تعمیر داکت اسپلیت لنوکس

تعمیر داکت اسپلیت لنوکس کار بسیار پیچیده ای بوده و باید تعمیرکار با تجربه و حرفه ای باشد تا بتواند دستگاه را عیب یابی و تعمیر نماید. بدین منظور برای تعمیر داکت اسپلیت خود با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید .

تعمیرکاران شرکت آسان تهویه معمولا یک سری قطعات ضروری برای داکت اسپلیت لنوکس را همراه خود دارند تا در صورت لزوم در محل مشتری اقدام به تعویض قطعه نمایند و تعمیرات دستگاه را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهند.

سرویس داکت اسپلیت لنوکس

تعمیرکار داکت اسپلیت لنوکس

معمولا با شروع فصل گرما شما می بایست سرویس داکت اسپلیت لنوکس را انجام دهید می پرسید چرا؟ سرویس داکت اسپلیت لنوکس و شارژ گاز داکت اسپلیت لنوکس برای دستگاه بسیار حیاتی بوده و حتما باید در ابتدای فصل بررسی گردد.

تعمیرکار داکت اسپلیت لنوکس برای اینکه بهترین راندمان و بازده را از دستگاه شما دریافت نماید تمامی مراحل را برای شما چک کرده و در صورت نیاز انجام می دهد.

زمانی که پرتاب باد از دریچه بسیار ضعیف و یا باد خروجی گرم باشد

در این زمان داکت اسپلیت شما می بایست سرویس و شارژ گاز گردد.

زمانی که موتور فن داکت اسپلیت خراب می شود می بایست یا تعمیر گردد و یا تعویض شود

جوشکاری کویل داکت اسپلیت لنوکس

کویل آبگرم داکت اسپلیت قسمتی از داکت اسپلیت می باشد که آبگرم جهت ایجاد باد گرم از سمت پکیج دیواری و یا موتورخانه وارد داکت اسپلیت لنوکس می گردد.

جوشکاری کویل داکت اسپلیت لنوکس به جهت نشتی در آن انجام می گیرد. در این حالت می بایست کویل باز شده و در کارگاه این کار انجام شود.

تعمیر داکت اسپلیت لنوکس

تعمیر فن داکت اسپلیت لنوکس

یکی از قطعات داکت اسپلیت که همیشه در حال کارکردن می باشد موتور فن داکت اسپلیت می باشد. موتور فن داکت اسپلیت لنوکس انواع مختلفی دارد که برای یونیت خارجی یا همان کندانسور و یا برای یونیت داخلی طراحی شده اند.

اندازه ها و قدرت های موتور فن ها با هم متفاوت بوده و باید دقیقا نمونه مشابه موتور فن خود را تهیه نمایید. تعمیر فن داکت اسپلیت لنوکس توسط نمایندگی تعمیرات شرکت آسان تهویه انجام می گیرد.

تعویض ریموت دیواری داکت اسپلیت لنوکس

یکی از ضعف هایی که در داکت اسپلیت های لنوکس وجود دارد و سبب شده است که در مدت زمان کوتاه معیوب گردد ریموت دیواری یا ترموستات دیواری داکت اسپلیت لنوکس می باشد. این ریموت دیواری قابل تعمیر می باشد ولی با توجه به کیفیت پایین این ترموستات مجدد دچار خرابی می گردد.

تعویض ریموت دیواری داکت اسپلیت لنوکس توسط شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت لنوکس انجام می گردد، فقط کافیست با کارشناسان ما تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

سرویس داکت اسپلیت

راه اندازی داکت اسپلیت لنوکس

اگر قصد استفاده از داکت اسپلیت لنوکس را دارید می بایست ابتدا راه اندازی داکت اسپلیت لنوکس توسط شرکت آسان تهویه انجام گیرد تا قسمت های مختلف دستگاه از جمله آمپر مصرفی داکت اسپلیت لنوکس، سرویس شدن داکت اسپلیت لنوکس، مقدار شارژ گاز داکت اسپلیت لنوکس مورد بررسی قرار گیرد.

