مرکز تعمیر تخصصی پکیج آریستون شعبه غرب ۸۸۷۸۱۸۰۶ شعبه شمال ۲۲۸۹۱۶۳۵

شرکت آسان تهویه مرکز تخصصی تعمیر پکیج آریستون در سراسر تهران می باشد. این شرکت دارای بهترین کادر تعمیراتی در سطح تهران بوده که در کوتاهترین زمان دممکن مشکل پکیج اریستون را برطرف می نماید.

شرکت صنعتی آریستون دارای سابقه طولانی در زمینه تولید لوازم خانگی می باشد و یکی از بهترین برندهای موجود در سراسر دنیا است چرا که توانسته از مرغوب ترین قطعات برای ساخت لوازم خانگی استفاده کند و همین امر سبب محبوبیت این برند در دنیا می باشد. شرکت آریستون یه شرکت ایتالیایی بوده و قطعات مصرف شده در دستگاه ها همه ساخت کشور ایتالیا بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است.

عیب یابی پکیج دیواری آریستون

تعمیر پکیج آریستون، از آنجا که پکیج آریستون یک پکیج وارداتی بوده برای عیب یابی و تعمیر آن نیازمند افراد با تجربه و دوره دیده می باشد.

شرکت آسان تهویه توانسته یک تیم  متشکل از افراد کاملا حرفه ای را در این زمینه گردآوری نموده تا اماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی باشد .هرگز دستگاه خود را به دست افراد نا وارد نسپارید زیرا در صورت اسیب دیدن قطعات با هزینه های زیادی رو به رو خواهید شد.

تعمیر پکیج آریستون

راه اندازی پکیج آریستون

برای راه اندازی پکیج آریستون و تعمیر پکیج آریستون با کارشناسان شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

راه اندازی پکیج آریستون بدین صورت می باشد ابتدای کار فشار پکیج را چک کنید مانومتر روی دستگاه   باید عددی بین ۱تا۲ را به شما نشان دهد در سری های جدید پکیج اریستون  مانومتر بصورت دیجیتال بوده و شما باید دستگاه را به برق متصل نموده تا فشار بار دستگاه را چک نمایید.پس از بالا بردن فشار پکیج توسط شیر پرکن  که در زیر دستگاه قرار گرفته شیر پرکن را مجدد بسته و سپس مدار را هواگیری میکنیم.

هواگیری پکیج آریستون

هواگیری پکیج دیواری آریستون بدین صورت انجام می شود که باید تک تک رادیاتورها را سرویسکار شرکت آسان تهویه هواگیری نماید .

در صورت موجود بودن هوا داخل سیستم باعث وارد آمدن آسیب  به دستگاه میگردد.بعد از هواگیری و کنترل مجدد فشار دستگاه را روشن کنید .دمای رادیاتورها و آبگرم مصرفی را هرکدام جداگانه تنظیم نمایید .

تعمیر پکیج آریستون

سرویس پکیج آریستون

قبل از تعمیر پکیج آریستون دستگاه باید سرویس کامل انجام گیرد، پکیج دستگاهی است که شما باید برای استفاده از رادیاتورها در ابتدای شروع فصل سرما از شرکت بخواهید تا پکیج شما را سرویس نماید .

در این سرویس تمامی قطعات دستگاه شما چک می شود و اگر قطعه ای مشکوک وجود داشته باشد به شما اطلاع داده شده و سپس تعویض میگردد .معمولا پمپ های پکیج قطعات اسیب پذیر در برابر ناخالصی های موجود در اب هستند به همین علت در بازدید های سالیانه این قطعه چک میگردد.

تعمیرات پکیج آریستون ، تعمیر پکیج آریستون

تعمیر پکیج آریستون توسط شرکت آسان تهویه انجام می شود .چرا شرکت آسان تهویه ؟؟؟؟؟با توجه به سابقه طولانی این شرکت در زمینه تعمیرات و نگهداری سیستم های گرمایشی و سرمایشی و داشتن افراد با تجربه و دوره دیده در مراکز فنی حرفه ای کشور آماده ارائه خدمات فنی برای شما مشتریان گرامی می باشد .تعمیر پکیج آریستون کار بسیار پیچیده ای بوده و نیازمند دانش فنی می باشد پس هیچ گاه اقدام به تعمیر خودسرانه دستگاه خود نکنید چرا که با مشکلات زیادی رو به رو خواهید شد.

تعمیر پکیج آریستون

قطعات پکیج آریستون

از آنجاییکه پکیج آریستون وارداتی بوده دارای قطعات اصلی می باشد و قطعات متفرقه بر روی این دستگاه کارایی ندارند و به برد و قسمت های دیگر دستگاه آسیب وارد می نماید . این شرکت اماده ارائه خدمات و قطعات اصلی این دستگاه را داشته . دستگاه شما را در کمترین زمان ممکن اماده مینماید.

