تعمیرات داکت اسپلیت گودمن Goodman در کمترین زمان

تعمیر داکت اسپلیت گودمن را به شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت گودمن بسپارید. به طور کلی برای تمامی داکت اسپلیت ها بعد از مدتی کارکرد دچار خرابی می شوند داکت اسپلیت گودمن نیز بعد از گذشت زمان دچار خرابی می گردد. برای تعمیر داکت اسپلیت گودمن با کارشناسان شرکتآسان تهویه تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

سرویس داکت اسپلیت گودمن

مرکز مجاز تعمیر داکت اسپلیت گودمن Goodman در تهران

اگر برای شما هم سوال شده است که برای خدمات گودمن چیکار باید بکنید، توجه داشته باشید اصلا جای نگرانی وجود ندارد اگر برای تعمیرات و خدمات گودمن نیاز دارید می توانید با شماره های درج شده تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید. تکنسن های شرکت آسان تهویه در کمترین زمان ممکن در محل شما حاضر می گردند.

چه زمانی داکت اسپلیت گودمن به سرویس نیاز دارد

اگر برای شما هم سوال شده است که چه زمانی داکت اسپلیت گودمن به سرویس نیاز دارد باید بگوییم که سرویس داکت اسپلیت گودمن باید هر ۶ماه یکبار و یا حداکثر هر یکسال یک مرتبه انجام شود در غیر اینصورت باعث خرابی در قسمت های مختلف داکت اسپلیت گودمن شما می شود.

 

شارژ گاز داکت اسپلیت گودمن

تعمیر داکت اسپلیت گودمن در غرب تهران

شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت گودمن در غرب تهران نمایندگی رسمی داکت اسپلیت گودمن می باشد. برای تعمیر داکت اسپلیت گودمن در غرب تهران می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید. تعمیر داکت اسپلیت گودمن در غرب تهران توسط تکنسین های با تجربه و دوره دیده شرکت آسان تهویه انجام میگیرد.

سرمای داکت اسپلیت گودمن افت پیدا کرده است علت چیست

بعد از روشن نمودن داکت اسپلیت گودمن متوجه می شوید که باد خروجی از دریچه داکت اسپلیت بسیار معمولی بوده و سرمایی ندارد. زمانی که با این مشکل رو به رو می شوید می تواند علل مختلفی داشته باشد که ما در این قسمت به شما توضیح می دهیم.

 • داکت اسپلیت گودمن سرویس نیاز دارد متاسفانه مشتریان با بی توجهی نسبت به سرویس های دوره ای دستگاه اقدام به استفاده از دستگاه می کنند که این سبب کاهش سرمای داکت اسپلیت و همچنین آسیب های بسیار زیاد به کمپرسور دستگاه می گردد.
 • مقدار گاز داخل سیستم کافی نمی باشد. توجه داشته باشید که زمانی که گاز کافی در داخل سیستم داکت اسپلیت کافی نباشد سرمای خروجی از دریچه ها کاهش می یابد برای حل این مشکل می بایست شارژ گاز داکت اسپلیت گودمن را انجام دهید تا مشکل برطرف گردد.
 • ضعیف شدن موتور فن داخلی داکت اسپلیت علت بعدی می باشد. موتور فن داخلی داکت اسپلیت گودمن بعد از گذشت چند سال به سرویس نیاز دارد تا دوباره اورهال شده و به کاکرد طبیعی خود باز گردد در غیر اینصورت شما با فشار مضاعف موتور فن را خراب خواهید نمود.
 • خرابی در قسمت کمپرسور داکت اسپلیت گودمن دلیل بعدی بوده که می تواند برای دستگاه شما اتفاق بیافتد. خرابی کمپرسور و یا نیم سوز شدن کمپرسور داکت اسپلیت گودمن باعث می شود که سرمای کافی تولید نگردد که برای حل این مشکل باید کمپرسور داکت اسپلیت گودمن تعویض گردد.

