نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال گلد

به نمایندگی تعمیر کولر گازی جنذال گلد خوش آمدید. برای ثبت خرابی کولر گازی جنرال گلد خود می توانید با شماره های درج شده تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.برای مشتریان همیشه این سوال است که در زمان خرابی کولر گازی جنرال گلد با کدام مرکز تماس گرفته و درخواست سرویسکار نمایند، شما برای ثبت مشکل خرابی کولر گازی خود می توانید با شماره های درج شده تماس گرفته و به راحتی با کارشناسان شرکت آسان تهویه مشکل کولر گازی خود را مطرح نمایید.

تعمیر کولر گازی جنرال گلد

پر تکرار ترین خرابی هایی که مشتریان با آن برخورد می کنند

 • عدم کارکرد دستگاه کولر گازی جنرال گلد

 • علت روشن نشدن کولر گازی جنرال گلد

 • چرا کولر گازی جنرال گلد کار نمی‌کند ؟

 • چرا چراغ‌های روی دستگاه داخلی کولر گازی روشن نمی‌شود ؟

 • خاموش شدن خودکار کولر گازی جنرال گلد

 • عدم سرمایش یا سرمایش ضعیف کولر گازی جنرال گلد

 • آبریزش یا نشتی آب از کولر گازی جنرال گلد و یا علت پرتاب آب کولرگازی جنرال گلد چیست؟

 • عدم تخلیه آب از لوله‌ی درین کولر گازی جنرال گلد

 • یخ زدگی و نشتی آب از یونیت بیرونی کولر گازی جنرال گلد در فصل زمستان

 • صدای غیر طبیعی یونیت داخلی کولر گازی جنرال گلد

در این قسمت تعدادی از سوالاتی که برای بیشتر مشتریان پیش می آید را برای شما توضیح می دهیم با ما همراه باشید.

عدم کارکرد دستگاه کولرگازی جنرال گلد

زمانی که تکنسین بخواهد مشکل کولر گازی جنرال گلد شما را چک و بررسی نماید می بایست ابتدا کولر گازی شما روشن شود و ایراد مربوطه ظاهر گردد. در غیر اینصورت عیب یابی کولر گازی شما بسیار سطحی انجام می گیرد. اگر به هر دلیلی نمی توانید کولر گازی جنرال گلد را روشن نمایید جای نگرانی نمی باشد در این مواقع می توانید با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و درخواست خرابی خود را ثبت نمایید.

تعمیر کولر گازی

علت روشن نشدن کولر گازی جنرال گلد

 

زمانی که شما با مشکل روشن نشدن کولر گازی جنرال گلد مواجه می شوید می بایست قسمت های زیادی را چک نمایید. یکی از این موارد چک کردن برق ورودی به کولر گازی جنرال گلد می باشد. اگر به هر دلیلی برق ورودی به کولر گازی جنرال گلد مشکل داشته باشد و یا قطعی کابل وجود داشته باشد کولر گازی شما روشن نخواهد شد. چک کردن این مشکل می بایست توسط تکنسین انجام گیرد چرا که احتمال برق گرفتگی مشتریان عزیز می باشد. قسمت بعدی خرابی فیوز مینیاتوری که برای کولر گازی جنرال گلد تعبیه شده می باشد. 

چرا کولر گازی جنرال گلد کار نمی کند

زمانی که شما توسط کنترل کولر گازی جنرال گلد اقدام به روشن نمودن کولر گازی می کنید متوجه می شوید که هیچ عکس العملی از سمت پنل ندارید. دقت کنید ابتدا می بایست باتری های ریموت منترل کولر گازی را تعویض نمایید و از سلامت ریموت کنترل مطمئن شوید. سپس در مقابل کولر گازی جنرال گلد قرار گرفته و مجدد اقدام به روشن نمودن کولر گازی نمایید. در صورتی که مجدد پنلی کاری انجام نداد احتمال وجود خرابی در برق ورودی به کولر گازی جنرال گلد وجود دارد در صورتی که کولر گازی شما دچار خرابی شده است برای تعمیر کولر گازی جنرال گلد خود به کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

سرویس کولر گازی

چرا چراغ‌های روی دستگاه داخلی کولر گازی روشن نمی‌شود؟

اگر بعد از روشن نمودن و وصل جریان برق کولر گازی جنرال گلد هیچ صدایی از پنل کولر گازی به گوش نرسید نشان دهنده این است که برق ۲۲۰ ولت وارد کولر گازی نشده است. برای تست این موضوع باید تکنسین وارد محل شده و قسمت های مختلف کولر گازی جنرال گلد را چک نماید. بعد از چک نمودن قسمت های مختلف کولر گازی شما امکان وجود خرابی در قسمت برد الکترونیکی کولر گازی جنرال گلد وجود دارد برای تعمیر برد کولر گازی جنرال گلد می توانید با شماره های درج شده تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.

خاموش شدن خودکار کولر گازی جنرال گلد

زمانی که برد اصلی کولر گازی جنرال گلد خرابی داشته باشد و یا دستور صادر شده از ریمو کنترل را به خوبی دریافت نکند به طور خودکار خاموش می گردد. برای حل این مشکل می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست تکنسین نمایید.

عدم سرمایش و یا سرمایش ضعیف کولر گازی جنرال گلد

 • سرمایش ضعیف کولر گازی جنرال گلد به علت کمبود گاز در داخل سیکل می باشد. زمانی که به مقدار کافی در سیستم گاز نباشد باعث می گردد که سرمایش دستگاه افت پیدا نماید.
 • کثیفی بیش از حد پنل کولر گازی جنرال گلد نیز سبب کاهش سرمای تولیدی توسط کولر گازی می گردد که برای حل مشکل می بایست سرویس پنل کولر گازی انجام گیرد.
 • خرابی و یا نیم سوز شدن موتور فن داخلی کولر گازی جنرال گلد علت بعدی افت سرمایش کولر گازی می باشد. توجه داشته باشید که میزان پرتاب باد باید توسط تکنسین چک گردد.