تعمیر پکیج گلدیران

شرکت آسان تهویه مرکز تخصصی تعمیر پکیج گلدیران در سراسر تهران بوده چرا شرکت آسان تهویه؟
؟زیرا شرکت آسان تهویه دارای تعمیرکاران با تجربه و دوره دیده بوده و در کوتاهترین زمان ممکن مشکل پکیج شما را برطرف می کنند.ویژگی مثبت تعمیرکاران همراه داشتن قطعات یدکی پکیج گلدیران می باشد.

آموزش ۰تا۱۰۰تعمیر پکیج گلدیران

پکیج گلدیران که به سفارش شرکت ال جی طراحی و به بازار عرضه شده است از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است ولی در حالت کلی بعد از مدتی با مشکلات زیادی برخورد می کند و در بسیاری از مواقع مشتری از ان خسته میشود. از انجا که پکیج گلدیران بسیار حساس می باشد حتما برای راه اندازی بین فصل از کارشناسان شرکت تهران تهویه کاران کمک بگیرید.

راه اندازی پکیج گلدیران

راه اندازی دستگاه پکیج گلدیران در نهایت اسانی کار پیچیده ای هم می تواند باشد  که حتی مشتری خود ان را راه اندازی کند .

در زمان راه اندازی دستگاه قطعاتی همچون پمپ توسط سرویسکار شرکت تهران تهویه کاران مورد بررسی قرار میگیرد چرا که به علت ناخالصی موجود در آب به پمپ پکیج اسیب وارد می نمایدمراحل بعدی بدین صورت انجام می شود که ابتدا دستگاه را به برق متصل کرده سپس فشار دستگاه را توسط شیر پرکن  بالابرده عقربه ای که بر روی دستگاه قرار دارد را بین ۱تا۲ تنظیم نمایید و بعد از آن پکیج گلدیران را روشن نموده .

سرویس پکیج گلدیران

سرویس پکیج گلدیران توسط سرویسکاران شرکت آسان تهویه انجام میپذیرد .برای سرویس پکیج خود به این صورت عمل کرده که قبل از شروع فصل  سرما دستگاه توسط تعمیرکار شرکت بررسی شده و قطعات باز بینی سطحی میشود رادیاتورها تک به تک باید هواگیری شود تا هوای موجود در آن به پکیج گلدیران اسیب وارد ننماید .

در این هنگام اگر قطعه ای مشکوک بود با هماهنگی مشتری تعویض میگردد .تمامی قطعات تعویضی توسط  شرکت آسان تهویه به شرط اسید شویی شدن پکیج ۶ماه ضمانت میشود .

عیب یابی پکیج گلدیران

عیب یابی پکیج گلدیران از رو ی کدهای اروری که دستگاه به ما نشان می دهد به راحتی قابل تشخیص نبوده و نیازمند داشتن دانش و تجربه کافی در زمینه تعمیر پکیج گلدیران و عیب یابی پکیج گلدیران  دارد .

در بعضی موارد تعمیرکاران با توجه به ارور دستگاه شروع به تعویض قطعات نموده  و بعد از مدت کوتاهی پکیج دوباره  با مشکل برخورد میکند .برای حل این موضوع با شرکت تهران تهویه کاران تماس گرفته و درخواست تعمیرکار نمایید .هرگز  دستگاه خود را به دست افراد مبتدی نسپارید زیرا با هزینه های هنگفت رو به رو خواهید شد.

تعمیرکار پکیج گلدیران

برای تعمیر پکیج گلدیران با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. تعمیرکار پکیج گلدیران در مدت زمان کوتاهی به محل شما اعزام شده و مشکل پکیج شما را برطرف می کند.

قطعات پکیج گلدیران

پمپ پکیج گلدیران:پمپ پکیج گلدیران  از مدل گراندفوس بوده و بسیار با کیفیت می باشد .امروزه در بازار نمونه تقلبی این محصول به وفور یافت میگردد توجه داشته باشید که نمونه اصلی این کالا را از شرکت آسان تهویه بخواهید

فلومتر پکیج گلدیران :به طور کلی بر روی تمامی دستگاه های پکیج گلدیران از قطعه فلومتر استفاده شده است چرا که قطعه ای الکترومکانیکی بوده  و بسیار حساس می باشد و در صورت نبود فشار لازم آب عمل نمیکند.