تعمیر داکت اسپلیت گودمن

علت یخ زدن یونیت داخلی داکت اسپلیت گودمن چیست

زمانی که یونیت داخلی داکت اسپلیت گودمن یخ می زند نشانه وجود خرابی در داخل سیستم می باشد حالا دلیل این خرابی چه می تواند باشد را در ادامه مطلب به شما توضیح می دهیم. توجه داشته باشید تمامی راهنمایی ها صرفا برای اطلاعات تکنسین بوده و از دستکاری داکت اسپلیت خود جدا خودداری نمایید.

 • کثیفی بیش از حد داکت اسپلیت سبب یخ زدگی کامل داکت اسپلیت می شود که باید در این گونه موارد از سرویس VIP داکت اسپلیت استفاده نمایید تا مشکل دستگاه برطرف گردد.
 • کمبود گاز در داکت اسپلیت سبب یخ زدگی دستگاه می گردد. گاز اولین و مهم ترین ماده جهت سرما سازی دستگاه می باشد که در صورت نبود آن سرما سازی اتفاق نمی افتد و قطعات مختلف همچون کمپرسور دچار فشار و آسیب می گردد.
 • نیم سوز شدن موتور فن داخلی داکت اسپلیت گودمن علت بعدی برای رخ دادن این مشکل می باشد.

متخصص ترین تکنسین های داکت اسپلیت گودمن را از شرکت آسان تهویه بخواهید

همواره مشتریان به دنبال این هستند که تعمیرات داکت اسپلیت گودمن آنها توسط تکنسین با تجربه و متخصص انجام شود این اطمینان را به شما می دهیم که تکنسین های شرکت آسان تهویه همگی دوره دیده و با تجربه می باشند می توانند در کمترین زمان ممکن تعمیر داکت اسپلیت شما را انجام دهند.

استفاده کردن از قطعات یدکی اصلی و اورجینال هدف بعدی مشتریان عزیز می باشد که می توانند با خیال راحت تعمیرات داکت اسپلیت گودمن خود را به ما بسپارند.

سرویس داکت اسپلیت

هزینه تعمیر داکت اسپلیت گودمن Goodman چقدر است

در داکت اسپلیت گودمن برای تامین قسمت گرمایشی محیط از کویل آبگرم استفاده شده است، این کویل یا توسط موتور خانه مرکزی تامین آبگرم می شود و یا توسط پکیج دیواری، در قسمت بعدی فقط از حالت فن برای گرم نگه داشتن محیط استفاده می گردد.

به علت وجود ناخالصی در آب کویل های آبگرم بعد از گذشت زمان سوراخ می گردد که بسته به نوع آسیب یا باید کویل را تعویض نمود و یا جوشکاری کویل داکت اسپلیت گودمن را انجام داد. برای انجام سرویس خود با نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت گودمن شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

 

ترموستات داکت اسپلیت گودمن

تعمیر داکت اسپلیت گودمن بسیاری از مشتریان شاید برای اولین باری است که از داکت اسپلیت گودمن استفاده میکنند و نحوه کارکردن با ترموستات داکت اسپلیت را نمی دانند ما سعی داریم در این قسمت به شما آموزش دهیم که چگونه از ترموستات استفاده کنید.

بعد از زدن دکمه ON بر روی ترموستات دستگاه شروع به کارکردن میکند برای تنظیمات فصل از دکمه MODE استفاده کرده معمولا فصل تابستان را با علامت یک گوله برف نمایش می دهد یعنی در حالت سرمایش قرار گرفته است. بعد از قسمت به سراغ دور فن  دستگاه می رویم دقت داشته باشید هرچه دور فن کمتر باشد سرمای بیشتری از دریچه خارج میگردد. همچنین موتور فن داکت اسپلیت گودمن در دورهای بالاتر فشار بالایی را تحمل میکند که این امر سبب استهلاک زود هنگام موتور فن می شود و هزینه تعمیر فن بالایی را در بر خواهد داشت.

