کنترل همه کاره کولر گازی

کنترل همه کاره کولر گازی

کنترل همه کاره کولر گازی چیست و چگونگی استفاده از آن را برای شما شرح می دهیم. در این بخش می خواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه می توان کولر گازی منزل و یا محل کار خود را بدون کنترل فابریک خود دستگاه استفاده نمایید. با ما همراه باشید تا نحوه این کار را آموزش ببینید.

به طور کلی تمامی شرکت های سازنده کولر های گازی و اسپلیت ها برای استفاده از دستگاه برای کاربر یک ریموت کنترل از راه دور در نظر می گیرند تا به

وسیله آن کاربر بتواند دستگاه خود را کنترل نماید. امروزه برای سیستم های داکت اسپلیت نیز این ریموت ها بر روی دیوار نصب شده است و قابلیت جابه جایی را ندارد.

نحوه استفاده از کنترل همه کاره کولر گازی

کنترل همه کاره کولر گازی چیست؟

کنترل اصلی کولر گازی شما می تواند به هر دلیلی خراب شود، دکمه های آن به خوبی عمل نکند، و یا حتی در برخی موارد از دسترس خارج گردد، برای شما این سوال پیش می آید که حالا بدون کنترل اصلی کولر گازی و یا کنترل اصلی اسپلیت را چگونه کنترل نمایید. جواب سوال شما اینجاست به هیچ عنوان نگران گم شدن و یا خرابی کنترل اصلی کولر گازی خود نباشید.

امروزه با پیشرفت علم دیگر نگران خرابی کنترل های کولر گازی خود نباشید، کنترل همه کاره کولر گازی این مشکل را برای شما مرتفع می سازد. تنها کار سخت شما تهیه نمودن کنترل همه کاره کولر گازی از شرکت آسان تهویه می باشد.

به طور کلی کنترل همه کاره کولر گازی  موجود در شرکت آسان تهویه به ۹۸٪ کولر گازی های موجود در بازار متصل می گردد. در برخی از کولر گازی های اینورتر شاید شما با مشکل برخورد کنید که باز هم نگران نباشید که کنترل اصلی را هم می توانید از شرکت آسان تهویه تهیه نمایید.

کنترل همه کاره کولر گازی جایگزین کنترل اصلی کولر گازی شما می باشد و به راحتی به وسیله آن می توانید دستگاه خود را کنترل نمایید.

نحوه استفاده از کنترل همه کاره کولر گازی

دیگر نگران استفاده و نحوه استفاده از کنترل همه کاره کولر گازی نباشید ما در این بخش به شما آموزش می دهیم که چه کار باید بکنید تا بتوانید از کنترل همه کاره کولر گازی استفاده نمایید. کنترل همه کاره کولر گازی مانند کنترل اصلی کولر گازی شما دارای دکمه های همچون تغییر فصل دستگاه ، خاموش و روشن نمودن دستگاه، تغییر سرعت موتور فن و … می باشد، پس برای استفاده از کنترل همه کاره کولر گازی استرس نداشته باشید.

کنترل همه کاره کولر گازی چیست

چگونه کنترل همه کاره به کولر گازی متصل می گردد

معمولا برای اتصال کنترل همه کاره کولر گازی به این صورت عمل می کنیم.

۱- ابتدا کولر گازی خود را خاموش نمایید.

۲-سپس داخل کنترل همه کاره باتری قرار داده و آن را روشن نمایید.

۳-به وسیله دکمه set و یا auto search که بر روی کنترل همه کاره کولر گازی قرار دارد را فشار دهید.

۴- بر روی صفحه کنترل یک سری کد شروع به شمارش می کند.

۵- زمانی که کولر گازی شما فرمان گرفت و روشن شد همان جا دکمه set  را رها نموده و دکمه enter را فشار داده و کد برای دستگاه شما ثبت می گردد.