نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت کولکس

اگر برای تعمیر داکت اسپلیت کولکس خود نمی دانید که با کجا تماس بگیرید ما این اطمینان را به شما می دهیم که شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت کولکس در سراسر تهران می باشد. کادر تعمیراتی حرفه ای و با تجربه به همراه داشتن قطعات یدکی برای داکت اسپلیت شما وجه تمایز این شرکت با سایر مراکز تعمیرات متفرقه می باشد.

۰۲۱۸۸۷۸۱۸۰۶  ۰۲۱۲۲۸۹۱۶۳۵

کافیست با کارشناسان شرکت تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

تعمیرات داکت اسپلیت کولکس

تعمیر داکت اسپلیت کولکس

شرکت آسان تهویه مرکز تخصصی تعمیر داکت اسپلیت کولکس در سراسر تهران بوده.چرا شرکت آسان تهویه را انتخاب کنیم؟؟زیرا این شرکت با داشتن کادر تعمیراتی متخصص و حرفه ای و دوره دیده می تواند در کوتاهترین زمان  و با کمترین هزینه مشکل داکت اسپلیت کولکس را برطرف نماید.برای سفارش کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید.شعبه غرب ۸۸۷۸۱۸۰۶-شعبه شمال ۲۲۸۹۱۶۳۵

سرویس داکت اسپلیت کولکس باید سالیانه ۲مرتبه انجام گیرد زیرا طول عمر دستگاه با سرویس افزایش یافته و کمتر دچار خرابی می گردد.

داکت اسپلیت کولکس چه زمانی می بایست سرویس گردد؟

توجه داشته باشید که سرویس داکت اسپلیت کولکس می بایست سالیانه ۲مرتبه انجام گیرد.

دلیل باد گرم داکت اسپلیت کولکس چیست؟

نشان دهنده این است که داکت اسپلیت کولکس به شارژ گاز نیاز دارد و می بایست شارژ گاز گردد

علت صدای زیاد داکت اسپلیت کولکس چیست؟

به دلیل اینکه بلوور داخلی دستگاه فازی می باشد در هنگام کارکردن دارای صدا می باشد و غیر قابل برطرف شدن می باشد.

داکت اسپلیت کولکس

تعمیر داکت اسپلیت کولکس شرکت آسان تهویه، کولکس فعالیت خود را در سال ۱۹۸۶ و بعنوان اولین برند موجود در منطقه و تنها شرکت تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع در کویت آغاز نمود و از همان ابتدا، سیاست خود را بر مبنای استاندارد بالای محصولات به همراه قیمت های قابل رقابت در کنار تنوع فراوان محصولات قرار داده و در همین راستا و در جهت تامین محصول با کیفیت کولکس ( Coolex ) و بهترین خدمات برای مشتریان ، همواره تحقیق، پژوهش و توسعه را جزء لاینفک فعالیت خود قرار داده است.

شارژ گاز داکت اسپلیت کولکس

تعمیر داکت اسپلیت کولکس توسط نمایندگی آسان تهویه در سراسر تهران، داکت اسپلیت برای تولید سرمای کافی برای محیط شما نیاز به ماده مبرد برای ایجاد سرما سازی دارد، ماده مبرد یا همان گاز گرمای محیط را جذب نموده و سرما را به محیط شما باز می گرداند.

شارژ گاز داکت اسپلیت کولکس می بایست به صورت سالیانه چک گردد زیرا در نبود گاز به کمپرسور و قسمت های مختلف داکت اسپلیت کولکس فشار وارد می گردد.

تعمیر داکت اسپلیت کولکس

تعمیرات داکت اسپلیت کولکس

تعمیر داکت اسپلیت کولکس، به طور کلی در داکت اسپلیت های کولکس ایراد شایع وجود دارد که در آن ها از ترموستات های لمسی فوق العاده بی کیفیت استفاده و نصب شده است برای رفع ۹۰٪ مشکلات و خرابی های داکت اسپلیت کولکس در مرحله اول ترموستات دیواری می بایست تعویض گردد. تعمیرات داکت اسپلیت کولکس توسط شرکت آسان تهویه نمایندگی داکت اسپلیت کولکس انجام می گیرد.

