نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت ال جی

تعمیر داکت اسپلیت ال جی، شاید برای شما مهم باشد که تعمیرات داکت اسپلیت خود را توسط نمایندگی تعمیرات ال جی انجام دهید؟ بله، شما بهترین انتخاب را انجام داده اید زیرا با این کار شما سلامت دستگاه خود را تضمین نموده اید زیرا شرکت آسان تهویه توسط کادر تعمیراتی خود در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند و قسمت اصلی آن استفاده نمودن از قطعات اورجینال و فابریک برای داکت اسپیلت ال جی شما می باشد با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

تعمیر داکت اسپیلت ال جی

تعمیر داکت اسپلیت ال جی

شرکت آسان تهویه مرکز تخصصی تعمیرات داکت اسپلیت ال جی در سراسر تهران می باشد.چرا شرکت آسان تهویه را برای تعمیر داکت اسپلیت ال جی خود انتخاب کردید؟؟این شرکت با داشتن کادری حر فه ای از تعمیرکاران دوره دیده و با تجربه توانسته است بهترین خدمات را در کوتاهترین زمان ممکن برای شما مشتریان گرامی انجام دهد.

فهرست مطالب

سرویس زمستانه داکت اسپلیت ال جی

با شروع فصل زمستان شما می بایست یکسری از کار ها را برای داکت اسپلیت خود انجام دهید تا بتوانید از سرمای زمستان گذر کنید چاره ای این کار چک و بازدید داکت اسپلیت خود در ابتدای فصل زمستان است با این کار شما سلامت دستگاه خود را تضمین نموده و عمر دستگاه خود را افزایش می دهید. توجه داشته باشید که در فصل زمستان تا جای ممکن از قسمت heat داکت اسپلیت ال جی خود استفاده نکنید. 

علت قطع شدن برق ریموت داکت اسپلیت ال جی

یکی از ایرادات شایع که در داکت اسپلیت ال جی رخ می دهد، قطع برق ناگهانی ریموت دیواری داکت اسپلیت ال جی می باشد.  خرابی در برد کنترل داکت اسپلیت ال جی و یا نیم سوز شدن آی سی ریموت دیواری داکت اسپلیت ال جی سبب رخ دادن این مشکل می گردد. 

برای برطرف نمودن مشکل داکت اسپلیت ال جی خود با شرکت آسان تهویه تماس گرفته . سرویس خود را ثبت نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن سرویسکار به محل شما اعزام گردد.

تعمیر داکت اسپیلت ال جی

فواید سرویس داکت اسپلیت ال جی

تعمیر داکت اسپلیت ال جی توسط شرکت آسان تهویه انجام می گیرد.زمانی که شما می خواهید از داکت اسپلیت و یا هر وسیله دیگری استفاده کنید اولین چیزی که به ذهن شما می رسد سرویس آن دستگاه و یا وسیله است . برای انجام ای کار شما باید دستگاه خود را در اولین فرصت به نزدیکترین و مطمئن ترین تعمیرگاه این کار را بسپارید. شرکت آسان تهویه در طی سال های گذشته توانسته در این زمینه رضایت شما مشتریان گرامی در بدست آورد. شعبه غرب ۰۲۱۸۸۷۸۱۸۰۶-شعبه شمال ۲۲۸۹۱۶۳۵

تعویض ترموستات داکت اسپلیت

راه اندازی داکت اسپلیت ال جی چگونه است؟

راه اندازی داکت اسپلیت ال جی می بایست توسط تکنسین شرکت آسان تهویه انجام گیرد تا از صحت کارکرد داکت اسپلیت ال جی مطلع شوید. معمولا راه اندازی داکت اسپلیت ال جی برای افرادی که تا بحال از این سیستم استفاده نکرده اند انجام می گیرد تا با نحوه کارکرد داکت اسپلیت ال جی آشنا شوند.

