تعمیر کولر گازی گری

یکی از مواری که مشتریان بیشتر با آن مواجه می شوند تعمیر کولر گازی گری می باشد. چرا که بی توجهی نسبت به سرویس های به موقع کولر گازی گری را نادیده گرفته و این کار سبب خرابی زود هنگام کولر گازی گری می شود. با توجه به رشد و استفاده زیاد از کولر گازی گری در مناطق مختلف شرکت اسان تهویه این امکان را برای شما فراهم نموده است که در کمترین زمان ممکن تعمیرات کولر گازی گری شما را انجام دهیم کافیست با شماره های درج شده تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

 

سرویس داکت اسپلیت

 

نمایندگی تعمیر کولر گازی گری

شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر کولر گازی گری در سراسر تهران می باشد کافیست با کارشناسان شرکت تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید. ۹۰٪ خرابی کولر گازی گری مربوط به سرویس نکردن به موقع کولر گازی گری می باشد.خرابی کولر گازی گری در قسمت های مختلفی ی تواند اتفاق بیفتد که در ادامه مطالب به آنها اشاره خواهد شد.

علت روشن نشدن کولر گازی گری

روشن نشدن کولر گازی گری علل مختلفی می تواند داشته باشد که در ادامه آنها را بررسی می نماییم. دقت داشت باشید تمامی راهنمایی ها صرفا برای تکنسین بوده و از دستکاری کولر گازی خود اجتناب نمایید.

 • برق ورودی به کولر گازی گری قطع می باشد. باید تمامی کابل های ورودی به کولر گازی را چک نمایید و مسیر را چک کنید. توجه داشته باشید که برق ورودی به کولر گازی حتما ۲۲۰ ولت باشد در غیر اینصورت کولر گازی روشن نخواهد شد.
 • فیور مینیاتوری کولر گازی گری معیوب است. متاسفانه به علت کیفیت پایین فیوز مینیاتوری ها می بایست هر چند سال یکبار فیوز مینیاتوری مربوط به کولر گازی را تعویض نمایید.
 • ریموت کنترل کولر گازی گری معیوب است. توجه داشته باشید که ریموت کنترل ها نسبت به ضربه بسیار حساس می باشند و در صورت ضربه سریعا معیوب می گردند.
 • برد کولر گازی دچار آسیب گردیده است. نوسانات برق می تواند به راحتی برد کولر گازی را دچار خرابی نمایید.

چرا پنل کولر گازی گری یخ می زند

در برخی موارد پیش آمده است که مشتری بعد از روشن نمودن کولر گازی بعد از گذشت زمان متوجه شده است که پنل کولر گازی به صورت کامل یخ زده است و دیگر سرمای خروجی ندارد.

 • زمانی که با این مشکل رو به رو می شوید سریعا کولر گازی را خاموش نموده و زمان بدهید تا یخ ها به طور کامل آب گردد در غیر اینصورت نمی توانید کولر گازی را عیب یابی نمایید.
 • خرابی موتور فن داخلی کولر گازی گری از عمده مشکلاتی می باشد که سبب یخ زدن پنل کولر گازی می گردد. بنابراین می بایست موتور فن داخلی را به طور کامل چک نمایید.
 • کثیفی بیش از حد پنل کولر گازی گری سبب یخ زدن آن می گردد که در این گونه موارد باید سرویس پنل VIP را انجام دهید تا بتوانید مشکل را حل نمایید در غیر اینصورت مشکل حل نخواهد شد و مجدد دچار یخ زدگی خواهید شد.
 • کمبود گاز در داخل سیکل می تواند دچار یخ زدگی پنل کولر گازی شود. این کار باید توسط تکنسین چک شود که مقدار کافی گاز در داخل سیستم وجود دارد یا خیر.

سرمایش کولر گازی گری افت پیدا کرده علت چیست

بیشتر مشتریان بعد از مدتی استفاده از کولر گازی گری متوجه افت سرمایش دستگاه می شوند. برای حل این مشکل شما باید قسمت های مختلف کولر گازی گری را چک نمایید.

 • اولین مرحله برای رفع مشکل افت سرمایش کولر گازی سرویس کامل پنل کولر گازی گری می باشد. تمامی خرابی ها به خاطر سرویس نکردن به موقع کولر گازی می باشد.
 • می بایست گاز سیستم کامل چک شود تا مقدار گاز در داخل کولر گازی کم باشد سرمایش مطلوبی نخواهد داشت.توجه داشته باشید که شارژ گاز باید توسط تکنسین انجام گیرد در غیر اینصورت دستگاه دچار آسیب می گردد.
 • استاندارد نبودن ظرفیت کولر گازی نسبت به محل نصب شده اگر مناسب نباشد سرمایش خوبی از آن دریافت نخواهید کرد. توجه داشته باشید حتما ظرفیت کولر گازی خود را یک پله بیشتر تهیه نمایید تا از سرمایش مطلوب نهایت استفاده را ببرید.
 • نیم سوز شدن موتور فن پنل کولر گازی باعث می گردد که سرمای مطلوبی از پنل نداشته باشید.

پرتاب باد کولر گازی گری ضعیف شده است

کولر گازی گری به صورت اتومات خاموش می شود

کندانسور کولر گازی گری یخ می زند علت چیست

فیور مینیاتوری کولر گازی گری می پرد علت چیست

سرویس کولر گازی گری

یک  از اصلی ترین قسمت ها برای نگهداری از کولر گازی گری سرویس کولر گازی گری می باشد با سرویس به موقع کولر گازی گری می توانید عمر مفید کولر گازی گری خود را افزایش دهید. متاسفانه بی توجهی به سرویس درست کولر گازی گری باعث خرابی در قسمت کمپرسور کولر گازی می گردد. توجه داشته باشید سرویس کولر گازی گری می بایست هر ساله برای منازل و همچنین برای محیط ای اداری هر ۶ماه یک مرتبه انجام گیرد تا از بروز خرابی جلوگیری گردد.

شارژ گاز کولر گازی گری

شارژ گاز کولر گازی گری به صورت تخصصی در شرکت آسان تهویه انجام می گیرد توجه داشته باشید که شارژ گاز باید توسط گاز های استاندارد انجام گیرد در غیر اینصورت باعث آسیب رسیدن به قسمت های مختلف کولر گازی گری می گردد. سیکل گردش گاز کولرگازی بسیار نسبت به ناخالصی ها حساس می باشد بناراین در صورت انجام سرویس خود می توانید با کارشناسان شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.