نمایندگی تعمیر کولر گازی گری

شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیرات کولر گازی گری در سراسر تهران می باشد. قطعات یدکی اورجینال و اصلی توسط شرکت آسان تهویه برای دستگاه تهیه می گردد و نگران افراد سودجو نباشید چراکه تا حد ممکن قطعات اصلی در بازار سیاه وجود ندارد و قطعات تماما فیک و غیر اورجینال می باشند. پس توجه کنید که تعمیرات خود را به نمایندگی بسپارید.

تعمیر، سرویس شارژ گاز کولر گازی گری

تعمیر تخصصی کولر گازی گری

تا به حال برای شما پیش آمده است که هنگام استفاده از کولر گازی گری به مشکل بر خورده باشید و نتوانید مشکل را برطرف نمایید. نگران نباشید ما اینجا هستیم که به شما روش های نگهداری و سرویس های کولر گازی گری را باز گو نماییم.

تعمیر کولر گازی گری بدین صورت انجام می گیرد که بعد از بازدید دستگاه توسط تعمیرکار شرکت آسان تهویه عیب یابی انجام شده و سپس اقدام به تعمیر کولر گازی می نمایند. توجه داشته باشید که استفاده ار قطعات فیک و غیر اورجینال می تواند آسیب های زیادی را به دستگاه شما وارد نماید. 

سرویس کولر گازی گری

سرویس کولر گازی گری

منظور از سرویس کولر گازی گری چیست؟ به طور کلی بازدید از قسمت های مختلف کولر گازی، آمپر گیری،  تست میزان گاز و شستشو دستگاه انجام می گیرد. دقت داشته باشید که سرویس های سالیانه دستگاه را سالی یک مرتبه حتما انجام دهید تا به قسمت کمپرسور و سایر قسمت  های کولر گازی فشار وارد نگردد.

تعمیر برد کولر گازی گری

یکی از قسمت های اصلی کولر گازی گری که در نوسان برق بیشترین آسیب را متحمل می شود برد الکترونیکی کولر گازی گری می باشد. معمولا در این زمان هیچ برقی وارد دستگاه نمی شود و یا در صورت اتصالی شدید در برد الکترونیکی منجر به پریدن فیوز مینیاتوری می گردد. پس هیچ گاه اقدام یه وصل مجدد نکنید.

موارد خرابی کولر گازی گری

در این قسمت تعدادی از خرابی هایی که بیشترین مورد خرابی داشته اند را برای شما توضیح می دهیم، توجه داشته  باشید که به هیچ عنوان اقدام به تعمیر دستگاه نکنید زیرا با هزینه های زیادی رو به رو خواهید شد.

علت پریدن فیوز برق چیست؟

وجود اتصالی در کولر گازی گری سبب پریدن فیوز برق دستگاه می شود که باید توسط تکنسین بررسی گردد. در بیشتر مواقع علت وجود اتصالی در کمپرسور می باشد.

کولر گازی گری باد گرم می زند علت چیست

زمانی که کولر گازی گری باد گرم می زند نشان دهنده این است که دستگاه به سرویس و شارژ گاز نیاز دارد. معمولا در بیشتر مواقع حل می شود در غیر اینصورت می بایست کنترل بیشتری نمود.

پرتاب باد کولر گازی گری کم شده است

زمانی که پرتاب باد کولر گازی گری کم مسی شود به مشتری هشدار می دهد که می بایست سرویس دستگاه را هر چه سریعتر انجام دهد تا به قسمت های دیگر آسیب وارد نگردد.

دستگاه بعد از مدتی کارکردن می ایستد

موتور فن کولر گازی گری دچار فرسودگی در قسمت بلبرینگ می باشد که باید تعمیر و در غیر اینصورت تعویض گردد. معمولا در بیشتر مواقع موتور فن تعمیر می گردد.

علت برفک زدن لوله کولر گازی گری

یکی از مشکلات رایج در کولر گازی گری برفک زدن لوله برگشت و یا لوله رفت می باشد. دلایل مختلفی سبب به وجود آمدن این مشکل می باشد. 

یکی از دلایل آن گرفتگی داخل سیکل می باشد که می بایست دستگاه دمونتاژ شده و سیکل توسط ازت شستشو شود.

دلیل بعدی مربوط به شارژ گاز اسپیلت گری می باشد که ابتدا باید دستگاه کامل سرویس شده و سپس اقدام به شارژ گاز دستگاه نمایید.

تعمیر کولر گازی گری

شارژ گاز اسپلیت گری

کولر گازی گری برای تولید سرما نیاز به مبرد و یا همان گاز دارد که به وسیله آن باد سرد را به شما تحویل دهد. تمامی سیستم های برودتی برای تولید سرما به گاز نیاز دارند. در صورتی که شما اقدام به استفاده از دستگاه بدون گاز نمایید آسیب های بسیاری را به قسمت کمپرسور دستگاه وارد می نمایید.

توجه داشته باشید سرویس های سالیانه کولر گازی را جدی بگیرید و سالیانه شارژ گاز اسپیلت گری چک نمایید.

شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیرات کولر گازی گری در سراسر تهران می باشد، کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید و سرویس خود را ثبت نمایید.

