تعمیر داکت اسپلیت تراست

مرکز تخصصی تعمیر داکت اسپلیت تراست در سراسر تهران، شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت تراست در سراسر تهران می باشد، کافیست با کارشناسان شرکت تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید، در کمترین زمان ممکن تعمیرکار به محل شما اعزام می گردد.

تعویض کنتاکتور داکت اسپلیت

تعمیرکار داکت اسپلیت تراست

برای شما هم پیش آمده است که برای تعمیر داکت اسپلیت تراست خود به یک تعمیرکار حرفه ای داکت اسپلیت تراست نیاز داشته باشید، نگران نباشید ما این اطمینان را به شما می دهیم که تعمیرکاران شرکت آسان تهویه با کمترین هزینه ممکن داکت اسپلیت شما را تعمیر نموده فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

سرویس های دوره ای داکت اسپلیت تراست را جدی بگیرید زیرا با کوچکترین کوتاهی آسیب های زیادی را به داکت اسپلیت خود وارد می نمایید.

سرویس های دوره ای داکت اسپلیت تراست معمولا یا هر ۶ماه یکبار انجام می گیرد و یا هر ۱سال یکبار انجام می گیرد.

تعمیر داکت اسپلیت تراست

سرویس داکت اسپلیت تراست چگونه است

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که سرویس های داکت اسپلیت تراست باید به صورت دوره ای انجام بگیرد تا از بروز مشکلات مختلف جلوگیری شود. به طور کلی می توان گفت سرویس داکت اسپلیت تراست همان شستشو، آمپرگیری کمپرسور داکت اسپلیت تراست، کارکرد داکت اسپلیت تراست و همچنین شارژ گاز داکت اسپلیت تراست می باشد که باید توسط سرویسکار مورد بررسی قرار گیرد.

توجه داشته باشید که شرکت آسان تهویه دارای تعرفه های مناسب بوده و همچنین قطعات یدکی برای داکت اسپلیت تراست به صورت اورجینال و اصلی همراه تعمیرکار بوده و سرعت تعمیرات را تا حد زیادی افزایش می دهد.

تعویض خازن داکت اسپلیت تراست

اگر شما هم به یک مرکز تعمیرات برای تعمیر داکت اسپلیت تراست خود نیاز دارید نگران نباشید شرکت آسان تهویه با داشتن قطعات یدکی اورجینال و اصلی در کوتاهترین زمان ممکن داکت اسپلیت شما را تعمیر می نمایند.

یکی از قطعات ضروری برای کارکرد داکت اسپلیت تراست خازن می باشد. استاندارد بودن این قطعه برای داکت اسپلیت تراست بسیار حیاتی می باشد چرا که در غیر اینصورت آسیب های زیادی را به کمپرسور داکت اسپلیت تراست وارد می نماید.

قطعات ارزان و بی کیفیت آسیب های چندین برابری را به داکت اسپلیت شما وارد می نمایند که بعد ها با هزینه های زیادی رو به رو خواهید شد.

تعمیرکار داکت اسپلیت تراست

چه زمانی داکت اسپلیت تراست نیاز به سرویس دارد

راه های تشخیص اینکه داکت اسپلیت تراست نیاز به سرویس دارد یا خیر بدین صورت است که:

۱-پرتاب باد داکت اسپلیت شما کاهش پیدا کرده باشد.

۲-مقدار سرمای خروجی از دهنه داکت اسپلیت کاهش پیدا کرده باشد.

۳-پیدایش صداهای اضافه و ناهنجار از داکت اسپلیت 

توجه داشته باشید سرویس های داکت اسپلیت تراست باید به صورت منظم سالیانه و یا در صورت استفاده مداوم هر ۶ماه یک مرتبه انجام گیرد تا به قسمت های مختلف دستگاه فشار وارد نگردد.

علت پریدن فیوز داکت اسپلیت تراست چیست

زمانی که شما داکت اسپلیت را روشن می نمایید متوجه می شوید که فیوز مینیاتوری داکت اسپلیت شما می پرد و برق قطع می گردد.