فن پکیج گلدیران :فن پکیج گلدیران به مانند سایر پکیج های ایران رادیاتور و بوتان و …تک دور بوده ولی از بهترین نوع فن های موجود در بازار می باشد توجه داشته باشید که سرویس سالیانه فن را انجام دهید تا از آسیب دیدن آن جلوگیری نمایید.

مبدل پکیج گلدیران :پکیج گلدیران هم نوع تک مبدل و هم نوع دو مبدل را دارد برای خرید مبدل پکیج توجه داشته باشید که حتما تعمیرکار این کار را انجام دهد چرا که پس از تست کامل مبدل دستگاه شما این کار باید صورت بپذیرد و خود سرانه این کار را انجام ندهید .

ارور E1گلدیران چیست

ارور E1 تقریبا به تمامی قسمت های پکیج مربوط می گردد ولی ساده ترین قسمت آن این است که گاز واحد شما قطع شده باشد ، به این صورت اقدام کنید که پکیج گلدیران را در حالت خاموش قرار دهید و چند دقیقه صبر کنید تا اطلاعات موجود پاک شود سپس اقدام به روشن نمودن مجدد پکیج خود کنید اگر مشکل برطرف شده که می توانید از پکیج مجدد استفاده کنید ولی در صورت تکرار مجدد ارور دیگر پکیج را ریست نکرده و اقدام به ثبت سفارش خود در شرکت نمایید و منتظر آمدن تعمیرکار بمانید.

علت خاموش شدن پکیج گلدیران چیست؟

پکیج گلدیران شما در حال کار کردن بوده  ناگهان متوجه می شوید که پکیج خاموش شده است .علت خاموش شدن ناگهانی پکیج گلدیران عمده به خاطر اتصالی در در قسمت پمپ و یا فن پکیج گلدیران می باشد .معمولا پکیج های که به مدت طولانی سرویس نشده با این مشکل رو به رو می گردند .اتصالی در قسمت فن بیشتر در پکیج هایی اتفاق می افتد که در تراس قرار گرفته اند و کثیفی بیش اندازه سبب  سنگینی و نهایت آن فشار بر موتور فن و سوختن آن میگردد و اتصالی می کنند .

نشتی آب به قسمت های مختلف پکیج گلدیران می تواند سبب اتصالی و سوختن برد پکیج گلدیران شود دقت داشته باشید پکیج به هیج عنوان نشتی آب نداشته باشد زیرا همین نشتی می تواند آسیب های زیادی را به پکیج شما منتقل نماید.برای برطرف کردن مشکل با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا در کوتاهترین تعمیرکاران به محل شما اعزام شوند.

ارور E4پکیج گلدیران چیست

این ارور مربوط به مبود مقدار آب در داخل پکیج گلدیران می باشد .هنگامی که پکیج با کمبود فشار آب مواجه می شود برای جلوگیری از ذوب شدن مبدل و آسیب دیدن پمپ پکیچ برق سیستم را قطع می نماید تا کاربر فشار پکیج گلدیران را تنظیم نماید .

برای بالا بردن فشار کافیست شیر آبی یا مشکی رنگی که در زیر پکیج گلدیران قرا گرفته است را بر خلاف عقربه های ساعت بچرخانید و باز شود سپس عقربه فشار را تا ۱.۵ تنظیم کرده و مجدد شیر را در جهت عقربه ها چرخانده و سفت کنید.دقت کنید فشار از ۱.۵بالاتر نرود . در صورتی که فشار بالا نمی رود تلاش نکنید . با شرکت آسان تهویه تماس گرفته و از کارشناسان ما کمک بگیرید.

ارور E2 پکیج گلدیران چیست

مشتریان گرامی به این نکته توجه داشته باشید که حتما سرویس سالیانه پکیج خود را فراموش نکنید زیرا با خرابی های متعدد و پشت سرهم رو به رو خواهید شد .این ارور مربوط به نچرخیدن آب در داخل پکیج و یا در داخل سیستم گرمایشی رادیاتورها می باشد که برای رفع این مشکل باید ابتدا پکیج گلدیران سرویس گردد اگر مشکل برطرف نشد قسمت های دیگر نیز بررسی شود.