تعمیر داکت اسپلیت

سرویس داکت اسپلیت گودمن در غرب تهران

برای سرویس داکت اسپلیت گودمن در غرب تهران می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران شرکت آسان تهویه نمایندگی داکت اسپلیت گودمن در محل شما حاضر شده و تعمیرات داکت اسپلیت گودمن را برای شما انجام دهند. به طور معمول شما می بایست سرویس داکت اسپلیت گودمن در غرب تهران را سالیانه انجام دهید تا از بروز خرابی جلوگیری نمایید.

چرا سرویس داکت اسپلیت گودمن Goodman دارای اهمیت زیادی است

 1. راندمان داکت اسپلیت گودمن تا حد زیادی افزایش می یابد.
 2. مصرف برق داکت اسپلیت گودمن کاهش می یابد.
 3. عمر مفید قطعات داکت اسپلیت گودمن افزایش می یابد.
 4. میزان کارکرد داکت اسپلیت شما بسیار پایین می آید.

 

تعمیر داکت اسپلیت گودمن

با سرویس داکت اسپلیت گودمن Goodman هزینه برق را کاهش دهید

زمانی که شما سرویس داکت اسپلیت گودمن را انجام می دهید مسیر گردش ها در داخل داکت اسپلیت شما به راحتی انجام می گیرد که این باعث می شود که داکت اسپلیت گودمن سریعتر به دمای تعیین شده توسط شما برسد و همچنین اتومات نماید. توجه داشته باشید که هزینه برق داکت اسپلیت گودمن به علت طراحی و نوع کمپرسور آن بسیار بالا می باشد و شما با تنظیم دمای آن بر روی ۲۵ درجه و همچنین سرویس های به موقع آن می توانید تا حد زیادی در مصرف برق آن صرفه جویی نمایید.

موتور فن داکت اسپلیت گودمن

معمولا موتور فن های نصب شده بر روی داکت اسپلیت گودمن از نوع تک شفت می باشد که عمر کارکرد بسیار طولانی دارند ولی با توجه به استفاده نادرست در کشور ایران متاسفانه این موتور فن ها به سرعت دچار خرابی می گردند. این موتور فن ها ساخت کشور آمریکا بوده و سازنده آن شرکت امرسون می باشد که بسیار فن های با کیفیت بالایی تولید می کتد با سرویس و شستشوی به موقع داکت اسپلیت می توانید تا حدی جلوی خرابی های مکرر داکت اسپلیت خود را گرفته و همچنین در مصرف برق صرفه جویی نمایید.

علت صدای فن داکت اسپلیت گودمن چیست؟

تعمیر داکت اسپلیت گودمن زمانی که فن داکت اسپلیت گودمن صداهای زیادی را تولید می کند. باید توسط تعمیرکار از یونیت داخلی جدا شده و تعمیر گردد. از انجاییکه گودمن در ایران فاقد نمایندگی و قطعات یدکی می باشد فن داکت اسپلیت گودمن باید تعمیر شده و سپس در محل نصب گردد.

شارژ گاز داکت اسپلیت

سرویس داکت اسپلیت گودمن Goodman  هر چند وقت یکبار انجام می شود

سرویس داکت اسپلیت گودمن Goodman معمولا می بایست هر ۶ماه یک مرتبه انجام گیرد ولی حداکثر سرویس داکت اسپلیت گودمن باید سالی یک مرتبه انجام شود متاسفانه مشتریان بدون توجه به سرویس داکت اسپلیت گودمن اقدام به استفاده از داکت اسپلیت می نمایند که این باعث آسیب رساندن به قسمت های مختلف داکت اسپلیت گودمن به خصوص کمپرسور  آن می شود.

