مرکز سرویس ،اسید شویی و تعمیرات پکیج لورچ

تعمیر پکیج لورچ توسط شرکت آسان تهویه انجام می پذیرد. از آنجاییکه قطعات پکیج لورچ بسیار حساس بوده برای تعمیر پکیج لورچ به یک تعمیرکار حرفه ای نیاز دارید. اسید شویی پکیج لورج باید با دیسکیلر مخصوص شرکتی انجام پذیرد تا به مبدل پکیج آسیبی نرسد.

پکیج دیواری لورچ

چرا شرکت آسان تهویه را برای تعمیرات و سرویس پکیج لورچ خود انتخاب می کنید؟ از آنجا که تمامی تعمیرکاران شرکت آسان تهویه دارای مدرک معتبر از سازمان فنی حرفه ای و همچنین دوره دیده می باشند و همچنین به کار بردن قطعات اصلی و اورجینال پکیج لورج بهترین خدمات را به شما مشتریان گرامی می دهیم.

پکیج دیواری لورچ یکی از پرکاربردترین وسایل ایجاد گرما است که برای ساختمان های با فضای کم که امکان استفاده از سیستم های مرکزی مانند موتورخانه و شوفاژخانه وجود ندارد مورد استفاده واقع می شود و به عنوان بهترین پکیج دیواری در بازار شناخته می شود. همچنین به لحاظ داشتن سیستم ها و مکانیزم های حرارتی بسیار مناسب تر و کارامدتر و دسترسی های بهتری را که برای مصرف کننده ایجاد کرده است دارای مزایا و برتری های بیشتری است که به ترتیب به آنها اشاره خواهیم کرد.

پکیج دیواری لورچ دارای مزیت هایی همچون عدم اشغال فضای محیط به لحاظ ابعاد کوچک تر از دیگر پکیج ها و مخصوصا موتورخانه ها و سایر سیستم های مرکزی مانند آبگرمکن است همچنین به لحاظ بالا بودن سطح ایمنی و استفاده به صورت مستقل برای تمام واحد های مسکونی و تجاری موجود می باشد. در یک ساختمان بزرگ دارای برتری قابل ملاحظه ای است. شرکت آسان تهویه مرکز تعمیر تخصصی پکیج لورچ، اسید شویی پکیج لورچ، سرویس پکیج لورچ در سراسر تهران می باشد.

فواید سرویس به موقع پکیج لورچ

با سرویس های منظم سالیانه پکیج لورچ طول عمر دستگاه خود را زیاد کرده و از آسیب رسیدن به قطعات جلوگیری می کنید. شستشوی منظم مبدل پکیج لورچ این امکان را به شما می دهد که از گرفتگی مبدل در امان خواهید بود. 

عیب یابی و تعمیر پکیج لورچ

در این مقاله قصد داریم به شما آموزش نحوه عیب یابی و تعمیر پکیج لورچ را بدهیم. در بعضی مواقع شما به راحتی می توانید از عهده تعمیر پکیج خود برآیید ولی در برخی موارد نیاز به حضور تعمیرکار را دارید در این زمان شما به یک تعمیرکار حرفه ای نیاز دارید تا بتواند مشکل دستگاه شما را برطرف نماید.

شیر گاز پکیج لورچ

هوا گیری پکیج لورچ

زمانیکه که در مورد هوا گیری پکیج صحبت می شود باید به این نکته توجه کنید که پکیج لورچ در ابتدای فصل سرما برای روشن نمودن حالت گرمایشی حتما باید در ابتدا تک تک رادیاتور ها را هوا گیری نمایید این کار به بهبود عملکرد پکیج لورچ میکند. هوا گیری باید توسط تکنسین شرکت آسان تهویه انجام گیرد تا بدرستی این کار انجام شود.

سرویس پکیج لورچ

منظور از سرویس پکیج چیست؟ به طور کلی به مجموعه ای از خدماتی که شامل راه اندازی پکیج لورچ و تغییر فصل پکیج لورچ و هم چنین چک کردن و بررسی کامل مسیر دودکش و چگونگی عملکرد دستگاه  سرویس پکیج لورچ گفته می شود. سرویس پکیج حتما باید در ابتدای فصل تابستان و زمستان انجام گیرد چرا که این کار به کارکرد صحیح دستگاه شما کمک می کند.