ارورE3 پکیج گلدیران چیست

برای رفع این ارور از پکیج شما به یک تعمیرکار حرفه ای پکیج نیاز دارید زیرا این ارور مربوط به قسمت تهویه پکیج گلدیران می باشد و در صورت برطرف نشدن کامل احتمال خطرهای زیادی را به دنبال خواهد داشت بنابراین با شرکت آسان تهویه تماس بگیرید و درخواست تعمیرکار پکیج گلدیران کنید.

ارورE6 پکیج گلدیران چیست

پکیج دستگاهی است کاملا پیشرفته و مهندسی ،این دستگاه برای بررسی قسمت های مختلف پکیج از سنسورهای استفاده میکند خرابی یکی از این سنسورها در کارکرد طبیعی پکیج گلدیران تاثیر گذاشته و شروع به دادن ارور های مختلف می کند .

برای رفع ارورE6  پکیج گلدیران به سراغ سنسور آبگرم پکیج گلدیران رفته ولی توجه داشته باشید که سوختن این سنسور مربوط به سرویس نکردن طولانی مدت پکیج گلدیران می باشد. حتما سرویس سالیانه پکیج گلدیران را فراموش نکنید .

ارورE7 پکیج گلدیران چیست

این ارور مربوط به سنسور مدار گرمایشی پکیج گلدیران می باشد برای رفع این مشکل حتما با شرکت تماس بگیرید زیرا برای رفع این مشکل نیاز به قطعه دارید و حتما باید این کار را تعمیرکار انجام دهد ،زیرا اول باید علت سوختن این سنسور مشخص گردد که معمولا مربوط به حرارت بیش از حد در داخل پکیج بوده که یکی از علت های آن بستن شیر های رادیاتور بوده .

توجه داشته باشید به هیچ عنوان شیرهای رادیاتور را در فصل تابستان نبندید و فقط حالت فصل  پکیج گلدیران را روی حالت تابستان قرار دهید و به چیز دیگری دست نزنید. بستن شیر رادیاتور مشکلات زیادی را برای پکیج به وجود می آورد.

مناطق تحت پوشش شرکت آسان تهویه

محدوده تعمیر پکیج گلدیران در شمال تهران

خیابان باهنر  / بلوار اندرزگو / چیذر / کامرانیه شمالی / کامرانیه جنوبی / الهیه / خیابان فرمانیه / بلوار اوشان / خیابان پاسداران / خیابان ساقدوش / خیابان فرشته / ولنجک / اختیاریه / دروس / بلوار کاوه / بلوار پناهی نیا / خیابان شریعتی / خیابان میرداماد / خیابان ملا صدرا / خیابان شیراز / جردن / خیابان ونک / میدان ونک / میدان تجریش / میدان قدس / خیابان سهروردی / خیابان بهشتی / سیدخندان / میدان آرژانتین / خیابان پلیس / خیابان معلم / میرعماد /محمودیه/

محدوده تعمیر پکیج گلدیران در غرب تهران

گیشا/ خیابان پاتریس / خیابان شهر آرا / ستارخان / سازمان آب / جلال ال احمد / بلوار مرزداران / خیابان گلاب / باغ فیض / بلوار فردوس / بلوار لاله / بلوار شقایق / بلوار ایت الله کاشانی /بلوار کوهسار / شهرزیبا / شهرک اکباتان / شهرک آپادانا / بلوار استاد معین / خیابان کارون / خیابان خوش / خیابان هاشمی / شادمان / خیابان توحید / خیابان ایثار / خیابان آریانفر / سعادت آباد / بلوار دریا / خیابان سرو / بلوار پاکنژاد / بلوار فرحزادی / خیابان سرو / بلوار بلوار سعادت آباد / خیابان آبشار / بلوار شهران / چیگر / بلوار میرزا بابایی / سردار جنگل / خیابان مخبری / بلوار عدل / بلوار کاج / تهرانسر / بلوار یاس / تهرانسر شرقی / خیابان تیموری / جنت آباد شمالی /جنت آباد جنوبی/جنت آباد مرکزی