تعمیر پکیج بیتا
شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر پکیج بیتا در سراسر تهران

تعمیر پکیج بیتا

اگر برای تعمیر پکیج خود با مشکل مواجه شده اید می توانید با ما تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید. برای هر دستگاهی ممکن است در طول ساعات شبانه روز خرابی پیش آید برای رفع مشکل شما می توانید به ما اعتماد کرده و از ما سرویس دریافت نمایید تکنسین ها با تجربه و آموزش دیده آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد کافیست با ما تماس گرفته و سرویس خود را ثبت کنید در کمترین زمان ممکن تعمیرکار در محل شما حاضر می گردد.

نمایندگی تعمیر پکبج بیتا

شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر پکیج بیتا در سراسر تهران آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد. با توجه به پایین بودن متریال استفاده شده در پکیج دیواری بیتا احتمال خرابی در این دستگاه زیاد بوده و بیشترین آمار خرابی را دربین سایر دستگاه ها دارد. به همین علت ما در نزدیکی شما بوده و کافیست با ما تماس بگیرید در کمترین زمان ممکن در محل شما هستیم. یکی از وجه های بارز شرکتاسان تهویه نسبت به سایر شرکت ها وجود قطعات یدکی همراه در حین انجام کار بوده که باعث می شود سرعت تعمیر پکیج بیتا شما به حداکثر رسیده و سریعا آبگرم و سیستم گرمایش شما به را افتد.

تعمیر پکیج

عیب یابی پکیج بیتا ۲۴

اگر شماهم از آن دسته افراد هستید که در منزل و یا محل کار خود از پکیج بیتا ۲۴ استفاده می کنید در این قسمت می خواهیم مختصرا به شما آموزش دهیم که چگونه عیب یابی پکیج بیتا ۲۴ را انجام دهید. توجه داشته باشید اطلاعاتی که در مورد عیب یابی پکیج بیتا ۲۴ به شما داده می شود صرفا جهت اطلاع بوده و هیچ گاه اقدام به تعمیر دستگاه ننمایید چرا که خطرات بسیار زیادی برای شما خواهد داشت.

برای عیب یابی پکیج بیتا ۲۴ ابتدا باید توجه داشته باشید که فشار پکیج دیواری بیتا را تنظبم نمایید ک باید حتما بین ۱و۲ قرار گیرد در غیر اینصورت پکیج بیتا ۲۴ راه اندازی نمی شود. بعد از راه اندازی اولیه پکیج بیتا باید بخش گاز ورودی به پکیج بیتا ۲۴ را در نظر بگیرید که وصل باشد. دودکش پکیج بیتا ۲۴ بسیار مهم است. چک نمایید که حتما مسیر دودکش باز باشد در غیر اینصورت ارور پکیج بیتا ۲۴ را خواهیم داشت.

نمایندگی پکیج بیتا در غرب تهران

ما در نزدیکی شما هستیم می توانید با ما تماس گرفته و درخواست سرویسکار نمایید. شرکت آسان تهویه دارای نیروی تعمیراتی حرفه ای در سراسر تهران می باشد. به طور معمول می توان گفت پکیج بیتا به صورت سالیانه می بایست سرویس و اسید شویی انجام گیرد تا از بروز هزینه های اضافی جلوگیری گردد. گرم نکردن آبگرم مصرفی ویا نشتی آب از زیر پکیج از مشکلات متداول در پکیج بیتا بوده که باید آن را جدی بگیرید. نمایندگی پکیج بیتا در غرب تهران این امکان را به شما می دهد تا در زمان کوتاه تری دسترسی به سرویسکار را داشته باشید ما در تلاش هستیم که بتوانیم در مدت زمان کوتاه سرویس شما را انجام دهیمو

سرویس پکیج

علت روشن نشدن پکیج بیتا در حالت تابستانه

اگر برای شما هم این مشکل رخ داده است باید بگوییم که شما به یک تعمیرکار پکیج بیتا نیاز دارید تا بتواند مشکل دستگاه شما را رفع نماید. معمولا بیشترین خرابی ها در فصل تابستان مربوط به قسمت برد الکترونیک پکیج بیتا می باشد. افت فشار در قسمت فشار پکیج بیتا نیز دلیل بعدی برای روشن نشدن پکیج بیتا در حالت تابستانه باشد شما  در این حالت می توانید به وسیله شیر پرکن که در زیر پکیج قرار گرفته است فشار دستگاه را تنظیم نمایید.