تنظیم ترموستات داکت اسپلیت کولکس

برای تنظیم ترموستات داکت اسپلیت کولکس شما باید ابتدا ترموستات داکت اسپلیت کولکس را روشن نمایید سپس با استفاده از دکمه mode کع بر روس ریموت قرار گرفته است فصل مورد نظر خود را تنظیم نمایید. بر روی ریموت دکمه ای با عنوان فن وجود دارد شما به وسیله این دکمه دور فن داکت اسپلیت کولکس را می توانید به ۳حالت کم ، متوسط و زیاد تنظیم نمایید.

تعمیر داکت اسپلیت

هزینه تعمیر داکت اسپلیت کولکس

به طور کلی برای تعمیر داکت اسپلیت کولکس هزینه دقیقی را نمی توان اعلام نمود و باید داکت اسپلیت شما توسط تکنسین شرکت آسان تهویه بازدید گردد تا بتوان تا حدودی هزینه را تخمین زد.

عیب یابی داکت اسپلیت کولکس

اگر بعد از روشن نمودن داکت اسپلیت کولکس متوجه می شوید که باد خروجی از دریچه گرم است سریعا دستگاه خود را خاموش نموده و با شرکت آسان تهویه جهت بازدید و بررسی دستگاه تماس بگیرید.

معمولا تکنسین شرکت آسان تهویه بعد از حضور در محل مشتری و عیب یابی داکت اسپلیت کولکس اقدام به تعمیر داکت اسپلیت کولکس می نماید. معمولا داکت اسپلیت کولکس بعد از مدتی به تعمبر نیاز دارد.

سرویس داکت اسپلیت کولکس

سرویس داکت اسپلیت به طور سطحی به این صورت بوده که ابتدا برق دستگاه را قطع کنید و سپس با آب فشار قوی اقدام به سرویس و شستشوکندانسور  دستگاه کنید .

در قسمت داخلی یا همان یونیت داخلی داکت اسپلیت کولکس اواپراتور قرار دارد که پس باز کرن محفظه دستگاه توسط تکنسین اقدام به تمیز کردن اواپراتور کرده چرا که این قسمت بسیار مهم بوده و در صورت کثیفی بیش از حد پرتاب باد دستگاه کاهش می یابد.

علت بوی نامطبوع داکت اسپلیت کولکس

در برخی موارد مشاهده شده است که از دریچه های داکت اسپلیت بوی نامطبوع خارج می گردد. علل این مشکل وجود خرابی در قسمت درین داکت اسپلیت کولکس و همچنین هم جوار شدن یونیت داخلی داکت اسپلیت با سرویس بهداشتی می باشد.

شارژ گاز داکت اسپلیت کولکس

به طور کلی برای اینکه شما همواره داکت اسپلیت سالمی داشته باشید می بایست سالیانه داکت اسپلیت کولکس خود را سرویس و شارژ نمایید تا از حداکثر راندمان آن استفاده کنید.

اگر حتی به مقدار جزیی داکت اسپلیت شما گاز کم داشته باشد فشار زیادی به کمپرسور دستگاه شما وارد و سبب ضعیف شدن دستگاه شما می گردد. بنابراین یرویس های سالیانه داکت اسپلیت را جدی بگیرید.

تعمیرات داکت اسپلیت کولکس

تعمیرکار داکت اسپلیت کولکس

تعمیر داکت اسپلیت کولکس، سرویس داکت اسپلیت کولکس بسیار مهم بوده که این کار توسط تعمیرکاران شرکت به خوبی انجام می گیرد. برای این که از بالاترین راندمان دستگاه استفاده نمایید سعی کنید سرویس و شارژ گاز داکت اسپلیت کولکس خود را به موقع انجام دهید.

تعمیرکاران شرکت آسان تهویه افراد دوره دیده و حرفه ای و با تجربه هستند و می توانند در کوتاهترین زمان ممکن عیب داکت اسپلیت کولکس را برطرف نمایند.فقط کافیست با ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

هزینه تعمیر داکت اسپلیت کولکس

توجه داشته باشید که هزینه تعمیر داکت اسپلیت کولکس گسترده بوده و به قسمت های مختلفی مربوط می شود بنابراین ابتدا داکت اسپلیت شما باید توسط تکنسین بررسی گردد سپس هزینه های مربوطه تخمین زده شود.

تعویض خازن داکت اسپلیت کولکس

یکی از قطعات داکت اسپلیت کولکس که بیشترین آمار خرابی را نسبت به سایر قطعات داکت اسپلیت دارد خازن می باشد. خازن ها در انواع مختلفی می باشند و کیفیت های متفاوتی دارند.

