگاه را راه اندازی می کنیم.

تعمیرات پکیج

ایرونت پکیج ایمرگاس چیست؟

از آنجاییکه وجود هوا در اطراف پره های پمپ می تواند آسیب جدی (به علت افزایش فشار دور پمپ و عدم روان کاری و خشک کاری)به پمپ بزند، درنتیجه وجود یک سیستم اتوماتیک تخلیه هوا در بالاترین نقطه پمپ الزامی است که این سیستم ایرونت یا اتوونت نام دارد. این قطعه معمولا در بیشتر پکیج ها در قسمت هوزینگ پیج قرار گرفته و در بعضی مدل های دیگر بر روی منبع انبساط قرار می گیرد.

تعمیرات پکیج ایمرگاس

شرکت آسان تهویه مرکز تخصصی تعمیرات پکیج ایمرگاز در سراسر تهران با کادر تعمیراتی حرفه ای و با تجربه در کوتاهترین زمان ممکن به محل شما اعزام شده و مشکل پکیج دیواری شما را برطرف می نمایند. تعمیر پکیج ایمرگاس تسط شرکت آسان تهویه انجام میگیرد. توجه داشته باشید که پکیج دیواری باید به طور منظم سالیانه سرویس و اسید شویی انجام گیرد تا با مشکل رو به رو نگردد.

بای پس پکیج ایمرگاس

به طور کلی منظور از بای پس شامل مسیر بای پس، سوپاپ بای پس که در مسیر بین رفت و برگشت مدار گرمایشی در قسمت زیر پمپ و یا پشت پمپ قرار می گیرد، تا در زمانی که مسیر گرمایشی به علت انسداد و یا بستن شیرهای رادیاتورها ازآسیب رسیدن به پمپ جلوگیری کرده ومانند یک مسیراضطراری عمل می کند و آب را از خود عبورمی دهد.

عملکرد این مدار به صورت مکانیکی و به وسیله اختلاف فشاری که در دو سمت سوپاپ اتفاق می افتد فعال می شود. بای پس با یک لوله رابط مستقل در پکیج های تک مبدل و ۲مبدل قرارمیگیرد والبته در برخی از پکیج های دو مبدل سوپاپ آن درون شیر۳راهی تعبیه شده و مبدل ثانویه نقش لوله رابط را بر عهده میگیرد.

منبع انبساط پکیج گلدیران

شیر اطمینان پکیج ایمرگاس

از آنجا که از نام قطعه مشخص است برای اطمینان پکیج از این قطعه استفاده می شود زیرا این قطعه برای جلوگیری ازافزایش بیش ازحد فشار در مدار گرمایشی استفاده می شود تا از ایجاد نشتی وآسیب دراتصالات جلوگیری نماید. این شیر با فشار ۳بارعمل کرده وحجم اضافی آب مدار گرمایشی را تخلیه می کند. این شیر فقط با افزایش فشارعمل می کند. معمولا این قطعه بعد ازچند بارعمل کردن دچار نشتی شده و باید تعویض گردد.

فلوسوییچ پکیج ایمرگاس

فلوسوییچ قطعه ای است که دستور باز شدن آبگرم مصرفی را به برد اعلام می کند. این قطعه شامل یک شناوراست که به یک آهنربا متصل شده وبا باز شدن آب مصرفی این شناوروآهن ربا به حرکت درآمده و دربرابر قطعه مخصوصی قرار میگیرد وبا بسته شدن این قطعه برد دستور گرفته و شروع به کار کردن می کند.

برای تعمیر پکیج ایمرگاس خود کافیست با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

تعمیر پکیج

فلومترپکیج ایمرگاس

در برخی برند های پکیج بجای قطعه فلوسوییچ ازفلومتر استفاده می شود. این قطعه شامل یک توربین کوچک در ابتدا ورودی آب سرد مصرفی قرار گرفته و با ارسال سیگنال به برد کنترل علاوه بر باز شدن آب گرم مصرفی مقدار دبی آب را نیز به برد اعلام می کند.

محدود کننده پکیج جریان آب مصرفی

این قطعه که در مسیر ورودی آب مصرفی نصب می گردد از دبی بیش از حد آب در مبدل جلوگیری نموده تا امکان جذب حرارت کافی به آب مصرفی فراهم گردد. وجود این قطعه در قسمت ورودی از فشار و یا برودت زیاد آب به پکیج بسیارحائزاهمیت بوده ودر کارکرد پکیج تاثیر بسیاری دارد.