این نشانه وجود اتصالی در یکی از قسمت های داکت اسپلیت شما می باشد.در بیشتر مواقع به علت استفاده غیر صحیح و سرویس نکردن های سالیانه کمپرسور داکت اسپلیت تراست شما دچار آسیب جدی شده است و می بایست تعویض گردد.

در خوشبینانه ترین حالت احتمال وجود اتصالی در قسمت های دیگر می باشد که شناسایی آن بر عهده تکنسین شرکت آسان تهویه می باشد. برای بررسی مشکل می توانید با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

تعویض کمپرسور داکت اسپلیت تراست

تعمیرات داکت اسپلیت تراست

شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت تراست در سراسر تهران آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد. تعمیرات داکت اسپلیت تراست نیاز به داشتن مهارت و دانش روز می باشد که تعمیرکاران شرکت آسان تهویه آن را فرا گرفته و در کمترین زمان ممکن داکت اسپلیت تراست شما را تعمیر می نمایند.

در سری های اینورتر داکت اسپلیت تراست شما می بایست تمامی اصول لازم برای عیب یابی و تعمیرات داکت اسپلیت تراست را داشته باشید تا بتوانید مشکل را برطرف نمایید. پس هیچ گاه تعمیرات دستگاه خود را به دست افراد سیار و مبتدی نسپارید زیرا هزینه های بسیاری را متحمل خواهید شد.

عیب یابی داکت اسپلیت تراست

یکی از مراحل تعمیرات داکت اسپلیت تراست عیب یابی داکت اسپلیت می باشد که مهم ترین بخش تعمیرات است.

در صورتی که عیب یابی به صورت کاملا درست و تخصصی انجام نگرفته باشد احتمال به وجود آمدن هزینه های بسیار بالا می باشد که در این میان مشتری گرامی متضرر  می گردد.

 شرکت آسان تهویه با داشتن تعمیرکاران حرفه ای و دوره دیده و با تجربه به صورت کاملا تخصصی ابتدای کار عیب یابی داکت اسپلیت تراست را انجام داده و سپس اقدام به تعمیر دستگاه می نمایند. برای تعمیرات داکت اسپلیت خود با نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت تراست شرکت آسان تهویه تماس بگیرید.

تعمیرات داکت اسپلیت تراست

شارژ گاز داکت اسپلیت تراست

داکت اسپلیت تراست برای تولید سرما نیاز به مبرد یا همان گاز دارد که به وسیله ان بتواند گرمای محیط را جذب نموده و تولید سرما کند، زمانی که به هر دلیلی دستگاه شما فاقد گاز باشد و یا مقدار آن بسیار کم باشد دستگاه شما نمی تواند تولید سرما نماید و همچنین در این حالت بیشترین فشار به کمپرسور داکت اسپلیت شما وارد می گردد.

توجه داشته باشید سرویس و شارژ گاز داکت اسپلیت خود را به صورت سالیانه و منظم انجام دهید تا از به وجود آمدن هزینه های اضافی جلوگیری نمایید.

تعویض کنتاکتور داکت اسپلیت تراست

به طور کلی داکت اسپلیت تراست شامل قسمت های مختلفی می باشد که به صورت پیوسته با هم کار می کنند. یکی از قطعات مهم داکت اسپلیت تراست کنتاکتور می باشد که در صورت اصلی نبودن و اورجینال نبودن می تواند خسارت های زیادی را ایجاد نماید.

شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت تراست دارای قطعات یدکی اصلی و اورجینال می باشد، فقط کافیست با کارشناسان شرکت اسان تهویه تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

ترموستات داکت اسپلیت

تعمیر ترموستات داکت اسپلیت تراست

به طور کلی شما برای روشن نمودن و استفاده از داکت اسپلیت تراست از ترموستات و ریموت آن استفاده می کنید. در برخی موارد به علت استفاده نامناسب از این ریموت دچار خرابی می شود. شما برای استفاده مجدد می بایست ریموت را یا تعویض نموده و یا تعمیر نمایید.

در برخی موارد می توان ریموت را تعمیر نمود ولی در برخی موارد دیگر قابل تعمیر نبوده و می بایست ریموت تعویض گردد.

