تعمیر داکت اسپلیت لنوکس

تعمیر داکت اسپلیت لنوکس کار بسیار پیچیده ای بوده و باید تعمیرکار با تجربه و حرفه ای باشد تا بتواند دستگاه را عیب یابی و تعمیر نماید. بدین منظور برای تعمیر داکت اسپلیت خود با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید .

تعمیرکاران شرکت آسان تهویه معمولا یک سری قطعات ضروری برای داکت اسپلیت لنوکس را همراه خود دارند تا در صورت لزوم در محل مشتری اقدام به تعویض قطعه نمایند و تعمیرات دستگاه را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهند.

سرویس داکت اسپلیت لنوکس

تعمیرکار داکت اسپلیت لنوکس

معمولا با شروع فصل گرما شما می بایست سرویس داکت اسپلیت لنوکس را انجام دهید می پرسید چرا؟ سرویس داکت اسپلیت لنوکس و شارژ گاز داکت اسپلیت لنوکس برای دستگاه بسیار حیاتی بوده و حتما باید در ابتدای فصل بررسی گردد.

تعمیرکار داکت اسپلیت لنوکس برای اینکه بهترین راندمان و بازده را از دستگاه شما دریافت نماید تمامی مراحل را برای شما چک کرده و در صورت نیاز انجام می دهد.

چه زمانی داکت اسپلیت به سرویس نیاز دارد؟

زمانی که پرتاب باد از دریچه بسیار ضعیف و یا باد خروجی گرم باشد

رفع باد گرم داکت اسپلیت چگونه است؟

در این زمان داکت اسپلیت شما می بایست سرویس و شارژ گاز گردد.

رفع صداهای اضافه داکت اسپلیت لنوکس

زمانی که موتور فن داکت اسپلیت خراب می شود می بایست یا تعمیر گردد و یا تعویض شود

جوشکاری کویل داکت اسپلیت لنوکس

کویل آبگرم داکت اسپلیت قسمتی از داکت اسپلیت می باشد که آبگرم جهت ایجاد باد گرم از سمت پکیج دیواری و یا موتورخانه وارد داکت اسپلیت لنوکس می گردد.

جوشکاری کویل داکت اسپلیت لنوکس به جهت نشتی در آن انجام می گیرد. در این حالت می بایست کویل باز شده و در کارگاه این کار انجام شود.

تعمیر داکت اسپلیت لنوکس

تعمیر فن داکت اسپلیت لنوکس

یکی از قطعات داکت اسپلیت که همیشه در حال کارکردن می باشد موتور فن داکت اسپلیت می باشد. موتور فن داکت اسپلیت لنوکس انواع مختلفی دارد که برای یونیت خارجی یا همان کندانسور و یا برای یونیت داخلی طراحی شده اند.

اندازه ها و قدرت های موتور فن ها با هم متفاوت بوده و باید دقیقا نمونه مشابه موتور فن خود را تهیه نمایید. تعمیر فن داکت اسپلیت لنوکس توسط نمایندگی تعمیرات شرکت آسان تهویه انجام می گیرد.

علائم کمبود گاز داکت اسپلیت لنوکس

  1. آمپر مصرفی داکت اسپلیت لنوکس افزایش می یابد.
  2. دستگاه باد سرد نمی زند و باد خروجی گرم می باشد.
  3. اواپراتور دستگاه شروع به یخ زدن می کند.
  4. کمپرسور به علت بدون گاز کارکردن دچار خرابی و کم فشار شدن می شود.

تعویض ریموت دیواری داکت اسپلیت لنوکس

یکی از ضعف هایی که در داکت اسپلیت های لنوکس وجود دارد و سبب شده است که در مدت زمان کوتاه معیوب گردد ریموت دیواری یا ترموستات دیواری داکت اسپلیت لنوکس می باشد. این ریموت دیواری قابل تعمیر می باشد ولی با توجه به کیفیت پایین این ترموستات مجدد دچار خرابی می گردد.