تعمیرکار پکیج ایمرگاس

شیر سه راهه پکیج ایمرگاس

این قطعه فقط در پکیج های دو مبدل پیش بینی شده و وظیفه دارد آب گرم شده توسط مبدل اصلی را به سمت رادیاتورها و یا به سمت مبدل ثانویه جهت استفاده آبگرم هدایت نماید. توجه داشته باشید هیچ یک از دو نوع پکیج تک مبدل و دو مبدل هم زمان نمیتوانند هم برای رادیاتورها و هم برای آبگرم مصرفی فعال باشند.

پرشر سوییچ آب پکیج ایمرگاس

از آنجاییکه که در نبود آب در مدار گرمایشی باعث آسیب جدی به پمپ و همچنین باعث ذوب شدن مبدل می شود در نتیجه قطعه ای لازم است تا در صورتی که فشار آب در مدار گرمایشی پکیج از مقدار ۵/۰بار کمتر شود اجازه راه اندازی به پکیج را ندهد.

اسید شویی پکیج

ترانسدیوسر پکیج ایمرگاس

در پکیج هایی که فشار آب مدار گرمایشی به جای مانومتر های مکانیکی، از طریق صفحه نمایشگر دیجیتال نشان داده می شود، به جای پرشر سوییچ آب از یک سنسور فشار استفاده شده تا فشارداخلی مدار گرمایشی را لحظه به لحظه توسط نمایشگر به کاربراعلام نماید. تفاوت ظاهری پرشر سوییچ آب و ترانسدیوسر دراین است که پرشر سوییچ آب دارای دو سیم ولی ترانسدیوسر۳سیم دارد.

منبع انبساط پکیج ایمرگاس

با علم به این که اولا انتقال گرما به مواد مختلف باعث افزایش حجم انبساط آن ها می گردد و ثانیا مدار گرمایشی یک مدار بسته است، لذا این افزایش حجم باید خنثی شده تا موجب بروز نشتی و همچنین افزایش فشار در مدار گرمایش نگردد. این قطعه وظیفه خنثی کردن فشار اضافی وارد بر مدار گرمایش را بر عهده دارد که این فشار بر اثر انبساط آب گرم شده ایجاد می شود.

تعمیر پکیج

برد پکیج ایمرگاس

برد پکیج مجموعه ای است که از المان های الکترونیکی که عملکرد دستگاه را در شرایط مختلف کاری تحت کنترل، نظارت و فرماندهی قرار می دهد. این مکانیزم در واقع مغز دستگاه بوده و با دریافت اطلاعات از گزارشگرها، دستورات مقتضی را برای عملگرها صادر می کند.

آموزش کامل تعمیر پکیج ایمرگاس

در برخی موارد مشتریان می توانند با یک هواگیری ساده و یا بالا بردن فشار پکیج و یا در برخی موارد با جا به جا نمودن دوشاخه دستگاه ایراد دستگاه خود را برطرف نمایید در غیر اینصورت می توانید با مطالعه جدول خطاهای که توسط شرکت آسان تهویه ارائه شده است اقدام به عیب یابی و تعمیر دستگاه خود بکنید.

سرویس پکیج

علت انفجاری روشن شدن پکیج ایمرگاس چیست؟

زمانی که پکیج ایمرگاس به صورت انفجاری روشن می شود نشاندهنده این است که اکسیژن مورد نیاز پکیج تامین نمی شود یا به تعبیردیگر دستگاه نمی تواند محصولات احتراق را تخلیه کن و یا مسیر دودکش گرفته است.

مرحله بعدی باید قسمت محفظه احتراق چک گردد که گرد و غبار نگرفته باشد. جرقه زن پکیج ایمرگاس خراب شده است و نمی تواند شعله را تشخیص دهد. برد پکیج ایمرگاس معیوب گردیده و نمی تواند شعله را تنظیم نماید. شیر گاز پکیج ایمرگاس از تنظیم خارج شده است.

تعمیر پکیج ایمرگاس

پکیج ایمرگاس نشتی آب دارد علت چیست؟

هنگامی که شما متوجه می شوید بعد از گذشت چند ساعت مانومتر پکیج دستگاه شما افت پیدا میکند و از زیر پکیج شما نشتی آب دارد سریعا پکیج را خاموش کرده و با کارشناسان شرکت تماس بگیرید. وقتی این نشتی آب ادامه دار باشد به تمامی قطعات داخلی پکیج ایمرگاس آسیب وارد کرده و تعمیر پکیج شما با مشکل رو به رو خواهد کرد زیرا تمامی پیچ های پکیج شما زنگ زده و دیگر باز نمی شوند و این شما را با هزینه های زیادی رو به رو خواهد نمود.