رفع صداهای کولر گازی گری

در داخل پنل کولر گازی قطعه ای که بیشترین احتمال تولید صدا را دارد موتور فن داخای پنل می باشد که باید ابتدای کار پنل سرویس شده و در صورتی که صدا مجدد به گوش رسید می بایست موتور فن از محل جدا شده یا تعمیر و یا تعویض گردد. برای گرفتن سرویس کافیست با شماره های شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی گری

تعمیرکار کولر گازی مجرب

برای گرفتن نتیجه مطلوب از تعمیرات انجام شده بر روی کولر گازی گری شما نیاز به یک تعمیرکار حرفه ای و با تجربه دارید که بتواند در کوتاهترین زمان ممکن مشکل دستگاه شما را برطرف نماید. بدین منظور شرکت آسان تهویه دارای کادر تعمیراتی حرفه ای و دوره دیده در کوتاه ترین زمان ممکن به محل شما اعزام شده و اقدامات لازم را انجام می دهند.

علت برفک زدن لوله های کولر گازی

زمانی که لوله ای کولر گازی گری شروع به برفک زدن می کند نشان دهنده این است که در لوله ای اواپراتور و یا کندانسور گرفتگی وجود دارد که می بایست توسط ازت شستشو گردد تا مشکل برطرف شود در غیر اینصورت بعد از مدتی کمپرسور معیوب می گردد. 

رفع نشتی کولر گازی گری

مشکلاتی زیادی می تواند در کارکرد طبیعی کولر گازی گری خلل ایجاد نماید. یکی از این مشکلات به وجود آمدن نشتی در اسپلیت گری می باشد. برای برطرف نمودن نشتی می بایست زمان زیادی بگذاریم تا به طور دقیق مسیر چک شود و نشتی پیدا گردد.

در برخی موارد نشتی انقدر ریز بوده که نمی توان در مدت زمان چند ساعت آن را پیدا نمود. در این مواقع شارژ گاز دستگاه بی فایده بوده و به مشتری اعلام می گردد.

تعویض خازن کولر گازی گری

برای شما هم پیش آمده است که برای تعمیر کولر گازی نمی توانید به مرکزی اعتماد نمایید. ولی دیگر نگران نباشید شرکت آسان تهویه دارای نیرو های دوره دیده و با تجربه می باشند و هچنین برای تعمیر دستگاه شما از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می نمایند که به کارکرد دستگاه آسیبی وارد نگردد.

تعمیر کولر گازی گری در غرب تهران

برای تعمیر کولر گازی گری در غرب تهران می توانید با شعب شرکت آسان تهویه تماس بگیرید و درخواست سرویسکار نمایید. در این زمان تعمیرکار به محل شما اعزام شده و بعد از عیب یابی دستگاه مشکل را به شما اعلام نموده و سپس اقدام به تعمیر کولر گازی گری می نماید.

دقت داشته باشید با هزینه های کمی که تعمیرکاران سیار به شما اعلام می نمایند به دستگاه خود آسیب وارد نکنید زیرا هزینه های بعد آن بسیار هنگفت خواهد شد.

شارژ گاز کولر گازی گری

ارور کولر گازی گری

 در اکثر کولر گازی های موجود در بازار برای راهنمایی تعمیرکار شرکت از کدها و ارور هایی در جهت کمک به تعمیرکار استفاده می گردد در این قسمت شما می توانید با کلیک بر روی لینک زیر وارد ارور کولر گازی گری شوید.

ارور کولر گازی گری

ارور کولر گازی گری اینورتر

با توجه به پیشرفت در صنعت الکترونیک و استفاده نمودن از سیستم های اینورتر در مدل های جدید کولر گازی گری مدل اینورتر از بردهای جدید و بروز استفاده شده است که می تواند تا حد زیادی در مقابل آسیب های محیطی از دستگاه شما محافظت نماید. 

برای یافتن ارور مربوطه می توانید بر روی ارور کولر گازی گری اینورتر کلیک نمایید.

ارور کولر گازی گری اینورتر

محدوده تعمیرات کولر گازی گری در شمال تهران

خیابان باهنر  / بلوار اندرزگو / چیذر / کامرانیه شمالی / کامرانیه جنوبی / الهیه / خیابان فرمانیه / بلوار اوشان / خیابان ساقدوش / خیابان فرشته / ولنجک / اختیاریه / دروس / بلوار کاوه / بلوار پناهی نیا / خیابان شریعتی / خیابان میرداماد / خیابان ملا صدرا / خیابان شیراز / جردن / خیابان ونک / میدان ونک / میدان تجریش / میدان قدس / خیابان سهروردی / خیابان بهشتی / سیدخندان / میدان آرژانتین / خیابان پلیس / خیابان معلم / میرعماد /محمودیه/

محدوده تعمیرات کولر گازی گری در غرب تهران

گیشا/ خیابان پاتریس / خیابان شهر آرا / ستارخان / سازمان آب / جلال ال احمد / بلوار مرزداران / خیابان گلاب / باغ فیض / بلوار فردوس / بلوار لاله / بلوار شقایق / بلوار ایت الله کاشانی /بلوار کوهسار / شهرزیبا / شهرک آپادانا / بلوار استاد معین / خیابان کارون / خیابان خوش / خیابان شادمان / خیابان توحید / خیابان ایثار / خیابان آریانفر / سعادت آباد / بلوار دریا / خیابان سرو / بلوار پاکنژاد / بلوار فرحزادی / خیابان سرو / بلوار بلوار سعادت آباد / خیابان آبشار / بلوار شهران / چیگر / بلوار میرزا بابایی / سردار جنگل / خیابان مخبری / بلوار عدل / بلوار کاج / تهرانسر / بلوار یاس / تهرانسر شرقی / خیابان تیموری / جنت آباد شمالی /جنت آباد جنوبی/جنت آباد مرکزی