تعویض ریموت دیواری داکت اسپلیت لنوکس توسط شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت لنوکس انجام می گردد، فقط کافیست با کارشناسان ما تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

سرویس داکت اسپلیت

راه اندازی داکت اسپلیت لنوکس

اگر قصد استفاده از داکت اسپلیت لنوکس را دارید می بایست ابتدا راه اندازی داکت اسپلیت لنوکس توسط شرکت آسان تهویه انجام گیرد تا قسمت های مختلف دستگاه از جمله آمپر مصرفی داکت اسپلیت لنوکس، سرویس شدن داکت اسپلیت لنوکس، مقدار شارژ گاز داکت اسپلیت لنوکس مورد بررسی قرار گیرد.

نمایندگی داکت اسپلیت LENNOX

شرکت آسان تهویه نمایندگی داکت اسپلیت LENNOX در سراسر تهران آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد کافیست با شماره های ما تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید در کمترین زمان ممکن تکنسین شرکت در محل شما حاضر می گردد. نوجه داشته باشید که سرویس های دوره ای داکت اسپلیت LENNOX را میبایست سالیانه انجام دهید.

مرکز مجاز تعمیر داکت اسپلیت لنوکس lennox در تهران

شرکت آسان تهویه به عنوان اصلی ترین مرکز تعمیر داکت اسپلیت لنوکس در سراسر تهران می باشد کافیست با شماره های درج شده تماس گرفته  و سرویس خود را ثبت نمایید. معمولا تکنسین های شرکت اسان تهویه در نزدیکترین محل به شما اعزام می گردند ولی توجه داشته باشید که تعمیر داکت اسپلیت لنوکس زمان بر می باشد.

 

تعمیر داکت اسپلیت

سرویس داکت اسپلیت لنوکس

سرویس داکت اسپلیت به طور سطحی به این صورت بوده که ابتدا برق دستگاه را قطع کنید و سپس با آب فشار قوی اقدام به سرویس و شستشوکندانسور  دستگاه کنید در قسمت سرویس دستگاه آمپر دستگاه شارژ گاز دستگاه و نحوه کارکرد دستگاه توسط تعمیرکار چک میگردد. هیچ گاه سرویس دستگاه را خودتان انجام ندهید زیرا احتمال آسیب زدن به دستگاه توسط خودتان وجود دارد. یک آب ساده می تواند به سیستم برق رسانی داکت اسپلیت لنوکس آسیب وارد کند بنابراین با شرکت تماس گرفته و به ما اعتماد کنید.

تعمیرات داکت اسپلیت لنوکس lennox در کمترین زمان

اگر شما هم در ساعتی از روز داکت اسپلیت لنوکس شما با مشکل رو به رو شده است می توانید با کارشناسان شرکت آسان تهویه تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید. در اکثر تعمیرات داکت اسپلیت لنوکس متاسفانه مشتریان با بی توجهی نسبت به سرویس داکت اسپلیت لنوکس اقدام به استفاده بی رویه از داکت اسپلیت نموده اند که این باعث آسیب رساندن به قسمت های برقی دستگاه شده است حتی در برخی موارد خرابی کمپرسور را در پی داشته است. توجه داشته باشید شما با تماس گرفتن با شرکت آسان تهویه می توانید تعمیرات داکت اسپلیت لنوکس را در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

شارژ گاز داکت اسپلیت لنوکس

زمانی که داکت اسپلیت لنوکس را روشن نموده و متوجه می شوید که باد خروجی گرم است نشاندهنده این است که داکت اسپلیت لنوکس شما به سرویس و شارژ گاز نیاز دارد. شارژ گاز داکت اسپلیت با توجه به ظرفیت دستگاه و همچنین طول لوله کشی هزینه های مختلفی دارد که بعد از شارژ گاز به مشتری اعلام می گردد.