معمولا قطعات پکیج ایمرگاس و دیگر پکیج های موجود در سطح کشور توسط اورینگ ها و واشر های نسوز آب بندی می شوند که در صورت خراب شدن این واشر ها و اورینگ ها پکیج ایمرگاس شروع به نشتی آب می کند.

آب گرم خروجی بسیار داغ و سوزنده است علت چیست؟

فشارآب ورودی به دستگاه بسیار کم بوده که علت آن یا خرابی پمپ یا گرفتگی لوله ورودی آب به پکیج و یا گرفتگی لوله خروجی می باشد. دستکاری شیر گاز پکیج نیزموجب این امر شده که سرویسکار به جهت سرویس نکردن مبدل ها اقدام به دستکاری شیر گاز می کند که جز آسیب خیر دیگری برای شما و پکیج ندارد.

سرویس پکیج

رفع ارور ۱۱ در پکیج ایمرگاس

از انجاییکه پکیج شما نیاز به اسید شویی و بازدید دارد قسمت فن پکیج شما که محل تخلیه محصولات احتراق می باشد نیز باید سالیانه سرویس جداگانه انجام گیرد زیرا در اثر گرد و غبار و کثیفی به برد پکیج فشار وارد نموده و برد دچار نقص می گردد و خود فن نیز نیم سوز می شود.

آبگرم خروجی پکیج ایمرگاس گرم و سرد شده و یکنواخت نمیباشد علت چیست؟

هنگامی که با این مشکل رو به رو می شوید بیشترین احتمال ممکن گرفتگی داخلی پکیج ایمرگاس می باشد که باید دستگاه توسط سرویسکار اسید شویی گردد. زمانی که کیت ۳راهه دستگاه نیز خراب شده باشد نیز همین اتفاق میافتد. سوختن شیر موتوری پکیج ایمرگاس نیز همین موارد را شامل می شود. تشخیص خرابی این قطعات فقط باید توسط تعمیرکارانجام گردد و به هیچ عنوان دستگاه را دستکاری نکنید.

تنظیمات پکیج ایمرگاس

از داخل پکیج ایمرگاس صدای تق تق و ناهنجار شنیده می شودعلت چیست؟

در بعضی اوقات به هنگام استفاده از پکیج شروه به ایجاد صدا نموده مهم ترین علت صداهای ناهنجار پکیج ایمرگاس خرابی پمپ پکیج بوده که باید با نمونه مشابه و اندازه معین پکیج تعویض گردد دقت داشته باشید پمپ پکیج قطعه ای تعویضی بوده و به هیچ عنوان پمپ دست دوم استفاده نکنید. در بعضی از دستگاه ها به علت تک مبدل بودن خرابی مبدل پکیج علت ایجاد سرو صدا در پکیج می شود که تنها راه آن عوض کردن با نمونه مشابه است.

علت ارور ۰۱ پکیج ایمرگاس

زمانی که با این ارور رو به رو می شوید ابتدایی ترین کار این است که گاز ساختمان را چک کنید سپس پکیج دیواری را ریست نموده در صورتی که راه اندازی انجام نشد جایی را دستکاری نکنید و لا شرکت تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید تا تعمیرکاران شرکت در کوتاهترین زمان ممکن مشکل پکیج را برطرف نمایند.

سرویس پکیج

رادیاتورها گرم بوده ولی ابگرم مصرفی گرم نمی شود علت چیست؟

این اتفاق در زمستان افتاده است که شما با این مورد برخورد کردید که رادیاتور ها گرم بوده ولی آبگرم مصرفی گرم نمیشود. اولین قسمت که باید بررسی گردد گرفتگی داخلی پکیج باید چک گردد سپس کیت چند راهه سنسورها و خود شیر چند راهه باید چک شود.

با زیاد کردن دما فشار دستگاه نیز بالا میرود علت چیست؟

هنگامی که هوا سرد می شود شما مجبور به افزایش دما هستید با افزایش دادن دمای پکیج ایمرگاس متوجه می شوید که فشار روی پکیج نیز افزایش می یابد علت این امر بدلیل گرفتگی در مدار رادیاتورها آب به خوبی در مدار به گردش در نیامده و فشار بالا میرود. پمپ دستگاه به خوبی عمل نمی کند و یا پروانه پمپ کثیف و شکسته است. منبع انبساط پکیج باید چک شود چرا که یکی از علل این مشکل خرابی منبع انبساط پکیج می باشد.