اسید شویی پکیج لورچ

آموزش ۰تا۱۰۰اسید شویی پکیج لورچ،رسوب گیری پکیج لورچ

پکیج دیواری لورچ نیزهمانند سایر پکیج های موجود در بازار بعد از مدتی استفاده نیاز به رسوب زدایی و یا همان اسید شویی دارد. برای اسید شویی پکیج لورچ  باید از دیسکیلر ۳۷٪ مورد تایید شرکت استفاده نمود چرا که اسید قوی تر به مبدل پکیج لورچ آسیب وارد می کند.

بدین صورت عمل میکنیم که دستگاه را خاموش کرده فشار بار دستگاه را تخلیه نموده مبدل  را از دستگاه خارج کرده توسط دیسکیلر شستشو داده و سپس دوباره مبدل را در جای خود قرار داده و دستگاه را راه اندازی می کنیم.

سرویس پکیج لورچ

آموزش کامل تعمیر پکیج لورچ

در برخی موارد مشتریان می توانند با یک هواگیری ساده و یا بالا بردن فشار پکیج و یا در برخی موارد با جا به جا نمودن دوشاخه دستگاه ایراد دستگاه خود را برطرف نمایید در غیر اینصورت می توانید با مطالعه جدول خطاهای که توسط شرکت آسان تهویه ارائه شده است اقدام به عیب یابی و تعمیر دستگاه خود بکنید.

پکیج لورچ رادیاتورها را گرم می کند ولی آبگرم مصرفی گرم نمی شود علت چیست؟

این اتفاق در زمستان افتاده است که شما با این مورد برخورد کردید که رادیاتور ها گرم بوده ولی آبگرم مصرفی گرم نمیشود. اولین قسمت که باید بررسی گردد گرفتگی داخلی پکیج باید چک گردد سپس کیت چند راهه سنسور ها و خود شیر چند راهه باید چک شود.

از داخل پکیج لورچ صدای تق تق و ناهنجار شنیده می شودعلت چیست؟

در بعضی اوقات به هنگام استفاده از پکیج شروع به ایجاد صدا نموده مهم ترین علت صداهای ناهنجار پکیج لورچ خرابی پمپ پکیج بوده که باید با نمونه مشابه و اندازه معین پکیج تعویض گردد. دقت داشته باشید پمپ پکیج قطعه ای تعویضی بوده و به هیچ عنوان پمپ دست دوم استفاده نکنید. در بعضی از دستگاه ها به علت تک مبدل بودن خرابی مبدل پکیج علت ایجاد سرو صدا در پکیج می شود که تنها راه آن عوض کردن با نمونه مشابه است.

آبگرم خروجی پکیج لورچ گرم و سرد شده و یکنواخت نمیباشد علت چیست؟

هنگامی که با این مشکل رو به رو می شوید بیشترین احتمال ممکن گرفتگی داخلی پکیج لورچ می باشد که باید دستگاه توسط سرویسکار اسید شویی گردد. زمانی که کیت ۳راهه دستگاه نیز خراب شده باشد نیز همین اتفاق میافتد. سوختن شیر موتوری پکیج لورچ نیز همین موارد را شامل می شود. تشخیص خرابی این قطعات فقط باید توسط تعمیرکار انجام گردد و به هیچ عنوان دستگاه را دستکاری نکنید.

آب گرم خروجی بسیار داغ و سوزنده است علت چیست؟

فشارآب ورودی به دستگاه بسیار کم بوده که علت آن یا خرابی پمپ یا گرفتگی لوله ورودی آب به پکیج و یا گرفتگی لوله خروجی می باشد. دستکاری شیر گاز پکیج نیزموجب این امر شده که سرویسکار به جهت سرویس نکردن مبدل ها اقدام به دستکاری شیر گاز می کند که جز آسیب خیر دیگری برای شما و پکیج ندارد.

پکیج لورچ نشتی آب دارد علت چیست؟

هنگامی که شما متوجه می شوید بعد از گذشت چند ساعت مانومتر پکیج دستگاه شما افت پیدا میکند و از زیر پکیج شما نشتی آب دارد سریعا پکیج را خاموش کرده و با کارشناسان شرکت تماس بگیرید. وقتی این نشتی آب ادامه دار باشد به تمامی قطعات داخلی پکیج لورچ آسیب وارد کرده و تعمیر پکیج شما با مشکل رو به رو خواهد شد زیرا تمامی پیچ های پکیج شما زنگ زده و دیگر باز نمی شوند و این شما را با هزینه های زیادی رو به رو خواهد نمود.