شستشو و سرویس داکت اسپلیت لنوکس lennox

در برخی موارد متاسفانه به علت سرویس نشدن داکت اسپلیت لنوکس مجبور هستیم که داکت اسپلیت لنوکس را به وسیله واتر جت شستشو دهیم. توجه داشته باشید با سرویس به موقع داکت اسپلیت لنوکس می توانید راندمان و بازدهی داکتاسپلیت خود را به حداکثر خود برسانید. سرویس داکت اسپلیت لنوکس شامل شستشو یونیت اخلی که ب روی سقف قرار گرفته است و همچنین یونیت خارجی که در پشت بام قرار می گیرد انجام می شود. برای سرویس و شستشو داکت اسپلیت لنوکس با کارشناسان شرکت اسان تهویه تماس بگیرید.

راه اندازی داکت اسپلیت لنوکس در زمستان

برای تغییر فصل دادن داکت اسپلیت لنوکس در فصل زمستان باید ابتدا پکیج گرمایشی را در حالت زمستانه قرار دهیم، سپس ترموستات داکت اسپلیت لنوکس را در حالت زمستان بگذارید با استفاده از دکمه mode . دور فن داکت اسپلیت را بر روی حالت متوسط قرا دهید تا به فن داکت اسپلیت فشار وارد نگردد.

تعمیرات داکت اسپلیت کولکس

راه اندازی داکت اسپلیت لنوکس در تابستان

داکت اسپلیت لنوکس را می توان با استفاده از چند دکمه ساده تغییر فصل داد به همین منظور در این مطلب به شما آموزش آن را می دهیم. ابتدا داکت اسپلیت لنوکس را روشن کنید سپس با استفاده از دکمه mode فصل تابستان را انتخاب کرده و دور فن داکت اسپلیت را در حالت med قرار دهید. دقت کنید دمای تنظیمی خود را بر روی ۲۴ درجه سانتیگراد بگذارید.

نشتی گاز داکت اسپلیت لنوکس

یکی از بدترین نوع خرابی ها نشتی گاز داکت اسپلیت لنوکس می باشد. به طور ۱۰۰٪ هیچ گاه نمی توان نشتی گاز داکت اسپلیت را به صفر برسانیم زیرا امکان دارد که نشتی گاز داکت اسپلیت شما در چندین نقطه باشد در این صورت بسیار دشوار می گردد ولی به طور کلی تعمیرکاران شرکت آسان تهویه تلاش می کنند تا درصد خطای رفع این مشکل را به صفر برسانند. به طور معمول به علت جوشی بودن شیرهای داکت اسپلیت لنوکس معمولا این شیرها در زمان جوشکاری آسیب دیده و بعد ها دچار نشتی گاز می گردد

با سرویس داکت اسپلیت لنوکس هزینه برق را کاهش دهید

با سرویس به موقع داکت اسپلیت لنوکس می توانید مصرف برق داکت اسپلیت خود را کاهش دهید.

با سرویس داکت اسپلیت لنوکس بازدهی داکت اسپلیت لنوکس افزایش می یابد.

راندمان داکت اسپلیت شما به حداکثر خود افزایش می یابد.

 

تعمیر داکت اسپلیت

تعمیر داکت اسپلیت لنوکس در غرب تهران

نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت لنوکس در غرب تهران شرکت آسان تهویه آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد. کافیست با شماره های درج شده تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید در کمترین زمان ممکن تکنسین شرکت تعمیرات داکت اسپلیت لنوکس شما را انجام می دهد.

علت کم شدن پرتاب باد داکت اسپلیت چیست؟

داکت اسپلیت ها معمولا با توجه به نحوه اجرای کانال کشی و همچنین ظرفیت داکت اسپلیت دارای پرتاب باد مناسبی می باشند. زمانی که پرتاب باد داکت اسپلیت کاهش یابد نشان دهنده این است که دستگاه به سرویس و شارژ گاز نیاز دارد.

یکی از خرابی هایی که به علت سرویس نکردن داکت اسپلیت لنوکس رخ می دهد سوختن کمپرسور و یا ضعیف شدن موتور فن داکت اسپلیت لنوکس می باشد که هردو هزینه هایی بسیار بالایی را در پی دارد.