جهت راه اندازی داکت اسپلیت ال جی با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۸۷۸۱۸۰۶  ۰۲۱-۲۲۸۹۱۶۳۵

شارژ گاز داکت اسپلیت

تعویض ریموت دیواری داکت اسپلیت ال جی

یکی از مشکلاتی که برای داک اسپلیت ال جی بسیار به وجود می آید خرابی در قسمت ریموت دیواری داکت اسپلیت ال جی می باشد. برای رفع این مشکل ترموستات دیواری داکت اسپلیت ال جی باید تعویض شده و یا در صورت وجود تعمیر گردد برای برطرف شدن مشکل داکت اسپلیت خود با نمایندگی تعمیرات آسان تهویه تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

تعمیر هواساز ال جی

یکی از ضعف های داکت اسپلیت ال جی خرابی در قسمت هواساز داکت اسپلیت ال جی می باشد. برای رفع مشکل هواساز داکت اسپلیت ال جی می توانید با شرکت اسان تهویه نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت ال جی تماس بگیرید.

یکی از خرابی های شایع در هواساز داکت اسپلیت ال جی خرابی موتورفن داکت اسپلیت ال جی می باشد که می بایست تعمیر ویا تعویض گردد.

۰۲۱-۸۸۷۸۱۸۰۶  ۰۲۱-۲۲۸۹۱۶۳۵

موتور فن داکت اسپیلت ال جی

فیوز داکت اسپلیت ال جی هنگام روشن کردن میپرد علت چیست؟

تعمیر داکت اسپلیت ال جی زمانی که فیوز داکت اسپلیت ال جی هنگام روشن کردن دستگاه می پرد نشان دهنده ای است که داکت اسپلیت ال جی باید تعمیر شود . معمولا بیشترین قسمت خرابی مربوط به اتصال کوتاه شدن سیم ها در مسیری که از کابل دو تکه استفاده شده می باشد.قسمت بعدی کمپرسور دستگاه می باشد که باید چک گردد.

تعمیر داکت اسپلیت ال جی

رفع صدای هواساز داکت اسپلیت ال جی

زمانی که در قسمت هواساز داکت اسپلیت ال جی صداهای آزاردهنده به گوش شما می رسد، نشاندهنده این است که هواساز داکت اسپلیت شما به سرویس و شارژ گاز نیاز دارد به همین منظور می توانید برای رفع صدای هواساز داکت اسپلیت ال جی با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۸۸۷۸۱۸۰ شعبه غرب

۰۲۱۲۲۸۹۱۶۳۵ شعبه شمال

مرکز تخصصی شارژ گاز و تعمیرات داکت اسپلیت ال جی

برای شما هم پیش آمده است که بعد از روشن نمودن داکت اسپلیت ال جی متوجه می شوید که هوای خروجی خنک نمی باشد، این نشاندهنده این است که شارژ گاز داکت اسپلیت ال جی شما تمام شده است ومی بایست شارژ گاز انجام گیرد. فقط توجه داشته باشید که قبل از انجام شارژ گاز داکت اسپلیت ال جی سرویس دستگاه فراموش نگردد.

شعبه غرب ۰۲۱۸۸۷۸۱۸۰۶

شعبه شمال ۰۲۱۲۲۸۹۱۶۳۵

تعمیر داکت اسپلیت ال جی

تعویض ترموستات داکت اسپلیت ال جی

شرکت آسان تهویه مرکز تخصصی تعویض ترموستات داکت اسپلیت ال جی در سراسر تهران می باشد.به علت تحریم های موجود در کشورمان متاسفانه قیمت ترموستات داکت اسپلیت ال جی بسیار بالا رفته از این رو می توان از گزینه های جایگزین آن استفاده نمود برای تعویض ترموستات داکت اسپلیت ال جی با کارشناسان ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

نمایندگی هواساز ال جی

همواره برای تعمیرات و سرویس هواساز ال جی با نمایندگی تعمیرات آن شرکت آسان تهویه تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید و منتظر آمدن تکنسین باشید. هواساز ال جی معمولا به صورت سالیانه باید سرویس و شارژ گاز انجام گیرد تا به قسمت های دیگر سیستم آسیب وارد نگردد. متاسفانه دمشتریان با بی توجهی به هواساز ال جی اقدام به استفاده مداوم از آن نموده و هواساز را با خرابی های متعدد رو به رو می نمایند. برای دریافت سرویس کافیست با شرکت تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید تکنسیت شرکت در کمترین زمان ممکن در محل شما حاضر می شود.