برای تعمیر ریون و یا تعویض ریموت با شرکت اسان تهویه نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت تراست تماس حاصل نمایید.

مرکز فوق تخصصی تعمیرات داکت اسپلیت تراست در سراسر تهران شعبه غرب ۲۲۸۹۱۶۳۵-شعبه شمال ۸۸۷۸۱۸۰۶

سیستم تهویه مطبوع یکی از تجهیزات تاسیسات ساختمان است که از اهمیت ویژه ای برخودار بوده و تمامی افراد به دنبال روشی برای گرمایش و سرمایش ساختمان هایشان هستند که مصرف انرژی پایین داشته باشد، همچنین از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده و در کوتاهترین زمان ممکن محیط را به درجه هوای دلخواه و مطلوب برساند. گروه صنعتی تراست در زمینه تولید سیستم تهویه فعالیت گسترده ای دارد و همواره محصولاتی طبق نیاز و سلیقه ی مشتریان عرضه می نماید. داکت اسپلیت تولیدی این کارخانه با بهره گیری از جدیدترین فناوری های روز زیر نظر مهندسین و کادر مجرب تهیه و روانه بازار رقابت می گردد، و در ظرفیت های متفاوت جهت استفاده در فضاهایی با متراژ 30 الی 150 متر مناسب می باشند. شما با خرید داکت اسپلیت تراست می توانید در ساختمان های اداری، تجاری و خانگی در فصل های سرد و گرم سال هوایی مطبوع در محیط ایجاد نمایید. این کارخانه داکت اسپلیت با عملکرد سرد تولید می کند اما قابلیت اتصال کویل آب گرم برای استفاده در زمستان نیز قابل ارائه است که در این حالت کویل ابگرم به سیستم گرمایشی پکیج و یا موتورخانه متصل می شود که در فصل زمستان از آن استفاده می شود

هیچگاه دستگاه خود را به دست افراد نابلد و یا سیار نسپارید زیرا در آخر این خود شما هستید که اسیب خواهید دید .شرکت آسان تهویه اماده ارایه خدمات مطلوب در زمینه سرویس تعمیر و نگهداری به شما هموطنان گرامی با قیمت های معقول می باشد با ما تماس بگیرید  شعبه غرب ۸۸۷۸۱۸۰۶-شعبه شمال ۲۲۸۹۱۶۳۵

سرویس داکت اسپلیت تراست

زمانی که شما می خواهید از داکت اسپلیت و یا هر وسیله دیگری استفاده کنید اولین چیزی که به ذهن شما می رسد سرویس آن دستگاه و یا وسیله است . برای انجام ای کار شما باید دستگاه خود را در اولین فرصت به نزدیکترین و مطمئن ترین تعمیرگاه این کار را بسپارید .

شرکت آسان تهویه در طی سال های گذشته توانسته در این زمینه رضایت شما مشتریان گرامی در بدست آورد.

سرویس داکت اسپلیت شامل شستن محافظ رادیاتورها یا به اصطلاح توری دستگاه شستشوی کندانسور شستشوی اواپراتور یا همان یونیت داخلی  را شامل می شود.

شما می توانید با یک سرویس ساده برای دستگاه خود مصرف برق خود را تا حد چشمگیری کاهش دهید . متاسفانه فرهنگ سرویس کردن داکت اسپلیت زیاد باب نشده است و همین امر سبب آسیب رساندن به کامل داکت اسپلیت می شود.

امروزه با توجه به مسئله تحریم و قیمت های بالای داکت اسپلیت و همچنین پیچیدگی داخلی دستگاه باید توجه داشته باشید که تعمیرات سرویس داکت اسپلیت خود را به افراد متخصص شرکت بسپارید چرا که در غیر اینصورت با هزینه های زیادی رو به رو خواهید شد.

تعمیر داکت اسپلیت تراست,تعمیرات داکت اسپلیت تراست

تعمیر داکت اسپلیت تراست کار بسیار پیچیده ای بوده و باید تعمیرکار با تجربه و حرفه ای باشد تا بتواند دستگاه را عیب یابی و تعمیر نماید بدین منظور برای تعمیر داکت اسپلیت خود با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید .تعمیر دستگاه شامل چند مرحله بوده و باید توجه کنید که باید ابتدای کار مشکل را از مشتری پرسیده و ببینید چه مشکلی مشتری را اذیت کرده است  سپس تعمیرکار با استفاده از تجربه خود در زمینه تعمیرات عیب دستگاه را مشخص می کند و به مشتری اعلام میکند .

