تعمیر داکت اسپلیت دایکین

شرکت آسان تهویه مرکز تخصصی تعمیر داکت اسپلیت دایکین  در سراسر تهران. چرا برای تعمیر داکت اسپلیت دایکین شرکت آسان تهویه را انتخاب کنیم؟ زیرا این شرکت دارای کادر حرفه ای تعمیرات و دوره دیده بوده و قطعات یدکی به همراه تعمیرکار به محل اعزام می گردد.

سیستم های داکت اسپلیت یا اسپلیت کانالی دایکین

تعمیر داکت اسپلیت دایکین، Daikin جهت تامین سرمایش و گرمایش سرتاسر منزل یا محل کار شما ایده آل بوده و در دو مدل با تکنولوژی، امکانات و محدوده قیمت متفاوت عرضه می شوند. داکت اسپلیت ها از نظر میزان مصرف انرژی شامل مدل های کم مصرف (اینورتر) و معمولی می شوند که برای دانستن این ویژگی باید به  برچسب انرژی در آنها توجه نمود.

داکت اسپلیت دایکین شامل یک بخش داخلی که به آن هواساز گفته شده و یک بخش خارجی که به آن کندانسور گفته می شود، می باشد.

این دو قسمت بوسیله لوله مسی و کابل برق با یکدیگر ارتباط دارند. هواساز در داکت اسپلیت ها بصورت سقفی توکار بوده و از دید ناظر پنهان می باشد که این امر، یک ویژگی مهم در تطبیق آن با هر نوع دکوراسیون داخلی می باشد. انواع دریچه های خروجی هوا را نسبت به سبک معماری ساختمان میتوان برای دستگاه های داکت اسپلیت نصب نمود. واحد کنترل در این سیستم، یک ترموستات دیواری بوده که وظیفه تنظیم دما در حالت سرمایش و گرمایش را بر عهده داشته و قابلیت هایی همچون تنظیم دور فن وتایمر قابل برنامه ریزی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

 (به ژاپنی: ダイキン工業) شرکت دایکین الکترونیک ژاپنی و چندملیتی است، که در زمینه طراحی و تولید دستگاه‌های تهویه مطبوع، سیستم‌های اچ‌وی‌ای‌سی، تولید مواد شیمیایی، نیم‌رساناها، همچنین ارائه خدمات ترابری و خدمات پس از فروش فعالیت می‌کند.

تمامی برند های داکت اسپلیت نیاز به نگهداری و سرویس دارند.

زمانی که شما دستگاه خود را به موقع سرویس انجام نمی دهید به تمامی قطعات داکت اسپلیت فشار وارد میگردد که نتیجه آن از بین رفتن دستگاه شماست.

تعمیرکار داکت اسپلیت دایکین

تعمیر داکت اسپلیت دایکین کار بسیار پیچیده ای بوده و باید تعمیرکار با تجربه و حرفه ای باشد تا بتواند دستگاه را عیب یابی و تعمیر نماید بدین منظور برای تعمیر داکت اسپلیت خود با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید .تعمیر دستگاه شامل چند مرحله بوده و باید توجه کنید که باید ابتدای کار مشکل را از مشتری پرسیده و ببینید چه مشکلی مشتری را اذیت کرده است  سپس تعمیرکار با استفاده از تجربه خود در زمینه تعمیرات عیب دستگاه را مشخص می کند و به مشتری اعلام میکند.

تعمیرکاران شرکت آسان تهویه معمولا یک سری قطعات ضروری برای داکت اسپلیت دایکین را همراه خود دارند تا در صورت لزوم در محل مشتری اقدام به تعویض قطعه نمایند و تعمیرات دستگاه را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهند.

تعویض خازن داکت اسپلیت گودمن

عیب یابی داکت اسپلیت دایکین

برای عیب یابی داکت اسپلیت دایکین به این صورت عمل می کنیم که بعد از مشاهده کارکرد دستگاه مشاهده شارژ گاز تمیزی و یا کثیفی دستگاه می توانید دستگاه را عیب یابی کنید. در بعضی مواقع احتمال گرفتگی ویا شکستگی لوله در مسیر لوله کشی احتمال دارد روند عیب یابی را با تاخیر اندازد اما همواره سعی بر این است که با صرف کمتریت زمان عیب یابی دستگاه انجام پذیرد.

از زمان تماس شما با شرکت در کوتاهترین زمان ممکن تکنسین شرکت به محل شما اعزام می شود. معمولا سیستم به این صورت است که تعمیرکار شرکت پس از بررسی دستگاه و پیدا کردن عیوب داکت اسپلیت دایکین هزینه حدودی دستگاه را اعلام میکند و با توافق طرفین کار انجام می پذیرد. برخی مشتریان برای کمتر کردن هزینه تعمیرات خود با تعمیرگاه های ناشناس و یا افراد سیار تماس گرفته و اقدام به تعمیر دستگاه میکنند که این کار جز آسیب به دستگاه فایده دیگری را به همراه ندارد.

سرویس داکت اسپلیت دایکین

سرویس داکت اسپلیت به طور سطحی به این صورت بوده که ابتدا برق دستگاه را قطع کنید و سپس با آب فشار قوی اقدام به سرویس و شستشوکندانسور  دستگاه کنید در قسمت سرویس دستگاه آمپر دستگاه شارژ گاز دستگاه  و نحوه کارکرد دستگاه توسط تعمیرکار چک میگردد. هیچ گاه سرویس دستگاه را خودتان انجام ندهید زیرا احتمال آسیب زدن به دستگاه توسط خودتان وجود دارد. یک آب ساده می تواند به سیستم برق رسانی داکت اسپلیت دایکین آسیب وارد کند بنابراین با شرکت تماس گرفته و به ما اعتماد کنید.