سرویس داکت اسپلیت

علت قطع شدن برق ترموستات داکت اسپلیت ال جی چیست؟

زمانی که برق بر روی برد داکت اسپلیت ال جی به صورت ناگهانی قطع شده و مجدد وصل می گردد نشان از خرابی در داخل سیستم می باشد که باید توسط تکنسین بررسی گردد. این نشانه یکی از خطا های داکت اسپلیت ال جی بوده که مشتری را بدین صورت از وجود خرابی آگاه می کند. با قطع و وصل زیاد برق به دستگاه خود آسیب وارد می کنید سریعا برق دستگاه را قطع کنید و منتظر رسید تعمیرکار بمانید.

سرویسکار داکت اسپیلت ال جی

معمولا شما برای داشتن یک سیستم تهویه مطبوع نیازمند یک سرویسکار داکت اسپیلت هستید که بتواند سیستم شما را به صورت کلی سرویس کرده تا بتوانید بهترین راندمان را از داکت اسپیلت دریافت کنید فواید سرویس داکت اسپیلت به شرح زیر است:

۱- کم کردن مصرف برق تا حد چشمگیر 

۲-بالابردن راندمان داکت اسپیلت هم در سرمایش و هم در گرمایش

۳- بالا بردن عمر داکت اسپیلت 

۴- پرتاب باد عالی از دستگاه 

فیلتر داکت اسپلیت ال جی

با توجه به نام هواساز داکت اسپلیت ال جی وظیفه این قسمت سیرکوله نمودن هوای محیط بوده در این میان قسمتی به نام فیلتر وجود دارد که ذرات معلق در هوا را جذب خود نموده و اجازه ورود دوباره به محیط را نمی دهد. 

به طور متوسط این فیلتر می بایست هر ۶ماه یکبار و یا به صورت سالیانه سرویس گردد تا به موتور فن داکت اسپلیت ال جی آسیب وارد نگردد.

قیمت برد داکت اسپیلت ال جی

برد داکت اسپلیت ال جی بیشتر بر روی داکت اسپلیت اینورتر ال جی نصب می باشد و یکی از قطعات ضروری داکت اسپلیت ال جی می باشد. معمولا این قطعه در اثر نوسان برق شهری و یا سرویس نشدن طولانی مدت داکت اسپلیت ال جی دچار آسیب می گردد.

برای تعمیر برد داکت اسپلیت ال جی و یا تعویض برد داکت اسپلیت ال جی با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

شعبه شمال ۰۲۱۲۲۸۹۱۶۳۵

شعبه غرب ۰۲۱۸۸۷۸۱۸۰۶

برد داکت اسپلیت ال جی

سرویس داکت اسپلیت سقفی

داکت اسپلیت ها از دو قسمت یونیت داخلی و یونیت خارجی تشکیل شده اند، قسمت خارجی که از مجموعه کندانسور تشکیل شده و یونیت داخلی نیز از مجموعه به نام اواپراتور و یا هواساز تشکیل شده است. این قسمت در مدل های قدیمی و آمریکایی برای سهولت و در دسترس بودن به صورت ایستاده بر روی زمین قرار می گرفت در مدل های جدید به منظور فشرده کردن سیستم داکت اسپلیت در داخل سقف قرار گرفته و دریچه ای به عنوان دریچه بازدید بر روی آن قرار می گیرد.برای سرویس داکت اسپلیت سقفی می بایست ابتدا درب بازدید  داکت اسپلیت را باز نموده و سپس دستگاه را به طور کامل سرویس نمایید.

ترموستات اصلی داکت اسپیلت ال جی

برای تنظیمات دمایی و یا تغییر حالت فصل داکت اسپیلت شما به یک ترموستات نیاز دارید این ترموستات بر روی دیوار نصب شده و به راحتی دمای هوای محیط را اندازه گیری می کند. داکت اسپیلت ال جی دارای یک ترموستات بوده که به صورت فابریک کارخانه بر روی آن نصب شده است برای تهیه این ترموستات می توانید با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و قیمت را استعلام نمایید. دقت اندازه گیری این ترموستات بسیار دقیق بوده و در حدود ۱درجه  سانتیگراد می باشد. در بازار ترموستات های زیادی وجود دارد ولی ترموستات اصلی داکت اسپلیت ال جی به صورت فابریکی و سوکت به یونیت داخلی متصل می گردد.

ترموستات هانیول
ترموستات هانیول

علت پریدن فیوز داکت اسپلیت ال جی

بدترین مشکلی که امکان دارد برای داکت اسپلیت اتفاق بیافتد پریدن فیوز برق داکت اسپلیت می باشد که مشکلات زیادی را شامل می گردد:

۱ـیکی از رایج ترین مشکلات گیرپاژ کمپرسور می باشد که معمولا در اثر استفاده نادرست رخ می دهد و غیر قابل تعمیر بوده و باید تعویض گردد.