شارژ گاز داکت اسپلیت گودمن Goodman

شارژ گاز داکت اسپلیت گودمن بسیار امر مهمی در نگهداری از این دستگاه می باشد. معمولا مشتریان با بی توجهی نسبت به شارژ گاز داکت اسپلیت گودمن اقدام به استفاده از این داکت اسپلیت می نمایند. توجه داشته باشید که سرویس داکت اسپلیت گودمن و شارژ گاز داکت اسپلیت گودمن ۲ امر بسیار مهم در نگهداری از این دستگاه می باشد که باید جدی گرفته شود. در غیر اینصورت آسیب های بسیاری متحمل داکت اسپلیت گودمن می گردد.

در چه مواقعی داکت اسپلیت گودمن نیاز به شارژ گاز دارد

دلایلی مختلف وجود دارد که نشان می دهد که داکت اسپلیت گودمن شما نیاز به شارژ گاز دارد ولی ۳مورد از مهم ترین آنها عبارتند از

 1. کولر تازه نصب و راه اندازی شده باشد.
 2. سیستم نیاز به شارژ گاز تکمیلی دارد و به طور کامل خالی نمی باشد.
 3. سیستم به طور کامل فاقد گاز می باشد.

توجه داشته باشید که ابتدا باید چک کنید که نشتی در داخل سیستم وجود دارد یا داکت اسپلیت گودمن به مدت زیادی شارژ گار انجام نشده است.

مورد بعدی اگر سیستم شما فاقدگاز باشد یک کپسول گاز برای پر شدن نیاز دارد که توسط تکنسین مورد محاسبه و اندازه گیری می شود.

تعمیرکار داکت اسپلیت گودمن

پرتاب باد داکت اسپلیت گودمن کم است علت چیست؟

معمولا پرتاب باد از دهنه دریچه داکت اسپلیت گودمن ۱متر می باشد احتمال اینکه پرتاب باد بیشتر باشد نیز وجود دارد. گاهی اوقات این پرتاب باد بسیار کم شده و به صفر می رسد توجه کنید که داکت اسپلیت گودمن را سرویس دوره ای انجام دهید تا با این مشکلات رو به رو نشوید که فشار زیادی به کمپرسور داکت اسپلیت گودمن وارد می گردد.

نمایندگی چیلر گودمن

برای تعمیر چیلر گودمن می توانید با نمایندگی گودمن شرکت آسان تهویه تماس گرفته و تعمیرات دستگاه خود را انجام دهید. چیلر گودمن یکی از بهترین نوع برند داکت اسپلیت در جهان می باشد. اسن داکت اسپلیت تماما ساخت کشور امریکا بوده و از کیفیت فوق العاده ای برخوردار است. اصول ساخت داکت اسپلیت در داکت اسپلیت های وارداتی بیشتر برای گرفتن هوای سرد بوده و برای سرمایش طراحی شده اند در برخی از مدل های گودمن در سری های اولیه از مشعل های گرمایشی به انضمام فن طراحی شده بود ولی در مدل های بعدی مشعل حذف شده و از سیستم موتور خانه و پکیج به همراه کویل آبگرم استفاده می شود.

تعمیرات داکت اسپلیت گودمن

قیمت شارژ گاز داکت اسپلیت گودمن Goodman

مشتریان عزیز دقت نمایید که قیمت و هزینه شارژ گاز داکت اسپلیت گودمن Goodman  در شرایط نصب و لوله کشی داکت اسپلیت شما متفاوت می باشدو به طور کلی هزینه دقیقی نمی توان اعلام کرد. همچنین فشار گازی که بر روی گیج تنظیم می گردد در داکت اسپلیت گودمن در ظرفیت های مختلف متفاوت می باشد. بنابراین نمی توان به صورت دقیق برای شارژ گاز داکت اسپلیت گودمن هزینه دقیق به مشتریان اعلام نمود.

