تعمیر کولر گازی سامسونگ

اگر برای تعمیر کولر گازی سامسونگ خود با مشکل رو به رو شده اید می توانید با شماره های درج شده تماس گرفته و درخواست سرویسکار نمایید. در این شرکت تعمیر کولر گازی سامسونگ به صورت کاملا تخصصی انجام می گیرد. توجه داشته باشید که تعمیر کولر گازی سامسونگ کار بسیار حساسی می باشد بنابراین کولر گازی سامسونگ خود را در اختیار افراد متفرقه قرار ندهید.

 

تعمیر کولر گازی سامسونگ

نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ

کولر گازی سامسونگ همانند سایر کولر گازی های موجود در بازار دچار خرابی و یا سوختگی در قسمت های مختلف آن می گردد ولی توجه داشته باشید که رفع مشکل خرابی و یا سرویس کولر گازی سامسونگ می بایست توسط متخصصین شرکت آسان تهویه انجام گیرد در غیر اینصورت می تواند آسیب های زیادی از سوی تعمیرکاران متفرقه به کولر گازی سامسونگ شما وارد گردد.

برای مثال خرابی در قسمت برد کولر گازی سامسونگ حتما می بایست توسط شرکت انجام گیرد تا از بروز خرابی بیشتر جلوگیری گردد. توجه داشته باشید که شرکت آسان تهویه دارای دوشعبه فعال در سراسر تهران بوده و آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد.

سرویس کولر گازی سامسونگ

به مجموعه بازدید و سرویس و شستشو ی یونیت داخلی کولر گازی سامسونگ و یونیت خارجی کولر گازی سامسونگ سرویس کولر گازی سامسونگ گویند. سرویس کولر گازی سامسونگ برای محیط های پر تردد حتما باید ۶ ماه یک مرتبه انجام گیرد درغیر اینصورت باعث واردشدن خسارت به قسمت های مختلف کولر گازی سامسونگ می گردد.

 

تعمیر کولر گازی

خرابی موتور فن داخلی کولر گازی سامسونگ

برای مشتریان این حالت پیش آمده است که بعد از روشن نمودن پنل داخلی کولر گازی سامسونگ شروع به زوزه زیاد می کند. در حالت عادی این زوزه نباید باشد و این وجود خرابی در سیستم را به مشتری اعلام می کند. معمولا وجود رطوبت در این قسمت سبب خرابی بلبرینگ های موتور فن کولر گازی سامسونگ می شود برای حل این مشکل پنل کولر گازی سامسونگ می بایست به طور کامل باز گردد و در مرکز تعمیرات کولر گازی سامسونگ در شرکت آسان تهویه این مشکل برطرف شود تعمیر کولر گازی سامسونگ توسط این شرکت به صورت تخصصی انجام می گردد.

خرابی موتور فن کولر گازی سامسونگ

یکی از قطعاتی که از ابتدای شروع به کار کولر گازی سامسونگ در حال کارکردن می باشد موتور فن کولر گازی سامسونگ می باشد. موتور فن کولر گازی سامسونگ به دو دسته موتور فن داخلی و موتور فن خارجی تقسیم می شود. موتور فن خارجی کولر گازی سامسونگ به علت قرار گرفتن در یونیت خارجی که در هوای باز قرار می گیرد خرابی های این موتور فن بسیار بالا می باشد چرا که همیشه در معرض گرد و غبار قرار گرفته است.

موتور فن داخلی کولر گازی سامسونگ به علت بی توجهی مشتریان به سرویس های به موقع کولر گازی سامسونگ گردو غبار محیط وارد سیستم موتور فن کولر گازی سامسونگ می گردد و دچار خرابی آن می شود. برای تعمیر کولر گازی سامسونگ می توانید با شماره های درج شده تماس گرفته و درخواست سرویسکار نمایید.

خرابی برد کولر گازی سامسونگ

معمولا برد کولر گازی سامسونگ به علت وجود نوسانات برق بسیار حساس بوده و سریعا در برایر نوسان برق آسیب می بیند. به اکثر مشتریان پیشنهاد می گردد تا جایی که امکان دارد از استابلایزر های قدی در ورودی برق ساختمان قرار دهند که در برابر نوسان برق از قطعات کولر گازی سامسونگ محافظت نماید.

از طرف دیگر بی توجهی مشتریان نسبت به سرویس های به موقع کولر گازی سامسونگ باعث می شود جریان عبوری از کولر گازی سامسونگ به حدی بالا رود که سبب آمپر کشی در سیستم برق واحد شده و سبب اتصالی و یا قطع و وصل شدن ناگهانی در برق ساختمان می گردد که این خود سبب آسیب رساندن به برد کولر گازی سامسونگ می گردد. شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در سراسر تهران می باشد برای تعمیر کولر گازی سامسونگ با ما تماس بگیرید.

