تعمیر داکت اسپلیت تراست

اگر برای تعمیر داکت اسپلیت تراست خود با مشکل رو به رو شده اید می توانید با شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت تراست در سراسر تهران تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

اگر سرویس داکت اسپلیت تراست را به موقع انجام دهید دستگاه شما هیچ گاه به تعمیر نیاز نخواهد داشت.

تعویض کنتاکتور داکت اسپلیت

تعمیرکار داکت اسپلیت تراست

برای شما هم پیش آمده است که برای تعمیر داکت اسپلیت تراست خود به یک تعمیرکار حرفه ای داکت اسپلیت تراست نیاز داشته باشید، نگران نباشید ما این اطمینان را به شما می دهیم که تعمیرکاران شرکت آسان تهویه با کمترین هزینه ممکن داکت اسپلیت شما را تعمیر نموده فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

سرویس های دوره ای داکت اسپلیت تراست را جدی بگیرید زیرا با کوچکترین کوتاهی آسیب های زیادی را به داکت اسپلیت خود وارد می نمایید.

سرویس های دوره ای داکت اسپلیت تراست معمولا یا هر ۶ماه یکبار انجام می گیرد و یا هر ۱سال یکبار انجام می گیرد.

تعمیر داکت اسپلیت تراست

سرویس داکت اسپلیت تراست چگونه است

زمانی که شما می خواهید از داکت اسپلیت تراست استفاده نمایید ابتدا باید دستگاه خود را سرویس نمایید، زیرا وجود گرد و غبار و کثیفی در یونیت داخلی و یونیت بیرونی داکت اسپلیت تراست سبب افزایش مصرف برق دستگاه شده و آسیب های زیادی به دستگاه شما وارد می کند.

برای سرویس داکت اسپلیت تراست نمایندگی تراست شرکت آسان تهویه تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.


برای تعمیر داکت اسپلیت تراست کلیک نمایید

نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت تراست

نمایندگی آسان تهویه آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد. تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت تراست توسط تعمیرکاران این شرکت به صورت کاملا اصولی و تخصصی انجام می گیرد. توجه داشته باشید که برای سرویس داکت اسپلیت تراست باید همواره ابتدای فصل سرویس و شارژ گاز داکت اسپلیت تراست را انجام دهید در غیر اینصورت باعث آسیب رساندن به دستگاه می شوید.

تعویض خازن داکت اسپلیت تراست

به طور متوسط داکت اسپلیت تراست بعد از گذشت چندین سال می بایست توسط تعمیرکار شرکت آسان تهویه مورد بررسی قرار گیرد تا در صورت وجود خرابی در قسمت های مختلف دستگاه تعمیر گردد.

قطعات مختلفی در داخل یونیت داخلی و یونیت بیرونی موجود دارد که به کارکرد داکت اسپلیت تراست کمک می کند. برای تعمیر داکت اسپلیت تراست با ما تماس بگیرید.

تعمیرکار داکت اسپلیت تراست

چه زمانی داکت اسپلیت تراست نیاز به سرویس دارد

راه های تشخیص اینکه داکت اسپلیت تراست نیاز به سرویس دارد یا خیر بدین صورت است که:

۱-پرتاب باد داکت اسپلیت شما کاهش پیدا کرده باشد.

۲-مقدار سرمای خروجی از دهنه داکت اسپلیت کاهش پیدا کرده باشد.

۳-پیدایش صداهای اضافه و ناهنجار از داکت اسپلیت

توجه داشته باشید سرویس های داکت اسپلیت تراست باید به صورت منظم سالیانه و یا در صورت استفاده مداوم هر ۶ماه یک مرتبه انجام گیرد تا به قسمت های مختلف دستگاه فشار وارد نگردد.

علت پریدن فیوز داکت اسپلیت تراست چیست

زمانی که شما داکت اسپلیت را روشن می نمایید متوجه می شوید که فیوز مینیاتوری داکت اسپلیت شما می پرد و برق قطع می گردد.

این نشانه وجود اتصالی در یکی از قسمت های داکت اسپلیت شما می باشد.در بیشتر مواقع به علت استفاده غیر صحیح و سرویس نکردن های سالیانه کمپرسور داکت اسپلیت تراست شما دچار آسیب جدی شده است و می بایست تعویض گردد.

در خوشبینانه ترین حالت احتمال وجود اتصالی در قسمت های دیگر می باشد که شناسایی آن بر عهده تکنسین شرکت آسان تهویه می باشد. برای بررسی مشکل می توانید با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

تعویض کمپرسور داکت اسپلیت تراست

تعمیرات داکت اسپلیت تراست

شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت تراست در سراسر تهران آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد. تعمیرات داکت اسپلیت تراست نیاز به داشتن مهارت و دانش روز می باشد که تعمیرکاران شرکت آسان تهویه آن را فرا گرفته و در کمترین زمان ممکن داکت اسپلیت تراست شما را تعمیر می نمایند.

در سری های اینورتر داکت اسپلیت تراست شما می بایست تمامی اصول لازم برای عیب یابی و تعمیرات داکت اسپلیت تراست را داشته باشید تا بتوانید مشکل را برطرف نمایید. پس هیچ گاه تعمیرات دستگاه خود را به دست افراد سیار و مبتدی نسپارید زیرا هزینه های بسیاری را متحمل خواهید شد.