معمولا قطعات پکیج لورچ و دیگر پکیج های موجود در سطح کشور توسط اورینگ ها و واشر های نسوز آب بندی می شوند که در صورت خراب شدن این واشر ها و اورینگ ها پکیج لورچ شروع به نشتی آب میکند.

تعمیر پکیج لورچ

علت انفجاری روشن شدن پکیج لورچ چیست؟

زمانی که پکیج لورچ به صورت انفجاری روشن می شود نشان دهنده این است که اکسیژن مورد نیاز پکیج تامین نمی شود یا به تعبیر دیگر دستگاه نمیتواند محصولات احتراق را تخلیه کن و یا مسیر دودکش گرفته است. مرحله بعدی باید قسمت محفظه احتراق چک گردد که گرد و غبار نگرفته باشد. جرقه زن پکیج لورچ خراب شده است و نمیتواند شعله را تشخیص دهد. برد پکیج لورچ معیوب گردیده و نمیتواند شعله را تنظیم نماید. شیر گاز پکیج لورچ از تنظیم خارج شده است.

با زیاد کردن دما، فشار دستگاه نیز بالا میرود علت چیست؟

هنگامی که هوا سرد می شود شما مجبور به افزایش دما هستید با افزایش دادن دمای پکیج لورچ متوجه می شوید که فشار روی پکیج نیز افزایش می یابد. علت این امر بدلیل گرفتگی در مدار رادیاتورها آب به خوبی در مدار به گردش در نیامده و فشار بالا میرود. پمپ دستگاه به خوبی عمل نمیکند و یا پروانه پمپ کثیف و شکسته است. منبع انبساط پکیج باید چک شود چرا که یکی از علل این مشکل خرابی منبع انبساط پکیج  می باشد.

فن پکیج لورچ یکسره کار میکند علت چیست؟

بعضی اوقات برای شما پیش آمده است که بعد از بستن شیر آب و یا اتومات کردن پکیج در فصل سرما فن پکیج خاموش نمی شود و یکسره کار کرده و پکیج لورچ شروع به دادن خطا میکند زمانی که این خطا رخ می دهد به احتمال زیاد سیستم تهویه یا همان فن پکیج لورچ به خوبی تخلیه نمی کند و یا کثیف شده است بعد از چک کردن کامل فن و همچنین سنسور فن نوبت به برد پکیج می رسد که بایدتعمیر گردد.

مناطق تحت پوشش شرکت آسان تهویه

 محدوده تعمیر پکیج لورچ در شمال تهران 

خیابان باهنر  / بلوار اندرزگو / چیذر / کامرانیه شمالی / کامرانیه جنوبی / الهیه / خیابان فرمانیه / بلوار اوشان / خیابان پاسداران / خیابان ساقدوش / خیابان فرشته / ولنجک / اختیاریه / دروس / بلوار کاوه / بلوار پناهی نیا / خیابان شریعتی / خیابان میرداماد / خیابان ملا صدرا / خیابان شیراز / جردن / خیابان ونک / میدان ونک / میدان تجریش / میدان قدس / خیابان سهروردی / خیابان بهشتی / سیدخندان / میدان آرژانتین / خیابان پلیس / خیابان معلم / میرعماد /محمودیه/

محدوده تعمیر پکیج لورچ در غرب تهران 

گیشا/ خیابان پاتریس / خیابان شهر آرا / ستارخان / سازمان آب / جلال ال احمد / بلوار مرزداران / خیابان گلاب / باغ فیض / بلوار فردوس / بلوار لاله / بلوار شقایق / بلوار ایت الله کاشانی /بلوار کوهسار / شهرزیبا / شهرک اکباتان / شهرک آپادانا / بلوار استاد معین / خیابان کارون / خیابان خوش / خیابان هاشمی / شادمان / خیابان توحید / خیابان ایثار / خیابان آریانفر / سعادت آباد / بلوار دریا / خیابان سرو / بلوار پاکنژاد / بلوار فرحزادی / خیابان سرو / بلوار بلوار سعادت آباد / خیابان آبشار / بلوار شهران / چیگر / بلوار میرزا بابایی / سردار جنگل / خیابان مخبری / بلوار عدل / بلوار کاج / تهرانسر / بلوار یاس / تهرانسر شرقی / خیابان تیموری / جنت آباد شمالی /جنت آباد جنوبی/جنت آباد مرکزی