تعمیر برد کولر گازی

شارژ گاز کولر گازی سامسونگ

شارژ گاز کولر گازی سامسونگ یکی از مهم ترین روش های نگه داری از کولر گازی سامسونگ می باشد. توجه داشته باشید که شارژ گاز کافی برای دستگاه برای سالم ماندن کمپرسور کولر گازی سامسونگ بسیار پر اهمیت است در صورتی که شارژ گاز کولر گازی سامسونگ کم باشد آسیب جدی به قطعات مختلف کولر گازی سامسونگ وارد می گردد.

تعمیر برد کولر گازی سامسونگ

به علت وجود نوسان در برق ورودی ساختمان ها متاسفانه برد کولر گازی سامسونگ بسیار حساس می باشد و باعث سوختگی در برد کنترل کولر گازی می گردد. شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر یرد کولر گازی سامسونگ در سراسر تهران می باشد. کافیست با شماره های درج شده تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.

 

تعمیر کولر گازی

علت سرمای کم کولر گازی سامسونگ

علت ضعیف شدن سرمای کولر گازی سامسونگ دلایل مختلفی دارد که در زیر به آنها اشاره خواهیم نمود. معمولا عمده مشکلات کولر گازی سامسونگ مربوط به سرویس های دوره ای آن می باشد.

 • کمبود گاز داخل سیستم کولر گازی
 • کثیفی فیلترهای پنل داخلی کولر گازی
 • ضعیف شدن کمپرسور کولر گازی
 • درست عمل نکردن برد کولر گازی( بخش ترموستات برد الکترونیک)

 

علل آبریزش کولر گازی سامسونگ

متاسفانه یکی از خرابی های که تعداد آن بسیار بالا می باشد، آبریزش از پنل کولر گازی سامسونگ می باشد. یکی از دلایل رایج این مشکل و خرابی گرفتگی در لوله تخلیه آب آن می باشد در صورتی که لوله تخلیه آب رو کار کی باشدمی توانید آن را تعویض نمایید، در غیر اینصورت می بایست کولر گازی سامسونگ شما به طور کامل باز شده و گرفتگی برطرف شده و مجدد پنل کولر گازی نصب گردد.

علت بعد که منجر به آبریزش از پنل کولر گازی سامسونگ می گردد، ترک خوردگی در قسمت سینی زیرین کولر گازی سامسونگ می باشد که در صورت وجود تعویض می گردد و در غیر اینصورت می بایست با چسب مشکل برطرف گردد.علت این مشکل جنس سینی کولر گازی چون از پلاستیک می باشد بر اثر سرد و گرم شدن آن قسمت باعث خرابی و ترک خوردن سینی می گردد.

پر شدن آب ظرفی که زیر کولر گازی سامسونگ قرار داده اید هم یکی دیگر از دلایل می باشد، زمانی که ظرف زیر کولر گازی شما پر شده است دیگر آب از کولر گازی شما تخلیه نشده و ب روی دیوار سرازیر می شود.

 

سرویس کولر گازی

علت ضعف پرتاب باد کولر گازی سامسونگ

اگر شما هم از کسانی هستید که تحمل گرمای تابستان را ندارید با ما همراه باشید تا علل خرابی کولر گازی سامسونگ را برای شما شرح دهیم. توجه داشته باشید که تمامی خرابی های کولر گازی سامسونگ می بایست توسط تکنسین انجام گیرد در غیر اینصورت تعمیر توسط شما جز خسارت و آسیب به کولر گازی هیچ سودی برای شما نخواهد داشت.

علل ضعف پرتاب باد کولر گازی سامسونگ کثیفی فیلترهای داخل پنل کولر گازی اولین و مهم ترین آنها می باشد. در ظاهر این قطعه بسیار ساده می باشد و دلیلی برای خرابی کولر گازی سامسونگ شما نمی تواند در این دخیل باشد اما همین قطعه به ظاهر ساده ۸۰٪ خرابی ها را شامل می گردد.

کثیفی بیش از اندازه پنل کولر گازی سامسونگ دلیل بعدی آن می باشد. اگر پروانه فن داخلی شما به حدی کثیف باشد که نتواند کهوای داحل محیط را سیر کوله نماید پرتاب باد خوبی نیز نخواهد داشت و راه حل این مشکل سرویس VIP کولر گازی شما می باشد.

نیم سوز شدن موتور فن کولر گازی سامسونگ یکی دیگر از دلایل پرتاب باد ضعیف کولر گازی سامسونگ می باشد. اگر موتور فن داخلی کولر گازی شما نیم سوز شده باشد قادر به چرخاندن پروانه خود نبوده که این باعث ضعیف شدن پرتاب باد کولر گازی سامسونگ می گردد. راه حل این مشکل نیز تعویض موتور فن کولر گازی سامسونگ می باشد.