سرویس پکیج

رفع ارور ۱۰ پکیج ایمرگاس

زمانی که پکیج ایمرگاس با ارور ۰۱ رو به رو می شود کفیست این مطلب را مطالعه نموده تا مشکل را برطرف نمایید. این ارور نشان دهنده این است که پکیج شما آب کافی جهت ادامه فعالیت را ندارد باید میزان آب مدار گرمایشی را در حد ۱.۵بار تنظیم نموده و پکیج ایمرگاس را ریست کرده و دوباره راه اندازی نمایید تا مشکل برطرف گردد در غیر اینصورت با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

فن پکیج ایمرگاس یکسره کار میکند علت چیست؟

بعضی اوقات برای شما پیش آمده است که بعد از بستن شیر آب و یا اتومات کردن پکیج در فصل سرما فن پکیج خاموش نمیشود و یکسره کار کرده و پکیج ایمرگاس شروع به دادن خطا می کند زمانی که این خطا رخ میدهد به احتمال زیاد سیستم تهویه یا همان فن پکیج ایمرگاس به خوبی تخلیه نمی کند و یا کثیف شده است بعد از چک کردن کامل فن و همچنین سنسور فن نوبت به برد پکیج می رسد که باید تعمیر گردد.

ارور پکیج ایمرگاس IMERGAS

۰۱ : عدم تشکیل شعله‌‌

۰۲ : فعال شدن کلید حرارتی 

۰۳ : در پکیج بدون فن سنسور دود فعال شده -در پکیج فن دار عدم فعال شدن پرشر سوییچ دود

۰۴ : فعال شدن کلید حرارتی و سنسور دود

۰۵ : اشکال در سنسور مدار گرمایش

۰۶ : اشکال در سنسور مدار مصرفی

۰۸ : از کلید ریست به تعداد زیادی استفاده نمودید

۱۰ : کمبود فشار آب مدار گرمایش

۱۱ : اشکال در تخلیه دود.گرفتگی دودکش

۱۲ : خرابی سنسور آبگرم مصرفی

۱۵ : خرابی برد الکترونیکی و یا مشکل در کانکتورها

۱۶ : خرابی فن دستگاه

۱۷ : درست نبودن سرعت فن

۲۰ : عدم تشخیص شعله

۲۴ : خرابی دکمه های کنترل پنل

۲۷ : اشکال در گردش آب مدار گرمایش

۳۱ : اشکال در سیستم ترموستات اتاقی

۳۷ : افت ولتاژ برق ورودی به پکیج 

۳۸ : ختموش شدن شعله در اثر وزش باد .ایراد در دودکش پکیج

۴۳ : خاموش شدن پکیج به علت تکرار بیش از حد ارور ۳۸

مناطق تحت پوشش شرکت آسان تهویه در شمال تهران

خیابان باهنر/ بلوار اندرزگو/ چیذر / کامرانیه شمالی/ کامرانیه جنوبی/ الهیه/ خیابان فرمانیه/ بلوار اوشان/ خیابان پاسداران/ خیابان ساقدوش/ خیابان فرشته / ولنجک/ اختیاریه/ دروس/ بلوار کاوه/ بلوار پناهی نیا/ خیابان شریعتی/ خیابان میرداماد/ خیابان ملا صدرا/ خیابان شیراز/ جردن/ خیابان ونک/ میدان ونک/ میدان تجریش/ میدان قدس/ خیابان سهروردی/ خیابان بهشتی/ سیدخندان/ میدان آرژانتین/ خیابان پلیس/ خیابان معلم/ میرعماد/محمودیه/

مناطق تحت پوشش شرکت آسان تهویه در غرب تهران

گیشا/ خیابان پاتریس لومومبا/ خیابان شهر آرا/ ستارخان/ سازمان آب/ جلال ال احمد/ بلوار مرزداران/ خیابان گلاب/ باغ فیض / بلوار فردوس/ بلوار لاله/ بلوار شقایق/ بلوار ایت الله کاشانی/بلوار کوهسار/ شهرزیبا / شهرک اکباتان/ شهرک آپادانا/ بلوار استاد معین/ خیابان کارون / خیابان خوش/ خیابان هاشمی / شادمان/ خیابان توحید/ خیابان ایثار/ خیابان آریانفر/ سعادت آباد/ بلوار دریا/ خیابان سرو/ بلوار پاکنژاد/ بلوار فرحزادی / خیابان سرو/ بلوار بلوار سعادت آباد/ خیابان آبشار/ بلوار شهران / چیتگر/ بلوار میرزا بابایی/ سردار جنگل/ خیابان مخبری/ بلوار عدل/ بلوار کاج/ تهرانسر/ بلوار یاس/ تهرانسر شرقی/ خیابان تیموری/ جنت آباد شمالی/جنت آباد جنوبی/جنت آباد مرکزی