شارژ گاز داکت اسپلیت ریم

تعویض خازن داکت اسپلیت دایکین

خازن داکت اسپلیت دایکین یکی از قطعات اصلی داکت اسپلیت بوده و از اهمیت بالایی برخوردار است. متاسفانه تعمیرکاران مبتدی و ناوارد به علت ندانستن ظرفیت دقیقی از دستگاه اقدام به تعویض خازن داکت اسپلیت دایکین نموده و خسارت های جبران ناپذیری به دستگاه وارد می کنند. شرکت آسان تهویه فقط از قطعات اورجینال و اصلی استفاده می نماید.

راه اندازی داکت اسپلیت دایکین در تابستان

برای راه اندازی داکت اسپلیت دایکین در فصل تابستان کافیست با دکمه mode که بر روی ترموستات داکت اسپلیت دایکین قرار دارد حالت تابستانه را انتخاب کنید و دور فن را معمولا روی حالت med بگذارید تا فشار زیادی به فن وارد نگردد. 

راه اندازی داکت اسپلیت دایکین در زمستان

گرمای خروجی از دهنه داکت اسپلیت در فصل زمستان مربوط به پکیج گرمایشی و یا موتور خانه می باشد. بعد از روشن نمودن داکت اسپلیت دایکین در حالت زمستان و تنظیم دما بر روی پکیج  می توانید گرمای خروجی از دهانه را تنظیم نمایید.

تعویض کمپرسور داکت اسپلیت دایکین

کمپرسور های نصب شده بر روی داکت اسپلیت دایکین برند خود دایکین بوده در اکثر موارد ولی در برخی موارد شاهد نصب شدن کمپرسور سانیو نیز بوده ایم.برای تعویض کمپرسور داکت اسپلیت دایکین از نوع اسکرال کوپلند که بهترین جنس حال حاضر در بازار ایران می توان استفاده نمود.

کمپرسور داکت اسپلیت

شارژ گاز داکت اسپلیت دایکین

بیشتر مشتریان این سوال را در زمان خرابی از کارشناسان می پرسند که هزینه شارژ گاز داکت اسپلیت دایکین چقدر است؟ توجه کنید هزینه شارژ گاز دستگاه با توجه به چند معیار سنجش می شود همانند ظرفیت دستگاه و یا لوله کشی دستگاه تعمیرکاران شرکت تهران تهویه بعد از حضور در محل و گرفتن مشخصات دستگاه هزینه حدودی را به شما مشتری عزیز اعلام می کند. متاسفانه در سطح کشور هستند کسانی که از گاز های بی کیفیت و چند بار استفاده شده در چیلرها برای دیگران استفاده میکنند با هزینه های بسیار پایین ولی جز اسیب رساندن به کل سیکل و از همه مهمتر اسیدی کردن روغن کمپرسور و نتیجه ان سوختن سیم پیچ کمپرسور دستگاه میگردد بنابراین با پرداخت هزینه های پایین خودتان را به دردسر نندازید. تکنسین های شرکت تهران تهویه با استفاده از بهترین گاز های موجود در بازار و  از نوع اورجینال استفاده میکنند و همچنین از قطعات با کیفیت فوق العاده برای مشتریان استفاده مینمایند.

محدوده تعمیر داکت اسپلیت در سراسر تهران

محدوده تعمیر داکت اسپلیت در شمال تهران محدوده تعمیر داکت اسپلیت در شمال تهران 

 

خیابان باهنر  / بلوار اندرزگو / چیذر / کامرانیه شمالی / کامرانیه جنوبی / الهیه / خیابان فرمانیه / بلوار اوشان / خیابان پاسداران / خیابان ساقدوش / خیابان فرشته / ولنجک / اختیاریه / دروس / بلوار کاوه / بلوار پناهی نیا / خیابان شریعتی / خیابان میرداماد / خیابان ملا صدرا / خیابان شیراز / جردن / خیابان ونک / میدان ونک / میدان تجریش / میدان قدس / خیابان سهروردی / خیابان بهشتی / سیدخندان / میدان آرژانتین / خیابان پلیس / خیابان معلم / میرعماد /محمودیه/

 

محدوده تعمیر داکت اسپلیت در غرب تهران 

 

گیشا/ خیابان پاتریس / خیابان شهر آرا / ستارخان / سازمان آب / جلال ال احمد / بلوار مرزداران / خیابان گلاب / باغ فیض / بلوار فردوس / بلوار لاله / بلوار شقایق / بلوار ایت الله کاشانی /بلوار کوهسار / شهرزیبا / شهرک اکباتان / شهرک آپادانا / بلوار استاد معین / خیابان کارون / خیابان خوش / خیابان هاشمی / شادمان / خیابان توحید / خیابان ایثار / خیابان آریانفر / سعادت آباد / بلوار دریا / خیابان سرو / بلوار پاکنژاد / بلوار فرحزادی / خیابان سرو / بلوار بلوار سعادت آباد / خیابان آبشار / بلوار شهران / چیگر / بلوار میرزا بابایی / سردار جنگل / خیابان مخبری / بلوار عدل / بلوار کاج / تهرانسر / بلوار یاس / تهرانسر شرقی / خیابان تیموری / جنت آباد شمالی /جنت آباد جنوبی/جنت آباد مرکزی