کولر گازی سامسونگ روشن نمی شود علت چیست

بررسی این علت چرا کولر گازی سامسونگ روشن نمی شود می بایست توسط تکنسین شرکت آسان تهویه بررسی می گردد. توجه داشته باشید علت اینکه چرا کولر گازی سامسونگ روشن نمی شود می تواند خرابی باتری ریموت کنترل کولر گازی سامسونگ باشد برای تست این قضیه می توانید در داخل ریموت کنترل باتری نو گذاشته و مجدد تست نمایید.

به طور معمول در تمامی برند های کولر گازی بعد وصل نمودن جریان برق از پنل داخلی کولر گازی صدایی در می آید در صورتی که صدایی به گوش نرسید متوجه می شوید که برق داخل دستگاه وارد نمی گردد مجدد ذکر میکنیم که تست تمامی مراحل می بایست توسط تکنسین انجام گیرد.

علت یخ زدن کندانسور کولر گازی سامسونگ

یخ زدن کندانسور کولر گازی سامسونگ دلایل مختلفی می تواند داشته باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. توجه داشته باشید تمامی خرابی های کولر گازی سامسونگ با سرویس نمودن در اغلب مواقع حل می شود.

 • معمولا یخ زدن کندانسور کولر گازی در زمستان اتفاق می افتد، زمانی که سیستم دیفراست کولر گازی به خوبی عمل نکند و یا برد به خوبی عمل نکند دچار یخ زدگی می شود.
 • کمبود گاز یکی دیگر از دلایلی می باشد که باعث یخ زدن کندانسور کولر گازی سامسونگ می شود.
 • کثیفی بیش از حد کولر گازی دلیل بعدی این مشکل می باشد که باید به خوبی سرویس یونیت خارجی انجام گیرد.
 • گرفتگی و یا وجود مشکل در سیکل می تواند باعث یخ زدن کندانسور کولر گازی سامسونگ گردد.

علت پریدن فیوز کولر گازی سامسونگ چیست

برای بیشتر مشتربان این اتفاق یکبار تکرار شده است که بعد از روشن نمودن کولر گازی فیوز مینیاتوری برق میپرد. با ما همراه باشید تا تعدادی از موارد خرابی را برای شما توضیح دهیم.

 • وجود اتصالی در کابل برق کولر گازی سامسونگ که می بایست توسط تکنسین بررسی گردد.
 • خرابی و اتصالی در کمپرسور کولر گازی، این مورد به معنای این است که کمپرسور کولر گازی شما سوخته است و می بایست تعویض گردد و راه حل دیگری ندارد
 • خرابی فیوز مینیاتور نیز یکی دیگر از دلایلی می باشد که باعث قطعی برق کولر گازی می شود. در برخی موارد فیوز مینیاتور گرم شده و حالت استحکام خود را از دست می دهد و می بایست تعویض شود تا مشکل حل گردد.
 • وجود خرابی در برد کولر گازی سامسونگ نیز می تواند باعث پریدن فیور مینیاتور گردد. زمانی که برق با ولتاژ نامناسب وارد برد کولر گازی می گردد باعث می شود که اتصالی و نهایت آن پریدن فیوز مینیاتوری گردد.

علت یخ زدن پنل کولر گازی سامسونگ چیست

در بعضی از موارد پیش می آید که پنل کولر گازی سامسونگ دچار یخ زدگی می گردد. این مشکل علل زیادی می تواند داشته باشد که به آن ها می توانیم اشاره نماییم. توجه داشته باشید که تمامی راهنمایی ها صرفا برای تکنسین بوده و هیچ گاه دستگاه خود را دستکاری ننمایید چرا که آسیب های بسیاری به خود و دستگاه خود وارد می نمایید.

 • اولین علت برای اینکه پنل کولر گازی شما یخ می زند گرفتگی در سیکل کولر گازی می باشد که در این حالت دستگاه می بایست برای تست های دقیق تر به تعمیرگاه منتقل گردد در غیر اینصورت مشکل حل نخواهد شد.
 • کمبود گاز در داخل سیستم دلیل بعدی می باشد که سبب یخ زدن پنل کولر گازی می شود که می بایست به وسیله گاز استاندارد شارژ گاز را برای مشتری انجام دهید.
 • وجود خرابی در قسمت برق کندانسور کولر گازی نیز سبب یخ زدن کولر گازی سامسونگ می شود. زمانی که قطعه مکانیکی دچار خرابی گردد به صورت یکسره کار کرده و این سبب آسیب به سیستم می شود.
 • کثیفی بیش از حد پنل کولر گازی دلیل دیگری می باشد که باید به آن دقت نمود. پنل های که در طول سالیان زیاد سرویس نشده اند می بایست سرویس VIP  را انجام دهند تا مشکل برطرف گردد.
 • خرابی موتور فن داخلی و یا نیم سوز شدن پنل کولر گازی باعث یخ زدن پنل کولر گازی سامسونگ می گردد.