تعمیرکاران شرکت آسان تهویه معمولا یک سری قطعات ضروری برای داکت اسپلیت تراست را همراه خود دارند تا در صورت لزوم در محل مشتری اقدام به تعویض قطعه نمایند و تعمیرات دستگاه را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهند .

عیب یابی داکت اسپلیت تراست

برای عیب یابی داکت اسپلیت تراست به این صورت عمل می کنیم که بعد از مشاهده کارکرد دستگاه مشاهده شارژ گاز تمیزی و یا کثیفی دستگاه می توانید دستگاه را عیب یابی کنید .در بعضی مواقع احتمال گرفتگی ویا شکستگی لوله در مسیر لوله کشی احتمال دارد روند عیب یابی را با تاخیر اندازد اما همواره سعی بر این است که با صرف کمتریت زمان عیب یابی دستگاه انجام پذیرد.

عیب یابی داکت اسپلیت تراست کار بسیار دشواری بوده به همین جهت شرکت آسان تهویه از افراد با تجربه و دوره دیده برای تعمیرات داکت اسپلیت تراست استفاده میکند .

برای شما هم اتفاق افتاده است که بعد از گذراندن فصل سرما و شروع فصل گرما هنگامی که داکت اسپلیت را روشن میکنید متوجه میشوید که از دریچه ها باد گرم خارج می شود .مسلما مدتی را تحمل می کنید ولی متاسفانه متوجه میشوید که دستگاه باد خنکی به شما نمیدهد سریعا با شرکت تماس گرفته و با کارشناسان ما مشورت کنید تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که چک کنید که فیوز مینیاتوری داکت اسپلیت شما قطع نباشد اگر از این قسمت هم مطمئن شدید فقط منتظر بمانیدتا تعمیرکاران در محل حضور یابند

از زمان تماس شما با شرکت در کوتاهترین زمان ممکن تکنسین شرکت به محل شما اعزام می شود .معمولا سیستم به این صورت است که تعمیرکار شرکت پس از بررسی دستگاه و پیدا کردن عیوب داکت اسپلیت تراست هزینه حدودی دستگاه را اعلام میکند و با توافق طرفین کار انجام می پذیرد.برخی مشتریان برای کمتر کردن هزینه تعمیرات خود با تعمیرگاه های ناشناس و یا افراد سیار تماس گرفته و اقدام به تعمیر دستگاه میکنند که این کار جز آسیب به دستگاه فایده دیگری را به همراه ندارد

سرویس داکت اسپلیت تراست

سرویس داکت اسپلیت به طور سطحی به این صورت بوده که ابتدا برق دستگاه را قطع کنید و سپس با آب فشار قوی اقدام به سرویس و شستشوکندانسور  دستگاه کنید در قسمت سرویس دستگاه آمپر دستگاه شارژ گاز دستگاه  و نحوه کارکرد دستگاه توسط تعمیرکار چک میگردد . هیچ گاه سرویس دستگاه را خودتان انجام ندهید زیرا احتمال آسیب زدن به دستگاه توسط خودتان وجود دارد. یک آب ساده می تواند به سیستم برق رسانی داکت اسپلیت تراست آسیب وارد کند بنابراین با شرکت تماس گرفته و به ما اعتماد کنید .