هواساز گودمن

سیستم طراحی شده برای داکت اسپلیت گودمن از دو قسمت یونیت خارجی و یونیت داخلی تشکیل شده است به یونیت خارجی معمولا کندانسور گفته می شود و به یونیت داخلی هواساز گفته می شود که در برند گودمن به آن هواساز گودمن نامیده می شود هواساز گودمن شامل بخش فن و اواپراتور است و همچنین ترمینال های برق بر روی این قسمت قرار گرفته است.

تعمیرکار داکت اسپلیت گودمن

داکت اسپلیت گودمن از قطعات بسیاری تشکیل شده است که خرابی هرکدام از آن ها می تواند کارکرد دستگاه را مختل کند. برای مثال خرابی سنسور ترموستات می تواند آسیب های جدی را به کمپرسور داکت اسپلیت گودمن وارد نماید، زیرا به موقع اتومات نکرده و کمپرسور تحت فشار قرار گرفته و معیوب میگردد.

شما با سرویس نکردن می توانید به فن اواپراتور و در حالت کلی به تمامی سیستم آسیب وارد نمایید داغ شدن بیش از حد کمپرسور احتمال آسیب زدن به کابل های برق و همچنین جعبه  مینیاتوری کل واحد را تحت تاثیر قرار می دهد. توجه کنید که سرویس های سالیانه و ماهانه داکت اسپلیت گودمن را مرتب انجام دهید تا با هزینه های زیادی رو به رو نشوید.

تعمیر داکت اسپلیت گودمن

علت آبریزش داکت اسپلیت گودمن چیست؟

بعد از روشن نمودن داکت اسپلیت گودمن متوجه می شوید که  دستگاه آبریزش دارد. علت آبریزش داکت اسپلیت گودمن بیشتر نقص در نصب داکت اسپلیت بوده که پیمانکار نصاب کار خود را به درستی انجام نداده و موجب این نقص در دستگاه شده است که باید توسط پمپ درین مشکل را برطرف نمود.

تعمیر و یا تعویض ترموستات داکت اسپلیت گودمن Goodman

 

تعمیرکار داکت اسپلیت گودمن

 تعمیر داکت اسپلیت گودمن Goodman در شمال تهران

خیابان باهنر  / بلوار اندرزگو / چیذر / کامرانیه شمالی / کامرانیه جنوبی / الهیه / خیابان فرمانیه / بلوار اوشان / خیابان پاسداران / خیابان ساقدوش / خیابان فرشته / ولنجک / اختیاریه / دروس / بلوار کاوه / بلوار پناهی نیا / خیابان شریعتی / خیابان میرداماد / خیابان ملا صدرا / خیابان شیراز / جردن / خیابان ونک / میدان ونک / میدان تجریش / میدان قدس / خیابان سهروردی / خیابان بهشتی / سیدخندان / میدان آرژانتین / خیابان پلیس / خیابان معلم / میرعماد /محمودیه/

 تعمیر داکت اسپلیت گودمن Goodman در غرب تهران

گیشا/ خیابان پاتریس / خیابان شهر آرا / ستارخان / سازمان آب / جلال ال احمد / بلوار مرزداران / خیابان گلاب / باغ فیض / بلوار فردوس / بلوار لاله / بلوار شقایق / بلوار ایت الله کاشانی /بلوار کوهسار / شهرزیبا / شهرک اکباتان / شهرک آپادانا / بلوار استاد معین / خیابان کارون / خیابان خوش / خیابان هاشمی / شادمان / خیابان توحید / خیابان ایثار / خیابان آریانفر / سعادت آباد / بلوار دریا / خیابان سرو / بلوار پاکنژاد / بلوار فرحزادی / خیابان سرو / بلوار بلوار سعادت آباد / خیابان آبشار / بلوار شهران / چیگر / بلوار میرزا بابایی / سردار جنگل / خیابان مخبری / بلوار عدل / بلوار کاج / تهرانسر / بلوار یاس / تهرانسر شرقی / خیابان تیموری / جنت آباد شمالی /جنت آباد جنوبی/جنت آباد مرکزی