عیب یابی داکت اسپلیت تراست

یکی از مراحل تعمیرات داکت اسپلیت تراست عیب یابی داکت اسپلیت می باشد که مهم ترین بخش تعمیرات است.

در صورتی که عیب یابی به صورت کاملا درست و تخصصی انجام نگرفته باشد احتمال به وجود آمدن هزینه های بسیار بالا می باشد که در این میان مشتری گرامی متضرر  می گردد.

شرکت آسان تهویه با داشتن تعمیرکاران حرفه ای و دوره دیده و با تجربه به صورت کاملا تخصصی ابتدای کار عیب یابی داکت اسپلیت تراست را انجام داده و سپس اقدام به تعمیر دستگاه می نمایند. برای تعمیرات داکت اسپلیت خود با نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت تراست شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

تعمیرات داکت اسپلیت تراست

شارژ گاز داکت اسپلیت تراست

داکت اسپلیت تراست برای تولید سرما نیاز به مبرد یا همان گاز دارد که به وسیله ان بتواند گرمای محیط را جذب نموده و تولید سرما کند، زمانی که به هر دلیلی دستگاه شما فاقد گاز باشد و یا مقدار آن بسیار کم باشد دستگاه شما نمی تواند تولید سرما نماید و همچنین در این حالت بیشترین فشار به کمپرسور داکت اسپلیت شما وارد می گردد.

توجه داشته باشید سرویس و شارژ گاز داکت اسپلیت خود را به صورت سالیانه و منظم انجام دهید تا از به وجود آمدن هزینه های اضافی جلوگیری نمایید.

تعویض کنتاکتور داکت اسپلیت تراست

یکی از قطعات مهم برای کارکرد داکت اسپلیت تراست می باشد که حتما باید از نوع در جه ۱ و اصلی آن برای دستگاه استفاده نمود.متاسفانه مشتریان با بی توجهی نسبت به کیفیت اقدام به تعویض با قطعات بی کیفیت با قیمت پایین نموده و آسیب های بسیاری را به دستگاه وارد می نمایند.

برای تعمیر داکت اسپلیت تراست با ما تماس بگیرید.

ترموستات داکت اسپلیت

تعمیر ترموستات داکت اسپلیت تراست

به طور کلی شما برای روشن نمودن و استفاده از داکت اسپلیت تراست از ترموستات و ریموت آن استفاده می کنید. در برخی موارد به علت استفاده نامناسب از این ریموت دچار خرابی می شود. شما برای استفاده مجدد می بایست ریموت را یا تعویض نموده و یا تعمیر نمایید.

در برخی موارد می توان ریموت را تعمیر نمود ولی در برخی موارد دیگر قابل تعمیر نبوده و می بایست ریموت تعویض گردد.

برای تعمیر ریموت و یا تعویض ریموت با شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت تراست تماس حاصل نمایید.

علت باد گرم داکت اسپلیت تراست چیست

یکی از مشکلاتی که اغلب برای داکت اسپلیت تراست به وجود می آید خروج باپد گرم از دریچه ها در فصل تابستان است. برای این که تعمیر داکت اسپلیت تراست انجام گیرد می توانید با شرکت آسان تهویه نمایندگی داکت اسپلیت تراست تماس گرفته و درخواست تعمیرکار نمایید.

تعمیران و سرویس داکت اسپلیت آسان تهویه

محدوده تعمیرات داکت اسپلیت تراست در شمال تهران

خیابان باهنر  / بلوار اندرزگو / چیذر / کامرانیه شمالی / کامرانیه جنوبی / الهیه / خیابان فرمانیه / بلوار اوشان / خیابان پاسداران / خیابان ساقدوش / خیابان فرشته / ولنجک / اختیاریه / دروس / بلوار کاوه / بلوار پناهی نیا / خیابان شریعتی / خیابان میرداماد / خیابان ملا صدرا / خیابان شیراز / جردن / خیابان ونک / میدان ونک / میدان تجریش / میدان قدس / خیابان سهروردی / خیابان بهشتی / سیدخندان / میدان آرژانتین / خیابان پلیس / خیابان معلم / میرعماد /محمودیه/

محدوده تعمیرات داکت اسپلیت تراست در غرب تهران

گیشا/ خیابان پاتریس / خیابان شهر آرا / ستارخان / سازمان آب / جلال ال احمد / بلوار مرزداران / خیابان گلاب / باغ فیض / بلوار فردوس / بلوار لاله / بلوار شقایق / بلوار ایت الله کاشانی /بلوار کوهسار / شهرزیبا / شهرک اکباتان / شهرک آپادانا / بلوار استاد معین / خیابان کارون / خیابان خوش / خیابان هاشمی / شادمان / خیابان توحید / خیابان ایثار / خیابان آریانفر / سعادت آباد / بلوار دریا / خیابان سرو / بلوار پاکنژاد / بلوار فرحزادی / خیابان سرو / بلوار بلوار سعادت آباد / خیابان آبشار / بلوار شهران / چیگر / بلوار میرزا بابایی / سردار جنگل / خیابان مخبری / بلوار عدل / بلوار کاج / تهرانسر / بلوار یاس / تهرانسر شرقی / خیابان تیموری / جنت آباد شمالی /جنت آباد جنوبی/جنت آباد مرکزی