پکیج آریستون نشتی آب دارد علت چیست؟

هنگامی که شما متوجه می شوید بعد از گذشت چند ساعت مانومتر پکیج دستگاه شما افت پیدا میکند و از زیر پکیج شما نشتی آب دارد سریعا پکیج را خاموش کرده زیرا دستگاه شما نیاز به تعمیر پکیج آریستون دارد با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

وقتی این نشتی آب ادامه دار باشد به تمامی قطعات داخلی پکیج آریستون آسیب وارد کرده و تعمیر پکیج شما با مشکل رو به رو خواهد شد زیرا تمامی پیچ های پکیج شما زنگ زده و دیگر باز نمی شوند و این شما را با هزینه های زیادی رو به رو خواهد نمود .معمولا قطعات پکیج آریستون و دیگر پکیج های موجود در سطح کشور توسط اورینگ ها و واشر های نسوز آب بندی می شوند که در صورت خراب شدن این واشر ها و اورینگ ها پکیج ایران رادیاتور شروع به نشتی آب میکند.

تعمیر پکیج آریستون

قطعات پکیج دیواری آریستون

شرکت آسان تهویه مرکز تامین قطعات پکیج آریستون می باشد. قطعات پکیج دیواری آریستون همه ایتالیایی بوده و از کیفیت بسیار بالای برخوردارند. برای تعمیر پکیج آریستون نیاز به قطعات اصلی می باشد.

متاسفانه عده ای از سود جویان اقدام به تولید قطعات این پکیج نموده که از کیفیت بسیار پایینی می باشد که فقط به پکیج شما آسیب می رساند. برای تهیه قطعات پکیج با شرکت تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.

پمپ پکیج آریستون

تعمیر پکیج آریستون در شرکت آسان تهویه به صورت تخصصی انجام می گیرد. سیستم پکیج برای چرخاندن آبگرم تولید شده در رادیاتورها به یک پمپ نیاز دارد که این کار توسط پمپ انجام می گیرد.پمپ پکیج آریستون ار نوع ویلو بوده و شکل و شمایل خاصی دارد که علت آن بالا بردن طول َعمر پمپ می باشد. برای نصب پمپ پکیج با شرکت تماس بگیرید.

تعمیر پکیج آریستون

فلومتر پکیج آریستون

برای تهیه قطعات پکیج آریستون با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.این قطعه در پکیج دیواری آریستون وظیفه دستور دادن در جهت آبگرم مصرفی بوده و برای پکیج بسیار حیاتی می باشد در بازار نمونه های تقلبی بسیار زیاد می باشد که از کیفیت پایینی برخوردار است بنابراین همواره سعی بر این داشته باشید که قطعات پکیج آریستون را به صورت اصلی و ایتالیایی تهیه نمایید.

تعمیر پکیج آریستون

مبدل ثانویه پکیج آریستون

مبدل ثانویه پکیج آریستون وظیفه گرم شدن آبگرم مصرفی را در خود دارد. مبدل ثانویه پکیج آریستون برای سری پکیج های ۲مبدله آریستون بوده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.متاسفانه مبدل ثانویه بسیار حساس بوده و سریعا دچار گرفتگی می شود بنابراین می توانید با سرویس های منظم سالیانه پکیج خود را از گرفتگی مبدل در امان نگه دارید.

تعمیر پکیج آریستون

برد پکیج آریستون

برد پکیج آریستون مرکز فرمان دادن به قطعات مختلف پکیج بوده و در صورت خرابی به خطا های زیادی رو به رو خواهید شد و پکیج آریستون از روند اصلی کارکرد خارج  می شود متاسفانه برد پکیج آریستون در برخی موارد غیر قابل تعمیر می باشد که در این صورت باید برد را تعویض نمایید. شرکت آسان تهویه آماده ارائه قطعات اصلی پکیج آریستون در سطح تهران می باشد.

تعمیر پکیج آریستون

آب گرم خروجی بسیار داغ و سوزنده است علت چیست؟

فشارآب ورودی به دستگاه بسیار کم بوده که علت آن یا خرابی پمپ یا گرفتگی لوله ورودی آب به پکیج و یا گرفتگی لوله خروجی می باشد. دستکاری شیر گاز پکیج نیزموجب این امر شده که سرویسکار به جهت سرویس نکردن مبدل ها اقدام به دستکاری شیر گاز می کند که جز آسیب خیر دیگری برای شما و پکیج ندارد.

آبگرم خروجی پکیج ایران رادیاتور گرم و سرد شده و یکنواخت نمی باشد علت چیست؟

هنگامی که با این مشکل رو به رو می شوید بیشترین احتمال ممکن گرفتگی داخلی پکیج آریستون می باشد که باید دستگاه توسط سرویسکار اسید شویی گردد . زمانی که کیت ۳راهه دستگاه نیز خراب شده باشد نیز همین اتفاق میافتد . سوختن شیر موتوری پکیج  آریستون نیز همین موارد را شامل می شود . تشخیص خرابی این قطعات فقط باید توسط تعمیرکار انجام گردد و به هیچ عنوان دستگاه را دستکاری نکنید.