نمایندگی پکیج بیتا در شمال تهران

به طورکلی برای تعمیر پکیج بیتا در شمال تهران نگران نباشید چرا که شرکت آسان تهویه آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد. اگر شما به صورت منظم سالیانه سرویس و اسید شویی پکیج بیتا را به موقع انجام دهید هیچ گاه با مشکل خرابی های پکیج بیتا رو به رو نخواهید شد. خرابی های متداول برای پکیج بیتا همچون گرم و سرد شدن آبگرم مصرفی و یا خرابی در قسمت گرمایش منزل و یا محل کار شما از خرابی هایی می باشد که همواره مشتریان با آنها دچار سردرگمی می شوند. شما با خیال راحت می توانید با شماره های شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر پکیج بیتا در شمال تهران تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

تعمیر پکیج

دکمه ریست پکیج بیتا کجاست

زمانی که در سیستم الکترونیکی پکیج بیتا اروری رخ می دهد شما می توانید برد پکیج بیتا را ریست نمایید تا دوباره پکیج شما راه اندازی گردد. برای این که ریست را انجام دهید کافیست ولوم سمت چپ را بر روی حالت خاموش قرار داده و چند ثانیه تحمل نمایید، سپس یا بر روی حالت تابستان و یا حالت زمستان پکیج بیتا را روشن نمایید. توجه داشته باشید با کشیدن برق پکیج بیتا از دوشاخه دستگاه ریست نخواهد شد.

نمایندگی پکیج بیتا تهران

در برخی موارد امکان دارد که پکیج بیتا دچار خرابی گردد. برای اینکه شما بخواهید خرابی را برطرف نمایید می توانید با نمایندگی پکیج بیتا تهران  شرکت آسان تهویه تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید. تمامی تکنسین ها در شهر تهران پخش بوده و در کمترین زمان ممکن در محل شما حاضر می گردند. نکته حائز اهمیت وجود قطعات یدکی همراه سرویسکار و تکنسین می باشد که سرعت تعمیرات را بالا می برد.

تعمیر پکیج

هواگیری پکیج بیتا

با شروع فصل زمستان و راه اندازی پکیج بیتا در حالت زمستانه پکیج شما نیاز به هوا گیری دارد که این کار باید توسط تکنسین انجام گیرد و قسمت های مختلف دستگاه مورد بررسی قرار گیرد در غیر اینصورت پکیج شما دچار خرابی می گردد و هزینه های زیادی را در پی خواهد داشت. توجه داشته باشید که در ابتدای فصل راه اندازی پکیج توسط تکنسین شرکت آسان تهویه انجام گیرد.

ریست پکیج بیتا ۲۲

پکیج های مدل بیتا ۲۲ و بیتا ۲۴ که در طی سال های اخیر روانه بازار شده اند خرابی های دارند که باتوجه به بی اطلاعی تعمیرکاران باعث می شود هزینه های زیادی را بر دوش مشتریان قرار دهد. توجه داشته باشید برای ریست نمودن تنظیمات برد الکترونیکی پکیج بیتا می توانید ولوم سمت چپ پکیج بیتا را در حالت خاموش قرار داده و مجدد به حالت اولیه برگردانید با این کار پکیج بیتا شما ریست می شود.

تعمیر پکیج

خدمات پس از فروش پکیج بیتا

تمامی مشتریان این دغدغه را دارند که بعد از خرید محصول خود آیا این محصول خدمات پس از فروش دارد یا خیر. باید به شما بگوییم که آسان تهویه خدمات پس از قروش پکیج بیتا در سراسر تهران را انجام داده و سطح رضایت مندی مشتریان را دریافت نموده است. قطعات اصلی و اورجینال مورد استفاده توسط تکنسین های شرکت آسان تهویه باعث شده است که خرابی پکیج بیتا به حداقل خود رسیده باشد. توجه داشته باشید که شما می بایست سالیانه سرویس پکیج بیتا را انجام دهید تا بتوانید همواره پکیج سالمی داشته باشید.

تعمیر پکیج بیتا در غرب تهران

تعمیر پکیج بیتا در غرب تهران این امکان را به شما می دهد تا در کوتاهترین زمان ممکن تعمیرکار شرکت آسان تهویه نماینده تعمیر پکیج بیتا در محل شما حاضر گردد. به طور معمول تعمیر پکیج بیتا در غرب تهران توسط تعمیرکاران متخصص و با تجربه این شرکت انجام می گیرد فقط توجه داشته باشید که سرویس پکیج بیتا باید سالیانه انجام گیرد زیرا در صورت نشتی آب خرابی های بسیاری را در پی خواهد داشت.