تعویض خازن داکت اسپلیت لنوکس

برای تعویض خازن داکت اسپلیت باید توجه کنید که با ظرفیت داکت اسپلیت هم خوتنی داشته باشد زیرا در غیر اینصورت به کمپرسور آسیب وارد می کند.دقت داشته باشید که اصلی بودن و اورجینال بودن خازن داکت اسپلیت بسیار مهم بوده. افراد و شرکت هایی هستند که قطعات ارزان را به مشتریان تحمیل می نمایند ولی در آخر این دستگاه شماست که آسیب می بیند.

سرویس داکت اسپیلت

تنظیم ترموستات داکت اسپلیت لنوکس

استایل کلی اسپلیت کانالی لنوکس نمایانگر یک محصول آمریکایی می باشد. این دستگاه دارای بلوور فن های فلزی با قدرت بالای پرتاب باد می باشد. این پرتاب باد توام با صدا است. ریموت کنترل این دستگاه به همین منظور دارای تعداد زیاد دور فن هواساز می باشد که اغلب برای موتور فن هواساز مضر است.

 داکت اسپلیت لنوکس می توان ریموت تعبیه نمود تا مقدار و شدت هوای عبوری از دستگاه کنترل گردد. ریموت ها به کار رفته در این سیستم ها می تواند به صورت سیم دار و برقی و یا به صورت دستی باشد و به کمک آن هوای منتشر شده در فضا را کنترل نمود.

هزینه تعمیر داکت اسپلیت لنوکس lennox چقدر است

هزینه تعمیر داکت اسپلیت لنوکس به صورتی می باشد که شما با تعمیر داکت اسپلیت خود می توانید مجدد همانند ابتدای خود از آن استفاده نمایید. از آنجاییکه متریال استفاده شده در داکت اسپلیت لنوکس از بهترین نوع آن می باشد می توانید برای تعمیر داکت اسپلیت لنوکس با شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت لنوکس تماس بگیرید.

تعمیر داکت اسپلیت لنوکس بسیار به صرفه تر از تعویض آن می باشد چرا که با اندک هزینه ای می توانید مجدد داکت اسپلیت لنوکس را بازسازی نمایید.

کم کردن مصرف برق داکت اسپلیت لنوکس

اگر برای شما هم مصرف برق داکت اسپلیت لنوکس بسیار سنگین است باید بگوییم که این دستگاه برای کشور آمریکا طراحی شده است و داشتن تعرفه برق در آن کشور الزامی بوده بنابراین شما برای اینکه بتوانید مصرف برق داکت اسپلیت لنوکس را کنترل نمایید ابتدا باید سرویس های دوره ای داکت اسپلیت لنوکس را جدی بگیرید سپس استفاده از دمای متعادل در هنگام استفاده از داکت اسپلیت لنوکس دما را در حدود ۲۵ درجه تنظیم نمایید.

 

سرویس داکت اسپلیت

فیوز داکت اسپلیت لنوکس می پرد علت چیست؟

زمانی که شما بعد از روشن نمودن داکت اسپلیت لنوکس متوجه می شوید که فیوز فینیاتوری داکت اسپلیت می پرد.  علت اصلی این موضوع وجود اتصالی در سیستم می باشدکه پیدا کردن این موضوع توسط تعمیرکار شرکت آسان تهویه انجام می گیرد فقط کافیست با شرکت تماس گرفته وسفارش خود را ثبت نمایید.

ترموستات داکت اسپلیت لنوکس lennox

اگر شما هم می خواهید با نحوه کارکرد ترموستات داکت اسپلیت لنوکس آشنا شوید با ما همراه باشید. برای تغییرات فصل داکت اسپلیت لنوکس از دکمه mode  استفاده نمایید برای فصل تابستان حالت گوله برف و برای زمستان از حالت خورشید استفاده نمایید. از دکمه fan می توان برای تنظیم دور فن داکت اسپلیت لنوکس استفاده نمود. به وسیله دکمه بالا و پایین و یا مثبت و منفی هم می توانید دما را تنظیم نمایید.