از داخل پکیج آریستون صدای تق تق و ناهنجار شنیده می شود علت چیست؟

در بعضی اوقات به هنگام استفاده از پکیج شروه به ایجاد صدا نموده مهم ترین علت صداهای ناهنجار پکیج ایران رادیاتور خرابی پمپ پکیج بوده که باید با نمونه مشابه و اندازه معین پکیج تعویض گردد دقت داشته باشید پمپ پکیج قطعه ای تعویضی بوده و به هیچ عنوان پمپ دست دوم استفاده نکنید.در بعضی از دستگاه ها به علت تک مبدل بودن خرابی مبدل پکیج علت ایجاد سرو صدا در پکیج می شود که تنها راه آن عوض کردن با نمونه مشابه است.

تعمیر پکیج آریستون

رادیاتورها گرم بوده ولی ابگرم مصرفی گرم نمی شود علت چیست؟

این اتفاق در زمستان افتاده است که شما با این مورد برخورد کردید که رادیاتور ها گرم بوده ولی آبگرم مصرفی گرم نمیشود . اولین قسمت که باید بررسی گردد گرفتگی داخلی پکیج باید چک گردد سپس کیت چند راهه سنسور ها و خود شیر چند راهه باید چک شود.

با زیاد کردن دما فشار دستگاه نیز بالا میرود علت چیست؟

هنگامی که هوا سرد می شود شما مجبور به افزایش دما هستید با افزایش دادن دمای پکیج آریستون متوجه می شوید که فشار روی پکیج نیز افزایش می یابد علت این امر بدلیل گرفتگی در مدار رادیاتورها آب به خوبی در مدار به گردش در نیامده و فشار بالا میرود. پمپ دستگاه به خوبی عمل نمیکند و یا پروانه پمپ کثیف و شکسته است.منبع انبساط پکیج باید چک شود چرا که یکی از علل این مشکل خرابی منبع انبساط پکیج بوده.

تعمیر پکیج آریستون

فن پکیج آریستون یکسره کار میکند علت چیست؟

بعضی اوقات برای شما پیش آمده است که بعد از بستن شیر آب و یا اتومات کردن پکیج در فصل سرما فن پکیج خاموش نمیشود و یکسره کار کرده و پکیج آریستون شروع به دادن خطا میکند زمانی که این خطا رخ میدهد به احتمال زیاد سیستم تهویه یا همان فن پکیج آریستون به خوبی تخلیه نمیکند و یا کثیف شده است بعد از چک کردن کامل فن و همچنین سنسور فن نوبت به برد پکیج می رسد که بایدتعمیر گردد.

تعمیر پکیج آریستون

ارور پکیج آریستون مدل اجیس EGIS:

۹۰:فعال شدن کلید حرارتی

۵۰ ,۶۰:افت  فشار آب مدار گرمایشی

۶۰, ۷۰:خرابی سنسور گرمایشی

۵۰ ۷۰:خرابی سنسور آبگرم بهداشتی

۷۰زرد:خطای EEPROM

۸۰:خطا در برقراری ارتباط بین برد و واسطه ای جانبی

۴۰ ۵۰ ۶۰ ۷۰ ۸۰:تعداد فشار دادن دکمه ریست بیشتر از ۵مرتبه بوده

۷۰ قرمز :خطای داخلی برد

۸۰زرد:خطا در برقراری ارتباط بین برد و واسطه جانبی

۵۰ ۶۰ ۷۰زرد:خرابی الکترود تشخیص شعله

۶۰ ۷۰ ۸۰زرد:نقص در شعله نبود شعله یکنواخت

زرد:خطای پرشر دود

قرمز:خطای عملکرد خودکار جرقه زن

ارور پکیج آریستون مدل ماتیسMATIS 24:

۹۰:گرم شدن بیش از حد

۵۰ ۴۰:گردش ناکافی آب

۵۰ ۶۰:فشار دستگاه افت پیدا کرده است

۶۰ ۷۰:مدار باز یا اتصال کوتاه سنسور مدار گرمایش

۷۰ ۸۰:اتصال کوتاه سنسور دمای جریان برگشت گرمایشی

۷۰:خطای برد دستگاه

۸۰:خطایEPROM

علامت شعله:عدم تشخیص شعله

۵۰ ۶۰ ۸۰:روشن شدن ناموفق شعله

۴۰ ۶۰ ۸۰:روشن شدن ناموفق

۶۰ ۷۰ ۸۰:خاموش شدن شعله

علامت دودکش:دهش ناقص دود