عیب یابی داکت اسپلیت لنوکس

یکی از معایب موجود در دستگاه های آمریکایی وجود سروصدای زیاد آن است که ماهیت آنها می باشد و قابل برطرف شدن نیست. برای عیب یابی داکت اسپلیت لنوکس که جز دستگاه های آمریکایی می باشد می توانید با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

کنتاکتور داکت اسپلیت لنوکس

سرویس داکت اسپلیت لنوکس

سرویس داکت اسپلیت به طور سطحی به این صورت بوده که ابتدا برق دستگاه را قطع کنید و سپس با آب فشار قوی اقدام به سرویس و شستشوکندانسور  دستگاه کنید در قسمت سرویس دستگاه آمپر دستگاه شارژ گاز دستگاه و نحوه کارکرد دستگاه توسط تعمیرکار چک میگردد. هیچ گاه سرویس دستگاه را خودتان انجام ندهید زیرا احتمال آسیب زدن به دستگاه توسط خودتان وجود دارد. یک آب ساده می تواند به سیستم برق رسانی داکت اسپلیت لنوکس آسیب وارد کند بنابراین با شرکت تماس گرفته و به ما اعتماد کنید.

داکت اسپلیت لنوکس صدا می دهد علت چیست ؟؟؟!!

بعد از راه اندازی داکت اسپلیت  دستگاه شروع به کار کرده و صداهای ناهنجار تولید می کند معمولا قطعه ای که درگیر می باشد موتور فن بوده که باید باز شده و تعمیر گردد. معمولا موتور فن های خود داکت اسپلیت لنوکس قابل تعمیر بوده و در غیر اینصورت باید تعویض گردد.

شارژ گاز داکت اسپلیت لنوکس

زمانی که داکت اسپلیت لنوکس را روشن نموده و متوجه می شوید که باد خروجی گرم است نشاندهنده این است که داکت اسپلیت لنوکس شما به سرویس و شارژ گاز نیاز دارد. شارژ گاز داکت اسپلیت با توجه به ظرفیت دستگاه و همچنین طول لوله کشی هزینه های مختلفی دارد که بعد از شارژ گاز به مشتری اعلام می گردد.

راه اندازی داکت اسپلیت لنوکس در زمستان

برای تغییر فصل دادن داکت اسپلیت لنوکس در فصل زمستان باید ابتدا پکیج گرمایشی را در حالت زمستانه قرار دهیم، سپس ترموستات داکت اسپلیت لنوکس را در حالت زمستان بگذارید با استفاده از دکمه mode . دور فن داکت اسپلیت را بر روی حالت متوسط قرا دهید تا به فن داکت اسپلیت فشار وارد نگردد.

تعمیرات داکت اسپلیت کولکس

راه اندازی داکت اسپلیت لنوکس در تابستان

داکت اسپلیت لنوکس را می توان با استفاده از چند دکمه ساده تغییر فصل داد به همین منظور در این مطلب به شما آموزش آن را می دهیم. ابتدا داکت اسپلیت لنوکس را روشن کنید سپس با استفاده از دکمه mode فصل تابستان را انتخاب کرده و دور فن داکت اسپلیت را در حالت med قرار دهید. دقت کنید دمای تنظیمی خود را بر روی ۲۴ درجه سانتیگراد بگذارید.

علت کم شدن پرتاب باد داکت اسپلیت چیست؟

داکت اسپلیت ها معمولا با توجه به نحوه اجرای کانال کشی و همچنین ظرفیت داکت اسپلیت دارای پرتاب باد مناسبی می باشند. زمانی که پرتاب باد داکت اسپلیت کاهش یابد نشان دهنده این است که دستگاه به سرویس و شارژ گاز نیاز دارد.

یکی از خرابی هایی که به علت سرویس نکردن داکت اسپلیت لنوکس رخ می دهد سوختن کمپرسور و یا ضعیف شدن موتور فن داکت اسپلیت لنوکس می باشد که هردو هزینه هایی بسیار بالایی را در پی دارد.

تعویض خازن داکت اسپلیت لنوکس

برای تعویض خازن داکت اسپلیت باید توجه کنید که با ظرفیت داکت اسپلیت هم خوتنی داشته باشد زیرا در غیر اینصورت به کمپرسور آسیب وارد می کند.دقت داشته باشید که اصلی بودن و اورجینال بودن خازن داکت اسپلیت بسیار مهم بوده. افراد و شرکت هایی هستند که قطعات ارزان را به مشتریان تحمیل می نمایند ولی در آخر این دستگاه شماست که آسیب می بیند.  

سرویس داکت اسپیلت

تنظیم ترموستات داکت اسپلیت لنوکس

استایل کلی اسپلیت کانالی لنوکس نمایانگر یک محصول آمریکایی می باشد. این دستگاه دارای بلوور فن های فلزی با قدرت بالای پرتاب باد می باشد. این پرتاب باد توام با صدا است. ریموت کنترل این دستگاه به همین منظور دارای تعداد زیاد دور فن هواساز می باشد که اغلب برای موتور فن هواساز مضر است.