توجه داشته باشید که همین قطعه به راحتی می تواند کمپرسور شما را نیم سوز نماید دقت نمایید حتما از جنس درجه ۱ استفاده نمایید چرا که بعد ها هزیه های زیادی را متحمل خواهید شد. برای تعمیر، سرویس و شارژ گاز داکت اسپلیت کولکس با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

موارد خرابی داکت اسپلیت کولکس

داکت اسپلیت باد گرم میزند ؟علت دادن باد گرم از خروجی دریچه نشاندهنده این است که دستگاه نیاز به سرویس و شارژ گاز دارد

از دریچه داکت اسپلیت آبریزش دارد؟ زمانی که شما با این مورد برخورد میکنید سریعا دستگاه را خاموش کنید زیرا احتمال نشتی آب به قسمت برد دستگاه وجود دارد و بسیار خطرناک است.

دستگاه صداهای ناهنجار می دهد ؟ به احتمال خیلی زیاد فن دستگاه شما با مشکل مواجه شده  است باید فن دستگاه بازدید شود

تعویض ترموستات دیواری داکت اسپلیت کولکس

ترموستات یا همان کنترل دیواری داکت اسپلیت  قطعه ای که به وسیله آن شما داکت اسپلیت را کنترل می کنید . در برخی موارد ترموستات دستگاه خراب شده و باید تعویض گردد . شرکت آسان تهویه اماده ارائه قطعات اصلی و جایگزین برای دستگاه شما می باشد.

داکت اسپلیت کولکس باد گرم می زند علت چیست

تعمیر داکت اسپلیت کولکس در نمایندگی آسان تهویه، یکی از مشکلات داکت اسپلیت کولکس که با شروع فصل تابستان به وجود می آید خارج شدن باد گرم از دریچه ها می باشد. به طور کلی این مشکل به قسمت های زیادی مربوط می گردد.

در بیشتر مواقع داکت اسپلیت شما با یک شارژ گاز کافی و همچنین سرویس مشکل برطرف می گردد. در موارد دیگر می بایست دستگاه توسط تعمیرکار شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت کولکس بازدید گردد.

کافیست با کارشناسان ما تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

تعمیر داکت اسپلیت کولکس

تعویض کنتاکتور داکت اسپلیت کولکس

تعمیر داکت اسپلیت کولکس در شرکت آسان تهویه، برای شما هم پیش آمده است که با شروع فصل تابستان اقدام به روشن نمودن داکت اسپلیت کولکس کنید و متوجه شوید که از دریچه ها باد گرم خارج می شود.نگران نباشید با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

معمولا کنتاکتورها در اثر فشار باری که متحما می شوند بعد از مدتی کارکرد خراب می گردد و می بایست تعویض گردد، برای تعویض کنتاکتور با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

قطعات اصلی و اورجینال ضامن سلامتی و طول عمر دستگاه شما می باشد.

ترموستات داکت اسپلیت

تعمیر فن داکت اسپلیت کولکس

تعمیر داکت اسپلیت کولکس، با توجه به اینکه موتور فن داکت اسپلیت کولکس هم در فصل گرما و هم در فصل سرما کاربرد دارد بنابراین سریع تر از قطعات دیگر دچار خرابی می گردد. بهترین راه در جهت اینکه بتوانیم عمر موتور فن داکت اسپلیت کولکس را حفظ نماییم سرویس ها و شارژ گاز به موقع دستگاه می باشد زیرا این کار باعث می شود داکت اسپلیت شما کارکرد کمتری داشته  باشد و فشار کمتری را تحمل نماید.

بهترین زمان برای سرویس داکت اسپلیت چه زمانی است

بهترین زمان برای سرویس داکت اسپلیت کولکس ابتدای فصل زمستان و ابتدای فصل تابستان می باشد

تعمیر داکت اسپلیت

راه های افزایش طول عمر داکت اسپلیت کولکس

برای اینکه همواره دستگاه خود را در برابر خرابی های مصون بدارید باید سرویس های سالیانه داکت اسپلیت کولکس را جدی بگیرید. با یک سرویس و شارژ گاز از بروز خسارت های زیاد جلوگیری نمایید.

تعمیر داکت اسپلیت کولکس غرب تهران

برای تعمیر و سرویس داکت اسپلیت کولکس در غرب تهران با شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت کولکس تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید. خرابی های که برای داکت اسپلیت کولکس به وجود می آید توسط تکنسین شرکت آسان تهویه در کمترین زمان ممکن حل می گردد. توجه داشته باشید که تکنسین های شرکت آسان تهویه برای تعمیر دستگاه شما از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می کنند.