۲ـوجود اتصالی در سیم کشی داکت اسپلیت که به علت استفاده کردن از کابل های نامرغوب و همچنین دو تیکه بودن کابل ها به وجود می آید.

۳ـخرابی و یا وجود اتصالی بر روی برد داکت اسپلیت که باید برد دستگاه تعمیر شده و مجدد نصب گردد.

نمایندگی داکت اسپلیت ال جی

معمولا برای تعمیرات داکت اسپلیت خود با نمایندگی های معتبر تماس بگیرید تا بتوانید بهترین خدمات را در اسرع و به صورت دقیق انجام دهید. متاسفانه افراد سیار بدون در نظر گرفتن کارکرد سیستم اقدام به تعویض  قطعات مختلف نموده و مشتریان را با هزینه های زیادی رو به رو کرده و در نهایت خروجی مناسبی نمی توانند دریافت کنند. بنابراین برای گرفتن یک سرویس مناسب با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

شارژ گاز داکت اسپلیت ال جی

تعمیر داکت اسپلیت ال جی در شمال تهران

شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت ال جی در شمال تهران آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی در کوتاهترین زمان ممکن می باشد. کافیست با کارشناسان شرکت تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

وجه تمایز نمایندگی آسان تهویه نسبت به سایر نمایندگی های تعمیر وجود قطعات یدکی همراه تعمیرکار بوده که سرعت تعمیرات داکت اسپلیت شما تاحد زیادی افزایش می یابد.

علت صدا دادن داکت اسپیلت ال جی

به طور کلی داکت اسپلیت باید به صورت سالیانه سرویس انجام گیرد تا از آسیب های که کثیفی به دستگاه وارد می کند جلوگیری شود. زمانی که داکت اسپلیت را روشن می کنید و با صداهای زیاد رو به رو می شوید سریعا داکت را خاموش نموده . با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید و منتظر آمدن تکنسین باشید. معمولا بعد از راه اندازی داکت اسپیلت ال جی باید سرویس فن و راه اندازی آن انجام گیرد که این کار فقط باید توسط سرویسکار شرکت آسان تهویه انجام گیرد به هیچ عنوان به داکت اسپلیت دسن نزنید زیرا احتمال وارد آوردن خسارت بالا می رود.

تعمیرات داکت اسپلیت ال جی

داکت اسپلیت سقفی ال جی

داکت اسپلیت سقفی ال جی سیستم جدیدی از تولیدات کارخانه ال جی می باشد که با توجه به پیشرفت علم و همچنین بالا رفتن سطح توقعات در بخش دیزاین داخلی واحد های مسکونی و اداری با استقبال بالایی رو به رو شده است. این سیستم مزایای خود را نسبت به سایر سیستم دارد که یکی از آن ها تحت پوشش قرار دادن چندین محیط توسط یکدستگاه می باشد. قطعات یه کار برده شده در این سیستم نسبت به سایر اسپلیت ها بسیار مرغوب می باشد.

نحوه کارکرد ترموستات هانیول

سیستم های داکت اسپلیت ال جی به طور کلی هم گرمایشی بوده و هم سرمایشی و مخصوص اکثر کشورها می باشد، در کشور ایران برای کم نمودن هزینه ای برق برای داشتن گرمایش داکت اسپلیت از کویل آبگرم  استفاده نموده که بسیار مقرون به صرفه می باشد بدین منظور می بایست برای کنترل گرمای خروجی از دهنه داکت اسپلیت از ترموستات هانیول استفاده نمود. برای نصب ترموستات هانیول با کارشناسان ما تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

تعمیرکار داکت اسپلیت تراست

نحوه تعویض فیلتر داکت اسپلیت ال جی

برای تعویض نمودن فیلتر داکت اسپلیت ال جی شما به یک سرویسکار نیاز دارید پس با شرکت تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید. بعد از باز نمودن درب بازدید داکت اسپلیت فیلتر داکت اسپلیت مشخص می گردد. فیلتر را از دستگاه جدا نموده و توسط شیر آب شستشو دهید و بعد از خشک نمودن در مکان خود نصب نمایید توجه کنید که فیلتر را دقیقا در محل خود قرار دهید در غیر اینصورت گرد و غبار جذب اواپراتور شده و هواساز باید کامل باز شده و سرویس کامل گردد