تعویض کنتاکتور داکت اسپلیت لنوکس

قطعه ای در داکت اسپلیت که وظیفه ای کنترل جریان برق را بر عهده دارد کنتاکتور نامیده می شود کنتاکتورها دارای طول عمری می باشند ولی علت اصلی خرابی آن ها کارکرد غیر صحیح با ترموستات داکت اسپلیت بوده که به کنتاکتور آن آسیب وارد می کند.شرکت آسان تهویه برای کم رخ دادن این خرابی از کنتاکتور های مرغوب استفاده نموده که طول عمر بالایی دارند.

 

شارژ گاز داکت اسپلیت

تعویض یا تعمیر ترموستات داکت اسپلیت لنوکس lennox

یکی از مهم ترین قطعات داکت اسپلیت لنوکس ترموستات داکت اسپلیت لنوکس می باشد که در صورت معیوب بودن این قطعه هیچ دستوری را به داکت اسپلیت لنوکس نمی توان داد. تمامی کنترل داکت اسپلیت لنوکس توسط ترموستات داکت اسپلیت لنوکس انجام می گردد. به علت قدیمی بودن ترموستات داکت اسپلیت لموکس در صورت خرابی می بایست تعویض گردد و با نمونه های لمسی جایگرین می گردد. برای تعویض و یا تعمیر ترموستات داکت اسپلیت لنوکس lennox با کارشناسان شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

رفع آبریزش داکت اسپلیت لنوکس

یکی از مشکلات رایجی که برای داکت اسپلیت های لنوکس به وجود می آید نشتی آب می باشد که علت آن وجود نقص در قسمت نصب داکت اسپلیت لنوکس بوده که به علت بی توجهی نصاب داکت اسپلیت لنوکس به وجود آمده است.

تعمیر داکت اسپلیت لنوکس، تعمیرکار داکت اسپلیت لنوکس سعی داشته که مشکل را برطرف نماید ولی در صورتی که مشکل برطرف نشود می بایست از پمپ درین برای تخلیه آب داکت اسپلیت لنوکس اقدام نمود. برای رفع آبریزش داکت اسپلیت لنوکس می توانید با شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت لنوکس تماس بگیرید.

 

سرویس داکت اسپلیت

محدوده تعمیر داکت اسپلیت لنوکس در شمال تهران 

خیابان باهنر  / بلوار اندرزگو / چیذر / کامرانیه شمالی / کامرانیه جنوبی / الهیه / خیابان فرمانیه / بلوار اوشان / خیابان پاسداران / خیابان ساقدوش / خیابان فرشته / ولنجک / اختیاریه / دروس / بلوار کاوه / بلوار پناهی نیا / خیابان شریعتی / خیابان میرداماد / خیابان ملا صدرا / خیابان شیراز / جردن / خیابان ونک / میدان ونک / میدان تجریش / میدان قدس / خیابان سهروردی / خیابان بهشتی / سیدخندان / میدان آرژانتین / خیابان پلیس / خیابان معلم / میرعماد /محمودیه/

محدوده تعمیر داکت اسپلیت لنوکس در غرب تهران 

گیشا/ خیابان پاتریس / خیابان شهر آرا / ستارخان / سازمان آب / جلال ال احمد / بلوار مرزداران / خیابان گلاب / باغ فیض / بلوار فردوس / بلوار لاله / بلوار شقایق / بلوار ایت الله کاشانی /بلوار کوهسار / شهرزیبا / شهرک اکباتان / شهرک آپادانا / بلوار استاد معین / خیابان کارون / خیابان خوش / خیابان هاشمی / شادمان / خیابان توحید / خیابان ایثار / خیابان آریانفر / سعادت آباد / بلوار دریا / خیابان سرو / بلوار پاکنژاد / بلوار فرحزادی / خیابان سرو / بلوار بلوار سعادت آباد / خیابان آبشار / بلوار شهران / چیگر / بلوار میرزا بابایی / سردار جنگل / خیابان مخبری / بلوار عدل / بلوار کاج / تهرانسر / بلوار یاس / تهرانسر شرقی / خیابان تیموری / جنت آباد شمالی /جنت آباد جنوبی/جنت آباد مرکزی