کاهش مصرف برق داکت اسپلیت کولکس

بهترین راه برای کاهش مصرف برق داکت اسپلیت کولکس تنظیم دمای محیط بین ۲۳ تا ۲۶ درجه سانتیگراد می باشد، کمپرسور در این دماها کمترین میزان کارکرد را دارد.

سرویس های دوره ای داکت اسپلیت خود را جدی بگیرید.

تعمیر ترموستات داکت اسپلیت کولکس

شما برای اینکه بتوانید داکت اسپلیت کولکس را تنظیم نمایید به ترموستات داکت اسپلیت کولکس نیاز دارید، معمولا ترموستات داکت اسپلیت کولکس بر روی دیوار در نزدیکی دریچه مکش قرار گرفته است.

به وسیله ترموستات داکت اسپلیت کولکس شما می توانید دمای مورد نیاز خود را تنطیم نموده و همچنین برای تغییر فصل دستگاه از ترموستات استفاده می کنید.

این قطعه در کارکرد داکت اسپلیت بسیار مهم می باشد و خراب بودن آن سبب سوختن کمپرسور داکت اسپلیت کولکس می گردد.

نمایندگی داکت اسپلیت کولکس

رفع نشتی آب داکت اسپلیت کولکس

یکی از مشکلاتی که تعداد آن در مشتریان زیاد می باشد نشتی آب از زیر داکت اسپلیت کولکس می باشد. این ایراد یک ایراد نصبی بوده و می بایست توسط نصاب مورد توجه قرار گرفته و برطرف شود.

متاسفانه در برخی شرایط امکان رفع مشکل وجود ندارد و باید از پمپ های تخلیه در جهت تخلیه نمودن آب داکت اسپلیت کولکس استفاده نمود. برای رفع مشکل داکت اسپلیت خود با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید و سرویس خود را ثبت نمایید.

بهترین زمان برای سرویس داکت اسپلیت کولکس

بهترین زمان برای سرویس داکت اسپلیت کولکس ابتدای فصل زمستان و ابتدای فصل تابستان می باشد. با سرویس به موقع داکت اسپلیت خود می توانید در مصرف برق خود صرفه جویی نمایید و همچنین طول عمر داکت اسپلیت کولکس خود را افزایش دهید.

سرویس داکت اسپلیت

محدوده تعمیر داکت اسپلیت در شمال تهران محدوده تعمیر داکت اسپلیت در شمال تهران 

خیابان باهنر  / بلوار اندرزگو / چیذر / کامرانیه شمالی / کامرانیه جنوبی / الهیه / خیابان فرمانیه / بلوار اوشان / خیابان پاسداران / خیابان ساقدوش / خیابان فرشته / ولنجک / اختیاریه / دروس / بلوار کاوه / بلوار پناهی نیا / خیابان شریعتی / خیابان میرداماد / خیابان ملا صدرا / خیابان شیراز / جردن / خیابان ونک / میدان ونک / میدان تجریش / میدان قدس / خیابان سهروردی / خیابان بهشتی / سیدخندان / میدان آرژانتین / خیابان پلیس / خیابان معلم / میرعماد /محمودیه/

محدوده تعمیر داکت اسپلیت در غرب تهران 

گیشا/ خیابان پاتریس / خیابان شهر آرا / ستارخان / سازمان آب / جلال ال احمد / بلوار مرزداران / خیابان گلاب / باغ فیض / بلوار فردوس / بلوار لاله / بلوار شقایق / بلوار ایت الله کاشانی /بلوار کوهسار / شهرزیبا / شهرک اکباتان / شهرک آپادانا / بلوار استاد معین / خیابان کارون / خیابان خوش / خیابان هاشمی / شادمان / خیابان توحید / خیابان ایثار / خیابان آریانفر / سعادت آباد / بلوار دریا / خیابان سرو / بلوار پاکنژاد / بلوار فرحزادی / خیابان سرو / بلوار بلوار سعادت آباد / خیابان آبشار / بلوار شهران / چیگر / بلوار میرزا بابایی / سردار جنگل / خیابان مخبری / بلوار عدل / بلوار کاج / تهرانسر / بلوار یاس / تهرانسر شرقی / خیابان تیموری / جنت آباد شمالی /جنت آباد جنوبی/جنت آباد مرکزی