علت صداهای هواساز داکت اسپلیت ال جی

در ابتدا باید به شما مشتریان گرامی توصیه کنیم که دور فن هوا ساز داکت اسپلیت خود را در حالت متوسط و کم استفاده نمایید و تا جای ممکن از دور فن با دور زیاد استفاده نکنید. یکی از علل رایج در داکت اسپلیت های ال جی خرابی های مکرر بلبرینگ فن کانسیلد داخلی داکت اسپلیت می باشد که باید تعمیر شود و در صورت بی توجهی باعث سوختگی در قسمت سیم پیچ داکت اسپلیت شما می گردد. 

تعویض کنتاکتور داکت اسپلیت

جوشکاری کویل آبگرم داکت اسپلیت ال جی

برای تامین گرمایش داکت اسپلیت ال جی و یا سایر برند های  داکت اسپلیت از کویل آبگرم استفاده می گردد زیرا استفاده از قسمت گرمایشی داکت اسپیلت هزینه برق بسیار بالایی دارد بدین منظور از کویل ابگرم به عنوان گرمایشی سیستم استفاده می گردد. این کویل ها باید در فصل تابستان به طور کامل تخلیه شده تا در اثر انقباض و یا انبساط این کویل ها دچار فرسودگی و سوراخ می گردد بنابراین یکی از سرویس های سالیانه همین موضوع بوده که بسیار جدی می باشد. در برخی موارد این کویل ها قابل جوشکاری می باشد که باید کویل به طور کامل بازگردد و بعد از جوشکاری و انجام تست مجدد در محل خود نصب گردد. در برخی موارد دیگر به علت فرسودگی زیاد باید کویل کامل تعویض گرددو قابل جوشکاری نمی باشد. 

تعویض کمپرسور داکت اسپلیت ال جی

بعد از کارشناسی های به عمل آمده و امینان از ۱۰۰درصد سوختگی کمپرسور مشخص شد اقدام به تعویض کمپرسور داکت اسپلیت ال جی می کنیم.معمولا برای مدل های بالاتر از ۳۶۰۰۰BTU از نوع اسکرال استفاده می شود و بهترین برند موجود در بازار ایران کوپلند ساخت تایلند بوده که شناخت آن فقط توسط کارشناسان امکان پذیر است  و برای مدل های پایین تر از ۳۶۰۰۰BTU از نوع روتاری استفاده می گردد متاسفانه مشاهده شده است که از انواع کمپرسور های تعمیری در بازار پخش شده و بر روی داکت اسپلیت نصب شده و بعد از مدت کوتاهی می سوزد. گول افراد سودجو با قیمت های پایین تر  را نخورید.

تعویض کمپرسور داکت اسپلیت ال جی

مرکز تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت الجی

دیگر نگران این نباشید که پس از اتمام گارانتی داکت اسپلیت ال جی چه کار باید بکنید!

نگران نباشید شرکت آسان تهویه با داشتن قطعات اورجینال و داشتن افراد دوره دیده و با تجربه می تواند نیازهای شما را در زمینه تعمیرات  سرویس و شارژ گاز داکت اسپلیت ال جی فراهم نماید.

تمامی کارد تعمیرات شرکت آسان تهویه دوره دیده و با تجربه می باشند ودر کوتاهترین زمان ممکن داکت اسپلیت شما را تعمیر می نمایند.

رفع نشتی آب داکت اسپلیت ال جی

یکی از ایرادات شایع که در داکت اسپلیت ال جی بسیار زیاد اتفاق می افتد نشتی آب از زیر داکت داکت اسپلیت ال جی می باشد. برای برطرف نمودن مشکل داکت اسپلیت ال جی خود با شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت ال جی تماس بگیرید.