در قسمت داخلی یا همان یونیت داخلی داکت اسپلیت تراست اواپراتور قرار دارد که پس باز کرن محفظه دستگاه توسط تکنسین اقدام به تمیز کردن اواپراتور کرده چرا که این قسمت قلب دستگاه بوده و در صورت کثیفی این قسمت پرتاب باد میزان سردی و یا گرمی دستگاه کم خواهد شد توجه کنید سرویس داکت اسپلیت خود را جدی بگیرید زیرا هم از سرمای مطلوب لذت میبرید و هم مصرف برق خود را به یک سوم کاهش دهید .معمولا سرویس داکت اسپلیت تراست سالی ۲مرتبه باید انجام گیرد این سرویس در مناطق مختلف متفاوت بوده بر فرض مثال در مناطق مرکزی شهر تهران به علت وجود گرد و غبار و آلودگی زیاد فق در فصل تابستان باید ۲مرتبه و فصل زمستان نیز ۲مرتبه سرویس را انجام دهید .سرویس کردن دستگاه به نفع شما بوده و طول عمر دستگاه افزایش پیدا میکند

شارژ گاز داکت اسپلیت تراست

بعد از سرویس کردن کامل داکت اسپلیت تراست نوبت به چک کردن میزان شارژ گاز دستگاه میرسیم.دقت داشته باشید اگر دستگاه شما به طور کامل سرویس نشود و یا کثیفی اواپراتور در حدی باشد که نتواند هوا را از خود به خوبی عبور دهید فشار گاز عدد درستی را به ما نشان نخواهد داد و نمیتوانیم شارژ گاز را به درستی انجام دهیم این موضوع بسیار مهم بوده زیرا اکثر مشتریان بدون در نظر گرفتن سرویس داکت اسپلیت تراست اقدام به استفاده از دستگاه نموده و تمامی گرد و غبار وارد اواپراتور سیستم شده و سرمای مطلوب دستگاه را از دست می دهند  همواره توصیه ما به شما مشتریان گرامی این است که با انجام سرویس به موقع و اصولی هم در طول عمر دستگاه و هم در مصرف برق تاثیر به سزایی دارد .

بیشتر مشتریان این سوال را در زمان خرابی از کارشناسان می پرسند که هزینه شارژ گاز داکت اسپلیت تراست چقدر است ؟؟؟؟توجه کنید هزینه شارژ گاز دستگاه با توجه به چند معیار سنجش می شود همانند ظرفیت دستگاه و یا لوله کشی دستگاه تعمیرکاران شرکت تهران تهویه بعد از حضور در محل و گرفتن مشخصات دستگاه هزینه حدودی را به شما مشتری عزیز اعلام می کند .متاسفانه در سطح کشور هستند کسانی که از گاز های بی کیفیت و چند بار استفاده شده در چیلرها برای دیگران استفاده میکنند با هزینه های بسیار پایین ولی جز اسیب رساندن به کل سیکل و از همه مهمتر اسیدی کردن روغن کمپرسور و نتیجه ان سوختن سیم پیچ کمپرسور دستگاه میگردد بنابراین با پرداخت هزینه های پایین خودتان را به دردسر نندازید .تکنسین های شرکت آسان تهویه با استفاده از بهترین گاز های موجود در بازار و  از نوع اورجینال استفاده میکنند و همچنین از قطعات با کیفیت فوق العاده برای مشتریان استفاده مینمایند.

تراست یکی از پرفروش ترین تجهیزات تهویه مطبوع در بازار ایران می باشد. داکت اسپلیت تراست در ظرفیت های 18000 الی 60000 بی تی یو با قابلیت عملکرد سرد و گرم  تولید و عرضه می گردد.

 گروه تولیدی تراست به جهت صرفه جویی در مصرف برق از کیت اینورتر در برخی مدل ها استفاده می نماید، داکت اسپلیت های معمولی با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین بازدهی را دارند و در کوتاهترین زمان هوایی مطلوب به محیط انتقال می دهند. بهره گیری از تکنولوژی اینورتر باعث کاهش 60 درصد مصرف انرژی می گردد. کمپرسورهای بکار رفته در این داکت اسپلیت ها از نوع اسکرال و روتاری مناسب مناطق معتدل و مرطوب می باشندو نوع گاز مبرد در آنها از  است.R22 و R410 سازگار با محیط استفاده شده است

داکت اسپلیت تراست از دو یونیت داخلی و خارجی تشکیل شده است.