 داکت اسپلیت لنوکس می توان ریموت تعبیه نمود تا مقدار و شدت هوای عبوری از دستگاه کنترل گردد. ریموت ها به کار رفته در این سیستم ها می تواند به صورت سیم دار و برقی و یا به صورت دستی باشد و به کمک آن هوای منتشر شده در فضا را کنترل نمود.

فیوز داکت اسپلیت لنوکس می پرد علت چیست؟

زمانی که شما بعد از روشن نمودن داکت اسپلیت لنوکس متوجه می شوید که فیوز فینیاتوری داکت اسپلیت می پرد.  علت اصلی این موضوع وجود اتصالی در سیستم می باشدکه پیدا کردن این موضوع توسط تعمیرکار شرکت آسان تهویه انجام می گیرد فقط کافیست با شرکت تماس گرفته وسفارش خود را ثبت نمایید.

تعویض کنتاکتور داکت اسپلیت لنوکس

قطعه ای در داکت اسپلیت که وظیفه ای کنترل جریان برق را بر عهده دارد کنتاکتور نامیده می شود کنتاکتورها دارای طول عمری می باشند ولی علت اصلی خرابی آن ها کارکرد غیر صحیح با ترموستات داکت اسپلیت بوده که به کنتاکتور آن آسیب وارد می کند.شرکت آسان تهویه برای کم رخ دادن این خرابی از کنتاکتور های مرغوب استفاده نموده که طول عمر بالایی دارند.

ترموستات داکت اسپلیت لنوکس

رفع آبریزش داکت اسپلیت لنوکس

یکی از مشکلات رایجی که برای داکت اسپلیت های لنوکس به وجود می آید نشتی آب می باشد که علت آن وجود نقص در قسمت نصب داکت اسپلیت لنوکس بوده که به علت بی توجهی نصاب داکت اسپلیت لنوکس به وجود آمده است.

تعمیر داکت اسپلیت لنوکس، تعمیرکار داکت اسپلیت لنوکس سعی داشته که مشکل را برطرف نماید ولی در صورتی که مشکل برطرف نشود می بایست از پمپ درین برای تخلیه آب داکت اسپلیت لنوکس اقدام نمود. برای رفع آبریزش داکت اسپلیت لنوکس می توانید با شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت لنوکس تماس بگیرید.

محدوده تعمیر داکت اسپلیت لنوکس در شمال تهران محدوده تعمیر داکت اسپلیت در شمال تهران 

خیابان باهنر  / بلوار اندرزگو / چیذر / کامرانیه شمالی / کامرانیه جنوبی / الهیه / خیابان فرمانیه / بلوار اوشان / خیابان پاسداران / خیابان ساقدوش / خیابان فرشته / ولنجک / اختیاریه / دروس / بلوار کاوه / بلوار پناهی نیا / خیابان شریعتی / خیابان میرداماد / خیابان ملا صدرا / خیابان شیراز / جردن / خیابان ونک / میدان ونک / میدان تجریش / میدان قدس / خیابان سهروردی / خیابان بهشتی / سیدخندان / میدان آرژانتین / خیابان پلیس / خیابان معلم / میرعماد /محمودیه/

محدوده تعمیر داکت اسپلیت لنوکس در غرب تهران 

گیشا/ خیابان پاتریس / خیابان شهر آرا / ستارخان / سازمان آب / جلال ال احمد / بلوار مرزداران / خیابان گلاب / باغ فیض / بلوار فردوس / بلوار لاله / بلوار شقایق / بلوار ایت الله کاشانی /بلوار کوهسار / شهرزیبا / شهرک اکباتان / شهرک آپادانا / بلوار استاد معین / خیابان کارون / خیابان خوش / خیابان هاشمی / شادمان / خیابان توحید / خیابان ایثار / خیابان آریانفر / سعادت آباد / بلوار دریا / خیابان سرو / بلوار پاکنژاد / بلوار فرحزادی / خیابان سرو / بلوار بلوار سعادت آباد / خیابان آبشار / بلوار شهران / چیگر / بلوار میرزا بابایی / سردار جنگل / خیابان مخبری / بلوار عدل / بلوار کاج / تهرانسر / بلوار یاس / تهرانسر شرقی / خیابان تیموری / جنت آباد شمالی /جنت آباد جنوبی/جنت آباد مرکزی