شعبه غرب ۰۲۱۸۸۷۸۱۸۰۶ 

شعبه شمال ۰۲۱۲۲۸۹۱۶۳۵

سوال متداولی که امروزه بیشتر مشتریان آن را مطرح میکنند که داکت اسپلیت را تعویض کنیم یا تعمیر کنیم؟؟؟

تعمیر برد داکت اسپلیت ال جی

داکت اسپلیت های ال جی دارای برد فرمان در یونیت داخلی و یونیت خارجی بوده که به وسیله آن سیستم را چک می کنددر بعضی مواقع به علت نواسانات برق دچار آسیب می گردد که باید تعمیر گردد و قابل تعمیر می باشد متاسفانه در داکت اسپلیت های اینورتر ال جی این امکان وجود ندارد و برد بعد از آسیب دیدن امکان تعمیر وجود ندارد برخی قطعات قابل تعویض بوده ولی در اکثر مواقع باید تعویض گردد و این برد ها بسیار کمیاب بوده و هزینه های زیادی برای شما خواهد داشت برای تعمیر بردداکت اسپلیت الجی با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.  

نحوه نصب ترموستات ال جی

تنظیمات ترموستات داکت اسپلیت ال جی

بر روی ترموستات داکت اسپلیت ال جی دکمه های وجود دارد که به وسیله آن ها می توان تنظیمات ترموستات داکت اسپلیت ال جی را انجام داد. در این قسمت نحوه تنظیمات را به شما آموزش می دهیم.

ابتدا به وسیله دکمه on/off داکت اسپلیت ال جی را روشن می کنیم، سپس به وسیله دکمه mode فصل مورد نیاز را تنظیم کرده و با استفاده از دکمه fan می توانید دور فن داکت اسپلیت ال جی را تنظیم نمایید.مابقی دکمه ها در کشور ایران تقریبا غیر قابل استفاده می باشد.

تعمیرکار داکت اسپلیت

راه اندازی داکت اسپلیت ال جی در زمستان

برای راه اندازی داکت اسپلیت ال جی در زمستان باید بعد از روشن نمودن داکت اسپلیت توسط ترموستات دکمه mode حالت فن را انتخاب نموده و بر روی پکیج حالت زمستان را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که گرمای خروجی مربوط به پکیج شما می باشد در صورت خرابی پکیج با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید و در خواست سرویسکار پکیج کنید. با استفاده از کویل آبگرمی که در رو به روی دهانه داکت اسپلیت ال جی قرار دارد آبگرم از پکیج و یا موتور خانه وارد کویل شده و توسط موتور فن موجود در داخل داکت اسپلیت هوای گرم به داخل واحد دمیده می شود.

علت باد گرم داکت اسپلیت ال جی

داکت اسپلیت ها در فصل زمستان از دریچه ها باد گرم خارج نموده و در تابستان از دریچه ها باد سرد اگر که این حالت ها متفاوت باشد داکت اسپلیت شما دچار مشکل و خرابی شده است. برای یافتن علت باد گرم داکت اسپلیت ال جی در تابستان به موارد زیر توجه نمایید:

۱-داکت اسپلیت نیاز به سرویس و شارژ گاز سالیانه دارد.

۲-خرابی و سوختگی کمپرسور

۳-وجود خرابی در برد کنترل داکت اسپلیت ال جی

سرویس داکت اسپلیت

راه اندازی داکت اسپلیت ال جی در تابستان

برای راه اندازی داکت اسپیلت ال جی در فصل تابستان ابتدا باید دستگاه توسط تعمیرکار شرکت آسان تهویه سرویس کامل انجام گیرد. سپس شارژ گاز دستگاه و سایر قسمت های داکت اسپلیت ال جی مورد بررسی قرار می گیرد. سپس نحوه استفاده از ترموستات داکت اسپلیت ال جی به مشتری آموزش داده می شود.

برای راه اندازی داکت اسپلیت ال جی با شماره های ما تماس بگیرید.

علت کم شدن پرتاب باد داکت اسپلیت ال جی چیست؟

متاسفانه مشتریان بدون توجه به سرویس های سالیانه داکت اسپلیت ال جی اقدام به استفاده های مکرر از دستگاه نموده که این کار فقط سبب آسیب رساندن به دستگاه می شود.زمانی که پرتاب باد داکت اسپلیت ال جی کاهش می یابد نشان دهنده این است که داکت اسپلیت شما نیاز به سرویس و شارژ گاز دارد.برای سرویس داکت اسپلیت ال جی با ما تماس بگیرید.