 بخش داخلی آن درون سقف کاذب ساختمان قرار می گیرد، یکی از مزیت های این داکت اسپلیت های اینست که الکتروفن سانتریفیوژ داخل هواساز از جنس پلاستیک می باشد که علاوه بر ایجاد هوای خنک بیشتر، حین عملکرد صدای کمتری ایجاد می کند و بدون ایجاد مزاحمت برای ساکنین هوای محیط را مطبوع می نماید. بخش خارجی دستگاه به دلیل ایجاد هوای داغ و صدای زیاد باید در فضای آزاد در بیرون از ساختمان قرار گیرد. این دو یونیت از طریق لوله های مسی بایکدیگر در ارتباط هستند.

 از دیگر سیستم های پرکاربرد این کمپانی میتوان به کولر گازی تراست اشاره داشت که مطابق جدیدترین فناوری های روز دنیا طراحی و ساخته شده اند..

یکی از ویژگی های خاص داکت اسپلیت تراست استفاده از فیلتر کربن فعال در یونیت داخلی می باشد، که باعث جلوگیری از ورود ذرات ریز، گرد و غبار، باکتری و مواد آلرژی زا به داخل محیط می گردد.

 این سیستم ها مجهز به حالت خواب، حالت توربو و همچنین امکان اتصال به دریچه هوای تازه نیز دارا می باشد.

 یکی دیگر از مزایای این داکت اسپلیت ها دارا بودن ترموستات دمایی است. همچنین در فضاهایی که نیاز به کانال کشی طولانی دارند نیز قابل اجرا می باشد.همیشه به یاد داشته باشید که هر دستگاهی که همیشه در حال سیرکوله کردن هوای محیط می باشد نیاز به سرویس و تعمیر و نگهداری دارد که در صورت بی توجهی به این امر باعث صدمات جبران ناپذیرو یا تعمیر و تعویض با قیمت های بسیار بالا برای شما مبدل میگردد.

هیچگاه دستگاه خود را به دست افراد نابلد و یا سیار نسپارید زیرا در آخر این خود شما هستید که اسیب خواهید دید .شرکت آسان تهویه اماده ارایه خدمات مطلوب در زمینه سرویس تعمیر و نگهداری به شما هموطنان گرامی با قیمت های معقول می باشد با ما تماس بگیرید  شعبه غرب ۸۸۷۸۱۸۰۶-شعبه شمال ۲۲۸۹۱۶۳۵

محدوده تعمیرات داکت اسپلیت تراست در شمال تهران

خیابان باهنر  / بلوار اندرزگو / چیذر / کامرانیه شمالی / کامرانیه جنوبی / الهیه / خیابان فرمانیه / بلوار اوشان / خیابان پاسداران / خیابان ساقدوش / خیابان فرشته / ولنجک / اختیاریه / دروس / بلوار کاوه / بلوار پناهی نیا / خیابان شریعتی / خیابان میرداماد / خیابان ملا صدرا / خیابان شیراز / جردن / خیابان ونک / میدان ونک / میدان تجریش / میدان قدس / خیابان سهروردی / خیابان بهشتی / سیدخندان / میدان آرژانتین / خیابان پلیس / خیابان معلم / میرعماد /محمودیه/

محدوده تعمیرات داکت اسپلیت تراست در غرب تهران

گیشا/ خیابان پاتریس / خیابان شهر آرا / ستارخان / سازمان آب / جلال ال احمد / بلوار مرزداران / خیابان گلاب / باغ فیض / بلوار فردوس / بلوار لاله / بلوار شقایق / بلوار ایت الله کاشانی /بلوار کوهسار / شهرزیبا / شهرک اکباتان / شهرک آپادانا / بلوار استاد معین / خیابان کارون / خیابان خوش / خیابان هاشمی / شادمان / خیابان توحید / خیابان ایثار / خیابان آریانفر / سعادت آباد / بلوار دریا / خیابان سرو / بلوار پاکنژاد / بلوار فرحزادی / خیابان سرو / بلوار بلوار سعادت آباد / خیابان آبشار / بلوار شهران / چیگر / بلوار میرزا بابایی / سردار جنگل / خیابان مخبری / بلوار عدل / بلوار کاج / تهرانسر / بلوار یاس / تهرانسر شرقی / خیابان تیموری / جنت آباد شمالی /جنت آباد جنوبی/جنت آباد مرکزی