تعمیر پکیج در جنت آباد

تعمیر پکیج در جنت آباد توسط تکنسین های شرکت آسان تهویه انجام می گیرد. توجه داشته باشید برای تعمیر پکیج در جنت آباد می بایست اقدامات قبل از رسید تکنسین را انجام داده و در صورت عدم موفقیت درخواست سرویسکار نمایید.

  1. فشار آب دستگاه را بین ۱تا ۲بار تنظیم نمایید.
  2. پکیج دیواری خود را ریست نمایید.
  3. در صورت عدم دانستن ریست می توانید دوشاخه برق دستگاه را خارج کرده و مجدد در برق قرار دهید.
  4. گاز ورودی به پکیج را چک نمایید.
  5.  خروجی دودکش را نیز چک نمایید و از باز بودن آن باخبر شوید.

 

تعمیر پکیج در جنت آباد

 

سرویس پکیج در جنت آباد

سرویس پکیج در جنت آباد برای آن دسته از مشتریانی مناسب است که برای تولید آبگرم مصرفی خود با مشکل مواجه شده اند و یا پکیج دیواری آن ها دچار آبریزش شده است و یا رادیاتورها به خوبی گرم نمی شوند. برای این که این مشکلات حل گردد شما می بایست سرویس پکیج در جنت آباد را انجام دهید در غیر این صورت خرابی های پکیج شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. برای سرویس پکیج در جنت آباد با کارشناسان شرکت اسان تهویه تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

اسید شویی پکیج در جنت آباد

با توجه به رسوب و ناخالصی های موجود در آب مصرفی متاسفانه پکیج های دیواری دائما درگیر رسوب می شوند که راه حل این مشکل سرویس و اسید شویی های به موقع می باشد.

اسید شویی یکی از کارهای می باشد که برای حذف رسوبات موجود در مبدل های پکیج استفاده می گردد. در برخی موارد به علت گرفتگی بیش از حد مدار متاسفانه مبدل کامل دچار گرفتگی شده و می بایست تعویض گردد. توجه داشته باشید که اسید شویی پکیج باید سالیانه ابتدای فصل زمستان انجام شود در غیر اینصورت آسیب وارده بیشتر از هزینه های آن خواهد شد.

برای اسید شویی پکیج در جنت آباد با کارشناسان شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

 

تعمیر پکیج

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در جنت آباد

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در جنت آباد توسط تکنسین های شرکت آسان تهویه به صورت کامل تخصصی انجام می گیرد. توجه داشته باشید که پکیج ایران رادیاتور بسیار حساس می باشد و در صورتی که به درستی سرویس و تعمیر نگردد دچار پوسیدگی در قسمت های مختلف آن می گردد. تعمیر پکیج ایران رادیاتور در جنت آباد به وسیله قطعات اصلی و اورجینال خود شرکت انجام می گیرد تا بتوانند بهترین نتیجه را از تعمیر پکیج در جنت آباد دریافت نمایند. برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور در جنت آباد با شماره های درج شده تماس بگیرید.

سرویس پکیج ایران رادیاتور در جنت آباد

سرویس پکیج ایران رادیاتور در جنت آباد را جدی بگیرید متاسفانه مشتریان با بی توجهی نسبت به سرویس پکیج ایران رادیاتور درجنت آباد دچار گرفتگی شدید در قسمت های مختلف پکیج ایران رادیاتور می شوند که راه حل آن سرویس به موقع پکیج ایران رادیاتور در جنت آباد است. برای سرویس پکیج ایران رادیاتور در جنت آباد با شماره های درج شده تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.

 

سرویس پکیج

تعمیر پکیج بوتان در جنت آباد

تعمیر پکیج بوتان در جنت آباد را می توانید با شرکت آسان تهویه تجربه کنید تعمیرکاران شرکت آسان تهویه همیشه در دسترس شما هستند فقط کافیست با شماره های درج شده ما تماس بگیرید و سرویس خود را ثبت کنید. تفاوت استفاده کردن از خدمات شرکت آسان تهویه با سایر شرکت ها داشتن گارانتی قطعات تعویض شده در پکیج بوتان در جنت آباد می باشد. با توجه به استفاده تعمیرکاران شرکت آسان تهویه از قطعات اورجینال باعث می گردد که خرابی در پکیج بوتان بسیار کمتر اتفاق بیفتد. برای داشتن پکیج دیواری سالم می توانید با شرکت آسان تهویه مرکز تعمیر پکیج بوتان در جنت آباد تماس بگیرید.

سرویس پکیج بوتان در جنت آباد

به طور کلی برای شما مشتریان عزیز باید بگوییم که سرویس پکیج بوتان بسیار حساس می باشد و حتما می بایست سالی یک مرتبه انجام گردد. زمانی که سرویس پکیج بوتان در جنت آباد برای شما انجام می گردد تمامی قطعات پکیج بوتان شما چک می گردد این باعث می شود که در صورت وجود خرابی در پکیج شما تعمیرکار مطلع شده و اقدام به تعویض قطعه معیوب می نماید. برای سرویس پکیج بوتان در جنت آباد با کارشناسان شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

تعمیر برد پکیج در جنت آباد

برد کنترل پکیج دیواری از قطعات اصلی پکیج می باشد که به طور مداوم همواره دچار خرابی می گردد دلیل خرابی برد پکیج کامل واضح است زیرا این دستگاه همیشه در حال کار بوده و دچار خرابی می گردد. تعمیر برد پکیج در جنت آباد یکی از کارهای تخصصی شرکت آسان تهویه می باشد. برای انجام سرویس خود با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و درخواست سرویسکار نمایید.

علت گرم و سرد شدن آبگرم مصرفی چیست

یکی از نشانه های گرفتگی و رسوب در سیستم پکیج شما گرم و سرد شدن مکرر آبگرم می باشد. به طور کلی خرابی در قسمت های مختلف پکیج باعث می گردد که آبگرم مناسبی نداشته باشیم. توجه داشته باشید خرابی در قسمت مغذی شیرها نیز باعث گرم و سرد شدن آبگرم مصرفی خواهد شد بنابراین چک کنید که تمامی شیر های آبگرم مصرفی شما این مشکل را داشته باشد در غیر اینصورت شما باید با تاسیساتی تماس گرفته و مشکل خود را حل نمایید.

علت نشتی آب زیر پکیج چیست

خرابی در قسمت های اورینگ و واشر بندی پکیج باعث خرابی و نشتی آب از زیر پکیج می شود این دلیل یکی از رایج ترین مشکلات پکیج می باشد، اما در برخی موارد خرابی در قطعه و شکستگی و یا نشتی از منبع انبساط پکیج شما باشد در این زمان نیز شما خرابی و نشتی آب از زیر پکیج را خواهید داشت. برای برطرف نمودن مشکل پکیج خود می توانید با شماره های درج شده تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.