تعمیرکار داکت اسپیلت ال جی

تعویض کنتاکتور داکت اسپلیت ال جی

قطعه ای در داکت اسپلیت ال جی که وظیفه ای کنترل جریان برق را برعهده دارد کنتاکتور بوده که در سری های وارداتی بسیار ضعیف بوده و تعمیرکاران شرکت آسان تهویه این قطعه را با نمونه اصلی و قوی تر بر روی دستگاه های شما قرار می دهد که طول عمر آن بالاتر بوده . ایمنی دستگاه نیز در برابر نوسان برق بیشتر می گردد.

کنتاکتور داکت اسپلیت ال جی

هزینه شارژ گاز داکت اسپلیت ال جی

هزینه شارژ گاز داکت اسپلیت ال جی برای دستگاه های مختلف آن متفاوت می باشد. برای مثال شارژ گاز r410 با شارژ گاز r22 متفاوت بوده از نظر قیمت همچنین ظرفیت دستگاه، مقدار لوله کشی همه در میزان هزینه شارژ گاز داکت اسپلیت ال جی تاثیر گذار است. برای شارژ گاز داکت اسپلیت ال جی با ما تماس بگیرید. 

شعبه شمال ۰۲۱۲۲۸۹۱۶۳۵

شعبه غرب ۰۲۱۸۸۷۸۱۸۰۶

عیب یابی داکت اسپلیت ال جی

زمانی که داکت اسپلیت شما سرمای کافی برای خنک کردن محیط را ندارد و یا پرتاب باد کافی را ندارد نشانگر این است که دستگاه شما دچار مشکل شده است بنابراین شما به یک تعمیرکار جهت رفع مشکل نیاز دارید. تعمیرکار شرکت آسان تهویه به صورت کاملا تخصصی ابتدا داکت اسپلیت شما را عیب یابی نموده و سپس اقدام به تعمیر دستگاه شما می نماید.

راه اندازی داکت اسپلیت ال جی

علت صدای زیاد داکت اسپلیت ال جی چیست؟

علت جیغ کشیدن داکت اسپلیت ال جی چیست؟

زمانی که با این مشکل رو به رو شدید یعنی فن دستگاه داخلی شما نیاز به چک کردن و بررسی دارد معمولا قطعه ای که بیشترین مورد خرابی را دارد فن دستگاه می باشد بنابراین فن داکت اسپلیت بعد از باز شدن و تعمیر توسط شرکت دوباره به محل اورده شده و بر روی دستگاه نصب میگردد.معمولا بلبرینگ های داخلی فن با مشکل مواجه میگردند که باید بلبرینگ ها توسط شرکت تعویض شده و مجددا نصب گردد.

محدوده تعمیر داکت اسپلیت در شمال تهران  

خیابان باهنر  / بلوار اندرزگو / چیذر / کامرانیه شمالی / کامرانیه جنوبی / الهیه / خیابان فرمانیه / بلوار اوشان / خیابان پاسداران / خیابان ساقدوش / خیابان فرشته / ولنجک / اختیاریه / دروس / بلوار کاوه / بلوار پناهی نیا / خیابان شریعتی / خیابان میرداماد / خیابان ملا صدرا / خیابان شیراز / جردن / خیابان ونک / میدان ونک / میدان تجریش / میدان قدس / خیابان سهروردی / خیابان بهشتی / سیدخندان / میدان آرژانتین / خیابان پلیس / خیابان معلم / میرعماد /محمودیه/

محدوده تعمیر داکت اسپلیت در غرب تهران 

گیشا/ خیابان پاتریس / خیابان شهر آرا / ستارخان / سازمان آب / جلال ال احمد / بلوار مرزداران / خیابان گلاب / باغ فیض / بلوار فردوس / بلوار لاله / بلوار شقایق / بلوار ایت الله کاشانی /بلوار کوهسار / شهرزیبا / شهرک اکباتان / شهرک آپادانا / بلوار استاد معین / خیابان کارون / خیابان خوش / خیابان هاشمی / شادمان / خیابان توحید / خیابان ایثار / خیابان آریانفر / سعادت آباد / بلوار دریا / خیابان سرو / بلوار پاکنژاد / بلوار فرحزادی / خیابان سرو / بلوار بلوار سعادت آباد / خیابان آبشار / بلوار شهران / چیگر / بلوار میرزا بابایی / سردار جنگل / خیابان مخبری / بلوار عدل / بلوار کاج / تهرانسر / بلوار یاس / تهرانسر شرقی / خیابان تیموری / جنت آباد شمالی /جنت آباد جنوبی/جنت آباد مرکزی